Dzień Ziemi w "Chrobrym".
Uczciliśmy Światowy Dzień Ziemi konkursem plastycznym.
Wzięło w nim udział 49 uczniów.
Oddano 29 prac plastycznych.
ZWYCIĘZCY:
1 miejsce ex aequo Amelia Pałczyńska 3A
i Mariia Ishchenko 1F
wyróżnienia
Antonina Kuban 3D i Marek Szuba 3A
Milena Przytocka 1D
Hubert Kulczycki 1D
Hanna Miluszkiewicz 1G i Urszula Skibińska 2D
Gratulujemy!
Wystawa prac znajduje się na korytarzu szkolnym.
Koordynator konkursu Roman Olbiński



















