Menu

Warsztaty "Wellbeing" w "Chrobrym" w ramach projektu unijnego z dofinansowania FRSE "Szkoła pomaga po pandemii. Lekcja 1: Jak możemy odzyskać dobrostan utracony w szkole ery popandemicznej?

Z przyjemnością informujemy, że w ramach projektu unijnego z dofinansowania FRSE "Szkoła pomaga po pandemii. Lekcja 1: Jak możemy odzyskać dobrostan utracony w szkole ery popandemicznej", odbyły się dwie sesje zajęć Wellbeing dla naszych uczniów.

Pierwsza sesja miała miejsce 6 maja 2024 roku, natomiast druga odbyła się dzisiaj, 10 maja 2024 roku. Warsztaty były prowadzone przez doświadczoną specjalistkę, p. B.Krzos z Akademii Wellbeing. Pani Beata dzieliła się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi radzenia sobie z wyzwaniami związanymi z dobrostanem psychicznym i emocjonalnym.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie. Wierzymy, że zdobyta wiedza i umiejętności będą cennym atutem w codziennym życiu oraz w 

budowaniu zdrowego środowiska szkolnego.

Zachęcamy do śledzenia kolejnych działań w ramach naszego projektu, które mają na celu wsparcie naszej społeczności w powrocie do pełnego dobrostanu po okresie pandemii.

25 maja 2024r. odbędą się zajęcia dla nauczycieli w ramach tego samego projektu.

 

 


 

 

Współpraca

 dublinlogo
https://www.gybroumov.cz/cs/
Prep centre logo CMYK
szkolawchmurze www badge 360x360
 OSE
 logoetwinning
https://instaling.pl/
 logo new
 logo 2019
 logo UWr IFS