plcsenfrdeit
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/chrobry/domains/chrobry.org/public_html/images/galeria/2016_English Projects2.

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/chrobry/domains/chrobry.org/public_html/images/galeria/2016_English Projects.

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/chrobry/domains/chrobry.org/public_html/images/galeria/2014gim_HELLOWEEN.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/2016_English Projects2

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/2016_English Projects

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/2014gim_HELLOWEEN

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KŁODZKU

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

 

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku jest Dyrektor

                Kontakt z Administratorem:

                                Adres do korespondencji: ul. Wojska Polskiego 11, 57-300 Kłodzko

                                E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.         

                                Tel 74 867 26 00

               

  1. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pisząc na adres
    E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  2. Administrator danych osobowych przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w związku z wykonywaniem zadań realizowanych w interesie publicznym, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu/celach:
    • wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Dyrektorze Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku
    • realizacji umów;
    • w pozostałych przypadkach Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.
  4. W związku z przetwarzaniem danych w celach, o których mowa w ust. 4, odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
  • organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;
  • inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Zespołem Szkół Ogólnokształcących przetwarzają dane osobowe dla których Administratorem jest Dyrektor.
  1. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów, o których mowa
    w ust. 4, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  2. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia:
  • prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;
  • prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych – w przypadku, gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne;
  • prawo do żądania usunięcia danych osobowych (tzw. prawo do bycia zapomnianym), w przypadku gdy:
  1. dane nie są już niezbędne do celów, dla których były zebrane lub w inny sposób przetwarzane,
  2. osoba, której dane dotyczą, wniosła sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych,
  3. osoba, której dane dotyczą wycofała zgodę na przetwarzanie danych osobowych, która jest podstawą przetwarzania danych i nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania danych,
  4. dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem,
  5. dane osobowe muszą być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisów prawa;
  • prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych – w przypadku, gdy:
  1. osoba, której dane dotyczą kwestionuje prawidłowość danych osobowych,
  2. przetwarzanie danych jest niezgodne z prawem, a osoba, której dane dotyczą, sprzeciwia się usunięciu danych, żądając w zamian ich ograniczenia,
  3. Administrator nie potrzebuje już danych dla swoich celów, ale osoba, której dane dotyczą, potrzebuje ich do ustalenia, obrony lub dochodzenia roszczeń,
  4. osoba, której dane dotyczą, wniosła sprzeciw wobec przetwarzania danych, do czasu ustalenia czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie Administratora są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;
  • prawo do przenoszenia danych – w przypadku, gdy łącznie spełnione są następujące przesłanki:
  1. przetwarzanie danych odbywa się na podstawie umowy zawartej z osobą, której dane dotyczą lub na podstawie zgody wyrażonej przez tą osobę,
  2. przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany;
  • prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych – w przypadku, gdy łącznie spełnione są następujące przesłanki:
  1. zaistnieją przyczyny związane z Pani/Pana szczególną sytuacją, w przypadku przetwarzania danych na podstawie zadania realizowanego w interesie publicznym przez Administratora,
  2. przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają  interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności gdy osoba, której dane dotyczą jest dzieckiem.
  3. W przypadku, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody
    w dowolnym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność przetwarzania z obowiązującym prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, podanie przez Panią/Pana danych osobowych Administratorowi ma charakter dobrowolny.
  5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta między stronami umowa.
  6. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu
    w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Siedziba Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku jest objęta systemem monitoringu. Monitoring stosowany jest w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu Administratora, w celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Źródłem danych są kamery systemu monitoringu. Odbiorcami zarejestrowanych danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Dane z monitoringu będą przetwarzane przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  8. Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. Informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w związku z realizacją poszczególnych zadań realizowanych przez Administratora, znajdują się w tematycznych zakładkach strony internetowej www.chrobry.org i zso.bip.klodzko.pl oraz dokumentach i korespondencji z zakresu realizacji zadania.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku
I Liceum Ogólnoksztłcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego
Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne

Dyrektor: mgr inż. Bożena Czak
Szkoła publiczna

Adres:
ul. Wojska Polskiego 11
57-300 Kłodzko
dolnośląskie
Polska
tel./fax (074) 867 26 00
e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

ABSOLWENCI  Z ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

ANUSZKIEWICZ, JAN

BARCZUK, DAGMARA MARIA

BAZAN, ANDRZEJ AUGUSTYN

BEDNAREK MARIA

BERESTKO, MAŁORZATA MARIA

BERG, PAWEŁ DANIEL

BIAŁAS, WERONIKA

BIAŁYK, KAROLINA IZABELA

BIELECKI, KAROL JAKUB

BIEŃ, KACPER

BIJAK, MAGDALENA

BŁASZCZYK, MATEUSZ

BŁASZCZYK, MICHAŁ

BOBER, ANNA EWA

BOHUŃ MAGDALENA

BOROWSKA, PATRYCJA

BRASZKA DOMINIK

BUDNIK WOJCIECH

BURACZYŃSKA, KLAUDIA ANNA

CEBULA, ALEKSANDRA MARIA

CHODOROWSKA, DARIA ANNA

CHOJNACKA, ALEKSANDRA

CYPRYS PAWEŁ

CZACHOR PAWEŁ

CZAPRAN KONRAD

DAS, DANIEL PRADEEP

DAWIEC, JAKUB

DOBRZAŃSKI, PIOTR PAWEŁ

DRĄG, WERONIKA ANNA

DREWNIAK, JUSTYNA KAMILA

DROŻDŻ, RÓŻA BEATA

DURA AURELIA

DURAJ, KLAUDIA MARIA

FELIKS, JUSTYNA

FRYSIAK DARIA

GAC DANIEL 

GAŁOWSKI, KAMIL MICHAŁ

GARBOWSKA, KORNELIA MARIA

GRZELCZYK, KAMILA ANNA

GRZYBOWSKA, KLAUDIA KATARZYNA

GWÓŹDŹ, DOMINIK RAFAŁ

HASIAK, MARCIN JANUSZ

JACEK, JAKUB MICHAŁ

JAKÓBCZAK DAMIAN

JAKUBCZYŃSKI BARTOSZ

JAŁOWIECKA, NATALIA

JASIŃSKA, AGNIESZKA WIKTORIA

JÓZEFOWSKI, CEZARY

KACZMARCZYK, KAMILA SYLWIA

KAJDAK, MACIEJ ANDRZEJ

KAMIŃSKA MARLENA

KARABIŃSKI, DANIEL STANISŁAW

KILIAN, MONIKA SANDRA

KNUTEL, BERNARD AUGUST

KOŁODZIEJEK, ŁUKASZ

KOMNATA, KAROLINA

KOPEĆ, PIOTR JACEK

KOSTYRA, OLIWIA ALEKSANDRA

KOŚCIÓŁEK ALEKSANDRA

KOWALCZYK, INES AGNIESZKA

KRAUS, NATALIA

KRÓL ADRIANNA

KRÓLIKOWSKI, JAKUB MAREK

KUBLIK, ŁUKASZ

KUBOWICZ KAMIL

KUCZAŁA DOMINIKA

KUJAWA EMIL

KULKA, ANGELIKA ANNA

LICHTARSKI, KACPER

LINKIEWICZ, ALEKSANDRA MONIKA

LISIEWICZ, RITA KINGA

LITWINOWICZ WIKTORIA

LUCHT, KAROLINA ŁUCJA

ŁUKASIEWICZ, KACPER

ŁUKASZCZYK, KUBA ANTONI

MACHYŃSKA, NATALIA ANNA

MACIEJAK, MICHAŁ

MAJCHRZAK KAROLINA MAŁGORZATA

MAJCHRZAK, KAROLINA HELENA

MAJORCZYK, KAROLINA MONIKA

MAKIEJ, RENATA BARBARA

MARCINOWSKA, JOANNA

MAREK, NATALIA

MATKOWSKA, MARTA

MATUSIAK, DAMIAN

MATYSZCZYK, ALEKSANDRA

MAZIAKOWSKA, ALEKSANDRA

MAZIAKOWSKI, KRZYSZTOF TADEUSZ

MĄCZYŃSKI, GRZEGORZ MICHAŁ

MICHNIK, MARCELINA ADRIANA

MINIACH, MICHAŁ MARCIN

MISZKIEWICZ MICHAŁ             

MROCZKA, ANGELIKA ANNA

MUCHA, URSZULA

MYCAK, MARLENA MARIA

NIECZAJ, JUSTYNA

NIEWĘGŁOWSKI, DANIEL DAMIAN

NOWAK EWELINA

NOWOTARSKI, MICHAŁ

OBSTARCZYK, DARIA NIKOLA

OLCHAWA, MACIEJ

OMIOTEK ALEKSANDRA 

PACHOŁEK, SZYMON

PAHL, MAJA KAROLINA

PALEJ IWONA

PAŁCZAK MATEUSZ, MARCIN

PASZKIEWICZ, KAROLINA

PIERZCHAŁA, KAROLINA MARIA

PLUCIAK ZUZANNA

POCIAN PATRYK

POGODA, BARTOSZ

POLAK ANNA

PORĘBA, PATRYCJA PAULINA

PROSZAK, ADRIANNA

PUDLIK, TOMASZ PIOTR

RAPACZ AGNIESZKA

RENNIK MONIKA

REPEL, NATALIA ANITA

RÓŻEWICZ, MACIEJ

RUDEŃSKI DAWID

RYDZ, MAŁGORZATA

RYNCARZ, ERYK

SADO KRISPIN

SAJA, SARA OLIWIA

SAMODUR, KAROLINA

SEKUŁA, KORNELIA ANETA

SIEJA, JACEK, OSKAR

SIESS, SEBASTIAN, MICHAŁ

SIUSTA, BARTŁOMIEJ

SIWECKA, MAŁGORZATA

SŁOWIK, SZYMON DOMINIK

SŁUGOCKI, BARTOSZ PIOTR

SOBCZAK, ADRIAN MAXYM

SOBCZAK, ANNA ,KAMILA

SOCHA DAMIAN

SOŁTANOWICZ  PAULINA

SOŁTYS SEWERYN

STEC, MICHAŁ MATEUSZ

STEFAŃSKA, ANNA

STEPANIAK, AGATA WERONIKA

STĘPIEŃ KATARZYNA

STĘPIEŃ, NATALIA ANNA

SULEWSKI, PAWEŁ PIOTR

SYREK, KAROLINA MARTA

SZAŁACH, ZIEMOWIT KAZIMIERZ

SZAREK DOMINIKA

SZATANIK DOMINIKA

SZKOŁUDA, SEBASTIAN

SZMIGIELSKA, JOANNA DARIA

SZPANIER JAROSŁAW

SZPUNAR, AGNIESZKA MAŁGORZATA

ŚLEZIAK, KAROLINA

ŚLIWA, PIOTR ADAM

TARNAWSKA DOMINIKA

TEPER, MARCIN MICHAŁ

TEPLICKA DARIA

TROCKI MACIEJ

TRUCHAN PAULINA

UHRYN, KAMIL JAKUB

WACYK ANGELIKA

WAWROWSKA, IZABELA, NATALIA

WAWSZCZYK, WOJCIECH TOMASZ

WĄSEK, DOMINIKA

WĄSIAK, ANNA PAULINA

WESOŁOWSKI DAMIAN

WĘGLARZ, DAMIAN

WIEJKUT MAGDALENA

WIERZBICKA, KLAUDIA

WILAŃSKI ŁUKASZ

WINIARZ, KAMIL PAWEŁ

WIŚNIEWSKA, DARIA WERONIKA

WÓJCIK, WIOLETTA MAŁGORZATA

ZABŁOCKA SANDRA

ZADOROŻNA, EMILIA BARBARA

ZAJĄC, ARKADIUSZ

ZAWADA ZUZANNA

ZBOROWSKI, MICHAŁ

ZIENTAL, MARCIN TADEUSZ

ZŁOCHOWSKA JUSTYNA

ZWOLENIK, EWELINA

ZWOLIŃSKA, AGNIESZKA IWONA

ŻUROWSKA ANNA

ŻYŁA PATRYK

 

ABSOLWENCI Z ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

 ADAMEK, ANNA

AGATA MONIKA

BAŁAGA MARTA

BĘBENIEC DARIA

BIEL PIOTR

BIELIŃSKI MARCIN

BIERNACIK SANDRA

BIERUTA JOANNA

BOHUŃ, PAULINA ANNA

BOŃKOWSKA SANDRA

BRZECHFA IWETA

BUBAK JONASZ

CHARĘZA AGNIESZKA

CHMIELOWSKA KAROLINA

CHOLEWA PATRYK

CISZYŃSKA ADA

CZARNECKA JUSTYNA

CZEKALSKI AMADEUSZ

DĄBROWSKA JUSTYNA

DECKER MATEUSZ

DOBROWOLSKA JUSTYNA

DOMAGAŁA NATALIA

DOSKOCZ PRZEMYSŁAW

DREWNIAK MICHAŁ

DURASIEWICZ DAMIAN

DZIEDZIC MARTYNA

FAŁKOWSKA AGATA

GAJEWSKA MARTA

GĄSIOREK JOANNA

GŁOGOWSKA, ALEKSANDRA

GNABASIK, JAKUB

GOLEC KATARZYNA

GORLACH KAROLINA         

GRYGLEWICZ JAROSŁAW

GRZEGORZEWICZ EWELINA

GULEWSKA KINGA

GWIŻDŻ TOMASZ

HAJDUK SZYMON

JACHOWICZ, KAROLINA

JACYNO SEBASTIAN

JĘDRUCH MICHALINA

KACZMARCZYK PAULINA

KAJDER MAGDALENA

KARPIEL ALEKSANDRA

KASZUBA SŁAWOMIR

KAŚKÓW JAGODA

KAWA, PATRYK

KAWULAK PRZEMYSŁAW

KĘDZIERSKA KLAUDIA     

KĘDZIERSKA OLIMPIA   

KILIAN DAGMARA

KILIJANEK DOMINIKA

KLIŚ JULIA

KLUSEK ALEKSANDRA

KMIEĆ KAMIL

KOŁODZIEJ EWELINA

KOŁT MALWINA

KOSTECKI FRYDERYK

KOT KATARZYNA

KOTFAS KAMIL

KOZIŃSKA, ADRIANNA, IZABELLA

KOZIOŁ JAKUB

KOŻDOŃ, BARBARA ZOFIA

KRĘGIELEWSKI, BARTOSZ

KRÓL KAMIL

KUDŁA TOMASZ

KUDŁACIK KINGA

KUJAWA ANDRZEJ

KULBAKA PRZEMYSŁAW

KULIG ALEKSANDRA

KUNICKA MAGDALENA

KWIATKOWSKI MARCIN

LACH MARTYNA

LEWICKI ŁUKASZ

LIBERA BLANKA

LIGAS SZYMON

LISOWSKA ALEKSANDRA

ŁYSIAK MARIA

MACEK PIOTR

MAIER MALWINA

MAJDAK AGATA

MAJERCZYK KRZYSZTOF

MARNIK JAKUB

MARUSZAK, PATRYCJA RÓŻA

MATUSIK, PAWEŁ JÓZEF

MICHEL PATRYK

MIELNIK BARTOSZ

MIERZEJEWSKA MARCELINA

MIKA AGNIESZKA    

MOCHEL JUSTYNA

MROCZKOWSKA WIRGINIA

MUCHA ALEKSANDRA

NARKIEWICZ, KAROLINA

NIEMCZYCKA PAULINA

NOGA ALEKSANDRA

NOWACKA NATALIA

NOWAK KATARZYNA

NOWAK ŁUKASZ

NOWICKI ALEKSANDER

OLAK, JOLANTA ANNA

OSTROWSKA ALEKSANDRA

OSTROWSKA ALEKSANDRA

OTFINOWSKI ADAM

OZIĘBŁOWSKI MATEUSZ

PALUCH ANNA

PARASZCZAK MALWINA

PASTOR MAŁGORZATA

PAWLAK ELIZA

PAWLIKOWSKA MAGDALENA

PIWOWAR, JAKUB PAWEŁ

PŁOSKOŃ PATRYCJA

PODANOWSKA PAULINA

POPIELARCZYK KAMILA

POSŁUSZNA KAROLINA

RACZAK KORNEL

RADKIEWICZ TOMASZ

RAKOCZY NATALIA

RĄCZKOWSKI ARMIN

ROSIŃSKA KINGA

RUDNICKA ILONA

RUDZIŃSKI MATEUSZ

RUSIŃSKA ALEKSANDRA

RYBICKA MONIKA

SALAMON MAKSYMILIAN

SMOLAREK RAFAŁ

SOBEK KORNELIA

SOŁTAN KAMILA

SPECYLAK ALEKSANDRA

SREBRO KATARZYNA

STĘŻAŁY ANNA

SURMIAK AGATA

SWATEK, PIOTR

SZEREMETA SYLWIA

SZKOŁUDA, DAWID ADRIAN

SZLEGIER AGATA

SZUKIEŁOWICZ, DAWID

SZUMEGA MICHAŁ

SZURKO, RAFAŁ MARCIN

SZYLIŃSKA KATARZYNA

SZYMAŃSKI, PAWEŁ JAN

ŚLEDZIONA MIRELLA

ŚLIWIŃSKA JOANNA

ŚPIEWAK ANNA

TOKARZ ALEKSANDRA

TOTON MARCELI

WACHOWSKI DOMINIK

WASYLUK WOJCIECH

WASZCZYK ALEKSANDRA

WAWRZYNIAK MAŁGORZATA

WĘGLARZ KAROLINA

WIERZBICKI JACEK

WILAŃSKA, PAULINA

WILKOS ANNA

WNUKOWSKA DOMINIKA

WOJTYŁKO PATRYK

WOSIEK PRZEMYSŁAW

ZAKOWICZ KLAUDIA

ZAKRZEWSKI SŁAWOMIR

ZARABSKA MILENA

ZASĘPA ZOFIA

ZBIERANOWSKI DAWID

ZDANOWICZ JAKUB

ZWOLENIK DOMINIKA

ŻAK ALEKSANDRA

ŻAK, PAULA HORTENSJA

ŻEBRAK ALEKSANDRA

ŻUROWSKA KATARZYNA

ŻYŁAJTYS ARLETA

ŻYTNICKA, KLAUDIA PAULINA

 

ABSOLWENCI Z ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

ADAMCZYK RAFAŁ

ADAMEK WIOLETTA

ANTROPIK KAMIL

BAKUN MATEUSZ

BANECKI TOMASZ

BARBASZYŃSKA MAGDALENA

BARSZCZOWSKI GABRIEL

BAZAN MARTA

BEPIERSZCZ ALEKSANDRA

BERGER JAGODA

BIAŁAS BARTŁOMIEJ

BIAŁOWĄS MONIKA

BIELECKA MONIKA

BIJAK BARTŁOMIEJ

BINIEK SYLWIA

BŁACHUT MARCELINA

BOBER MARTYNA

BOCHNAK DAMIAN

BOCZULA MAŁGORZTA

BOROŃ NATALIA

BRASZKA PAULINA

BROSZKO RAFAŁ

BUBÓŁKA MARCIN

BUCHWALD DOROTA

BUGAJSKA KAMILA

BULANDA MONIKA

CHARA KAROLINA

CHĘCIŃSKI MATEUSZ

CHOŁUJ JOANNA

CHORZĘPA DOROTA

CHROSTOWSKA DOMINIKA

CYGAN AGATA

CZARNECKA ALEKSANDRA

CZERHONIAK MIŁOSZ

CZERNIAK NATALIA

DAWIEC BARTŁOMIEJ

DEC PAULINA

DECKER EWELINA

DECKER PAULINA

DŁUSKI PAWEŁ

DŁUŻNIEWSKA ELŻBIETA

DOLECKA KINGA

DOMNIK NATAN

DUDARZ DOMINIKA

DUDEK MATEUSZ

DZIKI PAULINA

DZIURHALUK NICOLE

FERDYNUS ALEKSANDER 

FIAŁKIEWICZ JAKUB

GACEK SZYMON

GADOMSKA ALEKSANDRA

GALIK PATRYCJA

GAŁCZYŃSKI MIROSŁAW

GARBOWSKI KONRAD

GŁAZ DOMINIKA

GOŁĘBIOWSKA PAULINA

GONTARSKA KAROLINA

GORCZYCA KLAUDIA

GOTTSCHLING NADINE 

GUSTOWSKI WOJCIECH

GUTFREUND ZYGMUNT

GUTRAL ALEKSANDRA

HALCZUK GABRIELA

HARTMAN KAROL

HAWRYLAK KAJA

HAWRYŁO KAROLINA 

HES WOJCIECH

HOLWEK ALEKSANDRA

HOŁOWIŃSKA MARTA

JAKUBCZYK PATRYCJA

JANAS DAGMARA

JANOWICZ ALEKSANDRA

JANUSZ MARTYNA

JARANOWSKA ALEKSANDRA

JAREMKO SYLWESTER

JARMAL KINGA

JASTRZĘBSKA EWELINA

JASZCZUK ALEKSANDRA

JEŻ ŁUKASZ

KACZMAREK EDYTA

KADŁUBICKA KLAUDIA

KAŁKA KAMILA

KAPŁON AGNIESZKA

KAPŁON MATEUSZ

KARP AGNIESZKA

KARPIEL KINGA

KARPIEL ZUZANNA

KISŁA PATRYCJA

KLUSKA IZABELA

KOBAN PIOTR

KOCH DAGMARA

KOCIOŁEK AGNIESZKA

KOLMANN MICHAŁ

KOZARYN MARTYNA

KRAKOWIAK KRYSTIAN

KRUPNIK MICHAŁ

KRYŚKÓW ANNA

KUBIK JAKUB

KUJDA GRZEGORZ

KULIG DAMIAN

KULIKOWSKA JUSTYNA

KURZACZ KONRAD

KUSZ EWA

LESZCZUK ALAN

LESZCZYŃSKI KAMIL

LINDE KAROLINA

LIPIŃSKA JAGODA

ŁAWRUSZCZYK JAGODA

ŁUCZAK ALICJA

ŁUKA DARIA

MACHYŃSKA AGNIESZKA

MACIEJEWSKA MAGDA

MACIEJEWSKI MACIEJ  

MAJCHRZAK MARTA

MAJKA JAGODA

MALARENKO PAULINA

MALCZYŃSKA DOROTA

MARCINKOWSKI TOMASZ

MARDAUS JAKUB

MARKIEWICZ AGATA

MAZUR KINGA

MĄCZYŃSKA KLAUDIA

MĘŻYŃSKI RADOSŁAW

MICHALUK NATALIA

MIELNICZEK AGATA

MINKINA RAFAŁ

MIREK JUSTYNA

MIZERA ANGELIKA

MŁYNARCZYKOWSKA PAULINA

MOROŃCZYK PAULINA

MUSZYŃSKA DOMINIKA

MUZIEWICZ OLIWIA

MYŚLIŃSKA JOANNA

NARODOWSKA ANNA

NGUYEN MATEUSZ

NIKADON PAULINA

NOSALSKA OKSANA

NOWAK JAGODA

OLAK SZYMON

OLSZEWSKA ALEKSANDRA

OSIPOW MACIEJ

OTFINOWSKA EWELINA

OTFINOWSKI WACŁAW

OUADA KARIM

OUADA MIRIAM

PALEJ MAŁGORZATA

PALUCH PAULINA

PANEK PAMELA

PASEK ALEKSANDRA

PASTERNAK ALEKSANDRA

PASTUSZCZAK AGATA

PAWLUKIEWICZ ALEKSANDER

PERCZYŃSKI JAKUB

PIELICHATA SYLWIA      

PILICHIEWICZ DOMINIKA

PINDRAL KATARZYNA

PIOTROWICZ MIKOŁAJ

PRZYGODA DOMINIKA

RADOMSKA NATALIA

REKTOREK PAULINA

ROBAK NATALIA

ROGUS JOANNA

ROSIŃSKA KLAUDIA

ROZMUS ŁUKASZ

RUDNICKA MAŁGORZATA 

RUSEK AGATA

RUSIŃSKA KAMILA

RZOŃCA ANETA

SADOWSKI PRZEMYSŁAW

SANDŁAK BEATA

SAWICKA ANNA

SENEŃKO ALEKSANDRA

SIDOR NATALIA

SIKORA KAMILA

SKÓRA MARCELINA

SOBCZYK DOMINIK

SOKOŁOWSKI JAKUB

SOKÓŁ KAROLINA

SOSNOWSKA PATRYCJA

STEPANIAK JACEK

SUSZCZYŃSKA ANNA

SZEWELAŃCZYK ADAM

SZEWELAŃCZYK KRZYSZTOF

SZKARŁAT SIMONA

SZYMAŃSKA MAŁGORZATA

SZYMAŃSKI PATRYK

TATKOWSKA KINGA

TOPÓR ELŻBIETA

TRYBULSKA MARIKA

TURKIEWICZ MARTA

URSAKI ANNA

WAWRZYNIAK PAWEŁ

WĘGLARZ WOJCIECH

WITOMSKA NATALIA

WRONA EWELINA

WSZOŁEK ALEKSANDRA

ZAPOTOCZNA PAULINA

ZDROJEWSKA PATRYCJA

ZIOBRO ANNA

ŻABSKA ALEKSANDRA

ŻÓŁTAŃSKI KONRAD

ŻURAWIAK DAGMARA

ŻYŁA MATEUSZ

 

Absolwenci roku szkolnego 2011/2012

ADAMCZYK ELŻBIETA

BANASZEWSKA, MAŁGORZATA EWA

BASIEWICZ, IZABELA HALINA

BASIŃSKI MICHAŁ

BERDYCHOWSKI, KRZYSZTOF JAROSŁAW

BEREZIUK, ANNA

BERKOWSKA, KINGA DOMINIKA

BIELECKA ANIKA

BIELEWICZ, MAŁGORZATA MARIA

BOCHEŃSKA, PATRYCJA

BOCZKOWSKA ALICJA

BORUŃ ADAM

BOSY, EDYTA

BUJA, PIOTR STANISŁAW

CHUDZIK KLAUDIA

CHYŁA, MAGDALENA

CISZYŃSKA, IGA ELŻBIETA

CZEKALSKA KLAUDIA

CZEKALSKA, ALEKSANDRA

CZUCZWARA, JAKUB DANIEL

DANKIEWICZ DAMIAN

DATA KACPER

DATA, PIOTR

DAWIEC, MACIEJ

DĄBROWSKA, ANNA

DONART, MARLENA

DORSZEWSKI, SEBASTIAN

DUCHNOWSKA, MARLENA

DULIAN MARIUSZ

DYLĄG, JULIA MAGDALENA

DZIADUŚ ALEKSANDRA

DZIURHALUK, KONSTANCJA KATARZYNA

FABER DAWID

FĄFROWICZ KRZYSZTOF

FIGURA, NOEMI KORNELIA

GACH, SONIA

GALICKA PAULINA

GAŁUSZKA HUBERT

GAŁUSZKA, MATEUSZ SZYMON

GAWRON, ALEKSANDRA ANNA

GĄSIOR, OSKAR

GĄSKA, GRZEGORZ WOJCIECH

GŁOWACKA OLGA

GÓRECKA PAULINA

GÓRSKI, PRZEMYSŁAW DAMIAN

GRABOWSKI, KRZYSZTOF

GRIMAN, JAN

GROCHOWSKA, DARIA

GRZYBEK, ANETA

GUT, MAŁGORZATA ANNA

HABER, ALICJA

HAWRYLAK MARCIN

HEPNAR, JUSTYNA

JAKOWSKI, MATEUSZ WOJCIECH

JAKUBIEC, MARTYNA DARIA

JANCZAK, DOMINIKA MARIA

JASIŃSKA KATARZYNA

JASKUŁOWSKA, ANNA

JASZCZYSZYN, JAKUB TOMASZ

KACZAŁUBA, JOANNA KATARZYNA

KACZMAR, ROKSANA

KAJDER, ALEKSANDRA RENATA

KAPŁON MARLENA

KARGOL, PATRYCJA KATARZYNA

KARMAZYN, ANNA

KARWACKA, ALEKSANDRA KAMILA

KASPRZYCKI TADEUSZ

KASZTELANIC, KACPER MATEUSZ

KAUBA, KAJETAN KRZYSZTOF

KIN, KATARZYNA SYLWIA

KŁONOWSKA JUSTYNA

KOMNATA EWA

KOZAKIEWICZ, ALICJA

KOZARYN ARTUR PIOTR

KOZIEŁ, KACPER

KRAUZE OLGA

KRAWCZYK, ARKADIUSZ KRYSTIAN

KRYKWIŃSKA, PATRYCJA

KUPIEC AGNIESZKA

KUROPATWA, EMILIA ALEKSANDRA

KUROSZ, MAJA BARBARA

KUROWSKA AGATA

KURPIEL PRZEMYSŁAW

KWIATKOWSKI JAKUB

LACHTARA ŻANETA

LECHEŃSKI, ŁUKASZ

LELO, IZABELA

LEWANDOWSKI, MATEUSZ

LIGAS, BARTOSZ STANISŁAW

LIS MATEUSZ

ŁACH, MARCIN MATEUSZ

ŁAJS, MAGDALENA ANNA

ŁAZAROWICZ, MARIUSZ KAZIMIERZ

ŁĄCZ NATALIA

ŁOSAK, DOMINIK

MARCINOWSKA ALEKSANDRA

MARKISZ KLAUDIA

MAŚLANKA, MARCIN

MATYSIAK JAREK

MICHALAK, IGA WIKTORIA

MICHEL, DARIA

MIERZEJEWSKA, KORNELIA

MIERZEWSKA, ELŻBIETA REGINA

MIESZCZAK, RAFAŁ

MISIAK MARTA

MISIURA, MAJA

MOKRZYCKA ANNA

MOKRZYCKA PATRYCJA

MRÓZEK MONIKA

NATANEK, MAGDA

NIESŁUCHOWSKA, BERENIKA LUDWIKA

NOWAK MATEUSZ

NOWAK, MARTYNA PATRYCJA

OBSTARCZYK PATRYK

OLSZEWSKA, CLARA

OSIPA, PIOTR

OTFINOWSKI, KACPER

PARA, ANNA GABRIELA

PAWLAK ANNA

PAWLIKOWSKA, JOANNA ALICJA

PAWLIKOWSKA, SANDRA MAGDALENA

PESZEK, MATEUSZ

PETRYK MAGDALENA

PĘCZEK, ARTUR ANDRZEJ

PIERONEK, MAŁGORZATA

PIOTROWSKA JOANNA

PLUCIAK, MACIEJ HUBERT

PLUTA, TOMASZ ALBERT

POCHROŃ, SARA MARIA

POGODA, PATRYK MAREK

POLICHT, GRZEGORZ RYSZARD

PRORACKA, PAULINA ESTERA

PRZYTOCKA, AGNIESZKA JOANNA

PSZENICZNA, JUSTYNA DARIA

PYKA JULITA

PYSZ, PAULA WERONIKA

RADOMSKA, KINGA ESTERA

RAPACZ, JOANNA

ROMANOWICZ, ŁUKASZ RYSZARD

ROPA, KAROLINA MARIA

ROŚ, MAGDALENA RÓŻA

RUDNICKI JANUSZ

RYSZKA, MACIEJ

SADY, KINGA

SAKOWSKA, JUSTYNA PAULINA

SAMBULSKI RADOSŁAW

SENEŃKO, KAROLINA

SIKORA OLGA

SIWEK, MAGDA MARIA

SKAMRA, ELŻBIETA

SKOWROŃSKI, DAWID PIOTR

SOBIŁO KATARZYNA

SOBOŃ, MARTA BARBARA

SOCHA DOMINIK

SOŁOŃ, KAROLINA AGNIESZKA

SOŁTYS NATALIA

SPECYLAK, JAKUB

STASINKIEWICZ ANDRZEJ

STĘPIEŃ, ILONA

STĘPIEŃ, KAROLINA

SURMA, MARCIN MATEUSZ

SYPIEŃ, MICHAŁ DAWID

SZABLIŃSKI KRYSTIAN

SZCZUREK, SŁAWOMIR

SZLACHTA PAWEŁ

SZMELCER PIOTR

SZOKA, KRZYSZTOF STANISŁAW

SZOT ANNA

SZUKSZTO, GABRIELA

SZYDŁO AGNIESZKA

SZYMANIAK TOMASZ

SZYMKOWIAK, FILIP SZYMON

ŚLIWIŃSKA, OLIMPIA DARIA

TARNAWA, SYLWIA IZABELA

TOKARZ, SANDRA PAULINA

TRACZ, ANNA

TRACZ, PIOTR WIESŁAW

TRYBUS BARTOSZ

TYRAŁA, ANETA ELŻBIETA

URBANOWICZ, GABRIELA

WACŁAWIK, ANDRZEJ PAWEŁ

WALDMAN, JAROSŁAW RYSZARD

WALKIEWICZ, MAREK

WATRAS, PIOTR PAWEŁ

WEBER, ANTONINA ELŻBIETA

WIĄCEK OSKAR

WIĄZOWSKA, HANNA BARBARA

WIEWIÓRKA, ANNA DOMINIKA

WIRT ANNA

WISZOWSKA, MONIKA JADWIGA

WIŚNIEWSKA, SYLWIA ANNA

WIŚNIEWSKI, RADOSŁAW MICHAŁ

WITOWSKI, JAKUB

WOJCIECHOWSKI KAJETAN

WOLECKA, JUSTYNA

WOŹNIAK MICHAŁ

WÓJTOWICZ, DAGMARA NATALIA

ZAJĄC, MARCELA JOANNA

ZAJĄCZKOWSKA IZABELA

ZAJĄCZKOWSKA, AGNIESZKA EWA

ZALEWSKI, WOJCIECH EDWARD

ZARĘBA EMILIA

ZARZEWIECKA NATALIA

ZAWADZKI, MATEUSZ

ZIELIŃSKA KONSTANCJA

ZIEMIANOWICZ, PAULINA

ZUBEK, NATALIA ALEKSANDRA

ZUBIK, BARTOSZ SYLWESTER

ZWARDOŃ PAULINA

 

ABSOLWENCI Z ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

ADAMIEC ADAM

BAC MAGDALENA

BANACH AGNIESZKA

BANDOSZ PATRYK

BARCZUK ADRIAN

BARUCIAK OSKAR

BEDNARSKA JUSTYNA

BELLA SYLWIA

BEREZOWSKI ŁUKASZ

BERKOWSKA PATRYCJA

BERNATOWICZ AGNIESZKA

BIS KRYSTIAN

BIS SANDRA

BŁAZEJEWSKA PATRYCJA

BOJDA MARTA

BOKUN MATEUSZ

BRAMBOR KAMIL

BUDZIWOJSKA MAŁGORZATA

BURY MARCELINA

BURZMIŃSKI ŁUKASZ

BUSZKIEWICZ BEATA

CACEK WERONIKA

CHADE KAJA

CHCIUK JOANNA

CHECH EWA

CHĘCIŃSKI KAMIL

CHMURA DOMINIKA

CHOSIŃSKA NATALIA

CHUDY KATARZYNA

CHYTRY MAŁGORZATA

CIERECH NATALIA

CIEŚLAWSKA ANNA

CYMBALSKI GRZEGORZ

CZAJKOWSKI BARTOSZ

CZARNECKA ALEKSANDRA

CZARNECKA OLIWIA

CZYSZEWICZ ALEKSANDRA

DAWIEC MATEUSZ

DAWIEC MONIKA

DĄBROWSKI MATEUSZ

DĄBROWSKI MATEUSZ

DELCZYK EWA

DELIJEWSKA DANUTA

DŁUŻNIEWSKI MICHAŁ

DOBROSZ BARTŁOMIEJ

DOLATA SEBASTIAN

DOLOT ALICJA

DROŻDŻ KAMIL

DUBINKO KAROLINA

DUKIEWICZ JOANNA

DULIAN SEBASTIAN

DWORAKOWSKA ALICJA

DYJAK ARTUR

DYMIŃSKA MARTA

FEDIÓW ANNA

FOREMNIK JULIA

GAWĘDA MARCIN

GĄSIOR ANNA

GODZIESZKA JAKUB

GOLIANEK NATALIA

GOŁĘBIOWSKI DAWID

GUNIA GRZEGORZ

GUZIK MATEUSZ

HARUS WOJTEK

HAWRYŁO KRZYSZTOF

HOLCZYŃSKA EWELINA

HRYNOWIECKA ANNA

HUMENIUK BEATA

ILLEWICZ PAWEŁ

IWANICKI PAWEŁ

JACHOWICZ MARTYNA

JAGÓDKA MAŁGORZATA

JAKUBIEC MAGDALENA

JAROCKI DOMINIK

JAROSZEWSKA ANNA

JASIŃSKA DOBROCHNA

JEŻ WERONIKA

JURASZEK MAGDALENA

KACZMAREK NATALIA

KAJLING MAŁGORZATA

KAZIMIERSKI BARTŁOMIEJ

KĘDZIERSKA ILONA

KIEFER ALEKSANDRA

KIRAGA MAŁGORZATA

KITA ANNA

KMIECIK IZABELA

KMIEĆ BARTOSZ

KOBA MACIEJ

KOŁAKOWSKA ANNA

KOŁODZIEJ SARA

KOPEĆ ALEKSANDRA

KOPEĆ KASPER

KOSTAŃSKI JAKUB

KOT ALEKSANDRA

KOTWICA JUSTYNA

KOWALSKA JUSTYNA

KOZDRAŚ BARTŁOMIEJ

KOZICZ DOMINIKA

KOŻUCH JOANNA

KRAJEWSKA ADRIANA

KRASNA KARINA

KRYTAK JOANNA

KRZEWSKA NATALIA

KUC DAGNY

KUKIEŁCZAK OLGA

KULPA ZDZISŁAW

KUPER MAJA

KUŚNIERZ ANNA

KWIECIEŃ ADRIAN

KWIECIEŃ ALEKSANDRA

KWIETNIEWSKA LENA

LATOS ADRIANA

LECHOCIŃSKA AGNIESZKA

LEGAN MARTYNA

LENART PATRYCJA

LEŚNIAK DOMINIKA

LIPIŃSKI ADRIAN

LISZKA ALEKSANDRA

ŁOŚ ALICJA

ŁÓJ WOJCIECH

ŁYCZKOWSKA NATALIA

MACIEJCZYK JAN

MAĆKOWIAK MONIKA

MADEJSKA AGNIESZKA

MAJCHRZAK NATALIA

MALEWSKA ALICJA

MALUSZCZAK MARIUSZ

MALZ MAŁGORZATA

MASALSKA PAULINA

MATUSIAK DAMIAN

MATUSIK KONRAD

MATUSIK MAGDALENA

MATUSZEK RADOSŁAW

MAZIAKOWSKA AGNIESZKA

MAZUR MAGDALENA

MIELNICZEK MAGDALENA

MIERZWA KAROLINA

MIKOŁAJCZYK MARLENA

MIKOŁAJÓW MARCIN

MISIEWICZ MONIKA

MŁYNARSKI ARTUR

MOKRZYCKA PATRYCJA

MOKRZYCKA URSZULA

MOLSKA JUSTYNA

MROCZEK WOJCIECH

MRÓWKA AGNIESZKA

NAPORA SABINA

NIEDZIELA PIOTR

NOWAK KAMILA

NOWAK MAGDALENA

NOWAK NATALIA

NOWICKI MIKOŁAJ

OWCZARZ PATRYK

PAJĄK JOANNA

PAJĄKIEWICZ PAWEŁ

PANEK PAULA

PELC DAGMARA

PELIKAN PAWEŁ

PĘKALSKI MAREK

PIELICHATY ADRIAN

PINDRAL PAWEŁ

PIOTROWSKA ELŻBIETA

PIWIŃSKI DAMIAN

PLEBAN ROKSANA

PODLEWSKA MAGDALENA

POLOCZEK MARTYNA

POPIEL JOANNA

POSŁUSZNA ALEKSANDRA

PROCAK PAULINA

PROSZEK AGNIESZKA

PUSTUŁA JAROSŁAW

RADLAK WOJCIECH

RAJSZ JULIA

RATAJCZAK GRZEGORZ

REPEL KORNELIA

ROKITA AGATA

ROSSA MARTA

RUDNICKA MARCELINA

RUDY BARTOSZ

RYDEL PAULINA

SACZUK WERONIKA

SAŁKIEWICZ MAJA

SAMOŁUK MAJA

SAMOSIEJ HELENA

SEWERYNIAK EWELINA

SĘDZIAK URSZULA

SIDOROWICZ JOANNA

SKWARŁO ANNA

SŁAWIŃSKI MAREK

SPISAK MATEUSZ

STAŃCZYK AGNIESZKA

STECKO MACIEJ

STRUG JOANNA

SUCHARSKI IGOR

SZELEST JUSTYNA

SZEWCZYK MARCIN

SZEWELAŃCZYK MAREK

SZMIGIELSKA ANNA

SZUBER MACIEJ

SZUMNA ANNA

SZYDŁOWSKA KORNELIA

ŚLEDŹ ADRIAN

ŚLIWKA BŁAŻEJ

ŚLIWKA ŁUKASZ

TOMASZKIEWICZ EDYTA

TUTUCKA ALEKSANDRA

WACŁAWIK ALICJA

WAGNER ANETA

WALERIAN AGNIESZKA

WAWRYKA JOANNA

WĘGLARZ WERONIKA

WIANECKI MATEUSZ

WICKENHAUSER SYLWIA

WIEJA PATRYCJA

WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA

WIŚNIEWSKI RAFAŁ

WŁODARCZYK DOROTA

WNUK MAGDALENA

WOJDYŁA JOANNA

WOLAK MARIOLA

WOLECKA PATRYCJA

WOŁOSECKA DAGMARA

WÓJCIK DOMINIKA

WRZESZCZ SABINA

WRZYSZCZ MARIUSZ

WYGŁADACZ ARKADIUSZ

ZACHARA OLIWIA

ZAJĄC JAROSŁAW

ZAJĄCZKOWSKA ROKSANA

ZAŁUPKA SŁAWOMIR

ZAWADZKA ALEKSANDRA

ZIOBROŃ JACEK

ZWARDOŃ DAMIAN

ZWOLENIK PATRYCJA

ŻABSKI MACIEJ

ŻEBRAK ANNA

 

ABSOLWENCI  Z ROKU SZKOLNEGO  2009/2010

ADANCZYK BOŻENA

AKUTKO MARIA

BAJCER ALEKSANDRA

BAJOR KLAUDIA

BARTMAN KRZYSZTOF

BARWIŃSKI MIKOŁAJ

BIEL KACPER

BIELECKA KAMILA

BINIEK MACIEJ

BIS GRZEGORZ

BŁACHUT ADRIANNA

BŁASZCZAK MAREK

BŁESZNOWSKA JUSTYNA

BRONAŚ NATALIA

BRZYCKI ERWIN

BUDA ANGELIKA

CHAJA JAKUB

CHENTKIEWICZ WOJCIECH

CHŁOŃ MICHAŁ

CHMARNY ELŻBIETA

CHMIELEWSKA KATARZYNA

CHMIELNICKA ALEKSANDRA

CHMIELOWICZ ANNA

CHORĄŻYCZEWSKA JOANNA

CIERECH DAWID

CIEŚLA MACIEJ

CIEŚLAWSKA KAROLINA

CISOWSKI GRZEGORZ

CYPRYS LIDIA

CZERHONIAK TYMOTEUSZ

DĄBROWA PAULINA

DOBECKA JAGODA

DOBUCKA IZABELA

DOROSZ AGNIESZKA

DOROSZ JOANNA

DRABINA ALEKSANDRA

DRĄG KATARZYNA

DREWNIAK JACEK

DUBIK AGATA

DULIAN DOMINIKA

DWORCZAK KAROLINA

DZIEDZINA WIOLETTA

DZIEKAN MACIEJ

FEDORYKA MAJA

FIEDOR MONIKA

FITUCH MAŁGORZATA

FRĄCEK LAURENCJA

FRĄCEK RAFAEL

FRĄTCZAK DARIUSZ

FREJ DAWID

GACEK MARCELINA

GADOMSKI MATEUSZ

GAŁUSZKA NATALIA

GAŁUZA ANNA

GARBOWSKI TOMASZ

GAWEŁ EWELINA

GĄSIOROWSKA IRENA

GĄSKA MICHAŁ

GIELAROWSKA PATRYCJA

GIERLICKI KACPER

GOŁĄBEK MICHAŁ

GORCZYCA JOANNA

GUNIA DOMINIK

GWÓŹDŹ MATEUSZ

HES JUSTYNA

HOLBÓJ KATARZYNA

IDZIK KLAUDIA

JABŁOŃSKA MAŁGORZATA

JANAS ŁUKASZ

JANIA KAROLINA

JANIEC MAGDALENA

JANKOWSKA ANETA

JANUSZ BARTŁOMIEJ

JAROSZ JACEK

JARZĄB KORGIAN

JĄCZYŃSKA PAULINA

JĘKOT DANIEL

JUTKIEWICZ IZABELA

KACZOR MARCIN

KAPUSTA ŁUKASZ

KATAN MAŁGORZATA

KIN ANNA

KLAMERUS KATARZYNA

KLIMKIEWICZ KAMILA

KMIEĆ PATRYCJA

KOBAK SAMANTA

KOLASA ANETA

KOLASA KORNELIA

KOŁODZIEJCZYK JOANNA

KONARSKI PRZEMYSŁAW

KONOPKA SEBASTIAN

KOPACZYŃSKI MICHAŁ

KORAB ANNA

KORNEK KATARZYNA

KORSAK JUSTYNA

KOTRYS BARTOSZ

KOWALCZYK BARTŁOMIEJ

KOWALCZYK PRZEMYSŁAW

KOWALSKA IZABELA

KOWALSKA PAULINA

KOWALSKI MACIEJ

KOZAKIEWICZ MICHAŁ

KRAWCZYK MAJA

KRÓL MICHAŁ

KRÓLEWIECKA KATARZYNA

KRUK DOMINIKA

KRYSA ALEKSANDRA

KRYSIAK WERONIKA

KRZAK ŁUKASZ

KUPIEC RAFAŁ

KURAJ AGNIESZKA

KURASZ ALEKSANDRA

KUROWSKI JAN

KURZACZ IRENA

KUŚMIERZ KATARZYNA

LECHEŃSKA PAULINA

LEJBIK TOMASZ

LEW EWA

LEWANDOWSKI MACIEJ

LITWIN WERONIKA

LIZUREJ TOMASZ

LORENC ANNA

LUBAS SONIA

LUTY JOANNA

ŁADA NATALIA

ŁANKIEWICZ IWONA

ŁAZAROWICZ MATEUSZ

ŁYTKA JEREMI

MACHYŃSKA PAULINA

MANECKI MATEUSZ

MARCHEWKA DOROTA

MARYNIEC DAMIAN

MAŚLANKA KLAUDIA

MAZIAKOWSKA KATARZYNA

MICHALSKI SŁAWOMIR

MIELNICZUK ALEKSANDRA

MIKRUT MARTA

MLOSTEK IZABELA

MOKRZYCKA MARTA

MOKRZYCKI GRZEGORZ

MROZEK KRZYSZTOF

MUCHE EMILIA

NOWACKA PAULINA

OBSTARCZYK SEBASTIAN

OLSZEWSKI FILIP

OMACHEL KATARZYNA

ORCZYK DARIA

OSIPIUK AGATA

PARA TOMASZ

PARAFINIUK IRENEUSZ

PARASZCZAK NATALIA

PASZKIEWICZ DAMIAN

PAWLĘGA WITOLD

PAWLUKIEWICZ ADAM

PESTKA ANGELIKA

PIĄTEK MACIEJ

PIECHA HELENA

PISKOROWSKI MICHAŁ

PISKORZ BARBARA

PŁAZIAK MAGDALENA

POCHROŃ ŁUKASZ

PODDĘBNIAK EWA

POKRYWKA WOJCIECH

POLAŃSKA PAULINA

POSTRACH TOMASZ

POTOCZNIAK KAROLINA

PRZYGOCKA MONIKA

PRZYTULSKI BARTOSZ

PTAK ŁUKASZ

PTASZEK OSKAR

PURGAŁ ANETA

RAKOWSKA PAULINA

ROJEK KATARZYNA

RUDZKA KARINA

RUSNARCZYK ADRIAN

RYSZCZYŃSKA EWA

SADOWNIK BARTOSZ

SADOWSKI MARCIN

SAJDAK AGATA

SAKOWSKI SZYMON

SAMOŁUK ANNA

SARNICKI ŁUKASZ

SAWICKA URSZULA

SEMENIAK KATARZYNA

SIKORA ANNA

SKIBA DARIA

SŁOCIŃSKA MARTA

SOBCZYŃSKI LESZEK

SOBOTA ELŻBIETA

SONDEJ MAGDALENA

SROKA SEBASTIAN

SROKA WOJCIECH

STALOWSKI PIOTR

STELMACH JOANNA

STĘPIEŃ KRYSTYNA

STOPA MICHAŁ

STRYKOWSKI MICHAŁ

SZABELSKI BARTŁOMIEJ

SZAWIOŁA HONORATA

SZCZUDŁOWSKA SYLWIA

SZOPA OSKAR

SZOSTAK ARTUR

SZUBERSKI FILIP

SZYMCZYK KRYSTIAN

ŚWIĘCH PAWEŁ

TEICHGRAEBER MARCO

TOKARSKA AGATA

TRUSZKOWSKA ANETA

ULIŃSKA MONIKA

WALERYŚ KAROL

WAŁĘSA AGNIESZKA

WAWROWSKA KAMILA

WĄSOWICZ BARTOSZ

WĘGRECKI MACIEJ

WIECZNIAK SŁAWOMIR

WISZOWSKA KATARZYNA

WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA

WŁODARZ MARTA

WŁOSEK IGOR

WŁOŚNIEWSKA ALICJA

WNĘTRZAK WOJCIECH

WOJCIECHOWSKA MAGDALENA

WOLAK JOANNA

WOŁOSZCZUK ANNA

WOŁYŃSKI KACPER

WORONOWICZ KAMIL

WOŹNA PATRYCJA

WÓJCIK KATARZYNA

WRONA MAGDALENA

WYSŁOBOCKI MATEUSZ

ZALEWSKI MACIEJ

ZAWADA MARTA

ZIELIŃSKA ALINA

ZIMNY STEFAN

ZIOBRO ŁUKASZ

ŻAK PATRYCJA

ŻEBROWSKA MAGDALENA

ŻOŁNIERZ JUSTYNA

ŻYŁAJTAS MARLENA

 

ABSOLWENCI  Z  ROKU  SZKOLNEGO  2008/2009

ADAMCZYK ELZBIETA

ADAMCZYK MONIKA

BAC BERNADETA

BAGIŃSKA MARTA

BANASZAK PAWEŁ

BARAN JACEK

BARAŃSKA MARTYNA

BARECKI ŁUKASZ

BEDNARSKA MONIKA

BEDNARZ MIKOŁAJ

BERNECKA ANNA

BERNECKI DARIUSZ

BĘDKOWSKI DAWID

BIELECKA PAULINA

BIELEWICZ PAULINA

BIESIAGA MAŁGORZATA

BINIEK MONIKA

BISZCZANIK KAROLINA

BOCHENEK KAROL

BODZEK PIOTR

BOGACZ PIOTR

BOHN JESSICA

BOROŃ PAWEŁ

BRODACZ HONORATA

BROSZKO NATALIA

BUBÓŁKA ŁUKASZ

BUGAJSKI DARIUSZ

BUKARTYK NATALIA

BUKOWICKA NATALIA

CEBULA PAULINA

CEGLARSKI TOMASZ

CHAJA KAROLINA

CHAMIELEC IZABELA

CHIMELUK NATALIA

CHMIELOWSKA PAULINA

CIERESZKO MARCIN

CWYKIEL ADAM

CZECH ANNA

CZECH EDYTA

CZERNIAK KATARZYNA

CZESZEJKO ADRIANNA

DANILECKA EWELINA

DĄBROWSKA MAŁGORZATA

DŁUGOSZ DOMINIKA

DOBRZYŃSKI MATEUSZ

DRAGUN SABINA

DRĄŻEK PATRYCJA

DUDZIŃSKA PAULA

DYJA NATALIA

DZIAŁO MAŁGORZATA

DZIEDZIC FILIP

DZIEDZIC MARIUSZ

DZIEDZIC MARTYNA

ERDMAN MICHAŁ

FEDORÓW ALEKSANDRA

FIAŁEK SEBASTIAN

FILIACZ ANETA

FINOKIET BARTOSZ

FLOREK MAREK

GAMOŃ SYLWIA

GANCARZ JUSTYNA

GĄSIOREK MATEUSZ

GEMBARA OLIMPIA

GĘBAL AGNIESZKA

GŁAZ MATEUSZ

GŁOWACKA DOMINIKA

GŁOWACKI MATEUSZ

GODZIESZKA KINGA

GÓRAL PIOTR

GRĘPKA ANGELIKA

GRZYB MATEUSZ

GUT MARCIN

HACZEK SYLWIA

HAJDYŁA MICHAŁ

HARASIMOWICZ MICHAŁ

HECHT KAMILA

HUCALUK SYLWIA

HUĆKO MAŁGORZATA

JACHIMOWSKA KATARZYNA

JAKUBAS JOWITA

JAKUBCZYK PAULINA

JANIA MARLENA

JANOSZ ARTUR

JANOSZ MACIEJ

JAWORSKA ALICJA

JAWORSKA MARTA

JĘDRAK KATARZYNA

JUHAS KLAUDIA

KACZMARCZYK ALEKSANDRA

KALARUS MARTYNA

KALATA GRZEGORZ

KALINOWSKI KRYSTIAN

KAMIŃSKI MARCIN

KAPUSTA MAGDALENA

KARBOWSKA ALEKSANDRA

KARKOWSKI ANDRZEJ

KARPIŃSKI MARCIN

KARWOWSKI TOMASZ

KASZOWSKA DOROTA

KĘDZIERSKI PRZEMYSŁAW

KIEŁBASA KAMIL

KLIMASZKO JUSTYNA

KŁONOWSKA PAULINA

KMIECIŃSKI KORNEL

KMIEĆ ANNA

KOBAN JUSTYNA

KOKOSZKA KAJETAN

KOKSANOWICZ TOMASZ

KOLENDO SYLWIA

KOŁODZIEJ WOJCIECH

KOŁODZIEJCZYK ARKADIUSZ

KONIECZNA OLIMPIA

KONOPKA KORNELIA

KORSAK KAROLINA

KOSAK KAROLINA

KOWALSKA ROKSANA

KOZAK WOJCIECH

KOZIOŁ JAROSŁAW

KOŹLIK DAGMARA

KRAUTFORST MICHAŁ

KRAWCZUK JACEK

KRUK JOANNA

KRZESIŃSKA ADRIANA

KUBABSKI PATRYK

KUCZNIK JAKUB

KULESZA AGNIESZKA

KULPA PAULINA

KURAJ MARLENA

KURAJ MONIKA

KUREK JUDYTA

KWIATKOWSKA DOMINIKA

KWIATKOWSKA ŻANETA

KWIATKOWSKI MATEUSZ

KWIATKOWSKI PIOTR

KWIECIEŃ ANNA

LANGENFELD JAKUB

LEBIEDZIEJEWSKA PAULINA

LEMIŃSKI ŁUKASZ

LENKIEWICZ MACIEJ

LEŚNIK ISMENA

LEWANDOWSKI KAMIL

LEWANDOWSKI MARCIN

LOSSY TYMOTEUSZ

ŁAGOJDA KRZYSZTOF

ŁASUT PAULINA

ŁAWRUSZCZYK AGNIESZKA

ŁUSZCZEK CELINA

MADEJSKA ALEKSANDRA

MAJEWSKI MICHAŁ

MAKOWSKA KATARZYNA

MAKSYMOWICZ KLAUDIA

MALEWSKA IZABELA

MARCHLEWICZ KAROLINA

MARCINKIEWICZ MACIEJ

MARCINOWSKI MARCIN

MARKOWSKI IGOR

MORKEN MAGDALENA

MUSZYŃSKI-HUHAJŁO MATEUSZ

NAJWER MARIA

NARODOWSKA MARTA

NAWROCKA NATALIA

NIEMCZAK AMADEUSZ

NIEMIEC ELŻBIETA

NOGA AGNIESZKA

NOWICKA IWONA

OLCZAK KAMILA

OLENDER BARTŁOMIEJ

OSIPIUK JACEK

PACHUTA MAGDALENA

PALICHLEB KATARZYNA

PARA KATARZYNA

PARASZCZAK TATIANA

PASTOR JAN

PAWLIKOWSKA ANNA

PAWLIŃSKA KAROLINA

PAWŁOWSKA ALEKSANDRA

PIETKIEWICZ ANNA

PIETRUSZEWSKI MICHAŁ

PIĘTKA EDYTA

PILARCZYK  MARZENA

PIOTRKOWSKA ZOFIA

PLATA MAGDALENA

PŁAZA MAŁGORZATA

POLAK NORBERT

POLAK RAFAŁ

POPIELARCZYK MAGDALENA

POŚPIESZYŃSKA MARTA

PROROK MAREK

PURGAŁ EWELINA

PUTERKO AGATA

PYTLAK JOANNA

RADZIEWICZ PAWEŁ

RAJ JUSTYNA

RAJEWSKA MAGDALENA

REKRUCIAK AGNIESZKA

REPLIŃSKA KAROLINA

ROBAK KATARZYNA

ROCH MARTYNA

ROGOZA RADOSŁAW

ROMANIUK ALICJA

ROZUMEK ARKADIUSZ

ROZWADOWSKA JOANNA

RUSINEK KATARZYNA

RUTOWICZ SABINA

SALECKA KATARZYNA

SAS MAGDALENA

SAWICKA MONIKA

SERDYŃSKA EWELINA

SĘGA KLEMENTYNA

SIKORA MICHAŁ

SIWAK KINGA

SKOWROŃSKI JAKUB

SMOLARCZYK PAULINA

SMOŁA ADRIANA

SMOSNA DARIA

SOBCZYŃSKI TOMASZ

SOBEK ANNA

SOŁOŃ VIOLETTA

SOŁTYSIK ALEKSANDER

STACHNIUK PAWEŁ

STANOWSKA MARIKA

STARŻYK ŁUKASZ

STARŻYK MATEUSZ

STEFANOWICZ WOJCIECH

STEPANIAK SŁAWOMIR

STRAP ALEKSANDRA

STRYCHARZ PAWEŁ

STRYCHOWSKA JOANNA

SURÓWKA ANNA

SWATEK JOANNA

SZABUNIU DAMIAN

SZAMOT EMILIA

SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ

SZCZOTKA JUSTYNA

SZLEMP KONRAD

SZMELCER KATARZYNA

SZPALA PAULINA

SZPONAR MONIKA

SZUL MAŁGORZATA

SZYMANIAK AGNIESZKA

SZYMAŃSKA PATRYCJA

SZYPUŁA ZUZANNA

ŚLIWA MAŁGORZATA

ŚRUTWA AGNIESZKA

TOMASIK KAROLINA

TOMASZEWSKA ANETA

TUCHENDLER MALWINA

TUPKO ANNA

TUSIŃSKI DANIEL

URBANEK NELA

WACEK EMILIA

WACŁAWIK ARLETA

WACŁAWIK NATALIA

WALENTYNOWICZ ROBERT

WARYNICKI ALEKSANDER

WAWRYKA SYLWIA

WAWSZCZYK AGNIESZKA

WĄGROWSKA EWELINA

WDOWIAK JUSTYNA

WĘGLIŃSKI GRZEGORZ

WIDACHA MAJA

WIECZNIAK PAULINA

WIEWIÓRA KLAUDIA

WIĘCKOWSKA AGNIESZKA

WIKLIŃSKI MACIEJ

WIKLUK SANDRA

WILCZEK MATEUSZ

WILCZYŃSKI PIOTR

WITKOWSKA JOANNA

WŁODARSKA MARTA

WNUK MATEUSZ

WOJTYŁA SZYMON

WOŁOWIEC KAMILA

ZAJACZKOWSKI RAFAŁ

ZALWOWSKA KAROLINA

ZAMŁYŃSKI BARTOSZ

ZIELEŃ PRZEMYSŁAW

ZIĘBA MARCIN

ZIOBROWSKA MATEUSZ

ŹRÓDŁOWSKA HANNA

ŻEŁUBOWSKA MARIA

ŻUKOWSKI DANIEL

ŻYŁA MARIKA

 

Absolwenci roku szkolnego 2007/2008

ADAMOWICZ KAMILA

ANIMUCKI GRZEGORZ

AUGUSTYNIAK AGATA

BIEDRZYCKI JAROSŁAW

BIELA BARTŁOMIEJ

BIELAS MARCIN

BIERNACKA BEATA

BIERNACKI MARIUSZ

BIERNAT MARCIN

BIES ALEKSANDRA

BŁACHUT KAMILA

BŁASZKO BARBARA

BOGACZ MARTA

BOGUSZ EMILIA

BONIECKI RAFAŁ

BUDZIOCH NATALIA

BURY MICHAŁ

BURZMIŃSKI MARCIN

BUTKIEWICZ AGNIESZKA

CHIT ANNA

CHMIEL ERWINA

CHMIELEWSKI MAREK

CHREŚCIAK BERNADETTA

CHWIAŁKOWSKA NATALIA

CHYŁA PAULINA

CICHOŃ ADRIAN

CIEŚLIŃSKA ALEKSANDRA

CIEWIERTNIA ALEKSANDRA

CYGAN EWA

CZAJKA MATEUSZ

CZAPLIŃSKI DAMIAN

CZEMARMAZOWICZ MONIKA

CZERNIAK RADOSŁAW

DĄSAL MATEUSZ

DIUK MACIEJ

DOLATA BARTŁOMIEJ

DOMAGALSKI MATEUSZ

DRAGUN MALWINA

DUL MAREK

DULIAN KAMILA

DURKO DAMIAN

DURMAJ JOANNA

DUSZYŃSKA LILIANNA

DZIEDZINA PIOTR

DZIEWIECKI MACIEJ

DŻENDŻERA MACIEJ

FARBOTKO DOMINIKA

FILIP KRZYSZTOF

FIRLEWICZ NATALIA

FLIS ARTUR

GACEK ANGELIKA

GĄSIOROWSKI JERZY

GELLERT PRZEMYSŁAW

GOŁĄBEK ŁUKASZ

GOŁDAS ANNA

GOŁOŚ JAROSŁAW

GOMIŃSKA AGNIESZKA

GRUSZECKA MILENA

GUNIA ANNA

GWIŻDŻ PIOTR

HAŁAWIN ARKADIUSZ

HANDEL EDYTA

ILNICKI FELIKS

IZBIŃSKA AGNIESZKA

JACYNO KAROLINA

JANEK SŁAWOMIR

JANIA MAŁGORZATA

JANIAK JAKUB

JANICKA JOANNA

JANKOWSKA MILENA

JANOSZKA ANNA

JAROSZEWICZ KATARZYNA

JASIŃSKA AGATA

JAWORSKA DARIA

JEREMICZ ALICJA

JUCHNIEWICZ ERNEST

JURCZENKO ALEKSANDER

KACHEL MARZENA

KALETA FLORIAN

KAPRAL DOROTA

KAPUSTA KATARZYNA

KARDASIŃSKA JULITA

KARKOWSKA ANGELIKA

KARPIEL ŁUKASZ

KARWAN JAROSŁAW

KARWOWSKI ŁUKASZ

KIEŁKOWSKA KLAUDIA

KIN JUSTYNA

KIN PIOTR

KIT KAMIL

KMIEĆ NATALIA

KOCHER ALEKSANDRA

KOKOSZKA KONRAD

KOŁT ARKADIUSZ

KOŁT BARTOSZ

KOPEĆ MAGDALENA

KORNACKA JUSTYNA

KORNEK ANNA

KOSICKI MARCIN

KOTOWICZ KAMILA

KOWALCZYK KATARZYNA

KOWALSKA MAGDELENA

KOZAKIEWICZ TOMASZ

KOZIOŁ SYLWIA

KRALKA ADRIAN

KRASICKA ANGELA

KRAWIEC MACIEJ

KRZAK AGNIESZKA

KRZYWONOS SANDRA

KUBAS DANIEL

KUBIAK RADOSŁAW

KUCHARZAK KAMILA

KUKIEŁCZAK RADOSŁAW

KUROS JOANNA

KURUC KAMIL

KUŹMIŃSKA JOANNA

LASEK JOANNA

LESZCZYŃSKA NATALIA

LEWANDOWSKI MICHAŁ

LIZIŃSKA JUSTYNA

LIZUREJ KATARZYNA

ŁUBIŃSKA NATALIA

MAGDA IWONA

MAIER MARTA

MAJEWSKI MARCIN

MAKSYLEWICZ IWONA

MANECKA MAGDALENA

MAŃKOWSKA ALEKSANDRA

MARCINOWSKI MACIEJ

MAŚLANKA BARTOSZ

MATERNA AGATA

MATERNA MAGDALENA

MATERNIA ŁUKASZ

MATEUSIAK JACEK

MATUSIAK SYLWIA

MATYSIAK PATRYCJA

MAZUR MAŁGORZATA

MICHALIK ALEKSANDRA

MICHALSKA JOANNA

MICHALSKI MICHAŁ

MISZTAL NICOLE

MIŚKÓW EWELINA

MŁYNARCZYK MATEUSZ

MROZEK ANNA

MUZYKA OLGA

NICZYJ KATARZYNA

NIECKARZ KRZYSZTOF

NIEDZIELA KATARZYNA

NIEMESZ WOJCIECH

NOGA KATARZYNA

NOWICKI MARCIN

OGIELSKA MAGDALENA

OLEŚ DOMINIKA

OLKIEWICZ AGATA

OOSTENBRINK ADAM

OPALIŃSKA ANNA

OWCZAREK WOJCIECH

OZIMEK BOGUSŁAWA

PALEJ KRZYSZTOF

PASZKE MATEUSZ

PAWŁOWSKA MONIKA

PEREŁKA BARTOSZ

PESZEK MONIKA

PETRECKI DAMIAN

PIERONEK IZABELA

PIETKIEWICZ MICHAŁ

PINDRAL MATEUSZ

PIOTROWSKA ALICJA

PIOTROWSKA MAŁGORZATA

PIWIŃSKA MARCELA

POKRĄTKA JUSTYNA

POLAK TOMASZ

POLICHT KONRAD

POLITEWICZ PATRYK

POMYKAŁA ANNA

PORAŃSKI MIŁOSZ

POTOCZAK ANGELIKA

PRUSEK KATARZYNA

PRZYBYŁOWICZ KAROLINA

PUSTUŁA SEBASTIAN

RADKIEWICZ JOANNA

RAKOWSKA MARTA

RĘBIAŁKOWSKA AGATA

RĘCZKOWSKA KAROLINA

ROGALA URSZULA

ROMAŃCZUK ROKSANA

ROSENAU JUSTYNA

RUDZIAK KAROLINA

RUS MAGDALENA

RUTKOWSKI ŁUKASZ

RYBA MACIEJ

RYMAR KATARZYNA

RYŚ JUSTYNA

SACZKA IWONA

SACZYWKO MAŁGORZATA

SADOWSKA KATARZYNA

SAJAN JOANNA

SAJAN KATARZYNA

SALACHNA MAŁGORZATA

SARKOWSKI WOJCIECH

SAWICKA SABINA

SCIESIŃSKI ARTUR

SERDIUK URSZULA

SINIECKA ZUZANNA

SKAMRA MARIUSZ

SKIBA DOROTA

SKRABEK MIŁOSZ

SKRYNKOWSKA DOMINIKA

SŁABOSZ KLAUDIA

SŁOWIŃSKI MICHAŁ

SMAZA PATRYCJA

SOBOLEWSKI MACIEJ

SOCHACKI PAWEŁ

SOKALA JUSTYNA

SOWIŃSKA AGATA

STABRYŃ MONIKA

STACHNIK ŁUKASZ

STANKOWSKA EWELINA

STAWIARSKA ALEKSANDRA

STECKO ŁUKASZ

STEPANIAK KATARZYNA

STRZYGOCKA EWA

SUDA BARTOSZ

SYPER IGOR

SYPIEŃ PAWEŁ

SZCZEPANIAK PAWEŁ

SZYDŁOWSKI MIŁOSZ

SZYMAŃSKI ROMAN

ŚWIDERSKI MARIUSZ

TARNAWA MAŁGORZATA

TARNAWSKA MAGDALENA

TARSA KAROLINA

TOKARSKI JAKUB

TOMAKA KATARZYNA

TOMASZEK ŁUKASZ

TOMCZYK DOMINIKA

TOTON PAULINA

TRYBULEC AGNIESZKA

TRZECIAK ANNA

TUNK JOANNA

TYBIŃSKA MONIKA

TYNIEC MIKOŁAJ

VODRAŻKA THOMAS

WEBER SARA

WEINHOLD MARTA

WERES DARIUSZ

WESOŁOWSKA MONIKA

WĘGLARZ NATALIA

WĘTŁY ANDRZEJ

WIADERNA DOROTA

WIATR ANITA

WIERTEL EWA

WIKLUK KLAUDIA

WŁODARCZYK KANRAD

WNĘK ANDRZEJ

WOSZCZYNA KRZYSZTOF

WOŚ ŻANETA

WRÓBLEWSKA KATARZYNA

WYRĘBAK NATALIA

WYRWAS BARTOSZ

WYSTĘPSKI MACIEJ

ZAJĄC GRZEGORZ

ZALEŚNY MARCIN

ZAMORSKA MAŁGORZATA

ZAUCHA JAROSŁAW

ZAWISZA KATARZYNA

ZDANEWICZ MAŁGORZATA

ZEL RAFAŁ

ZIELONKA KAMILA

ZIĘBA DOROTA

ZIĘBA PAULA

ZIOBROWSKA PAULINA

ZWARDOŃ KAMIL

ZWARDOŃ KINGA

ŹRÓDŁOWSKI JAKUB

ŻAK KATARZYNA

ŻÓŁTAŃSKA ELWIRA

ŻUCZKIEWICZ AGNIESZKA

 

Absolwenci roku szkolnego 2006/2007

ADAMCZYK JOANNA

ANDREASIK MAŁGORZATA

ANIMUCKA AGNIESZKA

ANTOSZ ŁUKASZ

BALCERZAK PAWEŁ

BANIA EWELINA

BARCZEWSKA KLAUDIA

BARCZEWSKI MATEUSZ

BARECKA URSZULA

BARTMAN MARCIN

BEDNAREK MAŁGORZATA

BEJM MICHAŁ

BERNACKA IGA

BERNACKA JOANNA

BICZ PAWEŁ

BIENIASZ ANNA

BIENIEK PAULINA

BŁAJDA NATALIA

BOGACZ NATASZA

BORZĘCKI DANIEL

BRAUN HANNA

BRYŁA PAULINA

BRZEZIŃSKA EMILIA

BUJDASZ AGNIESZKA

BURZYŃSKA IGA

CAGOWSKA JUSTYNA

CEBULA OTYLIA

CHARLĘŻA DOBROMIŁ

CHMIEL BARTOSZ

CHOJNACKA KAROLINA

CHORZEMPA MARTA

CHROSTOWSKA KAROLINA

CHWEDORCZUK NIKODEM

CIEŚLAWSKI KAMIL

CYBULSKI PAWEŁ

CZANIECKA KAROLINA

CZERNIACHOWICZ  MARTA

CZERNIAWSKA AGNIESZKA

DEPTUŁA ANETA

DEREŃ AGNIESZKA

DOBROWOLSKI JAKUB

DOLECKA ANNA

DRESZER DOMINIKA

DRZAZGOWSKA  DAGMARA

DUDA BARTOSZ

DUDZIŃSKA IRMINA

DULIAN AGNIESZKA

DURDA MAŁGORZATA

DZIEWIECKI ADAM

ELŻBIECIAK PAULA

FEDORÓW PAWEŁ

FLIS SZYMON

FORYSIAK WERONIKA

FRANKOWSKA MARZENA

FRĄCEK EULERIA

FRĄCEK SYLWIN

GAŁKOWSKI MARCIN

GARGASZ MALWINA

GARNCARZ PAULINA

GARUS KRZYSZTOF

GĄBKA BARBARA

GĘBAL RADOMIR

GIEŁBUTOWICZ TOMASZ

GŁÓWCZYŃSKA GABRIELA

GOŁUBOWSKA AURELIA

GÓRAK ANNA

GÓRKA MATEUSZ

GRACZYK KAMILA

GRUDYSZ PAULINA

GUMULAK MONIKA

HAJDUGA DAWID

HARACARIS DIMITRIOS

HATALA MARIA

HORBACEWICZ DARIUSZ

IRZYCKA DOROTA

IWANOWSKA MAGDALENA

JABŁOŃSKA JUSTYNA

JACKOWIAK JAN

JANIA MAGDALENA

JANOWICZ MICHAŁ

JAWORSKI PIOTR

JEDYŃSKI ŁUKASZ

KALINOWSKA MAGDALENA

KAPICA KATARZYNA

KARAŚ DOROTA

KASIURAK AGATA

KASPRZYK WERONIKA

KASZUBOWSKA KAROLINA

KAZIMIERSKI JAKUB

KŁONOWSKA KATARZYNA

KNPOPIŃSKI MACIEJ

KOCĄB BARBARA

KOCOŃ DARIUSZ

KOŁODZIEJCZYK JAROSŁAW

KONARSKI RADOSŁAW

KORPYTA AGNIESZKA

KOWAL KRZYSZTOF

KOWALCZYK ALICJA

KOWALCZYK BARTŁOMIEJ

KOWALSKA EWA

KRAWCZYK TYMOTEUSZ

KRAWCZYSZYN EWA

KRUK AGNIESZKA

KUCZEK GRZEGORZ

KUCZWALSKI WOJCIECH

KUNIEC MICHAŁ

KURASADOWICZ MACIEJ

KWIATKOWSKA JUSTYNA

KWIECIŃSKA KATARZYNA

LADA NATALIA

LAUFER ALEKSANDRA

LECH MANUELA

LECHOWSKI DAWID

LENART PAULINA

LESZKO NATALIA

LEWANDOWSKA KAROLINA

LEWANDOWSKA PATRYCJA

LEWICKA IGA

LIS MAREK

ŁABA AGNIESZKA

ŁABONARSKA ALEKSANDRA

ŁABUZ ŁUKASZ

ŁACNA PAULA

ŁASUT ŁUKASZ

ŁOJKO MIŁOSZ

MAJEROWICZ ALEKSANDRA

MALKA MARCIN

MARCINKIEWICZ ANNA

MAŚLANKA ŁUKASZ

MATUSIK RAFAŁ

MĄDER MARIANNA

MIANECKA KAMILA

MICHALSKA KATARZYNA

MICHALSKA PAULINA

MIGAŁA ANNA

MIKUSEK JOANNA

MINTA ADRIANNA

MŁYNARCZYK MAŁGORZATA

MOKRZYCKA KAROLINA

MOLĘCKI DANIEL

MROCZKOWSKA ANNA

MROZIK MAGDALENA

MROZOWSKI GRZEGORZ

MRUKOWICZ MICHALINA

MULARSKA JASMINA

NAWROCKI MACIEJ

NIEMASZ ADAM

NOWACKA AGNIESZKA

NOWACKA KAJA

NOWACKI JACEK

NOWAK MONIKA

OGIELSKI PRZEMYSŁAW

OLEJNIK KAROLINA

OLEŚ KRZYSZTOF

OTREMBA MAŁGORZATA

OZGA MARCIN

PAJĄK TOMASZ

PAKUŁA KLAUDIA

PASIŃSKI DAMIAN

PASTOR ALEKSANDRA

PAWLICKA KATARZYNA

PAWŁOWSKA NATALIA

PERWENIS MARCIN

PERZ KATARZYNA

PIERONEK TOMASZ

PIETRASZEK GRZEGORZ

PIETRZYKOWSKA PATRYCJA

PILIPCZUK JADWIGA

PITUŁA  GRZEGORZ

PŁUSA DOROTA

POCIOREK MICHAŁ

POMOCHACZI EWA

POSPISZYL JUSTYNA

PRUSZYŃSKI MATEUSZ

PRYCHŁA ELŻBIETA

PTAK MARCIN

RADWAN DOMINIKA

RAJSZ ADAM

RAK SEBASTIAN

RAPACZ ŁUKASZ

ROSIŃSKA NATALIA

ROSOLIK WOJCIECH

ROŚLIK EMILIA

ROZMUS PAULINA

RUSINEK EWELINA

RYMARZ DAWID

SADKOWSKA MARTA

SANKOWSKI JACEK

SAWICKA NATALIA

SEJAN KATARZYNA

SIERAKOWSKA EWELINA

SIERAKOWSKA JUSTYNA

SIKUCIŃSKA EDYTA

SIUDAK AGNIESZKA

SKOWRONEK MAŁGORZATA

SMEREK AGNIESZKA

SOBCZUK JAKUB

SOBEK NATALIA

SOBIERAJ MAGDA

SOBIERAJ PIOTR

SOKOŁOWSKI PAWEŁ

SOŁEK ELZBIETA

SOSINKA DARIUSZ

SROKA DOMINIK

STASIEŁOWICZ MATEUSZ

STOPKA DARIA

STRZELCZYK MICHAŁ

SULIBORSKA MARLENA

SWOBODA MARCIN

SYKUTA AGNIESZKA

SZNEJFUS ARKADIUSZ

SZOSTAK KATARZYNA

SZTANGRET MAGDALENA

SZUBA IGNATIUS

SZUMSKA MAŁGORZATA

SZURKO ŁUKASZ

SZWIEC ALICJA

SZYPCZYŃSKI MATEUSZ

ŚLADOWSKI MAREK

ŚLIWA MARTA

ŚLIWIŃSKA KAROLINA

ŚPIEWAK PAWEŁ

ŚWIERK GRZEGORZ

ŚWIOKŁO KATARZYNA

TROCKI RAFAŁ

TUPKO DOROTA

TYMIŃSKA MARTA

TYSIAK ZORIKA

URBANOWICZ RAFAŁ

UTRATA ANETA

WALCZUK MAREK

WARGACKI ŁUKASZ

WARZOCHA MAGDA

WĘGRECKA ANNA

WĘGRECKA KORNELIA

WIAK KATARZYNA

WIĘCKOWSKA EWELINA

WINIEWICZ PIOTR

WŁODARCZYK MARZENA

WŁODARCZYK PAULINA

WOJCIECHOWICZ JUSTYNA

WÓJCIK PAULINA

WRZESZCZ SZYMON

WYSOCZYŃSKA MAGDALENA

ZAJĄC ROBERT

ZAJĄC ROBERT

ZBELA AGNIESZKA

ZDANOWICZ KAROLINA

ZIELIŃSKA BARBARA

ZIENIEWICZ PATRYCJA

ZWARDOŃ PAWEŁ

ŻAK DOMINIK

ŻEBROWSKA CELINA

ŻURAWIAK ADRIAN

ŻYLIŃSKA KLAUDIA

 

Absolwenci roku szkolnego 2005/2006

  1. ADAMCZYK KAMILA
  2. ANDYSZ GRZEGORZ
  3. AUGUŚCIŃSKA AGATA
  4. BABIŃSKA NATALIA
  5. BAGIŃSKA ALEKSANDRA
  6. BANASIK KRZYSZTOF
  7. BANECKI BORYS
  8. BARTKOWSKA AGNIESZKA
  9. BARUCHA ESTERA
  10. BEDNAREK NATALIA
  11. BEDNARSKI GRZEGORZ
  12. BIAŁECKA KATARZYNA
  13. BIERUTA JUSTYNA
  14. BŁAJDA PATRYK
  15. BŁASZCZAK JAN
  16. BODZEK ZBIGNIEW
  17. BOROWIEC BARTOSZ
  18. BOROWSKA ALEKSANDRA
  19. BORUŃ PAWEŁ
  20. BROŻYNA ANETA
  21. BRYŚ JUSTYNA
  22. BRZEŹNIAK KAROLINA
  23. BUCZYŃSKA DARIA
  24. BUJNOWSKA KATARZYNA
  25. BURY MAGDALENA
  26. CAL KATARSZYNA
  27. CHMURA NATALIA
  28. CHODOROWSKA AGNIESZKA
  29. CIECHANOWSKA ANNA
  30. CNABASIK JUSTYNA
  31. CUGOWSKA JUSTYNA
  32. DĄBROWSKA ZUZANNA
  33. DEREŃ EDYTA
  34. DEREŃ MARCIN
  35. DIUK IZABELA
  36. DOŁHAŃ EWELINA
  37. DOROSZ MACIEJ
  38. DUDZIK ANETA
  39. DUL MARTA
  40. FLOREK ANNA
  41. GADOMSKA MARTA
  42. GAMOŃ RAFAŁ
  43. GAWŁOWSKI RAFAŁ
  44. GAWRYŚ MONIKA
  45. GAZDA KAMILA
  46. GIBERT NATALIA
  47. GINTER NATALIA
  48. GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ
  49. GONDEK MAGDALENA
  50. GORCZYCA EWELINA
  51. GÓRAK DOROTA
  52. GRACZYK JUSTYNA
  53. GRIMAN BATROSZ
  54. GROCHALSKI MATEUSZ
  55. GRZESIAK AGNIESZKA
  56. GUZIK PIOTR
  57. HABER MARCIN
  58. HRETCZAK KATARZYNA
  59. IWASZKIEWICZ DOMINIKA
  60. JAKUBIK PRZEMYSLAW
  61. JAKUBISZYN PAWEŁ
  62. JANIA EDYTA
  63. JANICKA AGNIESZKA
  64. JANISZEWSKI KAMIL
  65. JANKOWSKI GRZEGORZ
  66. JANUSZKIEWICZ BARTOSZ
  67. JASTRZĘBSKA NATALIA
  68. JASTRZĘBSKA SABINA
  69. JĘDRUCH AGNIESZKA
  70. JÓZEFOWSKI JAKUB
  71. JUNAK TADEUSZ
  72. JURASZEK ANNA
  73. JUROWICZ GRZEGORZ
  74. KACZMARCZYK KAROLINA
  75. KALARUS TOMASZ
  76. KALINOWSKA JUSTYNA
  77. KALIŃSKI KAMIL
  78. KALUTA MARTYNA
  79. KAMIŃSKI KRYSTIAN
  80. KANIA PAULINA
  81. KARWAT PAWEŁ
  82. KIELAR GABRIELA
  83. KILIMNIK JUSTYNA
  84. KLIMASZKO KRZYSZTOF
  85. KLIMKIEWICZ PAWEŁ
  86. KMIEĆ KATARZYNA
  87. KOBAK JACEK
  88. KOCHER KRZYSZTOF
  89. KOKOSZKA KACPER
  90. KOŁODZIEJ NATALIA
  91. KOŁT MATEUSZ
  92. KONTEK KINGA
  93. KORECKA MARTA
  94. KORPYTA ANNA
  95. KOSIŃSKA EWELINA
  96. KOSTRZEWSKA AGATA
  97. KOŚCIÓŁEK JADWIGA
  98. KOT KAMILA
  99. KOT PATRYCJA
  100. KOTRYS DAWID
  101. KOWALSKA KAROLINA
  102. KOZIEŁ PAWEŁ
  103. KOZIK ANNA
  104. KOZIOŁ ELŹEBITA
  105. KOŹUCH MAŁGORZATA
  106. KRAUZE KINGA
  107. KRAWIEC MAGDALENA
  108. KRĘGIELEWSKI MICHAŁ
  109. KUBIAK NATALIA
  110. KUBIESA JAKUB
  111. KUCHARZAK KORNELLA
  112. KUCHTA KRYSTIAN
  113. KUCMUS MACIEJ
  114. KUHNEL KRZYSZTOF
  115. KUNICKI KAMIL
  116. KUREK ŁUKASZ
  117. KURSKA ANNA
  118. KURYŚ NATALIA
  119. KUTNA AGNIESZKA
  120. KWAPISZ MICHAL
  121. KWIATKOWSKI DANIEL
  122. LEWANDOWSKA MONIKA
  123. LEWANDOWSKI KAMIL
  124. LIS MICHAŁ
  125. LONGAWA DAMIAN
  126. LUBIENIECKI JAN
  127. LUTY JUSTYNA
  128. ŁABIAK MARTA
  129. ŁOBODA MONIKA
  130. ŁOBODA PAULINA
  131. ŁOPUSZAŃSKA DIANA
  132. ŁUPIŃSKA MALWINA
  133. MADEJA TOMASZ
  134. MAJKOWSKA ANNA
  135. MAKAREWICZ ANNA
  136. MAKUCH EDYTA
  137. MALECKA ANNA
  138. MAŃCZAK ANETA
  139. MARCELEWICZ MARCIN
  140. MATEŃKO BARBARA
  141. MATUSZ PAULINA
  142. MICHAŁSKA EDYTA
  143. MICHERDA ŁUKASZ
  144. MIECHURSKA BEATA
  145. MRUKOWICZ MAGDALENA
  146. MUDRAK ADAM
  147. MULKA MARIUSZ
  148. NIKLEWICZ PAULINA
  149. NOWACKA NATALIA
  150. NOWAK GRZEGORZ
  151. NYTKO MATEUSZ
  152. OBSTARCZYK MAŁGORZATA
  153. OLSZOWA KAMILA
  154. PANASIUK AGNIESZKA
  155. PANKIEWICZ ANNA
  156. PASŁAWSKI PIOTR
  157. PĘCZEK RAFAŁ
  158. PIĄTEK AGNIESZKA
  159. PIETRASZKIEWICZ ANNA
  160. PIETRZAK MACIEJ
  161. PIĘTKA MAGDALENA
  162. PILNA ALESKSANDRA
  163. PIOTROWSKA JOANNA
  164. PISZKO PAULINA
  165. PITUŁA ROBERT
  166. PLEŚNIAK JOANNA
  167. PŁANETA DARIUSZ
  168. PŁAWIAK JOANNA
  169. PŁOSKONKA EWELINA
  170. POLOCZEK MATEUSZ
  171. PORĘBA WIOLETTA
  172. PROCAK NATALIA
  173. PROROK KATARZYNA
  174. PRUSZYŃSKI JAKUB
  175. PTAK JACEK
  176. PTASIŃSKA AGATA
  177. PYTŁAK WOJCIECH
  178. RASŁAWSKA MARTA
  179. RAWA MARTA
  180. REDKO MACIEJ
  181. ROPA PAWEŁ
  182. ROSA KAROLINA
  183. ROSIAK PAULINA
  184. RUDY JAROSŁAW
  185. RUTECKA JOANNA
  186. SAWICKA KRYSTYNA
  187. SAWICKI PAWEŁ
  188. SCIESIŃSKA MONIKA
  189. SENDEK JOANNA
  190. SIDOROWSKI TOMASZ
  191. SKAWINA ANITA
  192. SKIBA BARTOSZ
  193. SŁÓWKO DANUTA
  194. SMAZA KAROLINA
  195. SOBEK KONRAD
  196. SOBOTA MARTA
  197. SPŁAWSKA EMILIA
  198. SROKA BARTŁOMIEJ
  199. STANISZEWSKA EDYTA
  200. STAWIARSKA IZABELA
  201. STĘPIEŃ ELIZA
  202. STOCH MAŁGORZATA
  203. STRUGAŁA MARCIN
  204. STUDENCKA KATARZYNA
  205. SUCHARSKA MARTYNA
  206. SUDA JOANNA
  207. SULIGA KAROLINA
  208. SYLWESTER PIOTR
  209. SZATNA IWETA
  210. SZCZERBA ZUZANNA
  211. SZEWCZYK MARTA
  212. SZNAJGER ALEKSANDRA
  213. SZOT MACIEJ
  214. SZPANIER EDYTA
  215. SZWEJDA MAŁGORZATA
  216. SZYMAŃSKA MONIKA
  217. SZYMAŃSKI KRZYSZTOF
  218. SZYMKOWSKI ŁUKASZ
  219. ŚLIWKA SZYMON
  220. ŚLÓSARZ SANDRA
  221. ŚWITALSKI MAREK
  222. TOMASZEK PAWEŁ
  223. TYSZER MARIA
  224. UJWARA MACIEJ
  225. WACHOWSKA KATARZYNA
  226. WAŃCZYK MAŁGORZATA
  227. WARACHIM KAMILA
  228. WAWRZYNIAK JUSTYNA
  229. WIĄCEK JUSTYNA
  230. WIĄCEK KAROLINA
  231. WIĄZOWSKA ALEKSANDRA
  232. WICKENHAUSER EWA
  233. WIELGUS MAGDALENA
  234. WIERZBICKA KATARZYNA
  235. WIEWIÓRA MARTA
  236. WIĘCEK KATARZYNA
  237. WILGOS DARIUSZ
  238. WOJTYŁA JOANNA
  239. WOLAN ROBERT
  240. WOLIŃSKA AGATA
  241. WOLLNIK MAŁGORZATA
  242. WOŚ MICHAŁ
  243. WOŹNIAK KAROLINA
  244. WOŹNIAK MICHAŁ
  245. WÓJCIK MONIKA
  246. WÓJTOWICZ BARBARA
  247. ZABOROWSKA SYLWIA
  248. ZAJĄCZKOWSKA ANETA
  249. ZAMŁYŃSKA SYLWIA
  250. ZAPOTOCZNA ALEKSANDRA
  251. ZAWADZAKA KATARZYNA
  252. ZAWADZKA NATALIA
  253. ZAWADZKI MAREK
  254. ZAYKOWSKA JOANNA
  255. ZDANOWICZ SEBASTIAN
  256. ZIEMCZONEK KATARZYNA

 

ABSOLWENCI LO Z ROKU SZKOLNEGO 2004/2005

 

  1. ANDRZEJEWSKA MONIKA
  2. AUGUSTYNIAK MAJA
  3. AVENARIUS EWA
  4. BANACH EWELINA
  5. BANASZAK MONIKA
  6. BANDURA TOMASZ
  7. BARAŃSKA MAŁGORZATA
  8. BEREST DARIUSZ
  9. BEREZECKA MARTA
  10. BERNECKA BEATA
  11. BĘTKOWSKI JAKUB
  12. BIEDRZYCKA MARTA
  13. BIELA KATARZYNA
  14. BIERNACKI MATEUSZ
  15. BIEŻYŃSKI MICHAŁ
  16. BŁAŻEJEWSKA ALEKSANDRA
  17. BŁOCKI MIRON
  18. BOBER JUSTYNA
  19. BOGACZ ZUZANNA
  20. BORAK MAGDALENA
  21. BORKIEWICZ PATRYCJA
  22. BOROWIEC KATARZYNA
  23. BORZĘCKA AGNIESZKA
  24. BOŻEK JOANNA
  25. BUJA ANNA
  26. BUMBAR ANNA
  27. BURY ANNA
  28. CHŁOPECKA MAGDALENA
  29. CHMIELEWSKI ADRIAN
  30. CHRZANOWSKI KAMIL
  31. CIEŚLA DARIUSZ
  32. COP DOMINIKA
  33. CUDZICH BARTOSZ
  34. CZARNECKA MAGDALENA
  35. CZARNIECKI ŁUKASZ
  36. CZECH JOLANTA
  37. CZECZOTKO MATEUSZ
  38. CZYSZCZOŃ MAŁGORZATA
  39. DĄBROWSKI IRENEUSZ
  40. DEC AGNIESZKA
  41. DEC MACIEJ
  42. DOROSZ MONIKA
  43. DROZDOWSKI EMERYK
  44. DUDEK IWONA
  45. DWOREK MATEUSZ
  46. FARA NATALIA
  47. FILIP ANNA
  48. FLOREK BARTOSZ
  49. GAJEWSKI MICHAŁ
  50. GĄSIOREK MARCIN
  51. GERENT-POCIAN RAFAŁ
  52. GINTER MAKSYMILIAN
  53. GIRDA MAŁGORZATA
  54. GLOC JOANNA
  55. GŁÓWCZYŃSKA DARIA
  56. GŁUCH MAGDALENA
  57. GÓRAK MONIKA
  58. GÓRAL KATARZYNA
  59. GRUSZECKA EDYTA
  60. GRZYBALSKA ANNA
  61. GUT MATEUSZ
  62. GUTA TOMASZ
  63. HEINTZE JACEK
  64. HERMAN MAGDALENA
  65. HOŁYK AGNIESZKA
  66. IWASZKIEWICZ NATALIA
  67. JAGÓDKA PAWEŁ
  68. JANIAK FILIP
  69. JANISZYN MICHAŁ
  70. JANKOWSKA ALICJA
  71. JANKOWSKA MARTA
  72. JANOWICZ WOJCIESZ
  73. JASIEWICZ BARTŁOMIEJ
  74. JASTRZĘBSKA MONIKA
  75. JAWOREK KAMILA
  76. JESZKIE PIOTR
  77. JĘDRYKA MARTA
  78. JURKIW MARCIN
  79. KAŁUŻA BARBARA
  80. KAPELAN KRZYSZTOF
  81. KAPKA JAROSŁAW
  82. KAPŁONMIKOŁAJ
  83. KARMAZYN EMIL
  84. KAROLEWICZ OLGA
  85. KAZANOWSKA KAMILA
  86. KAZIMIERCZAK MONIKA
  87. KAZIMIERSKI MATEUSZ
  88. KISIELEWICZ BEATA
  89. KIT BEATA
  90. KLEPAK MARTA
  91. KŁĄCZ AGNIESZKA
  92. KMIOTEK AGNIESZKA
  93. KOKOSZKA DOROTA
  94. KOŁODZIEJCZYK ANNA
  95. KOŁODZIEJCZYK BARBARA
  96. KOŁODZIEJCZYK EWELINA
  97. KOŁODZIEJCZYK JOANNA
  98. KONOPKA BARTOSZ
  99. KOPACZ ŻANETA
  100. KOSIŃSKA EWA
  101. KOWALCZYK ANNA
  102. KOWALCZYK EWELINA
  103. KOŻUCH KATARZYNA
  104. KRAKAŁ IZABELA
  105. KRAWCZYK PIOTR
  106. KUBICKA NATALIA
  107. KUBLIK NATALIA
  108. KUCHEJDA KAROL
  109. KUCZEK KRZYSZTOF
  110. KUDŁA BARBARA
  111. KUŁACH KATARZYNA
  112. KUŁACZKOWSKA KAMILA
  113. KURUC JACEK
  114. KUSA GRZEGORZ
  115. KUTELA DOMINIK
  116. KWIETNIEWSKA JULIA
  117. LINDE KONRAD
  118. LIPIŃSKA MONIKA
  119. ŁABA MATEUSZ
  120. ŁOBODA IZABELA
  121. MACHNIOWSKA KAMILA
  122. MALARA MARIA
  123. MARKOWSKA ANETA
  124. MAŚLAK MONIKA
  125. MATUSZNY PAWEŁ
  126. MĄDER MARCIN
  127. MICHALAK DOROTA
  128. MIKOŁAJCZYK MICHAŁ
  129. MIKOŁAJÓW KONRAD
  130. MIKUSEK KATARZYNA
  131. MISZUK JOANNA
  132. MIZERA ANNA
  133. MŁOT ANNA
  134. MORAWSKA BRYGIDA
  135. MROZIŃSKA JADWIGA
  136. MRÓZ ANNA
  137. MRÓZ DARIA
  138. NADOLSKA MARCELINA
  139. NESTEROWSKA KATARZYNA
  140. NIEMA KAMILA
  141. NIKADON PRZEMYSŁAW
  142. NITKA PAULINA
  143. NOGA MICHALINA
  144. NOWACKI MATEUSZ
  145. NOWAK MARTA
  146. NOWICKA ANNA
  147. OBERSKA MARTYNA
  148. OLSZEWSKA AGATA
  149. OSIPA AGNIESZKA
  150. OSTROWSKA ALEKSANDRA
  151. PAJDAK DAWID
  152. PAJDO JULITA
  153. PALEJ KATARZYN
  154. PARKOSZ ANNA
  155. PARKOSZ MICHALINA
  156. PAWŁOWSKA AGATA
  157. PAŹDZIORKO KINGA
  158. PEŁYŃSKI JAKUB
  159. PEMPUŚ KAMILA
  160. PESZEK ALICJA
  161. PIĄTEK ANNA
  162. PIECHOWICZ PAWEŁ
  163. PINTAL KATARZYNA
  164. PIOJDA MARTA
  165. PIOTROWSKI JAROSŁAW
  166. PIÓRKOWSKA JULIA
  167. PLEŚNIARSKA EWA
  168. PŁAZA BARTOSZ
  169. PŁAZA MARCIN
  170. PŁOMIŃSKA AGNIESZKA
  171. PŁOSKONKA IZABELA
  172. PORAŃSKA NATALIA
  173. PORZUCZEK KRZYSZTOF
  174. POTASIAK KAROL
  175. PÓŁTORAS ANDRZEJ
  176. PRYCHIDNY DAMIAN
  177. PUĆ MICHAŁ
  178. RAIS KAMIL
  179. RAK KRYSTIAN
  180. ROKITA ANNA
  181. RUS KLAUDIA
  182. RUSAK PIOTR
  183. RUSZKOWSKI KRZYSZTOF
  184. RYMAR AGNIESZKA
  185. RYMASZ KAMIL
  186. SACZYNA MAGDALENA
  187. SAWICKA ALICJA
  188. SIERADZKA JOWITA
  189. SIKORA JAROSŁAW
  190. SIKORA URSZULA
  191. SIUDMAK PAWEŁ
  192. SKRZYPIEC PIOTR
  193. SŁONIAK AGATA
  194. SMAZA JUSTYNA
  195. SOBCZAK TOMASZ
  196. SOBOL ANETA
  197. SOKALSKI JAN
  198. SOLARZ OLGA
  199. SOŁTYK BARBARA
  200. SPERA TOMASZ
  201. SROKA FILIP
  202. STAKIEWICZ JOANNA
  203. STANKIEWICZ ANNA
  204. STASIAK ELŻBIETA
  205. STATS EWA
  206. STECH MILENA
  207. STOCKA SABINA
  208. STRYCHACZ MAGDALENA
  209. STUDZIŃSKI JANUSZ
  210. SZAŁAPSKA MAGDALENA
  211. SZKUDLAREK MARTA
  212. SZULSKA SONIA
  213. SZUTER KATARZYNA
  214. SZWADE MAGDALENA
  215. SZYLIŃSKI GRZEGORZ
  216. SZYMAŃSKI JAROSŁAW
  217. SZYNSZECKA SYLWIA
  218. ŚLIWA TOMASZ
  219. ŚMICHURA BARTOSZ
  220. ŚWIĄTEK EWELINA
  221. ŚWIERK WOJCIECH
  222. ŚWIĘCH WOJCIECH
  223. TASZ MARTA
  224. TCHÓRZEWSKI MICHAŁ
  225. TOMAŚ ALEKSANDRA
  226. TRIL URSZULA
  227. TWARDOWSKA MARLENA
  228. TYMCIO ANNA
  229. WALERIAN MARCIN
  230. WARCZYK MICHAŁ
  231. WASYLÓW KATARZYNA
  232. WAWRZKOWICZ PRZEMYSŁAW
  233. WEBER WIKTORIA
  234. WESOŁOWSKA ANNA
  235. WĘGLIŃSKI DAWID
  236. WINIARZ PATRYCJA
  237. WITKOWSKA ANNA
  238. WIWER MONIKA
  239. WŁODARCZYK ŁUKASZ
  240. WNĘK JAN
  241. WOLNA JOANNA
  242. WOŹNIAK KLAUDIA
  243. WRZESZCZ KLAUDIA
  244. WYSMOŁEK MATEUSZ
  245. ZAJĄCZKOWSKA ALEKSANDRA
  246. ZALWOWSKI ARKADIUSZ
  247. ZAWADZKA AGNIESZKA
  248. ZIEMIANOWICZ PIOTR
  249. ZIĘBA LUCYNA
  250. ŻEGAŃSKA AGNIESZKA
  251. ŻUKROWSKA BOŻENA
  252. ŻYTYŃSKI PAWEŁ

 

Absolwenci roku szkolnego 2003/2004

ABELEC ANNA

ADAMOWICZ MICHAŁ

AGATA ANNA

BARAN AGATA

BARAŃSKI PAWEŁ

BASISTA EWELINA

BEDNAREK BORYS

BIEŃ AGNIESZKA

BISZANIK ŁUKASZ

BŁĄDEK MALWINA

BOROWSKA AGNIESZKA

BOROWSKA MICHALINA

BRYKNER RENATA

BUJNOWSKA KAROLINA

BUKOWSKA KAMILA

BUŁA JUSTYNA

CAGOWSKA KAROLINA

CHABROWSKI ARTUR

CHLEBDA ELŻBIETA

CICHOŃ DAGMARA

CIEŚLAK MAŁGORZATA

CIEŚLIK AGNIESZKA

CIMOSZKO DAGMARA

CYMBALSKI WOJCIECH

CZARNA ALEKSANDRA

CZERWIK WERONIKA

DELCZYK JOANNA

DEREŃ KATARZYNA

DREWNIAK JUSTYNA

DULIAN IZABELA

DWOJAK MONIKA

DWORACZEK MARTA

DYLĄG KACPER

DZIECZKANIEC GRZEGORZ

DZIEKAN MICHAŁ

DZIK KATARZYNA

FERENC DOMINIKA

FERENZ ALEKSANDRA

FILIP JUSTYNA

FURGAŁA GABRIELA

FURMAN MAŁGORZATA

GAJEK ANNA

GAMOŃ ADRIANNA

GAMOŃ LUCYNA

GARGOL MARTA

GAWRON FRYDERYK

GINTER MARTA

GLADYSZ KATARZYNA

GŁADYSZ ANGELIKA

GŁĄB PAWEŁ

GŁOWACKI KRZYSZTOF

GOŁĄBEK PAWEŁ

GÓROWSKA ANNA

GÓRSKA PAULINA

GÓRSKI KRYSTIAN

GRABKA MARTA

GRELA ANNA

GRUSZECKA IWONA

GRZESIAK MAGDALENA

GUZIK MAGDALENA

HAŁAWIN KATARZYNA

HANKE DANUTA

HARDUKIEWICZ KATARZYNA

HARTUNG AGNIESZKA

HRYNOWIECKA ALEKSANDRA

HULBÓJ BEATA

HUZAREWICZ SŁAWOMIR

ILNICKA IWONA

JABŁONSKA JOANNA

JACHIMOWICZ AGNIESZKA

JADWINCZYN URSZULA

JANISZEWSKI PAWEŁ

JASTRZĘBSKA JULITA

JOGÓDKA MONIKA

JUCHNIEWICZ IZABELA

JUMELA JOANNA

JURZEC ANNA

KACHEL KRZYSZTOF

KACZAŁEK JACEK

KACZAŁEK TOMASZ

KALICKA KATARZYNA

KALINOWSKA JOWITA

KANIA ALICJA

KANIAK KAROLINA

KAPANOWSKI MATEUSZ

KARAMON ANNA

KAROLEWICZ JAKUB

KASAK DAWID

KASPRZAK ŁUKASZ

KAZIMIERSKA JOANNA

KIELAR ARKADIUSZ

KIELISZAK BOGUMIŁA

KIEŁB JOANNA

KIERSZKO MARTA

KLONOWSKI ŁUKASZ

KLUKOJĆ PATRYCJA

KOŁODZIEJCZYK MARIOLA

KONICKA MAŁGORZATA

KOPAŃSKI PIOTR

KORYCIŃSKA MARTA

KOSZTOWNIAK DOMINIKA

KOWALCZYK IRENA

KOWALÓWKA ANNA

KOWALSKA JOANNA

KOWALSKI ROMAN

KOZAK PAWEŁ

KOZIOŁ MAGDA

KRAJEWSKA MAŁGORZATA

KRAWCZYK DAWID

KROŚNIEWSKA ROKSANA

KRÓL ŁUKASZ

KRZAN EWELINA

KUBIAK MAGDALENA

KUDŁACIK IWONA

KUNICKA ELŻBIETA

KUNIEC EWELINA

KUŚMIERZ KAMILA

KUŹMIŃSKA ANNA

KUŻDŻAŁ KAMILA

LAK KINGA

LEŚNIK BENITA

LEW OLGA

LICHTARSKI PIOTR

LICHTARSLI PAWEŁ

LICHWA PAULINA

LIPIŃSKI PIOTR

LISZEWSKI MICHAŁ

LUDWINIAK ADAM

ŁOKIĆ JAGODA

MACIEJEWSKA MARTA

MADERA KAMILA

MAGIERA DARIA

MAJEWSKA ALICJA

MALINOWSKI ŁUKASZ

MARTUSZEWSKI PIOTR

MATERNIK ANNA

MAZUR ALEKSANDRA

MEDYŃSKA MARITA

MICHAJŁÓW KRZYSZTOF

MICHALIK KATARZYNA

MICHALNIK MAGDALENA

MICHALSKA BEATA

MICHAŁOWSKA MARTA

MICHNIK EWELINA

MICHOCKA KAMILA

MIELNIK LUCYNA

MIGOCKI TOMASZ

MIKITA MAŁGORZATA

MILCZAREK WOJCIECH

MISZTAL MAGDALENA

MŁYNARSKA MILENA

MORAWSKI PRZEMYSŁAW

MOTYLSKA ALEKSANDRA

MUZYKA MAGDALENA

NALEPA ANNA

NASIEROWSKA KINGA

NESTEREWICZ PAWEŁ

NICOŚ ADRIAN

NICZYJ TOMASZ

NIEBIESZCZAŃSKA KATARZYNA

NIEMCZURA ANNA

NITECKI ZBIGNIEW

NOWAK JOANNA

NOWAK SZYMON

NOWICKI PRZEMYSŁAW

NOWOTNY GRZEGORZ

NYCZKOWSKI JAKUB

OERDA KRZYSZTOF

OKOŃSKA SYLWIA

PALUSIAK ILONA

PASTERNAK ALICJA

PAWLAK IZABELA

PAWLISIAK IWONA

PETRYK MICHAŁ

PIĄTEK MATEUSZ

PIERTUSIÓW MALWINA

PIETKIEWICZ MARTA

PIETRASZEK MAGDALENA

PIŃKIEWICZ BEATA

PLATA DAWID

PLEŚNIAK ŁUKASZ

POGODA ALEKSANDRA

POLAŃSKA KATARZYNA

POMOCHACZI MICHAŁ

POREBSKA MAGDALENA

PORUCZNIK SYLWIA

POSPIESZYŃSKA ANNA

POSTRACH PAULINA

PROCAK NORBERT

PRZYBYŁ KATARZYNA

PRZYTOCKA IZABELA

PSZENICZNY WJCIECH

PTAK WALDEMAR

PYKA JOANNA

RADOMIŃSKA JUSTYNA

RADZIŃSKA NATALIA

RATAJ DAMIAN

REICHERT GRZEGORZ

RĘCZKOWSKI OSKAR

ROSIEK MACIEJ

RÓZEWICZ JAKUB

RÓŻAŃSKI DAMIAN

RUDZIAK MARTA

RYBA AGNIESZKA

RYBA TOMASZ

RYDZ RADOSŁAW

SACZYNA MARTA

SARKOWSKA ANNA

SAWICKA HELENA

SCHAB SZYMON

SIUDA SYLWIA

SKRABA PAWEŁ

SKRABEK MATEUSZ

SKRZYPEK PAWEŁ

SKULICZ MAŁGORZATA

SŁONKA KRYSTIAN

SMOLIŃSKI ARTUR

SOBOL JOLANTA

STACHURA EWELINA

STANISŁAWSKA EWA

STASZEWSKA MARTA

STOPA ARKADIUSZ

STOŚ MARTA

SUTOWICZ PAULINA

SYKTA KRZYSZTOF

SYPEK NATALIA

SYPIEŃ AGNIESZKA

SZCZĘSNA MAGDALENA

SZELEST ANNA

SZUBER MONIKA

SZWAJNOCH ANNA

SZYPUŁA MATEUSZ

ŚLIWIŃSKA EWELINA

ŚWIADEK AGNIESZKA

ŚWIETLICKI KONRAD

ŚWITALSKA ANNA

TARNAWA WOJCIECH

TKACZ ANITA

TRACZ AGATA

TRZECIAK ANNA

TUMIŁOWICZ KINGA

TYSZKOWSKI GRZEGORZ

WALCZAK AGNIESZKA

WALERYŚ IWONA

WARWARKO MAGDALENA

WAWIEL ALEKSANDRA

WDOWIAK MIKOŁAJ

WESOŁOWSKA KAMILA

WĘGIERSKA ANNA

WIERZBOWSKI MARIUSZ

WILK PAWEŁ

WLAZLO ARIEL

WŁUSEK KATARZYNA

WOJSZKUN KAMILA

WOLLNIK AGNIESZKA

WOLNIK DOROTA

WÓJCIK KAMIL

WÓJTOWICZ KAMILA

WYSPIAŃSKA JUSTYNA

ZAMORSKI ADRIAN

ZIELEŃ MARTA

ZIEMIANOWICZ NATALIA

ZIĘBA GRZEGORZ

ZUBRZYCKA ALEKSANDRA

ZUNIS MICHAŁ

ZWOLIŃSKI TOMASZ

 

Absolwenci roku szkolnego 2002/2003

ADAMCZYK MARIKA

ADAMOWICZ NATALI

ANDRZEJ

AUGUSTYŃSKA ALICJA

BABIŃSKA BLANKA

BALA KATARZYNA

BANACH DOROTA

BARAŃSKA WERONIKA

BEDNARCZYK ALEKSANDRA

BERKOWSKA KLAUDIA

BEZRĄK MARCIN

BĘTKOWSKA MARTA

BIERUTA SŁAWOMIR

BŁĄDEK DAWID

BŁESZNOWSKI DAWID

BOBULA KATARZYNA

BOCZULA ANNA

BORYCKA MONIKA

BRZOZOWSKA AGNIESZKA

CHŁOŃ MAGDALENA

CHMIELEWSKA PATRYCJA

CHORZEMPA GRZEGORZ

CHWALIK ŁUKASZ

CHYBIAK DAMIAN

CIEŚLIK PAWEŁ

CIUPIDER KATARZYNA

CZEMARMAZOWICZ SYLWIA

CZERWIK MARTYNA

ĆWIKŁA KATARZYNA

DĄBROWSKA MAJA

DEC KAROLINA

DEJLITKO ŁUKASZ

DOŁŻAŃSKI RADOSŁAW

DOROSZ DAWID

DUDEK ANNA

DUDZIC MARTA

DUDZIK PAULINA

DUMICZ EMILA

DURKO MACIEJ

DZIEDZIC ELŻBIETA

DZIEWIECKA MARTA

FEDORYKA SŁAWOMIR

FELIKSIK MAGDALENA

FERENZ KRYSTYNA

FLAK MARCIN

FORNALCZYK KAROLINA

FRĄCZEK MAGDALENA

GACKA MONIKA

GARA JOANNA

GARBICZ GRZEGORZ

GAWEŁ AGNIESZKA

GAWRON KAROLINA

GAWRON PIOTR

GEŁESZ AGNIESZKA

GŁADYSZ BARTŁOMIEJ

GŁOWACKI OSKAR

GNATOWSKA JOANNA

GODZIEJEWICZ OLGA

GONTKO KRYSTYNA

GÓRNICKA KATARZYNA

GROJEC KATARZYNA

GROMADZKI JONATAN

GRZYBOWSKA RENATA

GWÓŹDŹ MARTA

HOPPE MARTYNA

HULBÓJ MARZENA

JADCZAK JOANNA

JAGIEŁŁO PAULINA

JAKUBASZEK ALICJA

JANC URSZULA

JANISZEWSKA KATARZYNA

JANKOWSKI PIOTR

JANUSZKIEWICZ ANNA

JARZMIK ANETA

JAWOREK MAGDALENA

JAWOREK SABINA

JELLIN MAŁGORZATA

JOCZYN KATARZYNA

JÓŹWIAK PRZEMYSŁAW

JURZEC KATARZYNA

KALINOWSKI MICHAŁ

KANIAK ANNA

KAPŁON AGATA

KARANIKLEW PAWEŁ

KARBOWSKI PRZEMYSŁAW

KARPIŃSKI KRZYSZTOF

KASSA AGNIESZKA

KAŚKÓW RAFAŁ

KĘDZIOR MARTYNA

KIZINKIEWICZ KATARZYNA

KLIMASZKO JACEK

KMIEĆ JOANNA

KOŁT SYLWIA

KONDRATIUK MARTA

KONTEK BARTŁOMIEJ

KOPCIO JAKUB

KOPEC SEBASTIAN

KOPYTKO MARCELA

KORZENIOWSKA ILONA

KORZENIOWSKA KATARSZYNA

KOT MARCIN

KOWALCZUK KRYSTIAN

KOWALCZYK  AGNIESZKA

KOWALSKI  MARCIN

KREKORA BARBARA

KRÓL AGNIESZKA

KRÓL DOMINIKA

KRYSIAK WOJCIECH

KRZAK ELZBIETA

KRZEMINSKA SABINA

KUBICKI SEBASTIAN

KUCHARSKA KAMILA

KUCZAŁA ŁUKASZ

KULCZAK WOJCIECH

KULPA AGATA

KULPA ANNA

KUMOR JOANNA

KUMOR KAROLINA

KUNIK DOMINIK

KUPPER MAJA

KUŚMIERZ AGNIESZKA

KUZIAK JOANNA

KUŹLAK ANDRZEJ

KWASNICKI ANDRZEJ

LASEK TOMASZ

LEICHT ALEKSANDER

ŁAPKA KATARZYNA

ŁASZEWICZ PATRCJA

MACIEJEWSKA MONIKA

MALCZYŃSKA MAGDALENA

MALIGA KRZYSZTOF

MALINOWSKA DOROTA

MARCHEWKA BARTOSZ

MAZGAJ RAFAŁ

MAZUR KAROLINA

MĄDIO DANUTA

MIARA AGNIESZKA

MICHALAK OLIWIA

MICHALSKA JOANNA

MIKLEWICZ MICHAŁ

MIKOŁAJÓW MARTYNA

MORAWA IWONA

MOSZOWSKA ANITA

MOTYKA KAROLINA

MULAWKA DANIEL

MUNICZEWSKA URSZULA

MUSIAŁ ŁUKASZ

MYSZA AGNIESZKA

NAROWSKA AGNIESZKA

NIEDOBECKA KATARZYNA

NIEDZIELA MONIKA

NIEMCZUK ANNA

NIEMIEC AGNIESZKA

NOWAK KRZYSZTOF

OBORSKA ANNA

OKTOBROWICZ MICHAŁ

OLECHOWSKI BARTOSZ

OLKIEWICZ JACEK

OLKIEWICZ MICHAŁ

ORŁOWSKA MAGDALENA

PAETZ DAGMARA

PALEJ MARTA

PALKO ANNA

PAWŁOWSKA JUSTYNA

PAWŁOWSKI BARTOSZ

PĘCZEK KRZYSZTOF

PIĄTEK DAWID

PIĄTEK TOMASZ

PIĆ AGNIESZKA

PIELICHATA MAGDALENA

PIERTUSIÓW PAULINA

PIETRAS MAŁGORZATA

PIETRUSZKIEWICZ ŁUKASZ

PILIPCZUK ANNA

PINTAL ANNA

PISKORZ DANIEL

PIWOWARCZYK ADRIAN

PLEŚNIARSKA MONIKA

PLUTA KAROLINA

POKRYWKA PIOTR

POPIEL JAN

POPIELAS MAGDALENA

PORĘBSKI KAMIL

PORZUCZEK EWA

PROCAK KONRAD

PROSTEK ANETA

PROSZEK JOLANTA

PRYCHIDNA MONIKA

PTAK WOJCIECH

PUĆ MAGDALENA

PYSZENIAK EWELINA

RADUCHA MAGDALENA

RADZIEJEWICZ ŁUKASZ

RAPACZ JACEK

RATAJCZAK KAMIL

ROCHEWICZ PRZEMYSŁAW

ROGUZ ANNA

ROLA TOMASZ

ROZMUS JANUSZ

RYBA MATEUSZ

RYŚ MAGDALENA

RZEWUSKA ALEKSANDRA

SAMOŁUK JUSTYNA

SANOJCA SEBASTIAN

SAWIC JOANNA

SCHICK PAWEŁ

SEBASTIAN IWONA

SEMIK KATARZYNA

SEŃ PAWEŁ

SIKOCIŃSKA SYLWIA

SKOTNICKA MAŁGORZATA

SMALEC KATARZYNA

SMOLIŃSKA AGATA

SOBIERAJ AGNIESZKA

SOSINKA EWA

STANISZEWSKI PIOTR

STANKIEWICZ KATARZYNA

STANKOWSKI TOMASZ

STAŃCZYK HUBERT

STASZEWSKI MICHAŁ

STELMACH MONIKA

STRYKOWSKA PAULINA

SULIGA ALEKSANDRA

SUPEŁ EWELINA

SWATEK PRZEMYSŁAW

SYPEK MARTYNA

SZCZECINA SEBASTIAN

SZCZEPAŃSKA IWONA

SZLEMP KAMIL

SZNITKO LECH

SZUMOWSKI MICHAŁ

SZYMAŃSKA ANNA

SZYMKIEWICZ AIDA

ŚLĘZAK AGNIESZKA

ŚPIĄCZKA PIOTR

ŚWIEBODZIŃSKA DOMINIKA

TARNAWSKA AGNIESZKA

TARNAWSKI MARCIN

TOMCZAK PRZEMYSŁAW

TWARDOWSKA EDYTA

TYMA DAGMARA

TYRPUŁA PATRYCJA

UCIECHOWSKA ANNA

WASILEWSKA SYLWIA

WAWRYKA ANETA

WAWRYKA EWELINA

WĄCIOR SZYMON

WESOŁOWSKA PAULINA

WICHER BARTŁOMIEJ

WINIEWICZ FILIP

WOCH PAWEŁ

WOJDYŁA SEBASTIAN

WOLLNIK ANNA

WOŹNY KRYSTIAN

WÓJCIK PIOTR

WÓJS ILONA

WRÓBLEWICZ WALDEMAR

WYTYCZAK- PAPRYKA

ZAKROCKA KAROLINA

ZAMIBRZYCKI DAWID

ZARZECKA SYLWIA

ZIEMIECKI GRZEGORZ

ZIOBRO MACIEJ

ZUBA MAGDALENA

ZWADUCH WOJCIECH

ŻOCHOWSKA KAROLINA

ŻÓŁTY ELŻBIETA

Absolwenci roku szkolnego 2001/2002

ADAMCZYK MARCIN

ANDZEJEWSKA KATARZYNA

BACHMATIUK EMILIA

BACZYK MARZENA

BANAŚ ALEKSANDRA

BANAŚ DANUTA

BARUN MICHAŁ

BEDNAREK KATARZYNA

BEDNARSKI SZYMON

BEDNARZ MAGDALENA

BEDNARZ TOMASZ

BIEDA ANDRZEJ

BIEGUS ŁUKASZ

BIELAK MAŁGORZATA

BIEŃ TOMASZ

BILASZEWSKA MAGDALENA

BILSKA DOROTA

BILSKA JOANNA

BŁAŻEJEWSKI WOJCIECH

BŁĄDEK ŁUKASZ

BOCZAR LUCYNA

BOKUN MICHAŁ

BRYSIAK MAGDALENA

BUKOWICKA MONIKA

BUŁAT ELŻBIETA

BUMAJ PIOTR

CHARŁAMÓW JUSTYNA

CHODAŁA KAMILA

CHROSTOWSKA AGNIESZKA

CIELOCH BARTOSZ

CZECH WIKTORIA

CZERW JAGODA

ĆWICHUŁA KATARSZYNA

DĄDA ANNA

DEC SYLWIA

DIDYK MATEUSZ

DIKELMAN MAGDALENA

DOŁGAN BARTOSZ

DOPTA ALEKSANDRA

DRAGAN MACIEJ

DUDZIK PAWEŁ

DURKALEC MARZENA

DYBAŁA MARTA

DYLEWSKA MONIKA

DYNA MARLENA

DZIDOWSKA NATALIA

DZIECZKANIEC ANNA

DZIKOŁOWSKA NATALIA

DZIUBACZKA LILIANNA

FĄFROWICZ JAKUB

FEDAK AGNIESZKA

FILA GRZEGORZ

FIRLEWICZ PAWEŁ

FLOREK MAŁGORZATA

FURMAŃCZYK DOMINIKA

GAWEŁ PAULINA

GĘBALSKA ANNA

GŁOGOWSKA EWELINA

GOŁĘBIOWSKA MAŁGORZATA

GOSIEWSKI ŁUKASZ

GÓRECKA KATARZYNA

GÓRNA EWELINA

GÓRSKI KSAWERY

GRACZYK ŁUKASZ

GRONOWICZ PIOTR

GRUZA MAJA

GRZYB MARTA

GRZYBOWSKA ANETA

GUTFREUND KATARZYNA

HALCZUK DOMINIKA

HALICKA PATRYCJA

HANUS FILIP

HARTLEB ANNA

HATALA JAROSŁAW

HECHTJADWIGA

JACKÓW JOANNA

JAKUBAS JUSTYNA

JANUSZ ANNA

JANUSZ PIOTR

JASIŃSKA JAGODA

JASTRZĄB KATARZYNA

JÓZEFIAK AGATA

JUŚKIW PAWEŁ

KACPERSKI MATEUSZ

KALETA ANNA

KANIA KRYSTIAN

KARAŚ DOROTA

KARWAN ANETA

KĘDRA JOANNA

KIERSZKO ANNA

KLIMCZUK BOGUSŁAW

KOLODZIEJCZYK MARCIN

KOŁT KAMIL

KONOPKA MICHAŁ

KONOWALCZYK ANNA

KOPIJ MAGDALENA

KORDAS AGATA

KOREMBA MAREK

KORZENIOWSKI ŁUKASZ

KOSTYRA ANNA

KOWALCZK BARTOSZ

KOWALSKA EDYTA

KOŻUCHOWSKA KATARZYNA

KRAWIEC PIOTR

KRUŻEL ANNA

KULIG ŁUKASZ

KUŁACH ANNA

KUNC MAŁGORZATA

KURASIEWICZ KAMLIA

KURTASZ MAŁORZATA

KUŚ SŁAWA

KUŚMIERZ MAREK

LAMPARSKA OTYLIA

LASEK KATARZYNA

LEKKA ANETA

LESZKO MALWINA

LIPIŃSKA KAROLINA

ŁAPKA JAROŚŁAW

ŁAZARZ ANNA

ŁAZARZ EWA

ŁOPUSZAŃSKA AGNIESZKA

MACIEJCZYK KATARSZYNA

MACKIEWICZ MAGDALENA

MADEJ ADAM

MAJ AGNIESZKA

MAJEROWICZ MAGDALENA

MALINOWSKA KINGA

MALINWSKA MONIKA

MARCINKOWSKI PAWEŁ

MATUSZEK PATRYK

MITLENER MONKIA

MOTUK JULITA

MROZOWSKA ANNA

MRÓZ SYLWIA

MRÓZEK KATARZYNA

MRZYGŁÓD IZABELA

MUCHA MAŁGORZATA

NASTAŁA ŁUKASZ

NIEBELSKA ANNA

NOWAK ŁUKASZ

OLSZEWSKI JAKUB

PACZKA AGNIESZKA

PAJDZIK KINGA

PAJOR MONIKA

PALIWODA DARIA

PAŃCZYSZAK AGNIESZKA

PAWĘZKA PAULINA

PER MARZENA

PERZ PRZEMYSŁAW

PĘKAL PAWEŁ

PĘKOSZ BEATA

PIĄTEK MAREK

PIECHOCIŃSKI JACEK

PIETRASZEK ADAM

PIETRASZKIEWICZ AGNIESZKA

PINDRAL IZABELA

PLECHOĆ MAREK

PŁACZEK KATARZYNA

PŁAWSKI MICHAŁ

POROCHNA WOJCIECH

PULIK MICHAŁ

PUTEK AGNIESZKA

RAKIECKA MAŁGORZATA

ROGOWSKA OLGA

ROGUZ BARTOSZ

ROSIŃSKA ANNA

ROSOLIK TOMASZ

ROSOŁOWSKA JOANNA

RUBIŚ ANNA

RYDZ AGNIESZKA

RYDZ MAŁGORZATA

RYGIEL PIOTR

RYZNAR TOMASZ

RZESZUT KAMILA

RZESZUTEK PIOTR

SIKORA MAGDALENA

SKOCZEK MAGDALENA

SKRABA WIKTOR

SŁOKA MARCIN

SŁOMIŃSKA ADRIANNA

SMAKA MARTA

SMYK KATARZYNA

SOCHACKA KAMILA

SOK BARBARA

STANKIEWICZ PAWEŁ

SUROWA MAGDALENA

SZCZCZYGIELSKA MARCELINA

SZCZĘCH ALINA

SZCZOTKOWSKA ANNA

SZCZUCKA KATARZYNA

SZEWCZAK OLGA

SZPANIER MAGDALENA

SZUBA KATARZYNA

SZUBA-PASZKIEWICZ PIOTR

SZULC KRZYSZTOF

SZUMSKA MARTA

SZWED MAGDALENA

SZYMAŃCZYK MONIKA

SZYMAŃSKA AGNIESZKA

ŚLIWA MICHAŁ

ŚLIWIŃSKI JAKUB

ŚRUTWA AGATA

ŚWIDERSKA ANNA

ŚWIEBODA TOMASZ

ŚWITALSKA EWELINA

TALIK PIOTR

TANDERESZCZAK GRZEGORZ

TARKIEWICZ AGNIESZKA

TOWPIK PIOTR

TRACZ MATEUSZ

UJMA AGNIESZKA

URBANIAK AGNIESZKA

WACHOWSKI ŁUKASZ

WACYK ELZBIETA

WARACZEWSKI WOJECIECH

WATRAS MACIEJ

WAWIEL ANETA

WAWRZYNIAK DANIEL

WĄTROBA MARCIN

WIKIERA ANETA

WILCZYŃSKA MAGDALENA

WILK EMILIA

WILK JUSTYNA

WIŚNIEWSKA KATARZYNA

WŁAD EMILIA

WODOK KAROLINA

WORACH MAGDALENA

WOŚMARZENA

WOŻNA KATARZYNA

WOŻNIAK ANNA

WOŻNIAK GRZEGORZ

WOŻNIAK KRZYSZTOF

WRONAEWA

WYJADŁOWSKI PRZEMYSŁAW

WYRWAS MAŁGORZATA

ZARYCHTA MARTA

ZIELIŃSKA ANGELIKA

ZIELIŃSKI KRZYSZTOF

ZIELIŃSKI PAWEŁ

ZIELŃSKI ALEKSANDER

ZIELONKA RADOSŁAW

ZIEMACKI PRZEMYSŁAW

ZIEMIANOWICZ NORBERT

ZIOMEK DAWID

ZIÓŁKOWSKA OLIMPIA

ŻMUDA JANUSZ

ŻOŁUBAK JERZY

Absolwenci roku szkolnego 1999/2000

  1. Andrzejewska Patrycja
    2. Avenarius Jakub
    3. Bac Łukasz
    4. Bagiński Cezary
    5. Balasa Marcin
    6. Barczewska Żaklina
    7. Bargiel Joanna
    8. Bargieł Barbara
    9. Batóg Michał
    10. Bernacka Anna
    11. Bernacka Joanna
    12. Bień Wojciech
    13. Bilińska Oliwia
    14. Błaszczyk Michał
    15. Bogusławska Marta
    16. Bohacz Paweł
    17. Boroń Katarzyna
    18. Borowiec Łukasz
    19. Bortnik Joanna
    20. Bosak Dominika
    21. Brocka Barbara
    22. Brzezicka Urszula
    23. Bucior Anna
    24. Buła Marta
    25. Ceglarska Dominika
    26. Celnik Agnieszka
    27. Ceńkarz Piotr
    28. Cholewka Marta
    29. Ciążyński Bartłomiej
    30. Ciba Radosław
    31. Curyło Anna
    32. Czelnik Radosław
    33. Dąbrowska Monika
    34. Dec Katarzyna
    35. Deko Joanna
    36. Deron Anna
    37. Dmitrowicz Małgorzata
    38. Drozd Kinga
    39. Druzdowski Michał
    40. Drzewiczak Małgorzata
    41. Dudzik Katarzyna
    42. Dybciak Barbara
    43. Dybciak Joanna
    44. Dziewiecki Michał
    45. Frodyma Karolina
    46. Gazda Sylwia
    47. Gocel Grzegorz
    48. Gołębiewicz Jakub
    49. Gołębiowska Aleksandra
    50. Grzebieniowski Bartosz
    51. Grzelczyk Ewelina
    52. Guzik Agnieszka
    53. Halecka Urszula
    54. Halemba Magdalena
    55. Haracari Dafni
    56. Hartleb Dagmara
    57. Heller Jacek
    58. Hulboj Anna
    59. Huszcza Marta
    60. Indrzejczyk Anna
    61. Iwanowski Piotr
    62. Jackowiak Jacek
    63. Jakimiszyn Piotr
    64. Jankowski Bartłomiej
    65. Jarząb Krzysztof
    66. Jastrzębska Joanna
    67. Jędrysiek Elżbieta
    68. Kalarus Alicja
    69. Kamińska Monika
    70. Kamiński Wojciech
    71. Kamzol Monika
    72. Karaś Renata
    73. Karczewska Dorota
    74. Kasperek Justyna
    75. Kasprowicz Anna
    76. Kawalec Wioletta
    77. Kędzierski Dawid
    78. Kielar Katarzyna
    79. Kieras Joanna
    80. Kołodziej Renata
    81. Komandowska Anna
    82. Kopcio Paweł
    83. Koperczak Grzegorz
    84. Koprowski Arkadiusz
    85. Korczyc Piotr
    86. Kosiński Marcin
    87. Kossek Anna
    88. Kostrzewski Michał
    89. Kowalska Katarzyna
    90. Kozik Monika
    91. Kozłowska Agnieszka
    92. Krajewska Agnieszka
    93. Kret Piotr
    94. Krupska Agnieszka
    95. Krzak Piotr
    96. Krzan Jarosław
    97. Krzeszowiak Jan
    98. Kuba Paweł
    99. Kubiształ Agata
    100. Kujda Agnieszka
    101. Kukień Roksana
    102. Kulik Tomasz
    103. Kunik Anna
    104. Kur Izabela
    105. Kuros Krzysztof
    106. Lange Małgorzata
    107. Leszczyński Maciej
    108. Leśniewska Marzena
    109. Lew Agnieszka
    110. Lewental Justyna
    111. Leżoń Aleksandra
    112. Lichtarska Ewelina
    113. Lipińska Justyna
    114. Lizak Tomasz
    115. Lutosławski Michał
    116. Mackiewicz Agnieszka
    117. Makarewicz Joanna
    118. Malinowska Magdalena
    119. Małanczyj Katarzyna
    120. Mandryk Magdalena
    121. Maślanka Andrzej
    122. Mączyński Krzysztof
    123. Medyńska Aleksandra
    124. Michalak Aleksandra
    125. Michalik Małgorzata
    126. Michalski Maciej
    127. Mihilewicz Karolina
    128. Młynarczyk Katarzyna
    129. Mrówka Agnieszka
    130. Myszogląd Krzysztof
    131. Neuberg Katarzyna
    132. Ogielska Katarzyna
    133. Olkiewicz Anna
    134. Olma Łukasz
    135. Omyła Magdalena
    136. Orzeł Roman
    137. Owczennikow Kinga
    138. Paciorek Magdalena
    139. Pałyga Magda
    140. Panek Dorota
    141. Panke Eliza
    142. Pawłowicz Przemsyław
    143. Pintal Agnieszka
    144. Piórkowska Natalia
    145. Plata Bogumiła
    146. Podolska Justyna
    147. Podsiedlik Marcin
    148. Pruś Renata
    149. Przytocki Grzegorz
    150. Punda Jacek
    151. Rochewicz Kamila
    152. Rola Aleksandra
    153. Romian Joanna
    154. Rosiak Katarzyna
    155. Rusnak Mariusz
    156. Rutkowska Katarzyna
    157. Rzeszotalska Katarzyna
    158. Sajan Marta
    159. Salecka Ewa
    160. Sandrowicz Dorota
    161. Sawicka Katarzyna
    162. Semik Anna
    163. Skiba Dagmara
    164. Sknera Magdalena
    165. Słapa Magdalena
    166. Słoniak Wioletta
    167. Sobek Grzegorz
    168. Sobek Łukasz
    169. Solecka Joanna
    170. Solecka Katarzyna
    171. Sroka Piotr
    172. Stanisławska Marta
    173. Stankiewicz Agnieszka
    174. Stepaniak Paulina
    175. Surma Dominika
    176. Szawioła Anna
    177. Szczygielska Dominika
    178. Szemik Małgorzata
    179. Szewczun Anna
    180. Szmid Dorota
    181. Sznytko Jerzy
    182. Szozda Izabela
    183. Szpyt Karolina
    184. Teresak Michał
    185. Tomiałowicz Aleksandra
    186. Trypka Izabela
    187. Tumiłowicz Janusz
    188. Tunk Barbara
    189. Tyrała Gaweł
    190. Ulatowski Przemysław
    191. Walczak Agnieszka
    192. Walczak Andrzej
    193. Walczak Dawid
    194. Walczak Jakub
    195. Wawruszak Wiktor
    196. Wącior Dominik
    197. Wdowiak Magdalena
    198. Weiss Michał
    199. Wiaderna Karolina
    200. Wierzbicka Anna
    201. Wierzbicka Ewelina
    202. Wierzbowski Remigiusz
    203. Winiarz Małgorzata
    204. Włodarczyk Marta
    205. Wnęk Krzysztof
    206. Wodzyńska Ewelina
    207. Wojciechowska Elżbieta
    208. Wolska Anna
    209. Wołczańska Katarzyna
    210. Wołejszo Dominika
    211. Wołk Joanna
    212. Wołodko Anna
    213. Woźniak Małgorzata
    214. Woźny Maciej
    215. Wyderska Anna
    216. Zakrocka Hanna
    217. Zalewska Magdalena
    218. Zamolska Kamila
    219. Zaręba Marek
    220. Zawadzki Daniel
    221. Zdunek Bartłomiej
    222. Zima Izabela
    223. Ziobro Łukasz
    224. Żurakowska Ewa

 

Absolwenci roku szkolnego 1998/1999

  1. Alchimowicz Dagmara
    2. Bajkowska Magdalena
    3. Balasa Joanna
    4. Bałys Maciej
    5. Banaś Łukasz
    6. Baran Dorota
    7. Bargiel Joanna
    8. Bartczak Katarzyna
    9. Batog Anna
    10. Bednarek Magdalena
    11. Bednarz Paweł
    12. Belowska Magdalena
    13. Bester Bartłomiej
    14. Beutel Wojciech
    15. Będkowska Beata
    16. Biń Renata
    17. Błesznowska Paulina
    18. Bożek Dominik
    19. Bzowy Emilia
    20. Chojnicka Anna
    21. Chwastyk Bartosz
    22. Cieślik Piotr
    23. Ciochoń Anna
    24. Czapnik Małgorzata
    25. Czarnecka Katarzyna
    26. Czepiel Marta
    27. Czerniewicz Tomasz
    28. Dołgan Anna
    29. Drewniak Justyna
    30. Dudasz Jarosław
    31. Dudzic Łucja
    32. Dudzik Aleksandra
    33. Dzięcioł Dorota
    34. Dziubańska Agnieszka
    35. Filip Renata
    36. Fit Kamila
    37. Gacka Robert
    38. Gajewska Katarzyna
    39. Gajewski Łukasz
    40. Gawron Krzysztof
    41. Gąsiorowska Magdalena
    42. Gdula Aleksandra
    43. Gil Marzena
    44. Glac Emilia
    45. Gondek Katarzyna
    46. Gothsonner Joanna
    47. Górska Patrycja
    48. Grelewicz Klaudia
    49. Grochowski Przemysław
    50. Gwóźdź Alicja
    51. Hanus Wojciech
    52. Hnatów Dorota
    53. Hołyk Przemysław
    54. Hudziak Paweł
    55. Irzycka Anna
    56. Iwańska Anna
    57. Jabłońska Emilia
    58. Jakimiszyn Tadeusz
    59. Jakubiec Łukasz
    60. Janicka Dagmara
    61. Janik Beata
    62. Janiszyn Łukasz
    63. Jasińska Elżbieta
    64. Jawor Karolina
    65. Jeszkie Dariusz
    66. Kania Artur
    67. Karamon Tomasz
    68. Karel Monika
    69. Karkulewska Natalia
    70. Kędzior Renata
    71. Kiedzińska Jolanta
    72. Kiełb Ewa
    73. Kierszko Anna
    74. Kizinkiewicz Daniel
    75. Klakurka Anna
    76. Klimaszewski Marcin
    77. Klimaszko Katarzyna
    78. Klimaszko Tomasz
    79. Klusiewicz Katarzyna
    80. Kobak Łukasz
    81. Kocoń Krzysztof
    82. Konarska Magdalena
    83. Kopij Aleksandra
    84. Kopytko Małgorzata
    85. Koralewicz Agnieszka
    86. Korczyński Maciej
    87. Korzeniowski Paweł
    88. Kosuciński Sławomir
    89. Koszlawska Agnieszka
    90. Kowcz Monika
    91. Kożuchowski Maciej
    92. Kredzińska Jolanta
    93. Krężel Daria
    94. Król Alicja
    95. Krzysztofowicz Monika
    96. Kuc Artur
    97. Kujda Małgorzata
    98. Kuliński Daniel
    99. Kunik Paweł
    100. Kura Agnieszka
    101. Kuralewska Agnieszka
    102. Kuśmierz Magdalena
    103. Leszkiewicz Stanisław
    104. Liana Krzysztof
    105. Loc Karolina
    106. Łada Dagmara
    107. Łagojda Ewa
    108. Łebek Paweł
    109. Ługa Krzysztof
    110. Madera Piotr
    111. Madetko Anna
    112. Malewski Michał
    113. Malik Łukasz
    114. Markiewicz Katarzyna
    115. Marszałek Anna
    116. Maślak Zuzanna
    117. Maziec Marta
    118. Mazur Magdalena
    119. Meissner Joanna
    120. Mikiszewska Magdalena
    121. Minkina Agnieszka
    122. Miś Marcin
    123. Moskal Magdalena
    124. Nawieśniak Marek
    125. Nesterewicz Edyta
    126. Niziołek Anna
    127. Nowacka Agnieszka
    128. Obcięty Anna
    129. Ogiegło Agnieszka
    130. Oktawiec Małgorzata
    131. Oleniuk Marcin
    132. Olszewska Barbara
    133. Opiłka Michalina
    134. Otkała Anna
    135. Ozierańska Anna
    136. Pajdak Marcin
    137. Palko Grzegorz
    138. Pawłowicz Ewa
    139. Peschke Ewa
    140. Piasecki Miłosz
    141. Piotrowska Justyna
    142. Piotrowski Przemysław
    143. Piotrowski Tomasz
    144. Piórkowski Maksymilian
    145. Pisarczyk Jacek
    146. Piszczecka Ewa
    147. Plata Borys
    148. Plata Przemysław
    149. Płończak Aleksandra
    150. Pokrywka Paweł
    151. Prymus Małgorzata
    152. Ptak Joanna
    153. Puć Anna
    154. Pycha Bogumiła
    155. Raczyński Kamil
    156. Radomski Marcin
    157. Rapacz Magdalena
    158. Rogóż Marcin
    159. Rostek Jolanta
    160. Rozembaum Anna
    161. Rożej Anna
    162. Róziewska Marta
    163. Różnicka Agnieszka
    164. Rudnicka Paulina
    165. Runowicz Anna
    166. Rzeszotalska Karolina
    167. Saczywko Mariusz
    168. Sadowska Agnieszka
    169. Sękowska Anna
    170. Sierakowska Karolina
    171. Siniecka Adriana
    172. Słowińska Monika
    173. Sperka Anna
    174. Stawicka Monika
    175. Stich Krystian
    176. Stokloa Rafał
    177. Stolarczyk Agnieszka
    178. Suliga Michał
    179. Surowiec Wioletta
    180. Surówka Anna
    181. Syper Joanna
    182. Szczepańska Alicja
    183. Szczotka Dawid
    184. Szpak Aneta
    185. Szpulak Iga
    186. Szymański Marcin
    187. Tarnowska Monika
    188. Tasz Łukasz
    189. Tomczuk Monika
    190. Tondytko Alicja
    191. Tondytko Monika
    192. Tracz Anna
    193. Trzeciak Agata
    194. Wach Julia
    195. Walczak Agnieszka
    196. Walczak Magdalena
    197. Wanke Dominika
    198. Wańczyk Łukasz
    199. Waś Aleksandra
    200. Wawrzyńczak Mateusz
    201. Wicher Sylwia
    202. Wietrzykowska Anna
    203. Wojciechowska Marlena
    204. Wojnar Maciej
    205. Wojtaszek Wioletta
    206. Woźniak Anna
    207. Woźniak Waldemar
    208. Wyrwas Kacper
    209. Zając Piotr
    210. Zakrzewski Paweł
    211. Zalewski Paweł
    212. Zamrzycki Tomasz
    213. Zieleń Marcin
    214. Zięba Marcin
    215. Zięcina Marcin
    216. Ziomek Anna
    217. Zuba Wojciech
    218. Zwaduch Paweł
    219. Żelepień Ilona
    220. Żuk Wojciech

 

Absolwenci roku szkolnego 1997/1998

  1. Ankowski Artur
    2. Antosz Kamil
    3. Baciak Ewa
    4. Banaś Sebastian
    5. Banowska Marta
    6. Barwiołek Mirosław
    7. Batory Anna
    8. Bazylewicz Monika
    9. Bąk Marta Maria
    10. Bąk Renata 
    11. Berczyński Piotr
    12. Bernecki Marcin
    13. Będkowska Monika
    14. Biel Konrad
    15. Biernacka Magdalena
    16. Blaszke Anna
    17. Blicharski Bartosz
    18. Bobowski Radosław
    19. Bogucka Magdalena
    20. Borski Grzegorz
    21. Branolt Kamila
    22. Budziwojski Krzysztof
    23. Cetera Małgorzata
    24. Chłoń Ewa
    25. Chmiel Łukasz
    26. Chudzikowska Agnieszka
    27. Ciochoń Anna
    28. Cop Dariusz
    29. Cupek Dagmara
    30. Czyrek Marta
    31. Ditrich Marcin
    32. Dobrosiewicz Paweł
    33. Drahaim Alan
    34. Duda Ilona
    35. Dutkiewicz Magdalena
    36. Dziadek Sylwia
    37. Dziedzic Krzysztof
    38. Dzięcioł Dominika
    39. Dziopek Dariusz
    40. Faron Dominik
    41. Fąfrowicz Kinga
    42. Fedan Marta
    43. Fester Anna
    44. Filipów Justyna
    45. Firlewicz Joanna
    46. Fitowska Aneta
    47. Foryś Ewa
    48. Gawłowska Ewelina
    49. Gąsiewicz Magdalena
    50. Gąsiorek Anna
    51. Gonera Jowita
    52. Górska Małgorzata
    53. Grochowski Jarosław
    54. Grzybowska Anna
    55. Halemba Elżbieta
    56. Herman Katarzyna
    57. Hołówko Agnieszka
    58. Jakubowicz Joanna
    59. Janas Aleksandra
    60. Janiak Irena
    61. Jankowska Alicja
    62. Janocha Katarzyna
    63. Janowicz Dominika
    64. Jaworek Martyna
    65. Jeszkie Przemysław
    66. Jędzierowska Agata
    67. Józefiak Daria
    68. Jurczenko Krzysztof
    69. Kanios Klaudia
    70. Karasek Aleksandra
    71. Kazimierska Julita
    72. Kielar Tomasz
    73. Klimonda Marta
    74. Kłódkowski Marek
    75. Kobak Sylwia
    76. Kolasińska Julita
    77. Kołodziej Katarzyna
    78. Kołtun Paulina
    79. Korpyta Małgorzata
    80. Kotarska Maja
    81. Kowalczyk Lucyna
    82. Kowalska Krystyna
    83. Kowalska Magdalena
    84. Kowalska Zuzanna
    85. Kozak Katarzyna
    86. Kozieł Tomasz
    87. Kozina Grzegorz
    88. Krakał Marta
    89. Krasowska Anna
    90. Krawczyk Krzysztof
    91. Kremba Piotr
    92. Kręgielewska Magdalena
    93. Krzelowska Marta
    94. Krzywonos Konrad
    95. Kubabska Edyta
    96. Kucharska Anna
    97. Kulej Magdalena
    98. Kulik Maciej
    99. Kundzicz Przemysław
    100. Kupiec Wojciech
    101. Kuziak Tomasz
    102. Lekka Agnieszka
    103. Likus Ewa
    104. Lipiński Szymon
    105. Liro Joanna
    106. Łukaszek Iwona
    107. Łukaszek Krzysztof
    108. Małyszek Joanna
    109. Manuszkiewicz Maja
    110. Marcinkowska Anna
    111. Maślanka Katarzyna
    112. Maślanka Monika
    113. Matusz Kamila
    114. Merkur Maciej
    115. Mikrut Olga
    116. Miłek Anna
    117. Morawska Gabriela
    118. Nawieśniak Marek
    119. Niewieczerzał Daniel
    120. Olczyk Katarzyna
    121. Olsińska Karolina
    122. Otwinowska Magdalena
    123. Pasternak Marcin
    124. Piciurak Marcin
    125. Piestrak Daria
    126. Pihur Paulina
    127. Pisarczyk Paweł
    128. Pisarek Tomasz
    129. Piwowarczyk Małgorzata
    130. Pogoda Katarzyna
    131. Pojęta Justyna
    132. Puć Aleksandra
    133. Putek Joanna
    134. Rogowska Małgorzata
    135. Rogoza Mirella
    136. Rupart Przemysław
    137. Rychlewska Agnieszka
    138. Sadowska Gabriela
    139. Salwach Tomasz
    140. Sandrowicz Agnieszka
    141. Schab Mateusz
    142. Serafin Anna
    143. Sikorska Karolina
    144. Skorupka-Podlewska Paulina
    145. Sławińska Małgorzata
    146. Słoniak Marta
    147. Sobótko Agata
    148. Sok Aleksandra
    149. Sołotwińska Dagmara
    150. Spera Marcin
    151. Starzek Anna
    152. Stolarska Ilona
    153. Strykozów Gabriela
    154. Studziński Wojciech
    155. Syper Agnieszka
    156. Syraczyńska Katarzyna
    157. Szablewska Joanna
    158. Szczepańska Marta
    159. Szmel Robert
    160. Szpyt Magdalena
    161. Szuba-Paszkiewicz Paweł
    162. Szymańska Joanna
    163. Szymański Arkadiusz
    164. Szymczykowska Olga
    165. Szymkowska Marta
    166. Świadek Renata
    167. Świeboda Sylwia
    168. Świst Szymon
    169. Tarasek Katarzyna
    170. Tarkiewicz Marta
    171. Taurogiński Mieczysław
    172. Terebus Justyna
    173. Tokarz Dominika
    174. Tomczyński Tomasz
    175. Tomiałowicz Magdalena
    176. Trybulska Magdalena
    177. Trypka Aleksandra
    178. Turłaj Małgorzata
    179. Tusznio Paweł
    180. Tworek Anna
    181. Urbaniak Krzysztof
    182. Waksundzki Tomasz
    183. Walczak Ewa
    184. Wartal Anna
    185. Weber Paweł
    186. Winiarz Tomasz
    187. Wnelu Dagmara
    188. Wnętrzak Karolina
    189. Wolak Dorota
    190. Wolnik Paulina
    191. Wołodko Przemysław
    192. Wójcicka Karolina
    193. Wójcik Marta
    194. Wyderski Paweł
    195. Wyłomański Andrzej
    196. Występski Wojciech
    197. Zaremba Joanna
    198. Zielińska Joanna
    199. Zięba Anna
    200. Ziółkowska Justyna
    201. Żełobowska Anna

 

Absolwenci roku szkolnego 1996/1997

  1. Adamczyk Bożena
    2. Adamowicz Michał
    3. Adamowski Radosław
    4. Adamski Łukasz
    5. Andrzejewski Wojciech
    6. Bahranowska Aneta
    7. Bal Jarosław
    8. Bednarczyk Jakub
    9. Białas Izabela
    10. Bieniek Ewa
    11. Biernacka Agnieszka
    12. Biernacka-Jarmołowicz Anna
    13. Bilewicz Dawid
    14. Bloch Krzysztof
    15. Błocka Dike
    16. Bociak Ewa
    17. Bogucki Marek
    18. Bohacz Adrian
    19. Borowczyk Kamila
    20. Borowiec Edyta
    21. Brzezińska Kamila
    22. Chojnacka Joanna
    23. Chrobak Michał
    24. Chryc Marta
    25. Chwalik Marcin
    26. Ciołczyk Dariusz
    27. Ciupka Katarzyna
    28. Czarnecki Marcin
    29. Czerwik Natalia
    30. Decker Małgorzata
    31. Dłubacz Jakub
    32. Długosz Grzegorz
    33. Dragon Małgorzata
    34. Dujin Michał
    35. Dul Anna
    36. Duma Jacek
    37. Fajfruk Marcin
    38. Fila Michał
    39. Gawłowska Estera
    40. Gazur Magdalena
    41. Gąsiorowski Jacek
    42. Glac Krystyna
    43. Gribek Karolina
    44. Grzybowska Liliana
    45. Guła Agnieszka
    46. Haraf Wojciech
    47. Hulboj Sławomir
    48. Hulbój Marta
    49. Jakubaszek Małgorzata
    50. Janaszek Danuta
    51. Janik Agnieszka
    52. Jankowska Aneta
    53. Jankowski Paweł
    54. Janowicz Joanna
    55. Jasinowska Anna
    56. Jasińska Magdalena
    57. Jawdris Barbara
    58. Jędruczyk Henryka
    59. Jóźwiak Monika
    60. Kanar Magdalena
    61. Kania Paweł
    62. Kapusta Małgorzata
    63. Karaś Krystyna
    64. Karpińska Marta
    65. Karpowicz Urszula
    66. Kasprzy Olga
    67. Kazanowska Anita
    68. Kiełczewska Katarzyna
    69. Kierepka Monika
    70. Kogus Monika
    71. Komandowski Michał
    72. Komar Magdalena
    73. Korczyński Przemysław 
    74. Kostyra Karina
    75. Kostyrka Agnieszka
    76. Kowalczyk Magdalena
    77. Kowcz Katarzyna
    78. Król Agnieszka
    79. Kruk Kamila
    80. Kubabska Edyta
    81. Kuruc Agnieszka
    82. Kustanowicz Klaudia
    83. Kuśmierz Mateusz
    84. Kuźmińska Ilona
    85. Lada Katarzyna
    86. Latosz Monika
    87. Lewental Anna
    88. Łabanowska Anna
    89. Łaszczuk Agnieszka
    90. Łazuch Paweł
    91. Machoś Aleksandra
    92. Majdak Marta
    93. Manuszkiewicz Maciej
    94. Marcinkowska Dorota
    95. Marczyk Jolanta
    96. Matusiakiewicz Marta
    97. Mazur Lucjan
    98. Mazur Monika
    99. Mazurek Agnieszka
    100. Meissner Łukasz
    101. Miniach Agata
    102. Miszczak Piotr
    103. Mizera Izabela
    104. Mulka Dorota
    105. Musiał Paulina
    106. Nasulicz Damian
    107. Nicieja Dagmara
    108. Niedzielski Maciej
    109. Nowak Marta
    110. Oczkowska Marta
    111. Ogrodnik Joanna
    112. Oleksy Ewelina
    113. Olender Magdalena
    114. Osicki Jacek
    115. Osipow Anna
    116. Pacek Filip
    117. Pacura Marek
    118. Paliwoda Dawid
    119. Palukiewicz Wojciech
    120. Palusiak Ewa
    121. Pastuszko Izabela
    122. Pierzchalski Juliusz
    123. Pietras Monika
    124. Piojda Remigiusz
    125. Piotrowska Alicja
    126. Piskorowski Daniel
    127. Pluta Maciej
    128. Podyma Maciej
    129. Popiel Piotr
    130. Prochera Marzena
    131. Próchniak Iwona
    132. Psiuk Mariola
    133. Rogała Paweł
    134. Rydz Maciej
    135. Ryfa Magdalena
    136. Rymaszewska Anna
    137. Ryznar Agnieszka 
    138. Sankowski Piotr
    139. Sidorowska Marta
    140. Sielachowska Natalia
    141. Sikocińska Anna
    142. Skotnicka Magdalena
    143. Skrynkowska Anna
    144. Smagała Irmina
    145. Smusz Anna
    146. Sobieraj Dagmara
    147. Solska Monika
    148. Sperka Wojciech
    149. Staszewska Dominika
    150. Studziński Witold
    151. Szczerbień Jacek
    152. Szczerbień Katarzyna
    153. Szczotka Rafał
    154. Szczyrk Anna
    155. Szmel Robert
    156. Sznajger Anna
    157. Szpulak Ita
    158. Szwajca Anna
    159. Śmietanka Małgorzata
    160. Świerczyńska Magdalena
    161. Świętanowska Anna
    162. Tarasek Katarzyna
    163. Taurogińska Magdalena
    164. Trojan Małgorzata
    165. Turkiewicz Agnieszka
    166. Ulatowska Iwona
    167. Uryga Dagmara
    168. Walczak Aleksandra
    169. Wiąckiewicz Ewelina
    170. Wickenhauser Agata
    171. Wieczorek Magdalena
    172. Wiedemann Ewa
    173. Wiśniewska Anna
    174. Wnuk Katarzyna
    175. Wróbel Sylwia
    176. Wróbel Wioletta
    177. Wyłomańska Katarzyna
    178. Wysmołek Agnieszka
    179. Zając Izabela
    180. Zambrzycka Edyta
    181. Ziemczonek Urszula
    182. Zwaduch Sylwester
    183. Żbik Malwina
    184. Żochowska Urszula

 

Absolwenci roku szkolnego 1995/1996

  1. Adamczyk Anna
    2. Adamczyk Marek
    3. Anczykowska Anna
    4. Aniskin Konrad
    5. Bahranowski Paweł
    6. Bakun Paweł
    7. Bakun Wojciech
    8. Balicka Anna
    9. Balwierz Karina
    10. Bania Katarzyna
    11. Bańska Agnieszka
    12. Bartkiewicz Katarzyna
    13. Batory Magdalena
    14. Bicz Ewa
    15. Biernacka-Jarmołowicz Anna
    16. Blaszke Edyta
    17. Błaszczak Bartosz
    18. Bohacz Adrian
    19. Boroń Ewelina
    20. Borowiak Sylwia
    21. Borszowska Kamila
    22. Brzozowska Sylwia
    23. Buc Edyta
    24. Cent Malwina
    25. Chmielarz Aleksandra
    26. Curzytek Piotr
    27. Czyrek Katarzyna
    28. Dorosz Marta
    29. Ferenz Paweł
    30. Fischer Marek
    31. Flis Urszula
    32. Gajewska Greta
    33. Gaweł Dawid
    34. Gawłowska Beata
    35. Gądek Anna
    36. Głowania Jacek
    37. Gnida Agnieszka
    38. Gola Tomasz
    39. Golecka Joanna
    40. Górska Urszula
    41. Grabowska Małgorzata
    42. Grabowska Patrycja
    43. Gredys Grzegorz
    44. Grelewicz Magdalena
    45. Gryczan Monika
    46. Gulka Janina
    47. Gunia Iwona
    48. Gwóźdź Ilona
    49. Hamela Izabela
    50. Hula Anna
    51. Idczak Katarzyna
    52. Jackulak Tomasz
    53. Jagielska Monika
    54. Janczak Katarzyna
    55. Janiszewska Magdalena
    56. Jaworska Kamila
    57. Jóźwiak Anna
    58. Kaczewska Magdalena
    59. Kaczmarska Joanna
    60. Kałkun Magdalena
    61. Kania Paweł
    62. Karasek Karolina
    63. Karpińska Kamila
    64. Karpińska Monika
    65. Kaszewska Magdalena
    66. Kempa Piotr
    67. Kluza Beata
    68. Kobak Agnieszka
    69. Kobylańska Anna
    70. Kolega Marta
    71. Kołdo Krystyna
    72. Kołodziej Maja
    73. Konieczny Piotr
    74. Kornacka Joanna
    75. Korybo Justyna
    76. Kowalska Adriana
    77. Kozakiewicz Anna
    78. Królikowski Tomasz
    79. Kruczkowska Wiktoria
    80. Krygier Arkadiusz
    81. Krysmalska Katarzyna
    82. Kudła Magdalena
    83. Kupiec Ireneusz
    84. Kuś Magdalena
    85. Lekrzycka Anna
    86. Leśnikowski Mateusz
    87. Łabuda Marek
    88. Łodziało Alina
    89. Łukasiewicz Kamila
    90. Maciejewska Magdalena
    91. Maciela Kamila
    92. Madej Ewa
    93. Malicki Grzegorz
    94. Malinowska Agata
    95. Mandryk Agnieszka
    96. Marona Ewelina
    97. Matkowska Marta
    98. Matuszewski Grzegorz
    99. Michalski Karol
    100. Michałowska Kamila
    101. Migocka Magdalena
    102. Mirowiecki Robert
    103. Mokrocka Agnieszka
    104. Muc Łukasz
    105. Nastała Adam
    106. Nesterowicz Katarzyna
    107. Nicoś Joanna
    108. Nowak Monika
    109. Nowak Sebastian
    110. Nowicka Elżbieta
    111. Nowicka Małgorzata
    112. Nowicka Zdzisława
    113. Oblicka Monika
    114. Oleksiuk Beata
    115. Pabian Grzegorz
    116. Pawłowska Anna
    117. Peuker Elżbieta
    118. Pietkiewicz Kamila
    119. Pietraszkiewicz Jarosław
    120. Pietruczuk Ilona
    121. Pietrzak Daria
    122. Piontek Dorota
    123. Piotrowicz Agnieszka
    124. Piotrowska Alicja
    125. Podbielska Justyna
    126. Podkowa Piotr
    127. Podorska Dorota
    128. Pojęta Izabela
    129. Pokrywka Przemysław
    130. Popiel Zbigniew
    131. Postawa Jarosław
    132. Prymus Anna
    133. Pulka Jarosław
    134. Raczkowski Maciej
    135. Rak Ernest
    136. Religa Iwona
    137. Rogala Witold
    138. Rola Łukasz
    139. Rydz Joanna
    140. Ryznar Agnieszka
    141. Sałaciak Marcin
    142. Siemaszko Anna
    143. Siembab Dorota
    144. Siwek Katarzyna
    145. Skiba Sebastian
    146. Skotnicka Anna
    147. Skuirtniarska Ewa
    148. Sławik Anna
    149. Sobol Linda
    150. Sokalski Jakub
    151. Stanek Marta
    152. Stankiewicz Edyta
    153. Stera Jacek
    154. Stodniałek Dorota
    155. Strycharz Katarzyna
    156. Sudoł Katarzyna
    157. Suszczyńska Aneta
    158. Szablewska Joanna
    159. Szafrańska Agnieszka
    160. Szatan Emilia
    161. Szczepański Krzysztof
    162. Szczerbień Jacek
    163. Szczygielska Paulina
    164. Szeremeta Adam
    165. Szlęzak Przemysław
    166. Ślipiec Dagmara
    167. Śrutwa Iwona
    168. Świadek Renata
    169. Świderska Jadwiga
    170. Świdzińska Agnieszka
    171. Talik Paweł
    172. Tarnawski Mateusz
    173. Toczyńska Dagmara
    174. Tomczak Dorota
    175. Tracz Marta
    176. Turkiewicz Agnieszka
    177. Tworek Kamila
    178. Tympalski Marcin
    179. Walerowicz Marcin
    180. Warchał Katarzyna
    181. Wasilniak Katarzyna
    182. Wawrzyniak Kamila
    183. Wcisło Marcin
    184. Weber Angelika
    185. Witkiewicz Wioletta
    186. Wojciechowski Dariusz
    187. Wojtas Krzysztof
    188. Wojtkiewicz Dorota
    189. Wolnik Edyta
    190. Woroniecka Agata
    191. Woźniak Magdalena
    192. Zakrzewski Tomasz
    193. Zawada Małgorzata
    194. Zieleń Beata
    195. Zielińska Anna
    196. Zieliński Paweł
    197. Ziomek Dagmara
    198. Ziomek Natalia
    199. Ziółkowska Anna
    200. Żmuda Marta

Absolwenci roku szkolnego 1994/1995

  1. Adamczyk Elżbieta
    2. Bać Marta
    3. Baraniecka Ewelina
    4. Bernagiewicz Rafał
    5. Bicz Karolina
    6. Bidowaniec Patrycja
    7. Bieda Ewelina
    8. Boczar Bernadetta
    9. Bojko Agnieszka
    10. Borak Anna
    11. Bromboszcz Michał
    12. Bryk Katarzyna
    13. Brzezowska Iwona
    14. Burtowski Piotr
    15. Cal Marcin
    16. Chodorowski Jarosław
    17. Chryń Katarzyna
    18. Czerwińska Izabela
    19. Dąbrowska Iwona
    20. Dolata Wioletta
    21. Drozd Martyna
    22. Dujin Dominika
    23. Dynowski Dariusz
    24. Fatyga Katarzyna
    25. Ferenz Jacek
    26. Filipczuk Marta
    27. Fischer Anna
    28. Fisel Aneta
    29. Fryt Justyna
    30. Fulneczek Marzena
    31. Gajewska Wioletta
    32. Gąsiorowska Izabela
    33. Gątarek Ilona
    34. Gieroba Piotr
    35. Gozdek Anna
    36. Górna Katarzyna
    37. Gratzke Iwona
    38. Gruca Anna
    39. Gunzel Marcin
    40. Hecht Katarzyna
    41. Hula Jadwiga
    42. Idczak Wojciech
    43. Ilba Sebastian
    44. Iwańczyk Anna
    45. Jabtońska Magdalena
    46. Jabłoński Mirosław
    47. Jach Magdalena
    48. Jakubowski Sebastian
    49. Janek Katarzyna
    50. Jaszewski Marcin
    51. Jęsior Aneta
    52. Jurzec Monika
    53. Juźwin Małgorzata
    54. Kaczmarek Wojciech
    55. Kaczmarska Marta
    56. Kania Piotr
    57. Kapica Arkadiusz
    58. Kibitlewska Małgorzata
    59. Kiernicka Małgorzata
    60. Kiertucka Katarzyna
    61. Klimkiewicz Katarzyna
    62. Kluk Tomasz
    63. Kłos Renata
    64. Kołcz Małgorzata
    65. Konarzewski Radosław
    66. Kordaczuk Izabela
    67. Korpyta Izabela
    68. Kowalska Magdalena
    69. Kowalski Przemysław
    70. Kucharek Agnieszka
    71. Kucharski Bartłomiej
    72. Kucharz Joanna
    73. Kud Kamil
    74. Kulikowski Paweł
    75. Kuper Sywester
    76. Kur Monika
    77. Kwiecień Przemysław
    78. Latos Bartłomiej
    79. Leśniewski Piotr
    80. Leśnikowski Michał
    81. Lewandowski Cyprian
    82. Lewicka Jolanta
    83. Lipska Elżbieta
    84. Łącka Kinga
    85. Łodziato Renata
    86. Magierko Bożena
    87. Majewski Radosław
    88. Majoch Anna
    89. Mańczak Kamila
    90. Marciniak Magdalena
    91. Martuszewska Karolina
    92. Matura Anna
    93. Matusiakiewicz Ewa
    94. Mazurowska Anna
    95. Mądro Agnieszka
    96. Mendel Dominika
    97. Mendel Mateusz
    98. Michalak Klaudia
    99. Michalak Krzysztof
    100. Michalska Benita
    101. Midura Agnieszka
    102. Mołdysz Małgorzata
    103. Mrózek Małgorzata
    104. Nowak Agnieszka
    105. Nowak Monika
    106. Nowoslawska Karina
    107. Olearnik Ewa
    108. Oleksiuk Bartosz
    109. Olszewska Monika
    110. Opalińska Katarzyna
    111. Osowski Mariusz
    112. Oziembłowska Małgorzata
    113. Pachwicewicz Łukasz
    114. Papis Jolanta
    115. Paszkiewicz Agnieszka
    116. Pawłowski Łukasz
    117. Pecio Patrycja
    118. Perczyńska Agnieszka
    119. Pinkas Justyna
    120. Piwowarczyk Marzena
    121. Plata Ewa
    122. Płaski Marcin
    123. Pławska Natalia
    124. Pogoda Bartłomiej
    125. Pokrywka Marcin
    126. Polniak Aneta
    127. Połeć Edyta
    128. Poleć Mariusz
    129. Procak Anna
    130. Przepeluk Patrycja
    131. Puchalska Katarzyna
    132. Rebisz Anna
    133. Rogała Anna
    134. Rosman Teresa
    135. Rusak Tomasz
    136. Ryba Monika
    137. Rydz Marcin
    138. Schneider Paweł
    139. Serwa Marta
    140. Sidor Aneta
    141. Sierakowska Beata
    142. Sikora Tomasz
    143. Sitarz Joanna
    144. Sitarz Monika
    145. Skibicki Piotr
    146. Skobało Alicja
    147. Skolimowska Bogumiła
    148. Skóra Jarosław
    149. Słowińska Anna
    150. Smagała Olga
    151. Sobek Marta
    152. Sochacki Tomasz
    153. Staniszewska Maja
    154. Szapućko Danuta
    155. Szczucka Agnieszka
    156. Sztok Lidia
    157. Szwalek Agnieszka
    158. Śliwińska Ewelina
    159. Śliwka Urszula
    160. Smialkowska Anna
    161. Śmialkowska Ewa
    162. Ś rutwa Barbara
    163. Tarasek Anita
    164. Tokarz Agnieszka
    165. Trejderowska Kamila
    166. Trocewicz Paweł
    167. Ulkowska Agata
    168. Warych Marta
    169. Wawruszak Anna
    170. Wdowiak Katarzyna
    171. Wesołowska Agnieszka
    172. Węglarz Magdalena
    173. Widawska Agnieszka
    174. Włodarska Monika
    175. Wojtkiewicz Adam
    176. Woś Mariusz
    177. Woźniak Iwona
    178. Wójcicka Ewa
    179. Wyłomańska Edyta
    180. Wysocki Krzysztof
    181. Wyspiańska Anna
    182. Zajączkowski Tomasz
    183. Zarzycka Gabriela
    184. Zieliński Krzysztof
    185. Ziętarska Agnieszka
    186. Zwijacz Łukasz
    187. Zwoliński Jacek
    188. Zych Dorota
    189. Żebiałowicz Melania
    190. Żelezik Katarzyna
    191. Żolińska Gabriela

 

Absolwenci roku szkolnego 1993/1994

  1. Aleksiuk Anna
    2. Aniśkiewicz Beata
    3. Baran Anna
    4. Bartków Agnieszka
    5. Batóg Rafał
    6. Bicz Magdalena
    7. Bieruta Marta
    8. Bizunowicz Ewa
    9. Błaszczyk Katarzyna
    10. Błaszkiewicz Monika
    11. Bobowski Adrian
    12. Boczar Magdalena
    13. Bomba Anna
    14. Borak Beata
    15. Borowski Daniel
    16. Brzostowska Karolina
    17. Brzostowski Dariusz
    18. Chmielewska Izabela
    19. Chromińska Marzena
    20. Czajka Damian
    21. Czarnecka Anna
    22. Czarnecki Marcin
    23. Czarnik Anna
    24. Czelnik Przemysław
    25. Czyszczoń Agnieszka
    26. Dac Anna
    27. Damczyk Dominik
    28. Dawiec Grzegorz
    29. Derkowska Janina
    30. Ditrich Magdalena
    31. Dolak Katarzyna
    32. Domańska Iwona
    33. Drab Aneta
    34. Dragun Katarzyna
    35. Dudarz Małgorzata
    36. Dudek Paweł
    37. Dulewicz Grzegorz
    38. Duszyński Igor
    39. Ferenz Wojciech
    40. Flankowski Bartosz
    41. Garbicz Katarzyna
    42. Greszta Piotr
    43. Griman Agnieszka
    44. Grzeszczuk Mirosław
    45. Gulka Mariusz
    46. Hankus Grzegorz
    47. Hanusyk Krzysztof
    48. Haraf Magdalena
    49. Hecht Jacek
    50. Holinko Krzysztof
    51. Hołuj Aleksandra
    52. Hordyński Maciej
    53. Horoniecki Bartłomiej
    54. Humeńczuk Alicja
    55. Jach Małgorzata
    56. Jagiełło Joanna
    57. Jakubiszyn Marzena
    58. Jakubowicz Aldona
    59. Janczak Monika
    60. Jastrzębska Edyta
    61. Jonik Grzegorz
    62. Jurek Przemysław
    63. Kaczmarek Katarzyna
    64. Kania Wojciech
    65. Kapłon Marzena
    66. Karkulewski Bartosz
    67. Kasiurak Anna
    68. Kastelik Grzegorz
    69. Kiełbasa Robert
    70. Kizinkiewicz Ewa
    71. Kopeć Monika
    72. Koptyra Tomasz
    73. Kopyś Stanisław
    74. Korpyta Krzysztof
    75. Kotarski Mariusz
    76. Kowalska Ewelina
    77. Krawczyk Agnieszka
    78. Kret Marzena
    79. Kromska Magdalena
    80. Król - Rybaczuk Ilona
    81. Krupa Barbara
    82. Krupska Katarzyna
    83. Krzak Joanna
    84. Kułbaka Agnieszka
    85. Kuruc Barbara
    86. Kuźmiński Marcin
    87. Leszczuk Marta
    88. Liana Magdalena
    89. Longawa Stanisław
    90. Loryś Ryszard
    91. Łebek Tomasz
    92. Małaszuk Monika
    93. Marek Agata
    94. Miara Magdalena
    95. Michalik Joanna
    96. Migdal Sylwia
    97. Milczarek Piotr
    98. Miś Maciej
    99. Mosur Ewa
    100. Nadarzyńska Barbara
    101. Narowska Beata
    102. Niedzialka Dagmara
    103. Nowak Anna
    104. Nowak Sylwia
    105. Nurkiewicz Monika
    106. Oleksy Bożena
    107. Opolczyński Filip
    108. Pawłowicz Magdalena
    109. Pełyński Tomasz
    110. Pilniak Piotr
    111. Pilsak Urszula
    112. Piłat Aneta
    113. Pis Dominik
    114. Piśniakowska Anna
    115. Pleśniak Agnieszka
    116. Pluta Magdalena
    117. Płoński Leszek
    118. Podkowa Wioletta
    119. Polak Paweł
    120. Popielas Marek
    121. Przybyszewska Magdalena
    122. Rakiecka Nina
    123. Rak Małgorzata
    124. Redko Jacek
    125. Rosman Aniela
    126. Roś Anna
    127. Rudnicka Joanna
    128. Sacharuk Paweł
    129. Samerdak Ewa
    130. Sharifi Ireneusz
    131. Siejewicz Patrycja
    132. Siudak Małgorzata
    133. Skiba Anita
    134. Skotnicka Edyta
    135. Sławiński Michał
    136. Słysz Katarzyna
    137. Solska Anna
    138. Sołtys Danuta
    139. Sroka Daniel
    140. Stańczyk Sylwia
    141. Stańczyszyn Tomasz
    142. Stefanowska Aneta
    143. Stępniewski Jarosław
    144. Suszko Edyta
    145. Syper Krzysztof
    146. Szczerbień Michał
    147. Szczęch Barbara
    148. Szmigiel Bożena
    149. Szmitak Dorota
    150. Szmitak Karolina
    151. Szwarczewska Izabela
    152. Szymańska Marta
    153. Śrutwa Katarzyna
    154. Światły Rafał
    155. Tietz Magdalena
    156. Tomaszczyk Sylwia
    157. Tomczak Katarzyna
    158. Tympalska Magdalena
    159. Tywoniuk Beata
    160. Uchański Marcin
    161. Warzocha Aneta
    162. Węgrzynn Dariusz
    163. Wigliński Robert
    164. Wilczyńska Klaudia
    165. Wilk Edyta
    166. Wojciechowski Krzysztof
    167. Wośko Agnieszka
    168. Wróblewicz Joanna
    169. Zaleski Jeremiasz
    170. Zilbert Łukasz
    171. Zimon Izabela
    172. Związek Monika
    173. Zych Katarzyna
    174. Żuk Katarzyna

 

Absolwenci roku szkolnego 1992/1993

  1. Bałdyga Ludmiła
    2. Baran Krzysztof
    3. Bąk Kamila
    4. Bednarczyk Andrzej
    5. Bedrij Beata
    6. Bezucha Joanna
    7. Bilewicz Anna
    8. Błocka Inger
    9. Borodacz Aleksandra
    10. Brocka Joanna
    11. Bromirska Iwona
    12. Chrościelecka Ewa
    13. Chryń Gabriela
    14. Cieślak Zbigniew
    15. Czerwenka Bartosz
    16. Ćwik Iwona
    17. Dąbek Marta
    18. Dąbrowski Paweł
    19. Dmitrowicz Izabela
    20. Dragun Dagmara
    21. Dygas Sylwia
    22. Fiszler Andrzej
    23. Frońska Marta
    24. Furtak Adam
    25. Gardecka Agnieszka
    26. Grzywnowicz Edyta
    27. Halczuk Agnieszka
    28. Helińska Edyta
    29. Herberger Marzena
    30. Hucaluk Małgorzata
    31. Hulak Krzysztof
    32. Izmajłow Agnieszka
    33. Jadach Jarosław
    34. Jagodzińska Jolanta
    35. Jakób Małgorzata
    36. Jarząb Anita
    37. Jenaszek Marta
    38. Jędrzejczak Magdalena
    39. Junak Anna
    40. Junak Piotr
    41. Kania Ewa
    42. Kaspera Izabela
    43. Kasprzak Kamila
    44. Kondraciuk Dorota
    45. Konieczna Marta
    46. Kopaczyńska Agnieszka
    47. Koremba Aleksandra
    48. Kosińska Izabela
    49. Kowalczyk Marta
    50. Kowalik Alicja
    51. Kowalik Renata
    52. Kowalska Monika
    53. Kowol Andrzej
    54. Krasoń Magdalena
    55. Krauftforst Ewa
    56. Krawczyk Dominika
    57. Kropelnicka Aleksandra
    58. Kucha Małgorzata
    59. Kujacz Patrycja
    60. Kuncewicz Krzysztof
    61. Kubiak Małgorzata
    62. Kurpas Donata
    63. Kuśmierz Łukasz
    64. Kuśnierz Joanna
    65. Liro Danuta
    66. Litwin Anna
    67. Luty Anna
    68. Ładońska Małgorzata
    69. Łomotowska Monika
    70. Łoś Jadwiga
    71. Madej Grzegorz
    72. Maj Agnieszka
    73. Majewski Krystian
    74. Majoch Agnieszka
    75. Marcinkowska Brbara
    76. Marcinkowska Liliana
    77. Martys Daniel
    78. Mazur Patrycjusz
    79. Mielnik Joanna
    80. Mizerna Agnieszka
    81. Mokrzycka Aneta
    82. Moszyńska Justyna
    83. Mróz Elżbieta
    84. Mytych Beata
    85. Niedzin Mirosław
    86. Oktawiec Krzysztof
    87. Orczyk Judyta
    88. Pabian Katarzyna
    89. Paciorek Barbara
    90. Parada Bronisław
    91. Paszkiewicz Monika
    92. Paszkiewicz Sebastian
    93. Pawelec Monika
    94. Perz Anna
    95. Peternek Agnieszka
    96. Pieściuk Adriana
    97. Pitucha Piotr
    98. Popiołkiewicz Mariusz
    99. Radomska Teresa
    100. Rembiasz Aleksandra
    101. Rodowicz Gabriela
    102. Romanów Monika
    103. Rzewuska Katarzyna
    104. Rubacha Krzysztof
    105. Sędrowicz Tomasz
    106. Sitarz Sylwia
    107. Słowakiewicz Anna
    108. Sołowiej Monika
    109. Staniak Małgorzata
    110. Stopka Bartłomiej
    111. Strycharz Magdalena
    112. Strzelczyk Piotr
    113. Szmoń Kamila
    114. Szumna Aneta
    115. Szymczykowska Klaudia
    116. Szypula Agnieszka
    117. Ślipiec Remigiusz
    118. Śrutwa Beata
    119. Talarek Magdalena
    120. Tarkiewicz Arkadiusz
    121. Tuczyńska Ewa
    122. Walerczuk Dorota
    123. Wanat Joanna
    124. Wawryka Monika
    125. Wdowiak Michał
    126. Wegnerowicz Ewelina
    127. Wiedemann Patrycja
    128. Wojak Katarzyna
    129. Wojciechowska Izabela
    130. Wołczecki Remigiusz
    131. Woroniecka Anita
    132. Woźniak Anna
    133. Wójcicka Joanna
    134. Wójcik Kazimiera
    135. Wroniarska Adriana
    136. Wróbel Dorota
    137. Wypych Katarzyna
    138. Zaremba Agnieszka
    139. Zawadka Joanna
    140. Zimoląg Olimpia
    141. Zontek Sebastian
    142. Zwoliński Dariusz
    143. Żurowska Małgorzata

 

Absolwenci roku szkolnego 1991/1992

  1. Adamowska Agnieszka
    2. Amborska Ewa
    3. Anczykowski Wit
    4. Aniskin Agnieszka
    5. Banaś Magdalena
    6. Baran Agnieszka
    7. Barański Andrzej
    8. Basaj Dorota
    9. Bibikow Mikołaj
    10. Bielecka Marlena
    11. Bil Alicja
    12. Brogowski Krzysztof
    13. Brombosz Magdalena
    14. Chryc Emanuela
    15. Czyrnik Marta
    16. Czyszczoń Tomasz
    17. Dąbrowski Grzegorz
    18. Decowska Bernadetta
    19. Deiksler Anita
    20. Długosz Aneta
    21. Dolot Oskar
    22. Dorosz Agata
    23. Dudzińska Aneta
    24. Einchort Dagmara
    25. Filipczuk Monika
    26. Flak Maciej
    27. Gajewska Elżbieta
    28. Garlicka Katarzyna
    29. Gil Lilianna
    30. Gowsz Sergiusz
    31. Górecki Sławomir
    32. Grzesik Agnieszka
    33. Guźniewicz Artur
    34. Haber Patrycja
    35. Hankus Rafał
    36. Hanusz Michał
    37. Hrobok Monika
    38. Jagiełło Małgorzata
    39. Jastrzębski Piotr
    40. Jellin Magdalena
    41. Kalina Dagmara
    42. Kamińska Beata
    43. Kaniak Mirosława
    44. Karpińska Ewa
    45. Karwacki Grzegorz
    46. Kogut Janusz
    47. Komaniecka Aneta
    48. Korybo Karina
    49. Kostańska Izabela
    50. Kot Waldemar
    51. Kowalczyk Aneta
    52. Kowalczyk Edyta
    53. Kowalski Remigiusz
    54. Krus Agnieszka
    55. Krzak Marcin
    56. Krzemień Małgorzata
    57. Kuczek Aleksandra
    58. Kulawik Anna
    59. Kulmatycka Izabela
    60. Kułdo Bożena
    61. Kur Jolanta
    62. Kurtasz Anna
    63. Kutny Monika
    64. Kuśmierz Radosław
    65. Kuzio Małgorzata
    66. Lachtara Anna
    67. Lawenda Grzegorz
    68. Lubacz Edyta
    69. Ludewicz Aldona
    70. Łuczko Daniel
    71. Łyźwińska Aleksandra
    72. Majerczyk Magdalena
    73. Maślanka Beata
    74. Matuszewska Marzena
    75. Menzel Aleksandra
    76. Michalska Katarzyna
    77. Mikulla Małgorzata
    78. Miniach Teresa
    79. Miszon Małgorzata
    80. Mojek Magdalena
    81. Osowska Joanna
    82. Pacyga Iwona
    83. Pająk Witosław
    84. Pietraszewska Magdalena
    85. Piórek Magdalena
    86. Piszczek Michał
    87. Podbielska Maria
    88. Pytel Artur
    89. Radomska Adriana
    90. Romaniszyn Dorota
    91. Romanowska Anna
    92. Ronge Robert
    93. Sabo Małgorzata
    94. Sadkowska Anna
    95. Sadurska Iwona
    96. Sitarz Artur
    97. Siudak Anna
    98. Skaczyło Magdalena
    99. Sobczak Joanna
    100. Stojanowska Dorota
    101. Suchorzyńska Sylwia
    102. Szarkiewicz Justyna
    103. Szczucka Małgorzata
    104. Szczurek Ewa
    105. Szmit Tomasz
    106. Szuberska Bogusława
    107. Szulc Jakub
    108. Tomczak Ewa
    109. Torhan Agnieszka
    110. Warzecha Izabela
    111. Wielkopolska Joanna
    112. Więcław Edyta
    113. Witek Sebastian
    114. Woszczyna Grażyna
    115 .Zasada Wioletta
    116. Zastawniak Agnieszka
    117. Zdrolik Beata
    118. Żuk Jolanta
    119. Żytnicki Jarosław

 

Absolwenci roku szkolnego 1990/1991

  1. Adamczyk Mariusz
    2. Awiżeń Maciej
    3. Badowska Jolanta
    4. Bakalarczyk Anna
    5. Bala Ewa
    6. BanaśEwa
    7. Bańkowska Elżbieta
    8. Bela Aurelia
    9. Bernecki Tomasz
    10. Białas Agnieszka
    11. Bilar Marek
    12. Błońska Ewa
    13. Broniszewska Edyta
    14. Cichoń Sylwia
    15. Cudzik Joanna
    16. Chrościelecka Aleksandra
    17. Dac Tomasz
    18. Dąbrowska Weronika
    19. Eljaszuk - Konieczko Małgorzata
    20. Filipowicz Brygida
    21. Fisel Urszula
    22. Flankowska Jowita
    23. Furtak Joanna
    24. Gacek Agnieszka
    25. Gajewska Małgorzata
    26. Górny Jarosław
    27. Graczyk Beata
    28. Grzegorczyk Anna
    29. Izmajłow Maciej
    30. Jamrozy Agnieszka
    31. Jaźwa Anna
    32. Karolczak Ewa
    33. Kasperek Beata
    34. Kinal Iwona
    35. Kleszczyńska Beata
    36. Kobylińska Ewa
    37. Kondratiuk Elżbieta
    38. Korlatowicz Anna
    39. Kornaszewska Aneta
    40. Korzeniowska Renata
    41. Kraj Joanna
    42. Krzysztofowicz Anna
    43. Kulej Edyta
    44. Kulpińska Joanna
    45. Kuper Jarosław
    46. Kurzeja Iwona
    47. Lichota Renata
    48. Lutosławska Magdalena
    49. Łosiewicz Aneta
    50. Łyk Joanna
    51. Majkut Dagmara
    52. Martys Maciej
    53. Maszczyńska Monika
    54. Matkowska Dorota
    55. Michnik Anisław
    56. Mikuś Agnieszka
    57. Mitera Bartłomiej
    58. Nonas Izabela
    59. Nowak Tomasz
    60. Okołów Tomasz
    61. Oś Katarzyna
    62. Papis Krzysztof
    63. Paszkowska Joanna
    64. Pelczarska Joanna
    65. Pierzchała Sylwia
    66. Piotrowska Marta
    67. Piśniakowski Remigiusz
    68. Płoński Radosław
    69. Puterko Agnieszka
    70. Radzio Bernard
    71. Reichert Adriana
    72. Rozmaryniewicz Joanna
    73. Ryś Karina
    74. Sajan Justyna
    75. Sergel Maciej
    76. Skotnicki Rafał
    77. Skrobanek Paweł
    78. Stankiewicz Joanna
    79. Stasiełowicz Tomasz
    80. Strzelbicka Joanna
    81. Sudyka Iwona
    82. Surmacz Marta
    83. Szahidewicz Robert
    84. Szatan Katarzyna
    85. Szpojankowska Anna
    86. Szymanik Daniel
    87. Sciebura Sławomir
    88. Śledź Aneta
    89. Tadra Wioletta
    90. Trembecki Andrzej
    91. Trojan Aneta
    92. Turowska Joanna
    93. Turski Aleksander
    94. Uhryn Urszula
    95. Warzecha Katarzyna
    96. Wilkolek Monika
    97. Winiarska Joanna
    98. Wyrzycka Katarzyna
    99. Zarzycka Edyta
    100. Zawada Tomasz
    101. Zielińska Joanna
    102. Ziemiński Aleksander
    103. Zwaduch Liliana
    104. Żbik Jarosław-
    105. Żłobecka Jolanta

 

Absolwenci roku szkolnego 1989/1990

  1. Bandura Anita
    2. Bera Elżbieta
    3. Bieda Katarzyna
    4. Bułatow Agnieszka
    5. Chryń Natasza
    6. Cicha Liliana
    7. Czesak Adriana
    8. Domalewski Andrzej
    9. Dźwigaj Dorota
    10. Fiałek Anna
    11. Frońska Anna
    12. Gałuszka Przemysław
    13. Gancarczyk Ryszard
    14. Grzelak Tomasz
    15. Grzywacz Agnieszka
    16. Gułowska Małgorzata
    17. Homa Agnieszka
    18. Iwaniszyn Bogusława
    19. Jagiełło Przemysław
    20. Jakubski Przemysław
    21. Jażwa Dagmara
    22. Kalisz Agata
    23. Kasperowicz Edyta
    24. Kasztelanic Agnieszka
    25. Kłapsia Monika
    26. Kołomyjski Piotr
    27. Krzywda Małgorzata
    28. Kutny Jacek
    29. Kuźniar Jadwiga
    30. Lefler Beata
    31. Leszczuk Grzegorz
    32. Lincer Maciej
    33. Lisiewicz Sebastian
    34. Łukasiewicz Magdalena
    35. Łybyk Joanna
    36. Machoś Piotr
    37. Matyaszek Marta
    38. Mielnik Anita
    39. Misiaszek Elżbieta
    40. Nurkowski Sławomir
    41. Muzyka Jolanta
    42. Niebieszczańska Marlena
    43. Nowacki Robert
    44. Nowowiejski Tomasz
    45. Pabian Grzegorz
    46. Palej Adam
    47. Pietras Wanda
    48. Pochroń Marek
    49. Podhajska Maria
    50. Poryzała Jarosław
    51. Rais Joanna
    52. Sęga Elżbieta
    53. Sęga Ewa
    54. Siejewicz Radosław
    55. Sobczak Anna
    56. Stasiewicz Aleksandra
    57. Stasiewicz Antonina
    58. Strzelbicki Radosław
    59. Sularczyk Joanna
    60. Syper Jarosław
    61. Szabat Monika
    62. Szeląg Jan
    63. Szenajch Agnieszka
    64. Szuber Jolanta
    65. Szymanik Beata
    66. Tomczak Małgorzata
    67. Turska Ewa
    68. Uryga Iwona
    69. Walczak Sylwia
    70. Wawryniuk Tomasz
    71. Wegnerowicz Lucyna
    72. Weremij Jacek
    73. Wiatr Beata
    74. Wierzbicka Monika
    75. Włodarczyk Sylwia
    76. Wnuk Katarzyna
    77. Wnuk Magdalena
    78. Wrzesień Agnieszka
    79. Zajączkowski Piotr
    80. Zawada Jacek
    81. Żelezik Remigiusz
    82. Żłonowska Ewa

 

Absolwenci roku szkolnego 1989

  1. Arciszewski Tomasz
    2. Baran Katarzyna
    3. Bartosz Agata
    4. Bechowska Agata
    5. Bigda Renata
    6. Biliński Sławomir
    7. Błaszkiewicz Grażyna
    8. Bryk Anna
    9. Byszko Agnieszka
    10. Chrobak Iwona
    11. Chromińska Sylwia
    12. Chrząszcz Barbara
    13. Czaja Aneta
    14. Drewniowska Liliana
    15. Dubikowska Dagmara
    16. Dudarz Anna
    17. Duszyńska Agnieszka
    18. Dykij Anna
    19. Fraus Klaudia
    20. Gajek Beata
    21. Girda Wiktor
    22. Gołąb Beata
    23. Gwiazdowska Joanna
    24. Hasso - Agopsowicz Małgorzata
    25. Hebler Joanna
    26. Hrobok Rafał
    27. Jasińska Ewa
    28. Klajn Joanna
    29. Klimaszewska Joanna
    30. Kłysz Piotr
    31. Kołtek Michał
    32. Koremba Rafał
    33. Kozicz Jarosław
    34. Kromska Jolanta
    35. Krupa Edyta
    36. Lemańska Iwona
    37. Lewandowski Adam
    38. Lis Dorota
    39. Luba Beata
    40. Łabuda Robert
    41. Łazarz Dorota
    42. Majkowski Arkadiusz
    43. Matuszewska Grażyna
    44. Mażniewski Grzegorz
    45. Mogilski Tomasz
    46. Moździerska Iwona
    47. Nowak Anna
    48. Orwat Marek
    49. Osipow Arkadiusz
    50. Ososzko Marta
    51. Papierowska Iwona
    52. Pelc Agnieszka
    53. Pietras Dorota
    54. Rawski Paweł
    55. Reif Krzysztof
    56. Sosnowska Beata
    57. Stankiewicz Ewa
    58. Stybel Dagmara
    59. Suchorowski Witold
    60. Susłow Mirosław
    61. Szczypek Elżbieta
    62. Szprych Grzegorz
    63. Tambor Marian
    64. Tatrzańska Katarzyna
    65. Trojan Danuta
    66. Wach Grzegorz
    67. Wawryniuk Tomasz
    68. Wojciechowska Dorota
    69. Wołyniak Małgorzata
    70 Wójcik Joanna
    71. Żmija Jadwiga

Absolwenci roku szkolnego 1988

  1. Bachmatiuk Robert
    2. Białek Joanna
    3. Błazucka Marta
    4. Bobula Joanna
    5. Brzozowski Bartłomiej
    6. CiesiołkiewiczAgnieszka
    7. Cygnarowicz Beata
    8. Czura Małgorzata
    9. Ćwiklak Dagmara
    10. Deron Dagmara
    11. Domańska Małgorzata
    12. Dudek Renata
    13. Dulian Marta
    14. Filipowicz Magdalena
    15. Giecewicz Ariela
    16. Górecki Marek
    17. Grąbczewska Katarzyna
    18. Gryga Radosław
    19. Horodecka Magdalena
    20. Hnatiuk Katarzyna
    21. Jakubska Edyta
    22. Jeż Barbara
    23. Jurkiewicz Janusz
    24. Kisielewicz Piotr
    25. Kogut Grzegorz
    26. Konopacki Rafał
    27. Kopaczyńska Wioleta
    28. Kopeć Mariusz
    29. Korycińska Beata
    30. Kozłowska Ewa
    31. Krawczyk Dorota
    32. Krupińska Małgorzata
    33. Kulczycka Maria
    34. Kumko Piotr
    35. Latuszek Katarzyna
    36. Legowicz Maciej
    37. Lichwa Andrzej
    38. Łukaszczyk Tomasz
    39. Machoś Grażyna
    40. Makarewicz Anna
    41. Maliszkiewicz Edyta
    42. Mandryk Dariusz
    43. Matkowska Beata
    44. Mielnik Tomasz
    45. Misiak Bogna
    46. Misiaszek Marian
    47. Morawska Agnieszka
    48. Muskała Gabriela
    49. Niedbał Joanna
    50. Nowicki Leszek
    51. Ogonowska Monika
    52. Paszyński Piotr
    53. Paśko Łukasz
    54. Pawlicka Iwona
    55. Pączek Beata
    56. Piech Edyta
    57. Podhąjski Grzegorz
    58. Poryzała Anna
    59. Róg Robert
    60. Sagan Izabella
    61. Samek Aneta
    62. Skupień Jerzy
    63. Sobczak Paweł
    64. Solska Marlena
    65. Stadnik Jarosław
    66. Szkretka Angelika
    67. Szuber Izabela
    68. Szwałek Barbara
    69. Śliwińska Małgorzata
    70. Wanat Grzegorz
    71. Watral Krzysztof
    72. Wieczorkiewicz Marek
    73. Wiertel Katarzyna
    74. Wijatyk Bogusław
    75. Wilińska Izabela
    76. Wojtoń Izabela
    77. Wróbel Edyta
    78. Zaremba Anna
    79. Ząbek Beata

 

Absolwenci roku szkolnego 1986/1987

  1. Baczyńska Aneta
    2. Bajcar Krzysztof
    3. Bałabuch Magdalena
    4. Bałanda Jolanta
    5. Bernecka Marta
    6. Bezucha Beata
    7. Bialik Iwona
    8. Bielecka Mariola
    9. Bilińska Jadwiga
    10. Brajer Anna
    11. Bryś Katarzyna
    12. Brzeziński Maciej
    13. Byszko Małgorzata
    14. Bzymek Dorota
    15. Chodynicka Małgorzata
    16. Curyło Beata
    17. Czaja Katarzyna
    18. Draczyńska Joanna
    19. Dyś Joanna
    20. Eliasz - Radzikowska Jadwiga
    21. Gloger Katarzyna
    22. Głaz Riwana
    23. Goc Katarzyna
    24. Hes Dorota
    25. Idzi Tomasz
    26. Januszewska Joanna
    27. Kaczmarek Beata
    28. Kałkun Dagmara
    29. Kilijanek Artur
    30. Kłosowska Bogumiła
    31. Kmieć Małgorzata
    32. Kołt Beata
    33. Kosowska Katarzyna
    34. Kot Bożena
    35. Kropelnicka Aneta
    36. Krotliński Jarosław
    37. Król Wojciech
    38. Kruk Ilona
    39. Kwitowska Anna
    40. Michalik Bożena
    41. Miliszewska Bożena
    42. Mojek Małgorzata
    43. Mostowska Bernadeta
    44. Mroczka Wioletta
    45. Narolska Lucyna
    46. Noga Beata
    47. Nowacka Joanna
    48. Nowowiejska Marzena
    49. Olsińska Joanna
    50. Pietraszek Krzysztof
    51. Pietrzyk Beata
    52. Prystasz Beata
    53. Romańska Grażyna
    54. Sawicki Marek
    55. Soliło Aneta
    56. Sroka Beata
    57. Stano Małgorzata
    58. Strączek Joanna
    59. Stryjski Krzysztof
    60. SwiątekAlicja
    61. Trzyna Dorota
    62. Wilińska Małgorzata
    63. Woś Krzysztof
    64. Zajączkowska Renata
    65. Zubrzycki Cezary

 

Absolwenci roku szkolnego 1985/1986

  1. Banaś Małgorzata
    2. Banyś Dorota
    3. Baran Anna
    4. Beńko Renata
    5. Bidowaniec Magdalena
    6. Bielawa Alicja
    7. Biesiadecka Irena
    8. Bilińska Beata
    9. Bodura Ernest
    10. Bugaj Iwona
    11. Cyfka Iwona
    12. Cygnarowicz Tomasz
    13. Dadaś Agata
    14. Domańska Lucyna
    15. Draber Barbara
    16. Dudek Dariusz
    17. Eijasz - Radzikowska Anna
    18. Feszczuk Paweł
    19. Filipek Małgorzata
    20. Giedrojć Violetta
    21. Heluszka Krzysztof
    22. Horodecki Maciej
    23. Idzi Urszula
    24. Kaczmarek Marek
    25. Kainka Katarzyna
    26. Karamon Elżbieta
    27. Kasprzyk Piotr
    28. Kawiński Tomasz
    29. Kijek Małgorzata
    30. Kisil Jolanta
    31. Klepacki Janusz
    32. Kobylińska Magdalena
    33. Kołacz Wiesław
    34. Krawczyk Grzegorz
    35. Kryhul Iwona
    36. Kuczek Dorota
    37. Kulikowska Izabela
    38. Kuź Irena
    39. Lebiedź Bożena
    40. Liszka Małgorzata
    41. Majewska Elżbieta
    42. Małaszuk Piotr
    43. Marcinkiewicz Beata
    44. Markiewicz Renata
    45. Matuszewska Marta
    46. Maźniewska Małgorzata
    47. Menzel Joanna
    48. Mytych Aleksandra
    49. Niewińska Aleksandra
    50. Odwaga Bogdan
    51. Orska Joanna
    52. Osuch Dariusz
    53. Paczyńska Dorota
    54. Piątek Brygida
    55. Pietrusewicz Ewa
    56. Pisarczyk Dorota
    57. Pitucha Dominik
    58. Polak Dagmara
    59. Ptak Beata
    60. Pudło Joanna
    61. Rachelska Beata
    62. Rokosz Ewa
    63. Rudomino Agnieszka
    64. Ryjewski Piotr
    65. Sadowska Danuta
    66. Salwach Dariusz
    67. Sęga Anna
    68. Sitarz Małgorzata
    69. Skiba Wioletta
    70. Sobieraj Piotr
    71. Sobolewska Eżbieta
    72. Soroka Kamila
    73. Stankiewicz Piotr
    74. Stępek Anna
    75. Szelezińska Małgorzata
    76. Szwarc Robert
    77. Ścieszka Mariola
    78. Świerguła Anna
    79. Urbaniak Wojciech
    80. Urbanowicz Jolanta
    81. Wnuk Arkadiusz
    82. Wolańska Joanna
    83. Zajączkowski Andrzej
    84. Zalewska Małgorzata
    85. Zawadzki Jan

 

Absolwenci roku szkolnego 1984/1985

  1. Bączalska Dorota
    2. Białek Jolanta
    3. Bielecki Bogusław
    4. Bosak Katarzyna
    5. Brajer Mirosława
    6. Budzan Elżbieta
    7. Chowaniak Urszula
    8. Cisowska Beata
    9. Czapor Beata
    10. Długosz Barbara
    11. Dobrzańska Anna
    12. Drąg Jarosław
    13. Drąg Monika
    14. Ferenz Dorota
    15. Fiałka Danuta
    16. Geniusz - Kozów Dorota
    17. Giernalczyk Danuta
    18. Grześków Andrzej
    19. Hnatiuk Renata
    20. Ilczyszyn1. Babiński Maciej
    2. Bednarska Agnieszka
    3. Błaszczyk Jolanta
    4. Błońska Elżbieta
    5. Bugalska Lilianna
    6. Cios Gabriela
    7. Czaja Agnieszka
    8. Czerniak Ewa
    9. Drobik Iwona
    l0. Dutka Elżbieta
    11. Dutka Jolanta
    12. Fajfruk Dorota
    13. Ferenz Magdalena
    14. Franków Elżbieta
    15. Gola Małgorzata
    16. Golec Dorota
    17. Gromny Mariusz
    18. Gwiżdż Marek .
    19. Hojda Agata
    20. Jakób Anna
    21. Jeske Anna
    22. Juraszek Beata
    23. Kalicka Małgorzata
    24. Kałkun Magdalena
    25. Kijek Piotr
    26. Kisielewska Ewa
    27. Kobus Katarzyna
    28. Konik Waldemar
    29. Kowalczyk Jolanta
    30. Krawczyk Beata
    31. Krawczyńska Magdalena
    32. Kruk Bożena
    33. Lawenda Przybyslaw
    34. Leszczyńska Ewa
    35. Łazarowicz Beata
    36. Łybyk Jolanta
    37. Maj Anna
    38. Majewska Alina
    39. Maryniak Anna
    40. Matyjas Beata
    41. Mazurek Piotr
    42. Minda Marzena
    43. Muszak Danuta
    44. Nadowska Izabela
    45. Niczyj Danuta
    46. Nowak Jacek
    47. Olejnik lneza
    48. Olkiewicz Izabela
    49. Pawluczuk Wojciech
    50. Piotrowska Iwona
    51. Plata Małgorzata
    52. Pluciak Ryszard
    53. Posłuszna Anna
    54. Prawda Joanna
    55. Procyszyn Piotr
    56. Rachwalska Beata
    57. Rudzicz Dorota
    58. Siudak Dorota
    59. Skowroński Ryszard
    60. Soja Elżbieta
    61. Stańczyk Anna
    62. Stec Agata
    63. Strycharski Adam
    64. Symonolewicz Wojciech
    65. Szczepanik Katarzyna
    66. Szefer Barbara
    67. Szlemp Waldemar
    68. Szuber Joanna
    69. Trzcińska Yioletta
    70. Włodarska Mirosława
    71. Zajączkowska Katarzyna
    72. Żynel Krzysztof

 

Absolwenci roku szkolnego 1983/1984

  1. Bączalska Dorota
    2. Białek Jolanta
    3. Bielecki Bogusław
    4. Bosak Katarzyna
    5. Brajer Mirosława
    6. Budzan Elżbieta
    7. Chowaniak Urszula
    8. Cisowska Beata
    9. Czapor Beata
    10. Długosz Barbara
    11. Dobrzańska Anna
    12. Drąg Jarosław
    13. Drąg Monika
    14. Ferenz Dorota
    15. Fiałka Danuta
    16. Geniusz - Kozów Dorota
    17. Giernalczyk Danuta
    18. Grześków Andrzej
    19. Hnatiuk Renata
    20. Ilczyszyn Beata
    21. Jadach Jolanta
    22. Jandzio Wiesława
    23. Jania Mirosława
    24. Jasińska Katarzyna
    25. Jaworska Wiesława
    26. Kaczałek Ewa
    27. Karamon Andrzej
    28. Kita Małgorzata
    29. Klajn Małgorzata
    30. Klein Beata
    31. Kołodziejczak Anna
    32. Kołos Jolanta
    33. Kopeć Dariusz
    34. Kosmol Anna
    35. Koźbiał Dorota
    36. Kramnik Jacek
    37. Krasicki Piotr
    38. Krawczyk Bożena
    39. Krupa Bernarda
    40. Krusiec Elżbieta
    41. Kubabska Elżbieta
    42. Kurowska Dagmara
    43. Kurowska Małgorzata
    44. Leszczyńska Bernadetta
    45. Londońska Lidia
    46. Łomińska Ewa
    47. Majewska Regina
    48. Mazur Joanna
    49. Michalska Marta
    50. Młynarowicz Marek
    51. Mroczkowska Elżbieta
    52. Mstowski Jacek
    53. Muskała Monika
    54. Onuchowska Dorota
    55. Paszkiewicz Marzena
    56. Popowicz Dorota
    57. Postrach Iwona
    58. Pyziak Elżbieta
    59. Rogowska Małgorzata
    60. Sakaluk Witold
    61. Salecki Dariusz
    62. Sucha Beata
    63. Szlegier Elżbieta
    64. Szwed Dariusz
    65. Szygulska Maria
    66. Szymańska Halina
    67. Szymański Artur
    68. Śmiechowicz Małgorzata
    69. Tambor Ireneusz
    70. Tobiasz Barbara
    71. Weber Grzegorz
    72. Wijatyk Barbara
    73. Wójcik Ryszard
    74. Wróbel Beata
    75. Zalewska Beata
    76. Ziobrowska Dorota
    77. Zwardoń Joanna

 

Absolwenci roku szkolnego 1982/1983

  1. Adamowicz Julita
    2. Białek Grażyna
    3. Biesiadecka Anna
    4. Bogusz Ireneusz
    5. Bogusz Robert
    6. Bregin Małgorzata
    7. Brodziak Małgorzata
    8. Cabąj Anna
    9. Cieślak Iwona
    10. Dębowska Beata
    11. Drąg Małgo1. Adamowicz Julita
    2. Białek Grażyna
    3. Biesiadecka Anna
    4. Bogusz Ireneusz
    5. Bogusz Robert
    6. Bregin Małgorzata
    7. Brodziak Małgorzata
    8. Cabąj Anna
    9. Cieślak Iwona
    10. Dębowska Beata
    11. Drąg Małgorzata
    12. Dudzic Dorota
    13. Fajfruk Katarzyna
    14. Ferenz Joanna
    15. Fiałek Beata
    16. Gładysz Iwona
    17. Grochowska Małgorzata
    18. Grześko Bogusława
    19. Hucaluk Beata
    20. Jackiewicz Barbara
    21. Janek Joanna
    22. Jankowska Ewa
    23. Jaszek Edyt
    24. Kaczwarczyk Elżbieta
    24. Kiełbasińska Ewa
    25. Kłonowska Lucyna
    26. Kobylańska Ewa
    27. Koźmińska Irena
    28. Król Jarosław-
    29. Kuchalska Dorota
    30. Kuczkowska Dorota
    31. Lebioda Tadeusz
    32. Lemejda Bogdan
    33. Leniak Dorota
    34. Majewski Rafał
    35. Małek Beata
    36. Maszczyńska Marta
    37. Michna Wiesław
    38. Mikuś Waldemar
    39. Milcarz Renata
    40. Misiaszek Piotr
    41. Muziewiez Leonarda
    42. Olędzka Ewa
    43. Pawlak Krzysztof
    44. Pelikan Anna
    45. Pilawska Elżbieta
    46. Puła Małgorzata
    47. Rippel Danuta
    48. Rodowicz Magdalena
    49. Sajan Joanna
    50. Schmidt Jacek
    51. Słowakiewicz Małgorzata
    52. Spanier Marta
    53. Sroka Lidia
    54. Staniszewska Renata
    55. Stępień Bożena
    56. Sucha Małgorzata
    57. Turzańska Iwona
    58. Waszkiewicz Helena
    59. Wawrzyniuk Grażyna
    60. Wierteł Maciej
    61. Wijatyk Katarzyna
    62. Winiarz Ewa
    63. Wisłocka Julita
    64. Wójcik Lilia
    65. Zięba Dorota
    66. Zielińska Elżbieta

 

Absolwenci roku szkolnego 1981/1982

  1. Bernecki Dariusz
    2. Bogusławska Beata
    3. Brzozowski Franciszek
    4. Budziński Jerzy
    5. Buja Magdalena
    6. Cichońska Iwona
    7. Cieślawski Piotr
    8. Cykowski Janusz
    9. Czarnecka Marzena
    10. Czeszejko Beata
    11. Dorosz Małgorzata
    12. Falana Robert
    13. Filonowicz Iwona
    14. Finokiet Jolanta
    15. Firlewicz Tomasz
    16. Gałuszka Dorota
    17. Gąsior Elżbieta
    18. Giernalczyk Magdalena
    19. Grzegrzółka Małgorzata
    20. Hadamik Witold
    21. Kania Jarosław
    22. Karbowiak Magdalena
    23. Konopka Agata
    24. Kopytko Bożena
    25. Kowalska Barbara
    26. Kozioł Ewa
    27. Kuchalski Roman
    28. Kuczerski Tomasz
    29. Kwiatkowska Dorota
    30. Lagelbauer Małgorzata
    31. Leszczuk Julian
    32. Lewandowska Małgorzata
    33. Majewska Barbara
    34. Mandzyn Małgorzata
    35. Maszkowska Ewa
    36. Maślanka Lidia
    37. Michalak Piotr
    38. Moczulska Joanna
    39. Mrukowicz Teresa
    40. Niemiec Andrzej
    41. Nowacka Dorota
    42. Olejnik Beata
    43. Pawłów Benedykt
    44. Pietrzak Dorota
    45. Ratusz Beata
    46. Rogalska Monika
    47. Rolak Ewa
    48. Ruczkowska Teresa
    49. Rudysz Barbara
    50. Rychlewska Małgorzata
    51. Sęga Jarosław
    52. Simlat Iwona
    53. Sobek Beata
    54. Stadnik Marek
    55. Stanowska Joanna
    56. Sypek Urszula
    57. Szczepański Piotr
    58. Szczypka Beata
    59. Szewelańczyk Katarzyna
    60. Szubert Violetta
    61. Świątek Beata
    62. Toczyńska Dorota
    63. Turek Barbara
    64. Walkowicz Paweł
    65. Wasilewski Artur
    66. Wierteł Tomasz
    67. Wierzbicki Jacek
    68. Wólczańska Teresa
    69. Wszołek Violetta
    70. Wyjadlowski Jacek
    71. Zajączkowska Barbara
    72. Zakrzewska Bożena
    73. Zilbert Klaudia
    74. Zimon Małgorzata
    75. Ziobrowski Andrzej
    76. Zygmunt Bogdan
    77. Zyza Beata

 

Absolwenci roku szkolnego 1980/1981

  1. Adamczyk Teresa
    2. Alfs Jolanta
    3. Banyś Iwona
    4. Baran Iwona
    5. Berkowski Piotr
    6. Błacha Dariusz
    7. Bobula Robert
    8. Bodzek Mieczysław
    9. Dąda Jacek
    10. Decowska Halina
    11. Dinstak Aneta
    12. Dobrzańska Aleksandra
    13. Filipowicz Anna
    14. Gajus Małgorzata
    15. Gasiewicz Beata
    16. Gierek Dorota
    17. Gilecka Katarzyna
    18. Gmerek Magdalena
    19. Golecka Małgorzata
    20. Gospodarska Urszula
    21. Gryga Piotr
    22. Gwizdak Ewa
    23. Hołowiński Tadeusz
    24. Huzar Alina
    25. Jasińska Teresa
    26. Jaszek Justyna
    27. Jaworska Eulalia
    28. Jurkiewicz Danuta
    29. Kamińska Bogusława
    30. Kapustka Małgorzata
    31. Kasztelanic Grzegorz
    32. Kawińska Dorota
    33. Klein Małgorzata
    34. Kłonowski Wiesław
    35. Kochańska Iwona
    36. Kościelska Iwona
    37. Kotecka Jolanta
    38. Kowalski Adam
    39. Kozdraś Anna
    40. Kozioł Maciej
    41. Kozłowska Dorota
    42. Krala Adam
    43. Kralka Ewa
    44. Krężlewicz Dorota
    45. Lechowska Iwona
    46. Legawiec Lesław
    47. Leńczyk Ewa
    48. Lewandowska Mariola
    49. Liżewska Elżbieta
    50. Logaj Katarzyna
    51. Łomińska Jolanta
    52. Łopuszański Jacek
    53. Łopuszyński Kazimierz
    54. Milcarz Violetta
    55. Miniajluk Ewa
    56. Morawska Małgorzata
    57. Mrożek Andrzej
    58. Nadowska Joanna
    59. Nagańska Małgorzata
    60. Niemiec Małgorzata
    61. Nowińska Mariola
    62. Oleniacz Dorota
    63. Orłowski Jarosław
    64. Osypiuk Waldemar
    65. Otfinowski Bogdan
    66. Palukiewicz Elżbieta
    67. Pieczykolan Grażyna
    68. Pieczykolan Małgorzata
    69. Pierzchała Ryszard
    70. Ptaszyńska Elżbieta
    71. Putek Alicja
    72. Pytel Sławomir
    73. Rencz Iwona
    74. Rogowski Bogusław
    75. Rudomino Bożena
    76. Sapieha Julita
    77. Serwatkiewicz Leszek
    78. Sęga Joanna
    79. Siemieniako Leszek
    80. Spanier Anna
    81. Sroka Andrzej
    82. Sroka Urszula
    83. Stilger Zofia
    84. Stybel Aneta
    85. Surmiak Anna
    86. Szot Elżbieta
    87. Szulc Henryk
    88. Śmigielska Bożena
    89. Twardosz Elżbieta
    90. Tymoczko Lucyna
    91. Wasilewski Jarosław
    92. Wcisło Lucyna
    93. Weber Piotr
    94. Wieczorek Andrzej
    95. Wilgos Ryszarda
    96. Wójcik Joanna
    97. Wójcik Krzysztof
    98. Wszołek Iwona
    99. Zawalski Janusz
    100. Zilbert Mariusz
    101. Żuk Wojciech
    102. Żurawska Elżbieta

 

Absolwenci roku szkolnego 1979/1980

  1. Babiarz Małgorzata
  2. Bajcar Jolanta
  3. Barnaś Jacek
  4. Biel Lesław
  5. Bugalska Iwona
  6. Cebula Piotr
  7. Chmielewska Małgorzata
  8. Chrobak Elżbieta
  9. Cieśla Barbara
  10. Cież Wojciech
  11. Czerwonka Dariusz
  12. Czubocha Leszek
  13. Ćwichula Dorota
  14. Ćwirta Magdalena
  15. Dłuska Dorota
  16. Dubiniewicz Małgorzata
  17. Dudkiewicz Dariusz
  18. Gancewski Marian
  19. Gawlik Andrzej
  20. Gątkiewicz Wojciech
  21. Gielarowska Dorota
  22. Gierczyk Violetta
  23. Gołdys Rajmund
  24. Goryń Jerzy
  25. Górecki Andrzej
  26. Grabowski Andrzej
  27. Grad Ewa
  28. Guska Dariusz
  29. Hadamik Marek
  30. Hałka Tomasz
  31. Hreczuk Małgorzata
  32. Hrynczycha Iwona
  33. Jackiewicz Iwona
  34. Janiszyn Bożena
  35. Kaczor Mirosław
  36. Kiełbasa Małgorzata
  37. Kiernicka Mariola
  38. Kijek Urszula
  39. Klepacka Barbara
  40. Kołodziejczyk Jolanta
  41. Kołodziejczyk Piotr
  42. Korecki Marek
  43. Kowalska Elżbieta
  44. Kowalska Iwona
  45. Krombach Ewa
  46. Królikowska Bogumiła
  47. Krzan Barbara
  48. Krzeczkowska Bożena
  49. Krzysztofik Jolanta
    50. Kubat Waldemar
  50. Kuczerska Małgorzata
  51. Kudłaty Mariola
  52. Ladżyńska Barbara
  53. Lassota Beata
  54. Legutko Olga
  55. Leśniak Mirosława
  56. Litwiniuk Magdalena
  57. Loryś Barbara
  58. Łybyk Urszula
  59. Majewski Marek
  60. Malka Krzysztof
  61. Marciniak Marian
  62. Mincewicz Marzenna
  63. Mizera Małgorzata
  64. Moskal Elżbieta
  65. Mrożek Jerzy
  66. Mrzygłód Barbara
  67. Niebylski Marek
  68. Niedenthal Jerzy
  69. Niemczuk Anna
  70. Niemiec Marek
  71. Pacuszko Barbara
  72. Paczka Gustaw
  73. Palukiewicz Małgorzata
  74. Pankiewicz Grażyna
  75. Patacz Arkadiusz
  76. Pawluczek Ewa
  77. Pawłowski Ryszard
  78. Pawłów Bogusław
  79. Pełyński Marek
  80. Pękal Stanisław
  81. Pietrzak Ryszard
  82. Ptaszyńska Beata
  83. Radawska Ewa
  84. Radoniewicz Ewa
  85. Rakuzy Bożena
  86. Ręczkowski Ireneusz
  87. Rogawska Ewa
    89. Róg Barbara
  88. Schmidt Małgorzata
  89. Sieradzka Barbara
  90. Siwak Grażyna
  91. Sobów Irena
  92. Stasierska Beata
  93. Stężały Elżbieta
  94. Suchorzyńska Beata
  95. Szostak Bożena
  96. Szumowska Urszula
  97. Szumowski Robert
  98. Śmiechowska Alicja
  99. Temczuk Artur
  100. Terlikowska Małgorzata
  101. Trembecki Artur
  102. Trybulska Małgorzata
  103. Tucholska Małgorzata
  104. Tybiński Leszek
  105. Wacław Dorota
  106. Węgrzyn Bogusława
  107. Wiszowski Andrzej
  108. Wojtala Bogusława
  109. WoźnickiWojciech
  110. WójcikDariusz
  111. Wrońska Teodora
  112. Wytyczak Magdalena
  113. Zajączkowska Lucyna
  114. Zalewska Małgorzata
  115. Zawalski Cezary
  116. Zelent Dorota
  117. Zielińska Marzena
  118. Zięba Adam

 

Absolwenci roku szkolnego 1971/1972

  1. Andrzejewska Danuta
  2. Bakuń Grażyna
  3. Bałys Andrzej
  4. Barnaś Barbara
  5. Bereziuk Maria
  6. Biegalska Bożena
  7. Bielawska Teresa
  8. Biłyk Ewa
  9. Błahuta Krystyna
  10. Błąd Halina
  11. Bugajska Jadwiga
  12. Byś Krystyna
  13. Chciuk Sabina
  14. Chorążykiewicz Anna
  15. Czarna Teresa
  16. Czogała Grażyna
  17. Czyżowicz Zuzanna
  18. Ćwirlej Violetta
  19. Dereń Ewa
  20. Domalewska Aldona
  21. Drążkiewicz Ewa
  22. Dudaniec Janina
  23. Dudojć Sławomir
  24. Dziekańska Jolanta
  25. Dziemba Jolanta
  26. Dziewięcki Jan
  27. Fąfrowicz Wanda
  28. Fil Elida
  29. Fus Andrzej
  30. Gamalczyk Kamila
  31. Głuszczyńska Urszula
  32. Golonka Janina
  33. Grzybała Bogumiła
  34. Hnat Bożena
  35. Hylińska Jadwiga
  36. Iwański Ryszard
  37. Iwasiów Zenon
  38. Jacukowicz Krystyna
  39. Janicka Dorota
  40. Janicka Urszula
  41. Kalisz Andrzej
  42. Karp Grażyna
  43. Kawulak Alfred
  44. Kliś Renata
  45. Kłapciński Ryszard
  46. Kołodziej Elżbieta
  47. Komandowski Piotr
  48. Korecka Ewa
  49. Kostek Alicja
  50. Kostyrka Maria
  51. Kowalczykowska Maria
  52. Kozak Stanisław
  53. Kręgielewska Bogusława
  54. Krok Wiesława
  55. Kulbaka Stanisław
  56. Kuzimowicz Jadwiga
  57. Kwaśniewicz Krystyna
  58. Lasak Henryka
  59. Lityńska Renata
  60. Mackiewicz Jadwiga
  61. Matejko Jolanta
  62. Matuszewska Chrystiana
  63. Mazur Andrzej
  64. Michalska Aleksandra
  65. Michalska Anna
  66. Michalski Jacek
  67. Michalski Leszek
  68. Morąg Andrzej
  69. Mozol Halina
  70. Nesterowski Ludwik
  71. Olszewska Anna
  72. Oniszczuk Krystyna
  73. Ostrowska Elżbieta
  74. Ostrowska Maria
  75. Oś Andrzej
  76. Otfin Jerzy
  77. Pawłowska Halina
  78. Piela Antonina
  79. Pietrzyk Eżbieta
  80. Piękoś Jerzy
  81. Piotrowska Elżbieta
  82. Pluta Bożena
  83. Podjarkowski Jerzy
  84. Popławska Ewa
  85. Potaczek Jolanta
  86. Przeworska Elżbieta
  87. Przytocki Józef
  88. Pytel Edward
  89. Raszpla Irena
  90. Razik Janina
  91. Roślik Władysław
  92. Saraniecka Maria
  93. Sidorska Irena
  94. Skrzyszewska Krystyna
  95. Smolińska Eugenia
  96. Sroczyk Krystyna
  97. Stankiewicz Ryszard
  98. Surtel Barbara
  99. Sypek Irena
  100. Szczepańska Elżbieta
  101. Szostak Bożena
  102. Szymański Jan
  103. Szymczak Lesław
  104. Światły Stefan
  105. Świst Maria
  106. Teichman Elżbieta
  107. Ujejska Elżbieta
  108. Ujwary Jadwiga
  109. Waniowski Henryk
  110. Wieczorek Tadeusz
  111. Witwicki Leszek
  112. Woźniak Leszek
  113. Woźniak Zdzisława
  114. Zastrożna Barbara
  115. Zielińska Bożena
  116. Ziembiewicz Wanda
  117. Ziemczonek Stanisław
  118. Ziobro Marek

 

Absolwenci roku szkolnego 1970/1971

  1. Batory Teresa
  2. Berszowska Ewa
  3. Bieniasz Halina
  4. Bieniasz Irena
  5. Błądek Alicja
  6. Chmiel Marian
  7. Dattner Iwona
  8. Drońska Barbara
  9. Drozd Teresa
  10. Dyczko Lucyna
  11. Dynowski Zbigniew
  12. Ekert Małgorzata
  13. Guzikiewicz Wanda
  14. Halczuk Henryk
  15. Heller Ireneusz
  16. Jaciów Krystyna
  17. Jagielaszek Krystyna
  18. Jarząb Zenona
  19. Jellin Anna
  20. Jęczeń Łukasz
  21. Juran Witold
  22. Kaczorowski Marcin
  23. Kaszuba Teresa
  24. Kozaczkiewicz Jacek
  25. Kwiecień Andrzej
  26. Lawro Elżbieta
  27. Lis Leokadia
  28. Magda Krystyna
  29. Majerowicz Ewa
  30. Małachowski Klaudiusz
  31. Matyjas Eugeniusz
  32. Medyński Roman
  33. Mikonowicz Roman
  34. Mizerny Zbigniew
  35. Mleczko Zdzisława
  36. Mróz Janusz
  37. Mróz Teresa
  38. Musiał Danuta
  39. Nowak Danuta
  40. Orlik Stanisława
  41. Orzeł Roman
  42. Otfinowski Jerzy
  43. Panowicz Jadwiga
  44. Peda Marzena
  45. Piechociński Adam
  46. Pieczka Karol
  47. Pogorzelec Dorota
  48. Postrach Genowefa
  49. Przytocki Józef
  50. Romańczukiewicz Krystyna
  51. Rutecka Krystyna
  52. Seweryn Alicja
  53. Sitarska Urszula
  54. Stoniak Zdzisława
  55. Szmyd Jadwiga
  56. Szygulska Krystyna
  57. Szypuła Mariusz
  58. Tarnawska Ewa
  59. Turbiarz Gabriela
  60. Walerczuk Elżbieta
  61. Wasilczenko Barbara
  62. Wesołowski Grzegorz
  63. Węgrzyn Witold
  64. Wiekiera Teresa
  65. Wójcik Maria
  66. Wziątek Maria
  67. Zawistowska Irena
  68. Zawistowski Krzysztof
  69. Zegarowicz Maria
  70. Żełobowska Alicja

 

Absolwenci roku szkolnego 1968/1969

  1. Adamczyk Krystyna
  2. Adamkiewicz Ryszard
  3. Adamowicz Janina
  4. Babiak Danuta
  5. Bałdyga Alicja
  6. Bałys Józef
  7. Barzycka Barbara
  8. Bator Maria
  9. Bednarek Jerzy
  10. Bełcik Zbigniew
  11. Bibikow Alicja
  12. Bicz Waldemar
  13. Bielanów Tomasz
  14. Bielewicz Barbara
  15. Bijak Anna
  16. Bil Maria
  17. Biłyk Adam
  18. Błaszczyk Krystyna
  19. Błaszka Irena
  20. Błąd Danuta
  21. Born Elżbieta
  22. Brezman Danuta
  23. Brusiło Czesława
  24. Burdel Maria
  25. Chęcińska Wanda
  26. Chęć Janina
  27. Ciereszko Irena
  28. Cymbalski Maciej
  29. Czachor Halina
  30. Czerw Krystyna
  31. Czycz Danuta
  32. Dąbrowska Urszula
  33. Dąbrowski Roman
  34. Dolik Maria
  35. Domalewska Maria
  36. Drabas Jan
  37. Dyc Alicja
  38. Dziedzic Ewa
  39. Dziekańska Elżbieta
  40. Feć Grażyna
  41. Ferfet Anna
  42. Figiel Ewa
  43. Fil Elżbieta
  44. Firek Krystyna
  45. Forytta Irena
  46. Frejnik Ewa
  47. Futiakiewicz Jadwiga
  48. Gaweł Maria
  49. Gaweł Renata
  50. Gawryś Danuta
  51. Gąsiorek Grażyna
  52. Gielarowska Teresa
  53. Gloc Wanda
  54. Gołębiowska Teresa
  55. Górska Maria
  56. Graczyk Teresa
  57. Graniczna Magdalena
  58. Grochla Danuta
  59. Grocka Longina
  60. Grykień Łucja
  61. Gwiżdż Bożena
  62. Haber Ewa
  63. Hajda Małgorzata
  64. Hecht Jerzy
  65. Hejno Danuta
  66. Huget Andrzej
  67. Iwaneńko Maria
  68. Iwasiów Dorota
  69. Jabłońska Romualda
  70. Jakimiszyn Helena
  71. Janicka Teresa
  72. Janik Henryk
  73. Janiszewska Janina
  74. Janota Urszula
  75. Jarząbek Ryszard
  76. Jaworska Ewa
  77. Juran Alicja
  78. Kaczmarek Elżbieta
  79. Karkulewski Jarosław
  80. Karska Krystyna
  81. Karszniewicz Marek
  82. Kasprzykowska Grażyna
  83. Katra Grażyna

84 Kawwa Dorota

  1. Keller Jerzy

86 Kissel Krystyna

  1. Kiziul Leokadia
  2. Klimek Urszula
  3. Kłapciński Zenon

90 Kobieluch Bożena

  1. Kołodziej Maria
  2. Kołodziejczyk Zbigniew
  3. Kotlarz Janina
  4. Kowel Zbigniew

95 Kowik Anna

  1. Koza Elżbieta
  2. Koziarska Maria
  3. Kozieł Zdzisława
  4. Król Zofia
  5. Krus Stanisława
  6. Kulikowska Wanda
  7. Kulmatycki Lesław
  8. KurStanisław
  9. Kyzioł Teresa
  10. Kwok Krystyna
  11. Legut Henryka
  12. Lemejda Krystyna
  13. Leszko Alicja
  14. Lewandowski Zbigniew
  15. Lewental Lilianna
  16. Litwin Anna
  17. Lor Mieczysław
  18. Łabuz Elżbieta
  19. Łaskawiec Maria
  20. Ławniczak Bożena
  21. Łącki Adam
  22. Łuczaj Jerzy
  23. Łuć Grażyna
  24. Łukasiewicz Maria
  25. Łukaszewicz Ilona
  26. Łyp Alicja
  27. Machyńska Lidia
  28. Maciejak Anna
  29. Mackiewicz Stanisław
  30. Majdański Edward
  31. Makarska Urszula
  32. Malinowska Grażyna
  33. Maternik Mirosława
  34. Mazurek Danuta
  35. Mazurek Elżbieta
  36. Michałek Ryszarda
  37. Michocka Anna
  38. Miłoś Teresa
  39. Miodek Konstanty
  40. Mirońska Jolanta
  41. Mokrzycka Maria
  42. Mroziak Krystyna
  43. Myczkowska Ludwika
  44. Mydlarz Jadwiga
  45. Nadzieja Tadeusz
  46. Naparło Grażyna
  47. Nonas Małgorzata
  48. Nowakowski Jerzy
  49. Obarymski Mirosław
  50. Oczkowska Danuta
  51. Okołów Renata
  52. Olejnik lrena
  53. Oleksy Henryk
  54. Orska Sylwia
  55. Ozga Maria
  56. Ozimkiewicz Lesław
  57. Ożarowski Zbigniew

153 Padlewska Ludwika

  1. Parada Józef
  2. Paszkiewicz Teresa
  3. Perczynska Danuta
  4. Pertak Alicja
  5. Peszko Jerzy
  6. Piątek Grażyna
  7. Pietronik Jan
  8. Pietruszkiewicz Stanisław
  9. Pitrzak Krystyna
  10. Podyma Wiesława
  11. Pogoda Krystyna
  12. Potaczek Bożena
  13. Potasiak Danuta
  14. Przech Barbara
  15. Przestrzelska Teresa

169 Przytocki Jerzy

  1. Pycha Teresa
  2. Pyszka Marek
  3. Pyter Teresa
  4. Radoń Bożena
  5. Rogowska Danuta
  6. Romanowska Barbara
  7. Rosińska Jadwiga
  8. Rydz Krystyna
  9. Ryszka Krystyna
  10. Rzeszowiak Elżbieta
  11. Sagan Janusz
  12. Sandłak Mieczysław
  13. Siedler Grażyna
  14. Siekaniec Jan
  15. Sikora Barbara
  16. Skibińska Teresa
  17. Skotnicka Anna
  18. Skowron Ryszard
  19. Sławik Stanisława
  20. Smagur Krystyna
  21. Smuk Barbara
  22. Sobierska Halina
  23. Sobol Irena
  24. Sobótko Barbara
  25. Stanek Halina
  26. Stanicka Jadwiga
  27. Stępień Maria
  28. Stolarska Maria
  29. Swół Elżbieta
  30. Sykuła Małgorzata
  31. Sypek Jerzy
  32. Szemerdziak Teresa
  33. Szwarc Elżbieta
  34. Szyłańska Elżbieta
  35. Szymanik Joanna
  36. Ślisz Ryszard
  37. Śliwinski Janusz
  38. Ślusarz Lucyna
  39. Tabaczuk Zofia
  40. Trytko Teresa
  41. Tutaj Jerzy
  42. Tyczyńska Urszula
  43. Utrata Elżbieta
  44. Wachałowicz Halina
  45. Walecka Teresa
  46. Warchoł Danuta
  47. Warężak Waldemar
  48. Wąsik Jan
  49. Wąsowicz Zofia
  50. Wierzbicka Elwira
  51. Wiśniewska Henryka
  52. Witwicka Zdzisława
  53. Wojcieszonek Barbara
  54. Wojtaszek Janina
  55. Wolf Gabriela
  56. Wolińska Lidia
  57. Woroniecki Władysław
  58. Wysmołek Jolanta
  59. Zadrożny Marek
  60. Zagórska Iwona
  61. Zajączkowska Halina
  62. Zajączkowska Małgorzata
  63. Zamorski Jerzy
  64. Zastrożna Katarzyna
  65. Ziemczonek Danuta
  66. Ziemkiewicz Roman
  67. Ziomek Krzysztof
  68. Żarska Alicja
  69. Żmuda Stanisław

 

Absolwenci roku szkolnego 1967/1968

  1. Adamkiewicz Bogumiła
  2. Adamus Jerzy
  3. Anigacz Wojciech
  4. Anklewicz Leszek
  5. Babiuch Leszek
  6. Bajor Jadwiga
  7. Bakuń Jerzy
  8. Barańczak Ryszard
  9. Bartkowiak Zbigniew
  10. Bartosz Halina
  11. Bednarczyk Jan
  12. Beńko Helena
  13. Berkowska Teresa
  14. Bieniawska Maria
  15. Bogdaniec Zuzanna
  16. Buczkowska Izabella
  17. Bugajska Maria
  18. Bugiereszta Zenobia
  19. Bureć Janusz
  20. Buska Janina
  21. Chałupa Jadwiga
  22. Chmiel Grażyna
  23. Chmiel Regina
  24. Chmielewska Iwonna
  25. Chojnacki Witold
  26. Chorzewska Grażyna
  27. Ciesielska Bożena
  28. Ciosek Tadeusz
  29. Cymbalska Krystyna
  30. Czahajda Jadwiga
  31. Czarnecka Danuta
  32. Czyrek Mieczysław
  33. Czyżycka Władysława
  34. Cwikła Teresa
  35. Dolot Kazimierz
  36. Dulian Danuta
  37. Dunkel Elżbieta
  38. Durkalec Danuta
  39. Dzidkowski Jerzy
  40. Dziewięcka Barbara
  41. Erdman Bogdan
  42. Figarski Andrzej
  43. Fitowska Krystyna
  44. Flak Zbigniew
  45. Franków Anna
  46. Garbiak Wiesława
  47. Gaweł Waldemar
  48. Gawron Stanisława
  49. Grabowska Jolanta
  50. Górecka Joanna
  51. Górska Ewa
  52. Hardukiewicz Zygmunt
  53. Honik Jolanta
  54. Horodecki Adam
  55. Idzkiewicz Alicja
  56. Iskra Bolesław
  57. Jagodzińska Alicja
  58. Jankowski Adam
  59. Jaroszewska Barbara
  60. Jawor Stanisława
  61. Jedlińska Krystyna
  62. Jenaszek Czesław
  63. Jeziorska Bożena
  64. Jeziorska Jolanta
  65. Kaczmarek Danuta
  66. Kalisz Marek
  67. Kaniak Alina
  68. Kantorska Barbara
  69. Karasek Jerzy
  70. Kardysz Grażyna
  71. Kasprzak Zbigniew
  72. Kazanowska Leokadia
  73. Kempa Krzysztof
  74. Kendra Marta
  75. Klepczyńska Janina
  76. Klimczok Halina
  77. Kliś Marian
  78. Kłudziak Wanda
  79. Kokoszka Barbara
  80. Kolat Feliks
  81. Komandowski Romuald
  82. Kondusza Wojciech
  83. Kopańska Irena
  84. Kopiec Zuzanna
  85. Korbowska Krystyna
  86. Kordys Danuta
  87. Koremba Wiesław
  88. Kotlarz Danuta
  89. Kowalski Stanisław
  90. Koziorowski Janusz
  91. Kraj Mariusz
  92. Kraśny Ryszard
  93. Krombach Mieczysław
  94. Krowicka Helena
  95. Kulesza Marek
  96. Kulikowska Julia
  97. Kuzian Elżbieta
  98. Laskoś Krystyna
  99. Lenartowicz Ryszard
  100. Lepiarz Piotr
  101. Leś Romualda
  102. Lewański Zbigniew
  103. Lewicki Wojciech
  104. Lisowska Krystyna
  105. Logofet Bożena
  106. Łabuz Walerian
  107. Łakoma Alina
  108. Maciboch Alicja
  109. Maciejny Zygmunt
  110. Majas Wiesława
  111. Majdanska Stefania
  112. Major Bolesław
  113. Majuszak Ewa
  114. Makieła Eugenia
  115. Makowska Bożena
  116. Maliga Urszula
  117. Marcisz Danuta
  118. Markiewicz Ryszard
  119. Matela Ewa
  120. Matusiak Teresa
  121. Mazurek Jadwiga
  122. Michalina Stanisława
  123. Michna Małgorzata
  124. Midor Halina
  125. Mirowska Irena
  126. Miśkowiec Łucja
  127. Molęda Krystyna
  128. Moszner Monika
  129. Mucha Teresa
  130. Musiał Maciej
  131. Nasterewicz Teresa
  132. Natkańczyk Lucyna
  133. Nienaszew Weronika
  134. Nowak Halina
  135. Nowak Marek
  136. Nowakowski Leszek
  137. Ogrodnik Krystyna

138 Olma Regina

  1. Oniszczuk Barbara
  2. Orłowska - Radziwiłł Barbara
  3. Orłowski Tomasz
  4. Ostrowska Danuta
  5. Ostrowska Elżbieta
  6. Ostrowska Lilianna
  7. Pankiewicz Barbara
  8. Paszkiewicz Ewa
  9. Patryarcha Jolanta
  10. Pawlukiewicz Piotr
  11. Pawłowicz Janina
  12. Pelc Andrzej
  13. Pilucik Alicja
  14. Pis Bożena
  15. Płuchowski Anatol
  16. Poprawa Zdzisław
  17. Porwińska Bożena
  18. Procak Teresa
  19. Raczyńska Jadwiga
  20. Ratusz Halina
  21. Romanowski Marian
  22. Ryba Grażyna
  23. Rynkiewicz Krystyna
  24. Samojedna Teresa
  25. Schab Halina
  26. Sierżant Irena
  27. Skrzat Elżbieta
  28. Smuk Barbara
  29. Sopotuch Bogusława
  30. Stabrowska Marta
  31. Stachowska Wanda
  32. Stefanowski Mieczysław
  33. Stolarski Tadeusz
  34. Stolarz Józef
  35. Styczeń Krystyna
  36. Suchecka Danuta
  37. Suszko Jadwiga
  38. Sypek Krystyna
  39. Szafranek Maria
  40. Szarek Danuta
  41. Szczyglewska Urszula
  42. Szpila Anna
  43. Sztark AnieIa
  44. Szuber Kazimiera
  45. Szufryn Maria
  46. Szurlej Janusz
  47. Szymczak Ewa
  48. Szyszko Andrzej
  49. Ślifarska Renata
  50. Ślipiec Aleksander
  51. Tarkowska Bogda
  52. Tomaszewska Feliksa
  53. Turoń Krystyna
  54. Tympalski Henryk
  55. Ugarenko Zbigniew
  56. Ulicz Maria
  57. Walczak Elżbieta
  58. Walerowicz Danuta
  59. Warchał Elżbieta
  60. Wcisło Helena
  61. Wierzbicki Janusz
  62. Więckowska Wiesława

20l. Wilk Andrzej

  1. Winiarski Janusz
  2. Witkowski Bernard
  3. Włodarczyk Zbigniew
  4. Wyłomański Władysław
  5. Zabożyńska Zofia
  6. Zadoroźna Maria
  7. Zajdel Tadeusz
  8. Zalewska Bożena
  9. Zamorski Jerzy
  10. Zatorski Stefan

 

Absolwenci roku szkolnego 1965/1966

  1. Bałdyga Zbigniew
  2. Baran Lucyna
  3. Barszcz Czesław
  4. Barwińska Bogusława
  5. Bąchor Barbara
  6. Bednarczuk Krystyna
  7. Bereszczański Eugeniusz
  8. Bilińska Krystyna
  9. Biskupska Barbara
  10. Bochenek Grażyna
  11. Borowski Ryszard
  12. Borska Mariola

13 Bortnik Bożena

  1. Brandes Tobiasz
  2. Budnik Aniela
  3. Butkiewicz Teresa
  4. Bzowska Zdzisława
  5. Celnik Janina
  6. Chołda Zdzisława
  7. Chorzewska Krystyna
  8. Chowet Golda
  9. Chylińska Helena
  10. Cygoń Zdzisław
  11. Czahajda Remigiusz
  12. Częczek Jadwiga
  13. Dąbrowski Janusz
  14. Dedo Maria
  15. Diaków Leokadia
  16. Długosz Adam
  17. Dobrowolska Łucja
  18. Drelich Genowefa
  19. Dusek Henryk
  20. Dziedzic Wladysława
  21. Dziewiecka Małgorzata
  22. Dziubaczka Wanda
  23. Fabryczna Wanda
  24. Folwarski Michał
  25. Gajowski Jan
  26. Garbiak Halina
  27. Gawdun Bogumiła
  28. Gołębiowska Alicja
  29. Górnicki Leszek
  30. Hajdasz Janusz
  31. Hebduś Halina
  32. Heimrot Krystyna
  33. Hendel Teresa
  34. Hoppel Tadeusz
  35. Hoszowska Aldona
  36. Hoszowski Jerzy
  37. Idakiewicz Jadwiga
  38. Ilkiewicz Eugenia
  39. Inglot Elżbieta
  40. Jagodziński Jan
  41. Jańczyk Marianna
  42. Janicka Danuta
  43. Janicki Ireneusz
  44. Jarecka Anna
  45. Jarzyńska Maria
  46. Jaźwa Aleksander
  47. Jedlińska Lucyna
  48. Jędrzejczak Władysław
  49. Kabot Krystyna
  50. Kapała Halina
  51. Kasznia Maria
  52. Kawwa Małgorzata
  53. Konior Tadeusz
  54. Kowalska Elżbieta
  55. Kowalska Jadwiga
  56. Kowalska Krystyna
  57. Kowik Zbigniew
  58. Kozioł Bogumiła
  59. Koziorowski Adam
  60. Krajnik Czestawa
  61. Krawiec Jan
  62. Król Danuta
  63. Królicki Tadeusz
  64. Krysiak Władysław
  65. Krywienko Anna
  66. Krzak Irena
  67. Krzyżek Danuta

8l. Kubas Halina

  1. Kucha Andrzej
  2. Kulczycka Halina
  3. Kurtasz Zygmunt
  4. Kwiecień Lech
  5. Leśniak Anna
  6. Lewental Gizela
  7. Likus Guntram
  8. Lisowski Ryszard
  9. Luczyńska Anna
  10. Łotoszynska Grażyna
  11. Łukaszczyk Teresa
  12. Łuwczys Szymon
  13. Łyźnicka Krystyna
  14. Maciąg Maria
  15. Malarska Anna
  16. Malecki Jan
  17. Mandryk Jerzy
  18. Marmura Elżbieta
  19. Masinkiewicz Janina
  20. Maślakiewicz Ryszard
  21. Matela Dorota
  22. Matyjas Teresa
  23. Mielnicki Bohdan
  24. Mędrzak Cecylia
  25. Miałkowska Janina
  26. Michalska Danuta
  27. Misterska Emilia
  28. Mucha Józefa
  29. Mucha Kazimierz
  30. Nesterewicz Lucyna
  31. Neusser Monika
  32. Nowak Franciszek
  33. Nowak Helena
  34. Nowicka Irena
  35. Ogiegło Anna
  36. O1eś Wiesława
  37. Orlicz - Kremer Danuta
  38. Pietrzak Elżbieta
  39. Pięta Urszula
  40. Pihut Ewa
  41. Piotrowski Janusz
  42. Piotrowski Stanisław
  43. Plebanek Marek
  44. Postrach Helena
  45. Przytocki Jan
  46. Puchniak Zbigniew
  47. Radomyski Michał
  48. Rędziniak Grażyna
  49. Rusak Mieczysław
  50. Sadowska Iwona
  51. Sadowska Krystyna
  52. Sagan Tadeusz
  53. Sałapa Stefan
  54. Sarachman Maria
  55. Semeniuk Lubomir
  56. Sereda Stanisław
  57. Siess Beata
  58. Skorupka - Padlewska Aleksandra
  59. Smełka Elżbieta
  60. Sochor Elżbieta
  61. Sokołowski Stanisław
  62. Spaczyńska Barbara
  63. Stefanek Anna
  64. Stilger Elżbieta
  65. Szczypczyk Renata
  66. Szelążek Małgorzata
  67. Szostak Zygmunt
  68. Sztolc Halina
  69. Szwarc Maria
  70. Szymczak Jolanta
  71. Szymendera Krystyna
  72. Szyszko Jerzy
  73. Środa Helena
  74. Targosz Elżbieta
  75. Trancygier Jacek
  76. Trójniak Janusz
  77. Trybalska Leopolda
  78. Trybus Franciszka
  79. Tucharska Danuta
  80. Tuchendler Marek
  81. Uszana Jolanta
  82. Walas Krystyna
  83. Walczak Malgorzata
  84. Wałachowska Hanna
  85. Wertelnik Renata
  86. Więcko Łucja
  87. Winczura Urszula
  88. Witkowski Andrzej
  89. Włodarska Barbara
  90. Wojciechowicz Jerzy
  91. Wolska Wieslawa
  92. Wójcik Ryszard
  93. Wrzalik Władyslaw
  94. Wulkiewicz Ryszard
  95. Wysmołek Zdzisław
  96. Wysokiński Stefan
  97. Zawada Jan
  98. Zdanowska Roberta
  99. Zduński Ryszard
  100. Ziomek Krystyna
  101. Zwarycz Marian
  102. Żelaszkiewicz Jerzy
  103. Żońca Krystyna

 

Absolwenci roku szkolnego 1964/1965

  1. Adamczyk Stanisław
    2. Antczak Krystyna
    3. Babiak Teresa
    4. Bahranowski Krzysztof
    5. Balwierz Barbara
    6. Bałkowska Jolanta
    7. Baran Barbara
    8. Batorczak Maria
    9. Beniuch Jadwiga
    10. Białas Elżbieta
    11. Bieda Halina
    12. BielakPawet
    13. Borkowski Feliks
    14. Bosak Irena
    15. Chamska Marta
    16. Cybulska Elżbieta
    17. Czaki Małgorzata
    18. Czarnik Andrzej
    19. Czekański Ryszard
    20. Czyszczoń Zbigniew
    21. Ćwiora Stanisław
    22. Dąbrowska Krystyna
    23. Dąbrowski Józef
    24. Deron Henryk
    25. Gerczuk Ewa
    26. Gloc Jadwiga
    27. Głąb Elżbieta
    28. Głodek Krzysztof
    29. Goldstein Larysa
    30. Gołąb Zbigniew
    31. Gódniewicz Jadwiga
    32. Górak Danuta
    33. Góral Irena
    34. Gruszecka Barbara
    35. Grzejszczyk Grzegorz
    36. Gulewicz Jan
    37. Harłukowicz Helena
    38. Hartman Henryk
    39. Hebal Krystyna
    40. Hołyński Eugeniusz
    41. Jackulak Jadwiga
    42. Janczak Stanisław
    43. Janik Elżbieta
    44. Jankowska Anna
    45. Januchta Grażyna
    46. Jasińska Barbara
    47. Jaworska Anna
    48. Jenaszek Wojciech
    49. Juzwa Aleksander
    50. Kaczmarek Anna
    51. Kapała Przemysław
    52. Karpiński Czesław
    53. Karszniewicz Alicja
    54. Kaśkiewicz Alfreda
    55. Kazimierska Ewa
    56. Kleszczyński Emilian
    57. Kłos Czesława
    58. Kogut Jan
    59. Kolasińska Marianna
    60. Kondratiuk Edward
    61. Kopanska Teresa
    62. Korzeniowski Waldemar
    63. Kowalska Halina
    64. Kowalska Halina
    65 Kozłowska Teresa
    66. Krasoń Gabriela
    67. Kruczkowska Małgorzata
    68. Krupa Teresa
    69. Kula Adam
    70. Kuśmierska Zofia
    71. Kuźniar Zdzisława
    72. Lachowicz Elżbieta
    73. Laskowska Krystyna
    74. Libuda Ryszard
    75. Liske Wiesława
    76. Liszka Janusz
    77. Litwin Andrzej
    78. Lorenz Urszula
    79. Łaskawiec Halina
    80. Ło� Maria
    81. Łukaszek Ewa
    82. Macek Marta
    83. Maciuk Zbigniew
    84. Majkowska Maria
    85. Malarski Marek
    86. Marciniszko Jerzy
    87. Maresz Zenon
    88. Mazur Elżbieta
    89. Mikulski Jan
    90. Milewska Helena
    91. Miterko Izabela
    92. Moraczewska Cecylia
    93. Morawska Marianna
    94. Nieborak Maria
    95. Niedziałka Jadwiga
    96. Niedziałka Marianna
    97. Nowakowska Grażyna
    98. Nowicka Alicja
    99. Nowińska Alina
    l00. Ochel Ewa
    101. Oleszkiewicz Jerzy
    102. Olszewska Urszula
    103. Orłowska Janina
    104. Pająk Barbara
    105. Paszkiewicz Zdzisława
    106. Pawłowska Teresa
    107. Pielichowski Zbigniew
    108. Pietrus Jerzy
    109. Piszczek Mieczysław
    110. Pokorska Barbara
    111. Pokorska Maria
    112. Polkoszek Zdzisław
    113. Porębska Urszula
    114. Przemieniecki Maciej
    115. Przybyłowicz Teodozja
    116. Przytocki Jan
    117. Pszonak Henryk
    118. Pycha Barbara
    119. Romanowski Stanisław
    120. Rosiak Jadwiga
    121. Rublewska Lubomira
    122. Ryguła Jadwiga
    123. Sadowska Iwona
    124. Sagan Hanna
    125. Sawicki Andrzej
    126. Schoeneich Piotr
    127. Sielezińska Anna
    128. Skotnicka Halina
    129. Skrobot Andrzej
    130. Skrypnik Ryszarda
    131. Skrzyniecka Maria
    132. SławińskaTeofila
    133. Stachowska Halina
    134. Strzeszyna Czesława
    135. Sucha Anna
    136 Suchański Tadeusz
    137. Surowiec Anna
    138. Suszko Kazimiera
    139. Synowiecka Alicja
    140. Szczerbień Edward
    141. Szczyglewska Lucyna
    142. Szpojankowska Krystyna
    143. Szprynger Andrzej
    144. Szymański Roman
    145. Terek Zbigniew
    146. Tkacz Anna
    147. Walerczuk Wiesława
    148. Wasil Krystyna
    149. Wasilczenko Elżbieta
    150. Wasilewska Bożena
    151. Wąsikowska Ewa
    152. Welc Zofia
    153. Wiaderna Krystyna
    154. Widor Maria
    155. Wilczkiewicz Zygmunt
    156. Wilczynski Tadeusz
    157. Wilk Anna
    158. Wiścicki Czesław
    159. Wolfson Wiktor
    160. Wolszczak Izabela
    161. Wołoszyn Elżbieta
    162. WójcikAdam
    163. Wyłomanski Adam
    164. Zając Lucyna
    165. Zalewska Danuta
    166. Zarański Krzysztof
    167. Ząbek Janusz
    168. Zdrzałka Leokadia
    169. Zdziebło Władysław
    170. Zwoliński Jerzy
    171. Zych Wiesław
    172. Żebrowski Andrzej

 

Absolwenci roku szkolnego 1963/1964

  1. Barański Stefan
    2. Bączkowska Krystyna
    3. Bąk Irena
    4. Boniecki Jan
    5. Brimbach Renata
    6. Budzeń Teresa
    7. Byszewska Irena
    8. Chamuczyńska Anna
    9. Charchut Anna
    10. Chorągwicka Jadwiga
    11. Chrupało Krystyna
    12. Chudzyńska Jolanta
    13. Cimochowicz Sylwia
    14 Czaplińska Irena
    15. Czerwenka Jacek
    16. Danielewicz Jadwiga
    17. Dembski Jerzy
    18. Dmitrowicz Władysław
    19. Dolot Mieczysław
    20. Drygalski Stanisław
    21. Dziewięcka Ludmiła
    22. Fałat Karolina
    23. Folmer Maria
    24. Gajewska Franciszka
    25. Galoch Elżbieta
    26. Gawlik Jan
    27. Gertner Abram
    28. Głaz Józef
    29. Głąb Teresa
    30. Gołąb Stanisław
    31. Gonciarczyk Magdalena
    32. Grzybowska Krystyna
    33 Grzywacz Adam
    34. Gwardyńska Irena
    35. Hanusyk Wiktor
    36 Hebduś Ryszard
    37. Hołyńska Renata
    38. Hubert Andrzej
    39 Humeńczuk Maria
    40. Jagusiak Irena
    41. Jankowska Aniceta
    42 Jastrzębska - Korngut Danuta
    43. Jellin Maria
    44. Kaczorowska Elżbieta
    45. Kajoch Janusz
    46. Karszniewicz Krystyna
    47. Klepacz Maria
    48. Kłudziak Tadeusz
    49. Korczyński Kazimierz
    50. Kordas Józef
    51. Korngut Leszek
    52. Kościuk Alina
    53. Kowalska Józefa
    54. Kral Zygmunt
    55. Kruk Maria
    56. Kruszewska Emilia
    57. Krzyżanowski Mieczysław
    58. Kubok Aleksandra
    59. Kucharski Stanisław
    60. Kutny Bożena
    61. Landziński Jerzy
    62. Lewański Andrzej
    63. Łaskawiec Barbara
    64. Łukasik Maria
    65. Łycyniak Bogusława
    66. Machowicz Zdzisław
    67. Maciejewska Jolanta
    68. Maliga Zbigniew
    69. Malisiak Pelagia
    70. Marosz Lidia
    71. Maruda Alicja
    72. Matemisz Teresa
    73. Matuszewska Barbara
    74. Mazurkiewicz Izabela
    75. Migasiewicz Irena
    76. Miniach Kazimiera
    77. Molenda Antoni
    78. Mołdysz Czesław
    79. Mondschein Regina
    80. Mucha Maria
    81. Muchel Danuta
    82. Nikończyk Janusz
    83. Nowicka Lidia
    84. Oczoś Leszek
    85. Okołów Romuald
    86. Ostrowska Wanda
    87. Paluszkiewicz Maria
    88. Paśko Elżbieta
    89. Patryarcha Anna
    90. Piechocińska Ludwika
    91. Piechociński Andrzej
    92. Piechota Wiesław
    93. Piszczek Franciszek
    94. Płatun Stanisława
    95. Pokrywka Ryszard
    96. Polak Andrzej
    97. Poradowski Zdzisław
    98. Pruss Michał
    99. Ratajczak Danuta
    100. Rogowska Teresa
    101. Sałapa Jarosław
    102. Sikora Marianna
    103. Skrabut Janina
    104. Sobieraj Marianna
    105. Stich Ewa
    106. Stokłosa Anna
    107. Sypek Kazimiera
    108. Szprych Krystyna
    109. Szurlej Teresa
    110. Szwed Krystyna
    111. Szymańska Danuta
    112. Trybalska Łucja
    113. Tuchendler Janusz
    114. Tymenski Tomasz
    115 Ugarenko Longina
    116. Urbanek Andrzej
    117. Uryć Marta
    118. Wardak Krystyna
    119. Waryńska Grażyna
    120. Więckowski Edward
    121. Wika Maria
    122. Witwicka Grażyna
    123. Włoch Lucyna
    124. Włodarczyk Barbara
    125. Włodarczyk Ryszard
    126. Wołoszyn Danuta
    127. Wrona Elżbieta
    128. Zagórski Jerzy
    129. Zając Maria
    130. Zarych Ewa
    131. Zieliński Lesław
    132. Zubek Adam
    133. Żyżycz Andrzej

 

Absolwenci roku szkolnego 1962/1963

  1. Adamowicz Władysław
    2. Bielanow Magdalena
    3. Bomba Leokadia
    4. Brzegowicz Stanisław
    5. Chłód Kazimierz
    6. Chorążyczewska Helena
    7. Chorążykiewicz Barbara
    8. Dąbrowski Wiesław
    9. Demczyńska Alicja
    10. Einhorn Ignacy
    11. Fromzon Tamara
    12. Gałecki Mirosław
    13. Głuchowski Bogdan
    14. Grybionko Aleksander
    15. Grzelak Marek
    16. Guzowski Jerzy
    17. Hawryszków Jerzy
    18. Hawałej Adam
    19. Janeczek Tomasz
    20. Kaczmarek Bogumiła
    21. Kłosowski Bogusław
    22. Kołodziej Jadwiga
    23. Komorowska Beata
    24. Koncewicz Janina
    25. Kowalska Teresa
    26. Kowel Krystyna
    27. Krajewski Zbigniew
    28. Krasoń Henryka
    29. Krawczyńska Ewa
    30. Krawiec Małgorzata
    31. Kubica Wanda
    32. Kurtasz Bolesław
    33. Kwaśniał Barbara
    34. Kwaśniewski Jerzy
    35. Leśna Helena
    36. Litwin Elżbieta
    37. Lor Józef
    38. Lotz Halina
    39. Maciantowicz Marian
    40. Maliszewska Jadwiga
    41. Małkowicz Jadwiga
    42. Markiewicz Jadwiga
    43. Mazurek Irena
    44. Mimochód Danuta
    45 Mucha Halina
    46. Najbar Wanda
    47. Niedzielski Aleksander
    48 Nowakowska Izabela
    49. Pietraszek Zbigniew
    50. Popiel Antoni
    51. Prystasz Wiesław
    52. Raźniak Elżbieta
    53. Romanowska Maria
    54. Rudziński Aleksander
    55. Sklińska Halina
    56. Skobało Andrzej
    57. Skrzyczewska Wanda
    58. Sobieraj Zdzisław
    59. Stańczyszyn Danuta
    60. Stechnij Danuta
    61. Stępek Andrzej
    62. Szkoda Czesław
    63. Szot Irena
    64. Ślisz Halina
    65 Turowska Regina
    66. Tutak Elżbieta
    67. Tutka Ryszard
    68 Walczak Jolanta
    69. Warężak Zdzisław
    70. Wasilewska Czesława
    71. Wawrzeńczyk Waldemar
    72. Węglarz Stanisław
    73. Wójcik Zdzisław
    74. Wracławek Jadwiga
    75 Zaręba Halina
    76. Ziemba Jerzy
    77. Zioło Zbigniew

 

Absolwenci roku szkolnego 1961/1962

  1. Bachan Bogdana
    2. Berkowski Jan
    3. Bielec Wiesław
    4. Bilicz Krystyna
    5. Błocki Janusz
    6. Bojko Helena
    7. Borkowska Janina
    8. Bratkowski Stanisław
    9. Cybulska Anna
    10. Czaderna Kazimierz
    11. Czaja Michał
    12. Czechorowska Wacława
    13. Dattner Edwarda
    14. Demido Barbara
    15. Domoradzka Zofia
    16 Drabicki Jerzy
    17. Elsner Doris
    18.Fal Wiesława
    19.Furtak Aleksander
    20. Gawlas Maria
    21. Gruszecki Cezary
    22. Gulewicz Stanisław
    23. Helińska Emilia
    24.Hołda Wacław
    25. Hoszowska Teresa
    26. Jadwisieńczak Marian
    27. Jamka Marek
    28. Janiszewska Danuta
    29. Jaworek Zbigniew
    30. Jękot Stanisława
    31. Kalinowski Wiesław
    32. Kilian Zdzisław
    33. Kokoszka Jan
    34. Konopka Wacława
    35. Kostecki Leszek
    36. Krzak Janina
    37. Kuliński Jan
    38. Leszczyński Michał
    39 Łukasiewicz Leszek
    40. Marmura Maria
    41. Martuszewski Czesław
    42. Mazur Leonard
    43. Naumowicz Danuta
    44. Okołów Bogusław
    45. Pacuszko Elżbieta
    46. Piecha Dagmara
    47. Piwońska Alicja
    48. Pudło Zbigniew
    49. Sklińska Bożena
    50. Sobczyk Ewa
    51. Stasik Jan
    52. Stopiński Wacław
    53. Swół Stanisław
    54. Szkoda Helena
    55. Szpilman Ludmiła
    56. Sztram Wiera
    57. Śliwiński Ryszard
    58. Świtalski Kazimierz
    59. Tkacz Stanisława
    60. Trot Irena
    61 Tysiak Andrzej
    62 Wierzbicka Elżbieta
    63 Włodarska Barbara
    64. Wrona Krystyna
    65. Zaimska Zofia
    66. Zapał Teresa
    67. Zawilska Marta
    68. Zderkiewicz Elżbieta
    69. Zdobylak Zofia
    70. Ziembiewicz Jerzy
    71. Ziemnicka Małgorzata
    72. Ziobro Gustawa

 

Absolwenci roku szkolnego 1960/1961

1.Anigacz Adam
2. Baławy Danuta
3. Bauminger Henryka
4. Białuska Beata
5. Bitta Anna
6. Cepek Jadwiga
7. Cholewa Henryka
8. Czerniawski Bolesław
9. Ćwichuła Jadwiga
10 Ćwikłowska Helena
11. Dattner Bogdan
12. Dąbkowski Jan
13. Deptuch Teresa
14.Deska Lucjan
15. Dybuś Krystyna
16. Gawlik Alicja
17. Gawor Zofia
18. Gnojowy Władysław
19. Guz Piotr
20. Heluszka Jerzy
21. Hulboj Stanisława
22. Iwanicka Ewa
23. Janowski Marek
24. Jarek Ryszarda
25. Jaźwa Maria
26. Kajoch Andrzej
27. Kawulka Mieczysław
28. Keller Renata
29. Kordas Ryszard
30. Kulijewicz Krystyna
31. Litwin Adam
32. Macek Maria
33 Machyńska Teresa
34. Maciejczyk Mirosław
35. Matejko Mirosław
36. Mirkowska Zofia
37. Nikończyk Alicja
38. Nowak Edward
39. Nowicka Emilia
40. Ogiegło Janina
41. Ossendowski Krzysztof
42. Pławiak Lesława
43. Ratajczak Mirosława
44. Rodak Maria
45.Rodak Zofia
46. Siemasz Danuta
47. Stechman Hanna
48. Strusiński Lesław
49. Szefer Jadwiga
50. Szymańska Sylwestra
51 Ślusarz Lucjan
52.Śluz Wanda
53. Światlak Ryszard
54. Urbańska Maria
55. Wasyliszyn Michał
56. Wawrzyniak Jerzy
57. Weryńska Alicja
58.Wierzbicki Jan
59. Wilk Krystyna
60. Wolfson Leon
61. Wolszczak Bogusław
62. Wójcik Stanisław
63. Wyrzykowski Witold
64. Ziemiański Bolesław

 

Absolwenci roku szkolnego 1959/1960

1 Bac Alicja
2. Banaś Bronisław
3 Bernat Elżbieta
4. Blacheta Barbara
5. Błaszczyk Władysław
6. Bohucka Teresa
7. Bujakowski Wojciech
8. Cebrat Kazimiera
9. Chlipawka Danuta
10. Chołoniewska Maria
11. Dobrucki Adam
12. Długosz Jan
13.Dylska Lidia
14. Fortuna Urszula
15. Gajderowicz Jadwiga
16. Gerula Kazimiera
17. Gniada Alicja
18. Gruszczecka Anna
19. Gulewicz Mieczysław
20. Hawryszków Natalia
21. Holowa Reinhold
22. Hubert Anna
23. Ilczyszyn Wacław
24. Kasowska Czesława
25.Kciuk Izabela
26. Kołodyński Jan
27. Kotowicz Jadwiga
28. Kozioł Bogusław
29. Kucharczyk Andrzej
30. Kwaśniak Krystyna
31. Kwaśniewska Wanda
32. Myczkowska Stanisława
33. Oboron Lilla
34. Ochel Józef
35. Palej Teresa
36. Paszkiewicz Leon
37. Piotrowski Roman
38. Piszczek Ewa
39. Pitala Władysław
40. Przytocka Jadwiga
41. Reupke Sabina
42. Rosyk Wojciech
43. Sajewicz Zbigniew
44. Schmidt Wiktor
45. Słupski Edmund
46. Sobczyk Bożena
47. Sokołowska Halina
48. Sykuła Teresa
49. Szagdaj Teresa
50. Świtalska Stanisława
51. Wałachowska Danuta
52. Weretelnik Jerzy
53 Węglarz Maria
54. Wiecek Irena
55. Zajączkowska Danuta

 

Absolwenci roku szkolnego 1958/1959

  1. Achtelik Helga
    2. Antosz Wanda
    3. Bartosiewicz Leokadia
    4. Cygnarowicz Stefan
    5. Czekańska Helena
    6. Danielczyk Ludwik
    7. Dąbrowski Jerzy
    8. Gardziel Zofia
    9. Górska Eugenia
    10. Grudysz Romuald
    11. Hucińska Krystyna
    12. Jarco Barbara
    13. Jaworska Teresa
    14. Karpińska Janina
    15. Kirpluk Józef
    16. Korlatowicz Janusz
    17. Kowal Maria
    18. Koziar Helena
    19. Kraczkowska Irena
    20 Kuryło Maria
    21. Lenart Bartłomiej
    22. Łącka Stanisława
    23. Malisiak Anna
    24. Mazurkiewicz Kazimierz
    25. Michałko Aleksander
    26. Mizerny Marian
    27. Myczka Jolanta
    28. Mysak Lucyna
    29. Nawrot Kazimierz
    30. Pachołek Franciszek
    31. Pšczek Bronisław
    32. Petru� Lidia
    33. Piskadło Antoni
    34. Pudełek Alina
    35 Rudak Eugenia
    36. Rynkowska Teresa
    37. Rzeszowiak Teresa
    38. Rzeszowiak Urszula
    39 Sapieha Janina
    40. Siepiela Wanda
    41. Solarz Ryszard
    42. Solarz Wanda
    43 Sowula Genowefa
    44. Stalmasińska Zofia
    45 Stechman Stanisław
    46. Stępek Stanisław
    47. Swół Henryk
    48. Szkoda Maria
    49 Szymczak Alicja
    50. Ślipiec Danuta
    51. Talma Waldemar
    52. Tarkowski Waldemar
    53 Warężak Edward
    54. Wierzbicki Zygmunt
    55. Wild Helena
    56. Witkowska Krystyna
    57. WlazłoRegina
    58. Włoch Stanisław
    59. Wolf Krystyna
    60. Zembaty Teresa
    61. Ziembiewicz Urszula

 

Absolwenci roku szkolnego 1957/1958

  1. Adamonis Jerzy
    2. Ajdukiewicz Maria
    3. Bester Danuta
    4. Bissinger Joanna
    5. Borzemska Maria
    6. Budźko Irena
    7. Czuchryj Wanda
    8. Galińska Wanda
    9. Halik Zofia
    10. Hawrot Elżbieta
    11. Hawrylak Wiesław
    12. Hołownia Mirosława
    13. Hula Wiesława
    14. Hussar Bogumiła
    15. Hyrdel Halina
    16. Kaziród Jolanta
    17. Kškiel Bernarda
    18. Kissel Danuta
    19. Korolewicz Zofia
    20. Kostek Andrzej
    21. Kowalewski Sławomir
    22. Kozioł Maria
    23. Krakowiak Anna
    24. Krzan Ewa
    25. Kurtasz Ryszard
    26. Lewandowska Halina
    27. Lobos Wanda
    28. Machoń Zygmunt
    29. Maćków Maria
    30. Malarz Jadwiga
    31. Michalak Alicja
    32. Michrowski Jerzy
    33. Mielnik Ludwika
    34. Mikitiuk Władysław
    35. Mikuś Andrzej
    36. Mucha Danuta
    37. Nowicki Janusz
    38. Orlik Edward
    39. Pitala Piotr
    40. Piutak Stanisława
    41. Popek Franciszka
    42. Przybyłowicz Janusz
    43. Rażniak Izabela
    44. Różanski Ryszard
    45. Rudak Eugenia
    46. Saramowicz Witold
    47. Siemasz Jan
    48. SkibaWładysław
    49. Skoczylas Mirosława
    50. Smalec Andrzej
    51. Szadaj Adam
    52. Szkoda Adam
    53. Szuliga Helena
    54. Szymańska Anna
    55. Taeissen Joanna
    56. Toczyńska Krystyna
    57. Turska Barbara
    58. Tysiak Wiesław
    59. Urbańska Jadwiga
    60. Werszner Danuta
    61. Wielgosz Jerzy
    62. Włoch Maria
    63. Wojnar Elżbieta
    64. Wracławek Ewa
    65. Wzięch Jan
    66. ZaIewska Alicja
    67. Ząbek Teresa
    68. Zieliński Jerzy

 

Absolwenci roku szkolnego 1956/1957

  1. Bratkowska Anna
    2. Cynien Danuta
    3. Dąbrowska Maria
    4. Filipak Wanda
    5. Gerus Jan
    6. Gębska Stefania
    7. Głuchowska Maria
    8. Graduszewska Anna
    9. Grudysz Mieczysław
    10. Jaka - Rożen Anna
    11. Kaglik Czesława
    12. Kempa Bożena
    13. Korlatowicz Ewa
    14. Krasowska Maria
    15. Kukla Barbara
    16. Kwiatkowski Jan
    17. Lewandowska Kazimiera
    18. Łakoma Danuta
    19. Malec Tadeusz
    20. Maliszewski Norbert
    21. Marcinów Tadeusz
    22. Maszewska Leontyna
    23. Mazurewicz Maria
    24. Miara Józef
    25. Michalski Wojciech
    26. Michna Anna
    27. Onichimowska Krystyna
    28. Piech Ligia
    29. Pietrzak Halina
    30. Piszczek Andrzej
    31. Płocharz Elżbieta
    32. Polaczek Stanisława
    33. Pomietło Jan
    34. Przybyłowicz Wojciech
    35. Romanowska Stanisława
    36. Rusinowska Zofia
    37. Sobieraj Ireneusz
    38. Sroczyńska Anna
    39. Szymarński Andrzej
    40. Tarnowiecki Andrzej
    41. Tichanowicz Eugeniusz
    42. Toczyński Donat
    43. Wawrzeńczyk Bogusław
    44. Zdanowicz Janina
    45. Ziembiewicz Maria
    46. Zychowicz Martyna
    47. Żukowska Alicja

 

Absolwenci roku szkolnego 1955/1956

  1. Bidowaniec Tadeusz
    2. Brzozowska Teresa
    3. Czaki Maria
    4. Czerniak Mieczysława
    5. Ćwik Czesław
    6. Dercz Jerzy
    7. Downar- Zapolska Laura
    8. Duda Tomira
    9. Franczuk Danuta
    10. Franczuk Jerzy
    11. Friedwald Maria
    12. Frot Ryszard
    13. Gałecki Alojzy
    14. Gonciarczyk Alina
    15. Gruszecki Ryszard
    16. Grzeszczuk Krystyna
    17. Hoba Anneliza
    18. Iszler Ignacy
    19. Jamka Krzysztof
    20. Januchta Andrzej
    21. Kaliszczak Alicja
    22. Kasprzykowska Irena
    23. Kądziołka Jadwiga
    24. Klubowicz Janina
    25. Korolewicz Ewa
    26. Kosowska Danuta
    27. Kostecka Jadwiga
    28. Koziński Franciszek
    29. Kozłowska Barbara
    30. Krombach Jan
    31. Kułakowski Krzysztof
    32. Kumko Stanisław
    33. Kurzewska Danuta
    34. Kwiatkowski Marek
    35. Lenart Maria
    36. Lulko Agnieszka
    37. Łasut Bronisława
    38. Łyp Mirosława
    39. Maćków Józef
    40. Majcher Stanisław
    41. Makowska Alina
    42. Malec Wanda
    43. Maresz Andrzej 
    44. Marosz Krystyna
    45. Marszałek Helena
    46. Misiak Maria
    47. Moroz Raisa
    48. Mróz Helena
    49. Municzewski Zdzisław
    50. Munk Bronisław
    51. Nowicki Ryszard
    52. Pietrzak Zofia
    53. Płocharz Wiesław
    54. Płuchta Janusz
    55. Popiel Danuta
    56. Robak Józefa
    57. Rubinsztajn Musia
    58. Rygollo-Prusak Alina
    59. Sankowski Zygmunt
    60. Sikora Tadeusz
    61. Skoczek Janina
    62. Strusińska Janina
    63. Szczużewicz Andrzej
    64. Szwiec Irena
    65. Szylak Kazimierz
    66. Szymczyk Anatol
    67. Trzaskowski Ryszard
    68. Zakrawacz Maria
    69. Zych Krzysztof

 

Absolwenci roku szkolnego 1954/1955

  1. Adamczyk Maciej
    2. Bar Marian
    3. Barańska Zofia
    4. Basista Leon
    5. Bieniawska Lidia
    6. Błaszczak Stanisław
    7. Brzozowska Janina
    8. Chilicka Helena
    9. Cynien Terasa
    10. Czaja Andrzej
    11. Cześciak Janina
    12. Dacuń Władysław
    13. Dobrowolski Janusz
    14. Frąckiewicz Andrzej
    15. Gajewska Krystyna
    16. Garbiak Bogusława
    17. Goguś Józef
    18. Grosicka Antonina
    19. Grymowski Maciej
    20. Grzywacz Bogusław
    21. Halicki Mirosław
    22. Hilgert Anna
    23. Holtorff Elżbieta
    24. Jakóbiec Maria
    25. Jaskułowska Izabela
    26. Jaworowski Jan
    27. Józsefczuk Zofia
    28. Juzwa Witold
    29. Kaniewska Maria
    30. Karliner Eugenia
    31. Kawecki Bronisław
    32. Kilar Ewa
    33. Klepacka Anna
    34. Kokolska Danuta
    35. Koleśnik Zofia
    36. Kołodziej Liliana
    37. Korzeniowska Krystyna
    38. Król Andrzej
    39. Krzanowska Maria
    40. Kubica Wiktoria
    41. Lalka Lidia
    42. Lik Lucyna
    43. Łada Jadwiga
    44. Łowińska Leokadia
    45. Ługowska Alfreda
    46. Łuksa Teresa
    47. Majka Zofia
    48. Malarz Marianna
    49. Morawski Bolesław
    50. Niezgoda Danuta
    51. Nisenkorn Srul
    52. Ożarowska Janina
    53. Pelczarska Maria
    54. Pietraszek Stanisława
    55. Pietrzak Lucjan
    56. Rozumiłowicz Wiesław
    57. Ruszar Eleonora
    58. Ryba Barbara
    59. Rzepko Danuta
    60. Sadowski Zbigniew
    61. Sakaluk Roman
    62. Saktrian Marek
    63. Sieklucki January
    64. Skrypnik Lidia
    65. Sławiński Stanisław
    66. Sowa Kazimierz
    67. Sozański Otton
    68. Staszewska Teresa
    69. Suchański Nikodem
    70. Sznor Krystyna
    71. Tomaszeska Alma
    72. Waniowska Ludmiła
    73. Wasilewska Danuta
    74. Wiczkowska Wanda
    75. Wilczyńska Halina
    76. Woytowicz Janina
    77. Zając Bronisława
    78. Zakrawacz Waldemar
    79. Zaleski Jan
    80. Zamojska Olga
    81. Zawicki Andrzej
    82. Zioło Sabina
    83. Zubek Tadeusz

 

Absolwenci roku szkolnego 1953/1954

  1. Awłasiewicz Ryszard
    2. Bednarska Danuta
    3. Bielawski Stanisław
    4. Bieńko Cezary
    5. Bieńko Krzysztof
    6. Blachura Antonina
    7. Bloj Jan
    8. Bożko Ludmiła
    9. Buczkowska Barbara
    10. Czemarmazowicz Teresa
    11. Czernicka Halina
    12. Czerwińska Krystyna
    13. Czerwiński Wiesław
    14. Demczyńska Bożena
    15. Gawlik Zofia
    16. Gawryszewska Zofia
    17. Gerula Lesław
    18. Gocyk Maria
    19. Grzesik Bronisław
    20. Gutwein Roman
    21. Hoba Wolfram
    22. Hrobani Krystyna
    23. Ignatowicz Anita
    24. Jakubiec Bronisław
    25. Janiszyn Alicja
    26. Kotuła Edward
    27. Kowalczyk Janusz
    28. Kowalik Jan
    29. Kozłowska Zofia
    30. Krasnodębska Krystyna
    31. Krępa Józef
    32. Kukla Krystyna
    33. Kuźniar Józef
    34. Lang Aurelia
    35. Latawiec Zofia
    36. Leszczuk Wilhelm
    37. Ławiński Julian
    38. Machyński Jerzy
    39. Majdański Rudolf
    40. Markiewicz Jerzy
    41. Michałek Zdzisław
    42. Michniewicz Danuta
    43. Mieczkowska Ewa
    44. Murkowski Rafał
    45. Myczkowski Tadeusz
    46. Nowicka Danuta
    47. Orlik Mieczysław
    48. Pacuszko Longin
    49. Pastucha Barbara
    50. Piniecki Andrzej
    51. Rammel Krystyna
    52. Rodowicz Teresa
    53. Rogulski Wojciech
    54. Rotocka Ewa
    55. Rudak Władysław
    56. Rygułta Barbara
    57. Semiczek Wiesław
    58. Starecka Hanna
    59. Szostak Maria
    60. Szydełko Eugeniusz
    61. Tomaszewska Henryka
    62. Waksmańska Halina
    63. Waserman Liliana
    64. Wołków Apolonia
    65. Zachariasz Janina
    66. Zakrzewska Ewa
    67. Zgórniak Maciej
    68. Zilbert Aleksandra

 

Absolwenci roku szkolnego 1952/1953

  1. Adamowska Irena
    2. Bajer Feliks
    3. Bańkowska Wanda
    4. Bazylak Blaudyna
    5. Bitta Ewa
    6. Bojarun Zdzisław
    7. Borowiec Stanisław
    8. Brandel Włodzimierz
    9. Cichy Franciszek
    10. Dąsal Bolesław
    11. Dereń Mieczysław
    12. Donat Sylwia
    13. Dowbeńko Paweł
    14. Drożdż Kazimierz
    15. Duda Marian
    16. Dudek Maria
    17. Dziedzic Jerzy
    18. Fabian Zdzisław
    19. Fedyna Zofia
    20. Fomicki Wojciech
    21. Gałczyński Julian
    22. Gawlik Jerzy
    23. Gdakowicz Bronisław
    24. Goguś Gerard
    25. Gorzycka Maria
    26. Grygierczyk Jadwiga
    27. Grygorcewicz Józef
    28. Gwóźdź Eugeniusz
    29. Hewryk Roman
    30. Hugel Teresa
    31. Iwan Janina
    32. Jakóbiec Anna
    33. Jakubowska Anna
    34. Janaszak Bronisław
    35. Januchta Anna
    36. Januszek Jan
    37. Jarosz Władysław
    38. Kapiszewska Wanda
    39. Karczewski Władysław
    40. Karp Andrzej
    41. Kaszczuk Stanisław
    42. Kaśków Halina
    43. Kędzior Maria
    44. Kiendziński Krzysztof
    45. Kołodyński Andrzej
    46. Kossowska Krystyna
    47. Kostańska Zofia
    48. Kościański Józef
    49. Kościelny Zbigniew
    50. Kot Arkadiusz
    51. Kozów Czesław
    52. Krasińska Izabella
    53. Kraszewski Wiesław
    54. Krempa Zofia
    55. Kucharski Tadeusz
    56. Kulik Ryszard
    57. Kuratnik Stanisław
    58. Lachtara Izydor
    59. Łuczkowski Stanisław
    60. Malarz Krystyna 
    61. Małek Krystyna
    62. Mazur Marian
    63. Michalski Jerzy
    64. Michocki Michał
    65. Miedzińska Wanda
    66. Morawski Kazimierz
    67. Morawski Zygmunt
    68. Olech Jan
    69. Panas Szczepan
    70. Piszczek Antoni
    71. Płaskoń Franciszek
    72. Podhajska Józefa
    73. Podniała Alfred
    74. Podsiedlik Leonard
    75. Pohorecki Ryszard
    76. Pozlewicz Franciszek
    77. Przybyła Wanda
    78. Puchalski Franciszek
    79. Rautszko Bolesław
    80. Rossa Czesław
    81. Sapa Maria
    82. Sęga Franciszek
    83. Skibicki Zbigniew 
    84. Stachurska Krystyna
    85. Starecki Andrzej
    86. Strap Zbigniew
    87. Stybel Kazimierz
    88. Szajgec Krsytyna
    89. Szaruga Barbara
    90. Szczerbiak Stanisław
    91. Szpojankowski Juliusz
    92. Szwankowska Renata
    93. Śrutwa Józef
    94. Urbanowicz Antonina
    95. Warchoł Krzysztof
    96. Wisz Władysław
    97. Włodarski Zdzisław
    98. Wojnarski Marian
    99. Zając Bogumiła
    100. Zdrzałka Janina

 

Absolwenci roku szkolnego 1951/1952

  1. Ambroziak Tadeusz
    2. Bilińska Irena
    3. Biskupski Jan
    4. Bugaj Maria
    5. Burda Agnieszka
    6. Chodoła Romuald
    7. Czernicka Wanda
    8. Dec Józef
    9. Dolińska Zyta
    10. Drozd Marian
    11. Florkiewicz Kazimierz
    12. Gajderowicz Wladysław
    13. Górkiewicz Jadwiga
    14. Grodzicki Andrzej
    15. Grzesik Jerzy
    16. Herman Józef
    17. Horeczko Aleksandra
    18. Hryniewiecka Anna
    19. Hryniewiecki Eugeniusz
    20. Jakubowska Zdzisława
    21. Jędrysek Franciszek
    22. Kania Aleksander
    23. Kasowski Marian
    24. Kasowski Wawrzyniec
    25. Kieloch Wanda
    26. Kijkowski Bolesław
    27. Knobloch Ewa
    28. Kocowska Irena
    29. Kornhauser Henryk
    30. Kot Jerzy
    31. Kurek Helena
    32. Lesczyńska Krystyna
    33. Logaj Waldemar
    34. Lulka Elżbieta
    35. Łaszcz Maria
    36. Machoń Tadeusz
    37. Majka Tadeusz
    38. Malawski Stanisław
    39. Marczenka Jerzy
    40. Meus Stanisław
    41. Morawska Ludwika
    42. Mościbrodzka Irena
    43. Municzewski Zbigniew
    44. Niemiec Józef
    45. Nojer Adam
    46. Noworol Ryszard
    47. Orlicka Maria
    48. Pietrzak Zdzisław
    49. Piórek Barbara
    50. Płaza Henryk
    51. Prichodko Bogusław
    52. Raczkowski Aleksander
    53. Rizler Maria
    54. Sobol Kaziemierz
    55. Sadowska Barbara
    56. Stępień Anatola
    57. Studencka Janina
    58. Szczotka Franciszek
    59. Szmyd Tadeusz
    60. Sztajnberg Cywia
    61. Szuryńska Halina
    62. Szydlikowski Jerzy
    63. Szymak Arkadiusz
    64. Śrutwa Józef
    65. Świecińska Izabela
    66. Targoński August
    67. Tomaszewicz Ludomir
    68. Wacławowicz Kazimierz
    69. Wal Maria
    70. Wasilewski Hubert
    71. Woś Kazimierz
    72. Woźnik Aleksander
    73. Wytyczak Marian
    74. Zychowicz Tomasz

 

Absolwenci roku szkolnego 1950/1951

  1. Arciszewski Sławomir
    2. Babiec Stanisław
    3. Baranowski Tadeusz
    4. Basztura Stefania
    5. Butukiewicz Barbara
    6. Bebko Eugenia
    7. Berkowska Anna
    8. Berkowski Stanisław
    9. Bigda Jerzy
    10. Bissinger Danuta
    11. Brzostek Janina
    12. Budziński Zbigniew
    13. Bukietyńska Krystyna
    14. Burghart Teresa
    15. Chmielewski Zbigniew
    16. Czaja Kazimierz
    17. Czechowicz Tadeusz
    18. Czekaj Wiesław
    19. Czerniak Zofia
    20. Doroszew Jerzy
    21. Dziewisz Barabara
    22. Felcenloben Dionizy
    23. Gomerska Olga
    24. Goplański Jerzy
    25. Górnicki Janusz
    26. Gruber Ryszard
    27. Grygiel Krystyna
    28. Halicka Kazimiera
    29. Hillebrandt Bogdan
    30. Hołowiński Stanisław
    31. Jakób Roman
    32. Jakubowska Helena
    33. Józefczuk Bogusław
    34. Kalinowski Roman
    35. Kirpluk Piotr
    36. Koba Krystyna
    37. Koński Jerzy
    38. Kosiba Anna
    39. Kucab Stanisław
    40. Kurek Barbara
    41. Lackowska Krystyna
    42. Larjon Zenobia
    43. Lewowski Tadeusz
    44. Litwińska Janina
    45. Łopuszański Jan
    46. Łukaszewicz Wiesław
    47. Maliszewska Barbara
    48. Marcinko Danuta
    49. Misiewicz Krystyna
    50. Nakraszewska Józefa
    51. Paczek Maria
    52. Pawlak Joanna
    53. Pelczarska Alcija
    54. Pietrzycka Maria
    55. Pustelnik Anna
    56. Rabczuk Czesława
    57. Rautszko Stefan
    58. Romanowska Anna
    59. Roślik Eugeniusz
    60. Rozmus Danuta
    61. Rutkowska Barbara
    62. Saternus Leokadia
    63. Sawka Maria
    64. Semiczek Stanisława
    65. Stando Robert
    66. Suska Józefa
    67. Syper Franciszek
    68. Szczypka Józef
    69. Szela Teresa
    70. Szydłowski Jerzy
    71. Szymański Henryk
    72. Trawiński Czesław
    73. Widuch Henryk
    74. Wojnarski Ryszard
    75. Wokrój Władysława
    76. Zarzawiecki Remigiusz
    77. Żygar Jan

 

Absolwenci roku szkolnego 1949/1950

  1. Antkowiak Ryszard
    2. Antkowiak Zygmunt
    3. Biliński Jerzy
    4. Chamerski Tadeusz
    5. Ciepierski Stanisław
    6. Cyrański Ryszard
    7. Ditrich Maria
    8. Doringer Henryk 
    9. Dulian Henryk
    10. Ergetowska Mieczysława
    11. Filipowska Aleksandra
    12. Hadt Wanda
    13. Halicka Bożena
    14. Hewryk Lidia
    15. Jackowiak Marian
    16. Jadaś Tadeusz
    17. Jakubowska Helena
    18. Jarmoluk Jan
    19. Józefczuk Maria
    20. Kapłan Aron
    21. Kara Władysław
    22. Karamon Maria
    23. Korzeniwoski Edmund
    24. Kowalczyk Wiktor
    25. Krempa Helena
    26. Krempa Jerzy
    27. Krzanowski Zdzisław
    28. Kucab Tadeusz
    29. Kurtasz Czesława
    30. Kwiatkowska Maria
    31. Leszczyński Jerzy
    32. Lignar Czesława
    33. Liszka Danuta
    34. Litwiniec Bogusław
    35. Lutak Anna
    36. Łatka Teresa
    37. Małej Felicja
    38. Michalik Ludwik
    39. Niemiec Henryka
    40. Nowatorski Adam
    41. Ojak Marian
    42. Ornatowski Zdzisław
    43. Pabis Tadeusz
    44. Pałka Tadeusz
    45. Papaszkiewicz Stefania
    46. Piętka Zbigniew
    47. Piotrowicz Józefa
    48. Podhorodecki Jan
    49. Radoniewicz Jan
    50. Radoniewicz Maria
    51. Rogala Bogumiła
    52. Rogala Maria
    53. Rozmus Krzysztof
    54. Ruszar Barbara
    55. Schmidt Edward
    56. Słomiany Tadeusz
    57. Sowa Jerzy
    58. Sroka Stanisław
    59. Staniewicz Władysław
    60. Starościak Jadwiga
    61. Stasiak Zygmunt
    62. Styrna Marian
    63. Szahidewicz Adam
    64. Szczyrbuła Maciej
    65. Szubrowicz Julia
    66. Święcicki Stanisław
    67. Tracz Tadeusz
    68. Truczka Witolad
    69. Truczka Zdzisław
    70. Walawgo Mieczysław
    71. Walkowicz Teresa
    72. Waszczyk Marian
    73. Wąsik Teresa
    74. Wdowiak Henryka
    75. Wiewióra Maria
    76. Władyka Zofia
    77. Wojciechowksa Zofia
    78. Wojnarski Jerzy
    79. Woźnowski Wacław
    80. Wyszomirska Mirosława
    81. Zając Zofia
    82. Zawoyska Alicja
    83. Ziemba Zbigniew

 

Absolwenci roku szkolnego 1948/1949

Liceum 1949

  1. Bissinger Tatiana
  2. Bujak Felicja
  3. Chadaj Irena
  4. Cisek Maria
  5. Dumicz Marian
  6. Engelberg Eugeniusz
  7. Gawroński Jerzy
  8. Godek Krystyna
  9. Goguś Jerzy
  10. Halicka Zuzanna
  11. Hartleb Zofia
  12. Hołda Lucyna
  13. Huczyński Ryszard
  14. Jakimow Danuta
  15. Jaryczewska Krystyna
  16. Kaglik Maria
  17. Katorska Larysa
  18. Kijkowska Janina
  19. Klimontowicz Walerian
  20. Korczyńska Danuta
  21. Kotowski Ryszard
  22. Kozera Irena
  23. Koźbiał Włodzimierz
  24. Konigsberger Barbara
  25. Krasnopolski Janusz
  26. Kuryło Kajus
  27. Łobowicz Eugeniusz
  28. Łopuszański Tadeusz
  29. Majko Józefa
  30. Michalski Tadeusz
  31. Muhler Marian
  32. Nichnirowska Zofia
  33. Orczyk Henryk
  34. Pawlik Aleksander
  35. Pieńczak Danuta
  36. Ponewczyńska Mirosława
  37. Rozmus Bogusław
  38. Ruszkowski Janusz
  39. Sakaluk Krystyna
  40. Syt Anna
  41. Syt Zofia
  42. Tabaszewski Józef
  43. Władyka Kazimierz
  44. Wójcik Zofia
  45. Wyczałek Tytus
  46. Zakrzewska Maria
  47. Zakrzewski Krzysztof
  48. Złotorowicz Janina

 

Absolwenci roku szkolnego 1947/1948

Liceum 1948

  1. Arciszewski Albin
  2. Baranowska Łucja
  3. Bukietyński Władysław
  4. Domaszewicz Leonarda
  5. Fritz Waldemar
  6. Groetschel Alina
  7. Gronkowska Zdzisława
  8. Hadt Jan
  9. Hałucha Krystyna
  10. Hermaszewska Maria
  11. Horewicz Zbigniew
  12. Huzarewicz Jadwiga
  13. Kaczmarek Dezyderiusz
  14. Karpińska Maria
  15. Kozakiewicz Romuald
  16. Kubicz Zdzisław
  17. Lorek Ryszard
  18. Lis Janina
  19. Łambucki Żelisław
  20. Mach Stanisław
  21. Nichnirowski Andrzej
  22. Nikolin Roman
  23. Nowak Kazimierz
  24. Nowicka Lidia
  25. Panaś Jerzy
  26. Panaś Stanisław
  27. Petryszyn Jezry
  28. Piałucha Janina
  29. Rudowicz Krystyna
  30. Sadowski Zdzisław
  31. Słowiński Zenon
  32. Stefańska Krystyna
  33. Strusińska Maia
  34. Sysak Zbigniew
  35. Szahidewicz Konstanty
  36. Świerkosz Anna
  37. Tokarz Władysław
  38. Tomicki Maciej
  39. Trojan Jan
  40. Wiśniewska Józefa
  41. Witkowski Włodzimierz
  42. Wrzask Jerzy
  43. Zamoyski Andrzej
  44. Zarych Zofia
  45. Złotorowicz Maia

 

Absolwenci roku szkolnego 1946/47

Liceum 1947

  1. Baranowski Artur
  2. Bednarczyk Jerzy
  3. Bergner Irena
  4. Bogatko Jan
  5. Bogusz Zygmunt
  6. Boguszowa Sabina
  7. Bojarczuk Juliusz
  8. Borsa Halina
  9. Bożko Walentyna
  10. Brzewski Mieczysław
  11. Bugalski Witold
  12. Byszko Weronika
  13. Czapliński Franciszek
  14. Chilicka Anna
  15. Chlebicki Wojciech
  16. Cymbalski Tadeusz
  17. Czerwińska Elżbieta
  18. Dereń Jan
  19. Don Jerzy
  20. Dziopińska Janina
  21. Eylmes Zygmunt
  22. Gardoliński Jan
  23. Gawlik Teresa
  24. Giszczak Stanisława
  25. Gnutek Eleonora
  26. Gnutek Halina
  27. Górnicki Zdzisław
  28. Górszczyk Zofia
  29. Gruszecka Wanda
  30. Hanze Andrzej
  31. Hauźwic Juliana
  32. Hoffman Mieczysław
  33. Jakimow Felcja
  34. Jakubczyk Mikołaj
  35. Jarecki Stanisław
  36. Kalinowska Janina
  37. Kammer Tadeusz
  38. Karski Henryk
  39. Kędzior Marian
  40. Klocek Tadeusz
  41. Kocańda Jerzy
  42. Kociołek Kazimierz
  43. Kołacz Alicja
  44. Korostyński Romuald
  45. Kot Elżbieta
  46. Kowalczyk Bogumił
  47. Krzyżowski Tadeusz
  48. kuśmidrowicz Bolesław
  49. Kuźniewska Gizela
  50. Lenartowicz Teresa
  51. Litwinczuk Władysław
  52. Majka Wiesława
  53. Mańka Katarzyna
  54. Martynowicz Anna
  55. Mądry Jan
  56. Michalak Zbigniew
  57. Milach Roman
  58. Mucha Czesława
  59. Nasalik Zofia
  60. Nowak Ryszard
  61. Nowobilski Kazimierz
  62. Noworol Barbara
  63. Orłowski Ryszard
  64. Pasieka Jan
  65. Pawłowicz Stanisława
  66. Piechota Piotr
  67. Pieczka Edward
  68. Pietraszko Kazimierz
  69. Pietruska Maria
  70. Pietruska Wanda
  71. Pietruski Zygmunt
  72. Pinkowski Adam
  73. Płatkowski Zbigniew
  74. Podejko Zygmunt
  75. Przytocki Andrzej
  76. Rogalski Lech
  77. Rogoziński Andrzej
  78. Roszkowski Janusz
  79. Rozwadowska Helena
  80. Rudnicki Jan
  81. Rutkowski Marian
  82. Rutkowski Rajmund
  83. Rymarczuk Teresa
  84. Rymarczyk Marian
  85. Rzeszoś Alicja
  86. Sadowy Antonina
  87. Skulski Jan
  88. Socha Tadeusz
  89. Stępień Zofia
  90. Stopyra Józef
  91. Szul Marian
  92. Szumlański Jan
  93. Szypuła Edward
  94. Wiśniewski Zenon
  95. Wojtacha Henryk
  96. Wolaniecki Bogdan
  97. Woźnicki Ryszard
  98. Zarzycka Helena
  99. Zarzycki Mieczysław
  100. Zemanek Zbigniew
  101. Zerka Władysław
  102. Zientarski Czesław

103.Żełudziewicz Jan

 

Absolwenci roku szkolnego 1946/1947

Gimnazjum

1947

  1. Abłażej Kazimiera
  2. Bar Stanisław
  3. Baranowska Łucja
  4. Barnat Mieczysław
  5. Barszcz Józef
  6. Bartczak Zbigniew
  7. Bąk Danuta
  8. Bąk Ewelina
  9. Bernat Mieczysław
  10. Bienias Krystyna
  11. Bień Piotr
  12. Błachmicki Edward
  13. Bobrowski Leon
  14. Bochniarz Władysław
  15. Bolińska Jadwiga
  16. Boliński Józef
  17. Brudnik Czesław
  18. Buca Jan
  19. Buk Edward
  20. Chilicki Czesław
  21. Czyżycki Leonard
  22. Dalska Helena
  23. Dereń Mieczysław
  24. Dmytrasz Aniela
  25. Döringer Edward
  26. Drozd Edward
  27. Dudziec Bronisława
  28. Duffek Jakub
  29. Dumicz Marian
  30. Eugelkreis Ela
  31. Eylmes Wiktor
  32. Federowicz Jerzy
  33. Fritz Waldemar
  34. Furmaga Henryk
  35. Gaca Jerzy
  36. Garbaczewska Wanda
  37. Garncarek Tadeusz
  38. Goldberger Rafał
  39. Gołębiowska Danuta
  40. Gospodarska Antonina
  41. Grejner Halina
  42. Griman Leonard
  43. Groetschel Alina
  44. Guca Andrzej
  45. Halbina Władysław
  46. Halicka Zuzanna
  47. Hapanowicz Janina
  48. Hartleb Zofia
  49. Hołowata Anna
  50. Hopszta Wiesława
  51. Huzarewicz Anna
  52. Idzikowski Jan
  53. Iwasiów Mieczysław
  54. Jach Jan
  55. Jakimow Danuta
  56. Januszkiewicz Walentyna
  57. Jaroń Stanisław
  58. Jurczyk Zdzisław
  59. Kajoch Stefan
  60. Kamińska Izabella
  61. Kania Stanisław
  62. Kapała Danuta
  63. Karg Edward
  64. Kasztelewicz Janina
  65. Kieloch Bolesław
  66. Kieloch Tadeusz
  67. Klimczyk Bolesław
  68. Kocowska Zofia
  69. Kołacz Irmina
  70. Korczak Mieczysław
  71. Korostyński Jerzy
  72. Korostyński Żelisław
  73. Korzeniowski Jan
  74. Koszałka Edward
  75. Kościańska Danuta
  76. Kowalski Marian
  77. Koza Józef
  78. Kozakiewicz Aleksander
  79. Kozakiewicz Alicja
  80. Kozakiewicz Romuald
  81. Krasnopolski Jan
  82. Krasowska Krystyna
  83. Krawczyk Janina
  84. Krogulska Maria
  85. Krogulska Zofia
  86. Krzemieniecka Krystyna
  87. Krzemieniecka Urszula
  88. Krzeszowska Ewa
  89. Kubicz Halina
  90. Kupis Tadeusz
  91. Kuźniak Janina
  92. Lenartowicz Zbigniew
  93. Leszczyńska Aniela
  94. Łasicki Marian
  95. Łuczkiewicz Tadeusz
  96. Mackiewicz Julian
  97. Malinowski Jan
  98. Malz Barbara
  99. Martyka Lesław
  100. Merta Władysław
  101. Mianowski Kazimierz
  102. Michalak Wiesław
  103. Mikusek Zofia
  104. Mirska Julia
  105. Miśkiewicz Albina
  106. Molenda Wacław
  107. Morawski Michał
  108. Murkowska Gabriela
  109. Mussakowski Roman
  110. Mühler Marian
  111. Nasalik Irena
  112. Nichnirowska Zofia
  113. Nichnirowski Andrzej
  114. Niedźwiadek Czesław
  115. Niemsowicz Emilia
  116. Nowak Edward
  117. Nowak Kazimierz
  118. Nowak Maria
  119. Nowak Ryszard
  120. Nowicka Lidia
  121. Obara Władysław
  122. Olejnik Zdzisław
  123. Osika Paweł
  124. Ośmak Waleria
  125. Ozimkiewicz Roman
  126. Panaś Stanisław
  127. Pfejffer Janina
  128. Piechota Zofia
  129. Pietruski Stanisław
  130. Piotrowski Stanisław
  131. Polniaszek Andrzej
  132. Popiołek Janina
  133. Posacka Janina
  134. Pospiszel Janina
  135. Probierz Salomea
  136. Przepióra Danuta
  137. Raczyński Zbigniew
  138. Rajda Tadeusz
  139. Rudowicz Krystyna
  140. Rudowicz Tadeusz
  141. Rusinek Danuta
  142. Sadecka Maria
  143. Sadzikowski Leszek
  144. Sawicka Genowefa
  145. Sawińska Danuta
  146. Sawiński Edward
  147. Sawiński Wiesław
  148. Sielecka Teresa
  149. Siemaszkiewicz Jan
  150. Skamra Wacław
  151. Skura Władysława
  152. Słachowska Janina
  153. Solska Franciszka
  154. Sosnowska Zofia
  155. Stankiewicz Andrzej
  156. Staszuchowski Janusz
  157. Stopyra Tadeusz
  158. Stradecki Wiesław
  159. Strasz Krystyna
  160. Strusińska Maria
  161. Strusiński Ryszard
  162. Studencki Tadeusz
  163. Studzińska Danuta
  164. Styrna Urszula
  165. Suchańska Mirosława
  166. Suchonek Józef
  167. Szczepankiewicz Zygmunt
  168. Szkudłapska Joanna
  169. Tenerowicz Władysław
  170. Trojan Jan
  171. Trzaska Eugeniusz
  172. Węgrzecki Tytus
  173. Wich Czesława
  174. Wiewióra Julian
  175. Wilińska Anna
  176. Witek Edward
  177. Wojciechowski Henryk
  178. Woźniak Ignacja
  179. Wójcik Tadeusz
  180. Wójcik Zofia
  181. Wrzask Jerzy
  182. Zadurski Leszek
  183. Zagórski Mieczysław
  184. Zagórski Ryszard
  185. Zahorski Jan
  186. Zalega Zenon
  187. Zapolski Józef
  188. Zielonka Marian
  189. Żełudziewicz Augusta
  190. Żurowska Antonina

 

Absolwenci roku szkolnego 1945/1946

Liceum 1946

  1. Aksamit Stanisława
  2. Argasińska Zofia
  3. Badower Anna
  4. Bałtorowicz Antonina
  5. Barg Leszek
  6. Bentkowska Irena
  7. Bentkowska Izabela
  8. Bieniasz Bronisław
  9. Bilik Wanda
  10. Birkenmayer Jerzy
  11. Binkenmayer Stefan
  12. Bogutko Wawrzyniec
  13. Bratkowska Bogumiła
  14. Brzewska Krystyna
  15. Bulski Bogusła
  16. Bulski Bronisław
  17. Chotkowska Henryka
  18. Czarnota katarzyna
  19. Dąbrowski Antoni
  20. Didyk Wacław
  21. Djaczyszyn Henryka
  22. Dolny Józef
  23. Dyląg Zygmunt
  24. Fleiszer Ludmiła
  25. Fleiszer Nina
  26. Frank Tadeusz
  27. Fuliak Jadwiga
  28. Fułat Bronisław
  29. Grabania Aleksander
  30. Gajewski Jan
  31. Galarowski Tadeusz
  32. Gomularz Leopold
  33. Górnicka Janina
  34. Górnicki Zbigniew
  35. Górski Marian
  36. Grzywa Franciszek
  37. Hołda Irena
  38. Hołda Zofia
  39. Hołowaty Mieczysław
  40. Hopszta Helena
  41. Jandziś Franciszek
  42. Jasiński Marian
  43. Kielrańczyk Józef
  44. Klus Tadeusz
  45. Kocańda Stanisław
  46. Kojder Roman
  47. Kostecki Jerzy
  48. Kostecka Ewa
  49. Kotowski Jerzy
  50. Krasuski Władysław
  51. Krawczyk Ewelina
  52. Kuśmidrowicz Jerzy
  53. Kuźniar Krystyna
  54. Lencznarowicz Kazimiera
  55. Lesiów Irena
  56. Lewicki Tadeusz
  57. Madejski Mieczysław
  58. Miańka Jerzy
  59. Meder Szczepan
  60. Michna Czesław
  61. Michna Helena
  62. Michna Roman
  63. Michna Stanisław
  64. Migdał Jadwiga
  65. Miś Władysław
  66. Mystek Janusz
  67. Nijnik Anna
  68. Noszczyk Mirosław
  69. Nowak Irena
  70. Nowicki Stanisław
  71. Nowobilski Bolesław
  72. Nowobilski Jan
  73. Olbrychtowicz Alina
  74. Orzechowski Jerzy
  75. Owadiuk Zbigniew
  76. Pieczka Karol
  77. Pikoń Marian
  78. Piotrowska Maria
  79. Puchała Stefan
  80. Rymarczuk Bronisław
  81. Salabura Antoni
  82. Sarachman Jerzy
  83. Schmidt Mieczysław
  84. Sitnik Urszula
  85. Skibińska Barbara
  86. Sobczyk Lucjan
  87. Sobek Eugenia
  88. Sytnik Krystyna
  89. Szczurek Krystyna
  90. Szewczyk Gabriela
  91. Szotkowska Adela
  92. Szymański Zdzisław
  93. Świerguła Cecylia
  94. Twaróg Walenty
  95. Ujwary Andrzej
  96. Ujwary Jan
  97. Wawszkiewicz Maria
  98. Wiśniewski Eugeniusz
  99. Wróbel Jerzy
  100. Wróblicka Janina
  101. Wróblicki Jerzy
  102. Zawadzka Wanda

 

Absolwenci roku szkolnego 1945/1946

Gimnazjum 1946

  1. Baranowski Artur
  2. Bednarczyk Jerzy
  3. Bergner Irena
  4. Bogatko Jan
  5. Bogatko Wawrzyniec
  6. Bojarczuk Juliusz
  7. Bugalski Witold
  8. Chlebicki Jerzy
  9. Choińska Krystyna
  10. Czerwiński Marian
  11. Derdsiński Kazimierz
  12. Deutsch Emila
  13. Don Jerzy
  14. Dyląg Czesław
  15. Działak Janina
  16. Flajszer Ludmiła
  17. Franczak Helena
  18. Gawlik Teresa
  19. Girtler Jadwiga
  20. Gmitek Halina
  21. Gnutek Eleonora
  22. Gorszczyk Zofia
  23. Górnicki Zdzisław
  24. Gronkowska Zdzisława
  25. Gruszecka Wanda
  26. Hołowaty Mieczysław
  27. Horewicz Zbigniew
  28. Jakimów Felicja
  29. Jakubczyc Mikołaj
  30. Janczak Monika
  31. Jaworski Marian
  32. Kaczmarek Dezyderiusz
  33. Kędzior Marian
  34. Klin Marian
  35. Klocek Tadeusz
  36. Kołacz Alicja
  37. Koszałka Stanisława
  38. Krynicki Jerzy
  39. Krzyżowski Tadeusz
  40. Kubalica Czesław
  41. Kuśmidorowicz Bolesław
  42. Kuźniewska Gizela
  43. Kwaśnicki Tadeusz
  44. Łopuszczański Tadeusz
  45. Łunkiewicz Halina
  46. Majka Bolesław
  47. Makarewicz Wacław
  48. Małyosik Leokadia
  49. Mądry Jan
  50. Mądry Janina
  51. Mikusek Julian
  52. Nowobilski Kazimierz
  53. Orłowski Ryszard
  54. Pasieka Jan
  55. Petryszyn Hilary
  56. Pęcikiewicz Kazimierz
  57. Piechota Piotr
  58. Pieczka Edward
  59. Pietraszko Kazimierz
  60. Pietruska Maria
  61. Pietruska Wanda
  62. Pietruszko Aleksander
  63. Przytocka Janina
  64. Pudło Bogumił
  65. Rogalski Lech
  66. Rogolińska Janina
  67. Rutkowski Marian
  68. Rutkowski Rajmund
  69. Rymaczuk Teresa
  70. Rymorczyk Marian
  71. Rzeszoś Alicja
  72. Sachajdak Antoni
  73. Sadowa Antonina
  74. Skulski Jan
  75. Sobczyk Stanisław
  76. Starowiejska Teresa
  77. Stępień Zofia
  78. Sytnik Krystyna
  79. Świeciński Czesław
  80. Świerkosz Anna
  81. Węgier Tytus
  82. Węgier Wiesław
  83. Widlarz Elżbieta
  84. Wilkoński Witold
  85. Wojtacha Henryk
  86. Wolak Jan
  87. Woźnicki Ryszard
  88. Zawiła Zdzisław
  89. Zych Aleksandra
  90. Żelaszkiewicz Eugenisuz
  91. Żełudziewicz Jan
  92. Żemianek Zbigniew

 

 

Wraz z początkiem roku szkolnego 2017/2018 część rozszerzenia biol-chem 1 pod opieką prof. Barbary
Kożuch rozpoczęła realizację projektu mającego na celu zbadanie wad aparatu ruchu u uczniów naszego
liceum. Jest to praca porównawcza do inicjatywy z roku 2014. Pierwszym etapem z jakim musieliśmy się
zmierzyć było zapoznanie się z częścią teoretyczną dotyczącą układu mięśniowego i szkieletowego
człowieka. Dzięki uprzejmości dr. Wiktora Wolfsona mieliśmy możliwość wysłuchać wykładu na temat
najczęstszych kontuzji stawów i zwiedzenia przychodni Salus z szczególnym uwzględnieniem bloku
operacyjnego i części medycyny estetycznej. Nadszedł czas na część praktyczną. Od przyszłego tygodnia
rozpoczniemy ankietowanie uczniów klas licealnych. 26 kwietnia odbędzie się sympozjum naukowe, na
którym przedstawimy efekty naszej pracy.

LINGUISTIC   MARATHON     2015

WROCŁAW  UNIVERSITYTHE

INSTITUTE OF ENGLISH 

PHILOLOGY

 

ZOBACZ / POBIERZ

 


 

LO Chrobry in Wrocław at the English Philology Institute attending the lecture

ZOBACZ / POBIERZ


Some  more news on the lessons of The Culture of Great Britain and USA with the elements of History

ZOBACZ / POBIERZ


Why English section?????????

Well, first, to show you  that writing in English is not  difficult .

You see , all the texts presented here are created  by people like you , the students from this school. 

Second, for sure , this may  encourage you to communicate in English. Mind you, the more you read, the more fluent you are in foreign languages and this , surprisingly, affects not only your writing but speaking and listening skills as well. Do you know that students who keep reading in Polish do  get far better results in reading in foreign languages?????????????  Sounds like a good joke? No way!!!!!!!!! That’s the way our brain works. You know IT  likes it when you read and read and  read….. It seems your brain needs consuming words and digesting them to develop  ITS PRECIOUS GREY CELLS …. And a well-developed brain is quite a vital gadget for every student in our challenging “Chrobry” school. So, read and

 

expand

your brains !!!!!!!!!!!!!!!!!

 


What is going on English lessons in a bilingual class zobacz/pobierz


 

The Song of the Goat  Theatre zobacz/pobierz


 

The English Academy zobacz/pobierz

 

 

 

  On 13th of April 2016 fourteen pupils from the second grade of bilingual gymnasium went on a trip to Wrocław, in order to participate in a lecture in The Institute Of English Philology.
  Our group gathered in Kłodzko at the train station at 7:15 and at 7:30 our train left. We arrived in Wrocław about one and a half hour later. Then we headed for the building of the college. There we were listening to the information about that place, and later were told fascinating facts about William Shakespeare. We found out that he had become rich and earned his position not because of writing and acting talent, but thanks to his great skills in investments. Also, when he was eighteen, he had to marry a woman older than him by eight years, because she was pregnant with him. Another interesting thing is that his work probably wouldn’t have been known nowadays if he hadn’t become a gentleman, which evoked fascination with his plays by other people with high position. We learned too that we don’t actually know how that Shakespeare looked like, because his only portrait was created seven years after his death.
When the lecture ended, we went to a marketplace and had something to eat and , then, at about 2 p.m. we got on a train and came back home.
Our lecturer consented to take a photo with our class


“I think trip to Wroclaw was so interesting. The best was lecture about William Shakespeare. Also I'm so happy, that I could see University from the inside. Great events like this should be organized more often.”
Kinga Kastelik

“In my opinion the visit in English University in Wroclaw was great. Mrs Dr Poniatowska was talking about Shakespeare's history and living. The words were clear and easy to understand. I hope I will be able to take part in the similar meeting.”
Kamil Arciszewski

“I think it was a very interesting lecture. The language that was used was easy to understand. I liked it very much.”
Sara Leszkiewicz

“For me the lecture at the university was interesting .On the trip we could learn many things. The Lecturers ,who were there, spoke clearly.”
Jakub Stecko

“In my opinion, the trip to Wroclaw was very exciting, but educational too. We were at The Institute of English Philology and listened there to an interesting and adapted to our language ability lecture. I want to go on a similar excursion again.”
Marta Gęborys

“In my opinion, the trip was successful. The lecturer  talked about Shakespeare in an interesting way. The lecture was easy for me to understand because it was spoken slowly and clearly.”
Maciej Gajewski

“On 13th of April I was at Wroclaw University. I participated in the lecture at the Institute of English Philology. Its topic was “William Shakespeare”. The lecture was given by one of university’s professors, completely in English.
I really enjoyed this discourse as I had an opportunity to acquire a huge quantity of information about Shakespeare’s life and his creative output. I am very satisfied with the fact that I was able to understand most of the speech.
It was really an entertaining and interesting experience.”
Michał Pawłów

{gallery}2016_English Projects2{/gallery}


  On the 7th April 2016 took place THE FIRST GALA OF ENGLIGH PROJECTS, made by IIA gymnasium. Three quite various projects were presented. The first project was created by Angelika, Marysia, Daria and Kamila. It told us about animation in cartoons. It was very interesting and informative.
  During this presentation there were little technical problems, but we managed repairing hat and continued . The second project taught how to survive in “Chrobry Jungle”. Creators of that presentation were Kasia and Karolina. A movie which they prepared was amazing and very funny.
  The third project was created by Natalia, Karolina, Oliwia and Adrian.
It showed why people don ‘t smile and promoted smiling. This presentation was great and came out that our class can have a good time and smile a lot.
  After all of the projects arose the best part of our Gala. Our class taught students to dance “cowboy dance” and after that they were dancing with us. This was brilliant and very impressive.

{gallery}2016_English Projects{/gallery}

 


The gymnasium competition in Wrocław

ZOBACZ / POBIERZ


Pirates of the Caribbean

ZOBACZ / POBIERZ


 A trip to Warsaw

ZOBACZ / POBIERZ


HERE  WE ARE WITH OUR NEW PROJECT

ENGLISH SPEAKING COUNTRIES

ZOBACZ / POBIERZ

OUR PROJECTS

DO YOU WANT TO KNOW WHAT MAKES US TICK ???

Adrian zobacz/pobierz

MALEFICENT zobacz/pobierz

Suicide Room zobacz/pobierz


A trip to Wrocław zobacz/pobierz


Christmas time for us and something for the school zobacz/pobierzzobacz/pobierz


Helloween zobacz/pobierzzobacz/pobierz

{gallery}2014gim_HELLOWEEN{/gallery}


 

HI! 
WHAT’s ON?????????????
What are they doing on English lessons?

If you would like to know how we study, just have a quick look at the gymnasium section…

• Writing stories behind the self-made pictures…See in the further part of gymnasium section.
• Inventing a multi-function machine with 
a full instruction in English… 
Sounds strange ? … 
But what fun it was !!! 
Just see some of the attached pictures.

KUNEGUNDA And HER LIFE-STORY

This is a girl. Her name is Kunegunda. 
She has got spots and big head. She has got a purple hair. Her shirt is blue , and her pants are purple. She has got thin legs and big green feet. She is nice and friendly. She was doing tables. This was her job.

One day when Kunegunda was doing a table she mistook her body with a table and she cut her body into pieces. That is why her bones grew together wrong. She is fat because for every table which are made well, she gets chocolate.

 1
 

Merabell and her tragedy
This is Merabell, “Once I was beautiful and everyone was attracted to me to the time … when something terrible happened.”

Merabell hurried on her date when in her way a fawn, an innocent ,little sweet fawn appeared, .Merabell was trying to do something but it did not help and only a part of it survived. Merabell went to the cheapest doctor, a surgeon. He was a 60-year-old blind man. Amazingly, he sewed each part of the body almost perfectly, … except for the ear… He made a mistake and instead of the ear he took her mouth and he sew it.

“Then I was a monster and no one wanted to love me , not only because of my looks but also because of my nature “
Nobody had any idea about the girl because she could not say anything. But this is not the end of this horrible story! Two weeks later she went to the forest to read a book in peace and quiet when suddenly out of the bushes a bear jumped. He frightened her, attacked her and bit off her legs … As punishment he had to giver her his feet .

And this way this frightening adventure finished for Merabell who was once a beauty but ended up the day and the night monster.


2

WHAT HAPPENED TO FIONA?

This is Fiona. She has got big green head and small eyes. She has got 4 teeth and 3 hairs. She hasn't got a blouse, but she has got a skirt and shoes. Her hobby is jumping. She is sad and angry. She likes painting with her legs because she hasn't got hands . 

One day Fiona went to play paintball and an enemy hit her with green paint. Then her blouse was in green paint too, so she had to take it off it. Next she went to the forest and the psycho was behind the tree, and he jumped at Fiona and cut her hands with a chainsaw. He ate her hand and then she passed away.

 3

KAK and HIS SAD LIFE

Kak was hit by car. He had hip operations. After two weeks Kak went home. He didn’t have family, but he wanted a wife, but he couldn’t find her.
Then mafia hunted him for debts. He committed a suicide.

 

4

Faustyna and her bad luck in sport


Her name is Faustyna. She is a wearing green jumper, purple gloves and shirt. She's got muscular blue legs like a smurf. She's tall. She is good and happy. She isn't often jealous. She is friendly, but she has got a bad character. She likes playing football. She likes throwing a hammer. She often does jogging. She loves sport'.

Last year Faustyna was playing basketball. Suddenly , her friend Arnold gave her a big hammer. This hammer was very heavy. For fun, Faustyna threw it at someone's car. The hammer bounced and hit her in her head very badly. Her fell down on the floor.''

 5
  Jack and his adventure in space
One day, Jack Norisvel Nowak vel Kowalski was to space with Luis B. Luis B. had a parachute. Unfortunately Jack did not have a parachute. In the meantime Luis ended his jump and he was safe. Jack hit the ground with great speed. Scientists collected his body. And now Jack has got the arms of a spider, a tummy of a bee, legs of a deer and feet of a dragon. He is very funny. 

6
 

Eustachy and a wolf

His name is Eustachy .
Eustachy walked in the forest .
He met a wolf .That wolf ate his bowles
and pulled his leg. The wolf ate his two hands and hair.
Next he changed into a zombie

 7
 

 Bobby and rabbits
This is Bobby. He lost his hand in a rabbit attack . On one of his hand he has got a pirate hook. He has got short pink hair because he was in conflict with a hairdresser. He also wears green trousers and yellow heels. He has got a piercing now because he is punk now.

Once upon the time Bobby was on his ship. He saw the island of small cute rabbits. He wanted to catch them all in a big net. Ten his crew helped him to take them on the ship. When he was sleeping all of the rabbits came to his room and ate his hands. He wanted to revenge. 
He put on a hook hand. Than he ordered his wolf to find and eat the rabbits. But when the wolf found the rabbits, he thought they were very funny, so he played cards with rabbits. Everybody was tired so they slept. When the wolf woke up, the rabbits were still sleeping , so he put them in a bag and carried to his owner. 
When Bobby saw the rabbits , he thought they were really cute and sweet, so he let them off , and he felt that he did well.


8

Hanna’s career
Her name is Hannah . She is a second Leonardo da Vinci . She's a wizard and a singer too. Hannah is a popstar. 
Hanna is nice. She is very friendly but she sometimes is angry . She is wearing a pink shirt and green trousers . A color of her hair is usually purple , but I think that Hannah like changing her look . Her shoes are always yellow.
Far far away Hannah thought she is ugly and she is decided to do a plastic operation. The operation was finished and Hannah just ran out to the scene plan of the movie "Child's Play" because she decided to be an actress. Nobody took her roles now…
 9
   

 PATENT PENDING
INVENTING A MACHINE AND CONSTRUCTING IT FROM

THE VERY MEMBERS OF YOUR CLASS MIGHT BE A REAL FUN.
The gymnasium students invented a multi-function machine producing … 
“ Dear people! Do you want to change your life for better? You need this machine .This machine has got many functions… 
DSC06256  kopia

This is the team presenting the machine in pictures

 

 

 

You can make the money from leaves, produce paintings of unicorns, change people

into animals and make a rainbow from skittles “.
Have a look at the pictures :


DSC06304

 

DSC06278  kopia

DSC06277  kopia

 

 

Here are the teams responsible for setting the machine into particular options:  

 

OPTION 1

DSC06261  kopia

The option of the machine producing money from leaves.

OPTION 2

DSC06264  kopia

The option of the machine producing a painting…. of unicorns or whatever you want to!

 

 

 

OPTION 3

DSC06262  kopia

The option of the machine changing people into animals.

OPTION 4

DSC06272  kopia

The option of the machine producing a rainbow from skittles.

 


 

  

Enjoy your reading!

The ENDTA – TA!!!!!

   

rok szkolny 2017/2018

V MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY 

W czwartek 22 marca br. w Liceum Ogólnokształcącym w Ząbkowicach Śląskich miał miejsce etap finałowy V Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego Szkół Gimnazjalnych i Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starostów Powiatów Kłodzkiego

i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich. Konkurs, organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku i Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śląskich, już na stałe wpisał się w kalendarz matematyków w naszym regionie. W tej edycji, udział wzięło 32. uczniów z dwóch powiatów – ząbkowickiego i kłodzkiego.

Matematycy do zadań zasiedli punktualnie o 9:00. Po 90 minutach walki z zestawem zadań, na uczestników czekała krótka wycieczka po Ząbkowicach Śląskich. Pan Witosław Pająk oraz pan Bogusław Wołyniec zaprowadzili matematyków pod Krzywą Wieżę, gdzie czekała na nich pani przewodnik. Finaliści mieli także okazję zobaczyć Laboratorium Frankensteina. 

W tym samym dniu odbyła się gala wręczenia nagród finalistom i laureatom konkursu.

W uroczystości wzięli udział goście:

pani Anetta Kościuk (dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Kłodzku),

pan Roman Fester (starosta Powiatu Ząbkowickiego),

pani Joanna Kozak (kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Kłodzku),

pan Mariusz Szpilarewicz (wicestarosta Powiatu Ząbkowickiego),

pan Marian Kozyra (przewodniczący Komisji Oświaty Powiatu Ząbkowickiego)

pan Tomasz Błauciak (dyrektor LO w Ząbkowicach Śląskich)

pan Tomasz Biernacik (wicedyrektor ZSO w Kłodzku).

W kategorii szkół gimnazjalnych tryumfowała Olga Zaborska z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich, wyprzedzając Grzegorza Zielonkę, z tej samej szkoły. Przygotowała ich pani Gabriela Grzęda. Trzecie miejsce zdobył podopieczny pani Katarzyny Sztuki, Karol Mikołajczyk ze Szkoły Podstawowej w Wilkanowie. Tuż za podium uplasowali się ex aequo: Tomasz Stawowy, uczeń pani Elżbiety Opyc (Szkoła Podstawowa w Ciepłowodach) oraz Kaspian Bielawski, uczeń pani Anny Cisowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim. Na piątym miejscu, również ex aequo, uplasowali się: Ewelina Fryc uczennica pani Iwony Wasyluk z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich oraz Szymon Wesołowski uczeń pani Urszuli Kłopockiej z Publicznego Gimnazjum w ZSS w Henrykowie. Szóste miejsce należało do Oktawii Hankus, którą przygotowywała pani Iwona Kąfera ze Szkoły Podstawowej nr 7 wNowejRudzie.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Marcin Wiśniewski, uczeń pani Ewy Żuk z LO w Ząbkowicach Śl. Tuż za nim, znalazł się Wojciech Strycharczyk, uczeń pani Jolanty Maziarz również z LO w Ząbkowicach Śl. Podium uzupełnił Filip Żyła, uczeń pani Ireny Biesiadeckiej-Adamek z I LO w Kłodzku. Na czwartym miejscu ex aequo znaleźli się: Andrzej Płuć przygotowany przez panią Agnieszkę Gródecką-Pietrzak (Liceum Alternatywne w Kłodzku) oraz Rafał Sokołowski, uczeń pani Ewy Żuk z LO w Ząbkowicach Śl. Piątą lokatę zajął również uczeń pani Ewy Żuk – Grzegorz Makuch LO w Ząbkowicach Śl. Miejsce szóste przypadło Oliwii Olbińskiej, uczennicy pani Ireny Biesiadeckiej-Adamek z I LO w Kłodzku, a grono laureatów zamyka na siódmej pozycji Adrianna Kruk, przygotowana przez panią Beatę Kwiecień z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach.

Nagrody dla matematycznie uzdolnionych uczniów ufundowali:

Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich reprezentowany przez panią Józefę Warechowicz (nagroda specjalna – laptop za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych),

Bank Spółdzielczy w Kłodzku (nagroda specjalna – tablet za wygraną w kategorii szkół gimnazjalnych),

pani Monika Wielichowska Posłanka na Sejm RP,

pan Maciej Awiżeń Starosta Powiatu Kłodzkiego,

pan Tomasz Kiliński Burmistrz Miasta Nowa Ruda,

pan Michał Piszko Burmistrz Kłodzka

pan Mateusz Jastrzębski - dyrektor Kina Cinema3D w Kłodzku.

Wszystkim sponsorom należą się słowa podziękowania. Otrzymane przez uczniów nagrody są odzwierciedleniem uznania dla trudu już włożonego we własny rozwój oraz zachętą do dalszej pracy w kolejnych edycjach konkursu.

 

 

V Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

etap powiatowy

6 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku odbył się drugi, powiatowy etap konkursu. Spośród uczestników wyłonionych zostało 5 licealistów i 11 gimnazjalistów, którzy będą reprezentować powiat kłodzki w rozgrywkach międzypowiatowych.

Wśród nich znaleźli się:

w kategorii gimnazja

Puszko Filip

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłodzku

I

Hankus Oktawia

Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowej Rudzie

II

Mikołajczyk Karol

Szkoła Podstawowa w Wilkanowie

III

Pogoda Krzysztof

Społeczne Gimnazjum w Kłodzku

III

Mikosa Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku

V

Idczak Piotr

Szkoła Podstawowa w Kłodzku

VI

Schmidt Przemysław

Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowej Rudzie

VII

Jantarska Oliwia

Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku

VIII

Janczak Krystian

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaszkowie

VIII

Górska Zofia

Społeczne Gimnazjum w Kłodzku

IX

Lewandowski Jakub

Szkoła Podstawowa w Kłodzku

IX

w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Olbińska Oliwia

I LO w Kłodzku

I

Puć Andrzej

Liceum Alternatywne w Kłodzku

II

Jurkiewicz Martyna

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

III

Dobecka Aniela

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

IV

Żyła Filip

I LO w Kłodzku

IV

     

  Gratulujemy wszystkim, a szczególnie uczniom zakwalifikowanych do kolejnego etapu.

V Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

 

17 listopada 2017 roku w murach Chrobrego odbył się szkolny etap

V Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego. Wzięło w nim udział 41 licealistów i 15 gimnazjalistów. Przez 90 minut uczniowie zmagali się z pięcioma zadaniami konkursowymi.

Spośród uczestników wyłonionych zostało 4 licealistów i 3 gimnazjalistów, którzy będą reprezentować naszą szkołą w rozgrywkach powiatowych. Wśród nich znaleźli się:

licealiści

Filip Żyła (3a)

Michał Popiel (2c)

Paulina Kraj (3b)

Oliwia Olbińska (2a)

gimnazjaliści

Jantarska Oliwia (3ag)

Igor Arciszewski (3ag)

Oskar Ślazyk (2bg)

       Gratulujemy wszystkim, a szczególnie uczniom zakwalifikowanych do kolejnego etapu.  

 

KONKURS MATEMATYCZNY

Dyrekcja i nauczyciele matematyki Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku i Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w V Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym.

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Konkursu.

 

ZADANIA PRZYGOTOWAWCZE DLA UCZESTNIKÓW 
V MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO 
SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH <POBIERZ>

ZADANIA PRZYGOTOWAWCZE DLA UCZESTNIKÓW 
V MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO 
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH  <POBIERZ>

 

 

REGULAMIN

V MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

O PUCHAR STAROSTÓW POWIATÓW KŁODZKIEGO I ZĄBKOWICKIEGO

I BURMISTRZÓW KŁODZKA  I ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

 

  1. Organizatorzy

Organizatorami konkursu są:
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku

Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich

 

  1. Skład Komisji Konkursu Matematycznego

W skład Komisji Konkursu wchodzą:

w powiecie kłodzkim:

                       mgr Irena Biesiadecka-Adamek

                        mgr inż. Mirosław Gil

                       mgr Renata Mrózek-Adamczyk

                       mgr Witosław Pająk

                       mgr Elżbieta Wąs

w powiecie ząbkowickim:

                        mgr Mariola Hajduk

                        mgr Jolanta Maziarz

                        mgr inż. Ewa Żuk

III. Cele konkursu

  1. Doskonalenie umiejętności matematycznych wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
  2. Popularyzowanie matematyki wśród uczniów
  3. Mobilizowanie uczniów do samodzielnej i systematycznej pracy
  4. Podnoszenie poziomu umiejętności stosowania wiedzy matematycznej
  5. Motywowanie do nauki uczniów matematycznie uzdolnionych
  6. Dostarczenie uczniom satysfakcji z sukcesu
  7. Stworzenie życzliwej atmosfery rywalizacji
  8. Motywowanie nauczycieli do pracy z młodymi pasjonatami

 

  1. Uczestnicy

      Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:

      -  dla uczniów  klas gimnazjalnych

      -  dla uczniów klas szkół ponadgimnazjalnych .

 

  1.  Zakres wymaganej wiedzy i umiejętności

      Tematyka zadań konkursowych obejmuje

     -  program nauczania matematyki w gimnazjum dla uczniów szkół gimnazjalnych

     -  program nauczania matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

VI . Organizacja konkursu

  1. W terminie do roku na stronach internetowych 

      www.chrobry.org  oraz http://lozabkowice.pl                

      zostaną umieszczone dwie listy zadań przygotowujących do I etapu konkursu:

       I – dla gimnazjalistów, II – dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

       Zainteresowane uczestnictwem w konkursie szkoły, proszone są o wysłanie pocztą  elektroniczną zgłoszenia na adres organizatorów konkursu:

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów z powiatu kłodzkiego

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów z powiatu ząbkowickiego

      w terminie do 31.10.2017 r.

 

  1.  Konkurs odbywa się w trzech etapach

           *etap pierwszy – eliminacje szkolne, przeprowadzają szkoły w oparciu o przesłany

          zestaw zadań dnia 17.11.2017 r.

          Zestaw złożony jest z 5 zadań otwartych.

          Czas pracy uczestników konkursu wynosi 90 minut.

          Szkolne komisje konkursowe sprawdzają prace uczniów. Wyłaniają ze szkoły trzech

          uczniów z najwyższą liczbą zdobytych punktów. Przesyłają listę uczniów na adres

         organizatora konkursu w  terminie do 22.12.2017 r.

        *etap drugi –powiatowy, zostanie przeprowadzony dnia 06.02.2018 r.

          w ZSO w Kłodzku dla uczniów z powiatu kłodzkiego

          w LO w Ząbkowicach Śląskich dla uczniów z powiatu ząbkowickiego

 

  1. Uczniowie zakwalifikowani do etapu drugiego zgłaszają się wraz z opiekunami

            dnia 06.02.2018 r.

             -   w budynku ZSO w Kłodzku, ul. Wojska Polskiego 11

                 uczniowie z powiatu kłodzkiego

              - w budynku LO w Ząbkowicach Śląskich, ul. Powstańców Warszawy 8b

                uczniowie z powiatu ząbkowickiego

 

  1.    Uczniowie powinni mieć przy sobie ważną legitymację szkolną, przyborymatematyczne i przybory do pisania.

 

VII. Regulamin powiatowej części konkursu

  1.   Uczniowie samodzielnie rozwiązują 5 zadań otwartych.
  2. Czas pracy z zestawem zadań konkursowych – 90 minut.
  3. Prace uczniów są kodowane.
  4.  Każdy z uczestników konkursu poza arkuszem z zadaniami otrzymuje kartki na zapisanie rozwiązań i brudnopis.
  5.   Uczniowie nie mogą używać korektorów i kalkulatorów.
  6.   Zadania otwarte będą punktowane zgodnie z kryteriami.
  7. Całkowicie poprawne rozwiązanie zadań, uwzględniające inny tok rozumowania niż podany w kryteriach,  oceniane jest maksymalną liczbą punktów.
  8.  Jeśli w rozwiązaniu uczeń popełnił błąd i konsekwentnie używał błędnego wyniku do dalszych obliczeń, ale wykonane przez ucznia czynności są zgodne lub równoważne z tymi, które należałoby wykonać przy rozwiązaniu bezbłędnym, to za niepoprawnie wykonaną  czynność  nie przyznajemy punktów, natomiast pozostałą część zadania punktujemy tak, jakby błąd nie wystąpił.
  9.     Nie będą przyznawane punkty, jeśli uczeń zastosuje błędną metodę.
  10.  Punkty będą przyznawane tylko za czynności objęte schematem punktowania.
  11.    O przyznaniu odpowiedniej liczby punktów (w wątpliwych przypadkach) decyduje przewodniczący konkursu.
  12.    Opiekunowie uczniów tworzą Komisję Konkursową II etapu.
  13.  Komisja zobowiązana jest do czuwania nad prawidłowością przebiegu konkursu,  rzetelnego sprawdzania prac, oceniania ich zgodnie z opracowaną wcześniej punktacją.
  1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po zakończeniu konkursu.
  2. Z każdego powiatu 10 najlepszych gimnazjalistów i 5 uczniów szkół ponadgimnazjalnych przechodzi do trzeciego- finałowego etapu międzypowiatowego.

 

Finał konkursu zostanie przeprowadzony  22.03.2018 r. w LO w Ząbkowicach Śląskich

 

VIII  Regulamin powiatowej części konkursu

  1.   Uczniowie samodzielnie rozwiązują 5 zadań otwartych. .
  2. Czas pracy z zestawem zadań konkursowych – 90 minut.
  3. Prace uczniów są kodowane.
  4. Każdy z uczestników konkursu poza arkuszem z zadaniami otrzymuje kartki na zapisanie rozwiązań i brudnopis.
  5.   Uczniowie nie mogą używać korektorów i kalkulatorów.
  6.   Zadania otwarte będą punktowane zgodnie z kryteriami.
  7. Całkowicie poprawne rozwiązanie zadań, uwzględniające inny tok rozumowania niż podany w kryteriach,  oceniane jest maksymalną liczbą punktów.
  8.  Jeśli w rozwiązaniu uczeń popełnił błąd i konsekwentnie używał błędnego wyniku do dalszych obliczeń, ale wykonane przez ucznia czynności są zgodne lub równoważne z tymi, które należałoby wykonać przy rozwiązaniu bezbłędnym, to za niepoprawnie  wykonaną  czynność  nie przyznajemy punktów, natomiast pozostałą część zadania  punktujemy tak jakby błąd nie wystąpił.
  9. Nie będą przyznawane punkty, jeśli uczeń zastosuje błędną metodę.
  10. Punkty będą przyznawane tylko za czynności objęte schematem punktowania.
  11.    O przyznaniu odpowiedniej liczby punktów (w wątpliwych przypadkach) decyduje przewodniczący konkursu.
  12. Opiekunowie uczniów tworzą Komisję Finałową Konkursu.
  13. Komisja zobowiązana jest do czuwania nad prawidłowością przebiegu konkursu,  rzetelnego sprawdzania prac, oceniania ich zgodnie z opracowaną wcześniej punktacją.
  14. W dniu przeprowadzenia konkursu zostaną ogłoszone  wyniki konkursu i nastąpi rozdanie nagród.
  15.  Dla zwycięzców przewidziane są nagrody

         - Zwycięzca Konkursu otrzymuje Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego

           i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich, a także nagrody rzeczowe

         - Laureaci ( miejsca 1-5) nagrody rzeczowe.

 

  1. Przepisy końcowe
  2.   Uczniowie oraz ich opiekunowie w momencie zgłoszenia wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów konkursu.
  3. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

 

Dyrekcja i nauczyciele matematyki

ZSO w Kłodzku, LO w Ząbkowicach Śląskich

 

rok szkolny 2016/2017

 

 

IV Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

etap powiatowy

            28 lutego 2017 roku w murach „Chrobrego” został przeprowadzony II powiatowy etap IV Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego o Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego      i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego. Przez 90 minut uczniowie - licealiści i gimnazjaliści – rozwiązywali zadania   z różnych działów matematyki. Komisja konkursowa złożona z nauczycieli matematyki wyłoniła 5 licealistów i 10 gimnazjalistów, którzy zdobyli największą liczbę punktów. Wybrani uczniowie będą reprezentować powiat kłodzki podczas III etapu finałowego. Wśród nich znaleźli się:

kategoria gimnazja

MIEJSCE

UCZEŃ

SZKOŁA

OPIEKUN

1

Lawenda Hubert

Gimnazjum we Włodowicach

Marzena Kupczak

2

Traczyński Marek

Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

Iwona Kąfera

3

Zwierzchowska Emilia

Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne

w Kłodzku

Witosław Pająk

4

Myślińska Julia

Gimnazjum Publiczne w Kłodzku

Halina Walasek-Sajdak

4

Zięba Julian

Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne

w Kłodzku

Witosław Pająk

5

Biesiadecki Łukasz

Gimnazjum nr 1 w Kłodzku

Katarzyna Jakubowska

6

Niedzielska Aleksandra

Gimnazjum nr 2 w Kłodzku

Agnieszka Ogiegło

7

Jaśnikowska Karolina

Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

Iwona Kąfera

8

Wejcht Szymon

Gimnazjum Publiczne w Kłodzku

Katarzyna Hradzka

9

Mikosa Katarzyna

Gimnazjum nr 2 w Kłodzku

Mirosława Mielcarek

 

- kategoria licea

MIEJSCE

UCZEŃ

SZKOŁA

OPIEKUN

1

Popiel Michał

I LO w Kłodzku

Elżbieta Wąs

1

Bogdan Paweł

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

Magdalena Karpowicz

2

Stanaszek Szymon

Liceum Alternatywne w Kłodzku

Agnieszka Gródecka-Pietrzak

3

Żyła Filip

I LO w Kłodzku

Irena Biesiadecka-Adamek

4

Lampasiak Marta

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

Magdalena Karpowicz

Finał konkursu odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku.

Uczniom i ich opiekunom – nauczycielom matematyki – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dyrekcja i nauczyciele matematyki ZSO w Kłodzku

 

IV Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Dyrekcja i nauczyciele matematyki Zespołu Szkół Ogólnokształcących

w Kłodzku i Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich zapraszają

uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału

w IV Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:

- dla uczniów klas gimnazjalnych,

- dla uczniów klas szkół ponadgimnazjalnych .

Regulamin:

https://goo.gl/uR2Hbr

Lista dla GIMNAZJUM:

https://goo.gl/PYaYT2 

Lista dla Liceum:

https://goo.gl/XaVi6h 

Zgłoszenia do 31.10.2016 r. do nauczycieli matematyki.

Etap szkolny będzie zorganizaowany dnia 17.11.2016 r.

 rok szkolny 2015/2016

 III Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

etap powiatowy

            18 lutego w murach „Chrobrego” został przeprowadzony II powiatowy etap III Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego o Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego. W powiecie kłodzkim do konkursu przystąpiło 46 uczniów z 16 szkół powiatu kłodzkiego. Przez 90 minut uczniowie rywalizowali ze sobą rozwiązując zadania z różnych działów matematyki. Komisja konkursowa złożona z nauczycieli matematyki wyłoniła 5 licealistów i 10 gimnazjalistów, którzy zdobyli największą liczbę punktów. Wybrani uczniowie będą reprezentować powiat kłodzki podczas III etapu finałowego. Wśród nich znaleźli się:

kategoria gimnazja

MIEJSCE

UCZEŃ

SZKOŁA

OPIEKUN

1

Popiel Michał

Gimnazjum nr 1 w Kłodzku

Rafał Stoklosa

2

Gunia Katarzyna

Gimnazjum w Szczytnej

Renata Rajzer

3

Lawenda Hubert

Gimnazjum we Włodowicach

Marzena Kupczak

4

Biesiadecki Łukasz

Gimnazjum nr 1 w Kłodzku

Joanna Kołaczyk

5

Zilbert Maja

Społeczne Gimnazjum w Kłodzku

Ewa Rychel

6

Jaśnikowska Karolina

Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

Iwona Kąfera

7

Guzik Marcel

Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

Iwona Kąfera

8

Jankowicz Mateusz

Gimnazjum nr 2 w Kłodzku

Agnieszka Ogiegło

9

Noga Łukasz

Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

Iwona Kąfera

10

Piszczek Wojciech

Gimnazjum nr 1 w Kłodzku

Rafał Stoklosa

 

- kategoria licea

MIEJSCE

UCZEŃ

SZKOŁA

OPIEKUN

1

Tarsa Paulina

I LO w Kłodzku

Mirosław Gil

2

Pałka Bartosz

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

Justyna Gajewska-Grelak

3

Piwowar Paweł

I LO w Kłodzku

Mirosław Gil

4

Bobula Michał

Liceum Alternatywne w Kłodzku

Agnieszka Gródecka-Pietrzak

5

Bogdan Paweł

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

Magdalena Karpowicz

 

Finał konkursu odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym  w Ząbkowicach Śląskich.

Uczniom i ich opiekunom – nauczycielom matematyki – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dyrekcja i nauczyciele matematyki ZSO w Kłodzku

Poniżej zamieszczamy wyniki punktowe wszystkich uczniów, uczestników II etapu konkursu.

gimnazjaliści

 

KOD

ZAD.1

ZAD.2

ZAD.3

ZAD.4

ZAD.5

SUMA

MIEJSCE

5

5

6

1

4,5

5

21,5

II

14

0

6

0

5

0

11

 

15

0

6

0

1,5

0

7,5

 

16

0

2

1

1,5

3

7,5

 

17

0

6

0

1,5

0

7,5

 

18

0

2

0

3,5

1

6,5

 

19

0,5

6

4

5

0

15,5

VII

20

5

6

4

1,5

2

18,5

IV

22

0

1

0

2,5

0

3,5

 

23

0,5

6

0

1

0

7,5

 

24

0

1

0

5

3

9

 

25

0

5

0

1,5

1

7,5

 

26

0

6

0

4

1

11

 

27

0

2

4

5

1

12

X

28

0

6

0

5

0

11

 

29

0

2

1

5

0

8

 

30

0

0

0

5

0

5

 

31

0

3

0

5

1

9

 

33

0

5

0

5

5

15

VIII

34

0

2

0

5

0

7

 

35

0

2

2

2,5

0

6,5

 

36

0

5

2

5

5

17

V

37

0

2

0

5

2

9

 

38

5

3

4

5

5

22

I

39

0

6

1

4,5

0

11,5

 

40

5

2

1

5

1

14

IX

41

5

4

4

5

2

20

III

43

5

6

0

5

0

16

VI

45

2

2

2

5

0

11

 

 

licealiści

 

KOD

ZAD.1

ZAD.2

ZAD.3

ZAD.4

ZAD.5

SUMA

MIEJSCE

1

0

0

0

4

2

6

 

2

5

1

1

5

0

12

 

3

3

0

2

5

1

11

 

6

3

2,5

2

4

0

11,5

 

7

5

0

0

1

1

7

 

8

5

0

1

5

2

13

V

10

5

1

0

3

5

14

III

11

5

5

2

5

2

19

I

12

2

4

0

2

2

10

 

13

5

2,5

0

5

1

13,5

IV

44

5

0

0

1

1

7

 

46

4

4

5

5

0

18

II

 

 

Etap powiatowy III Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych

i ponadgimnazjalnych z powiatu kłodzkiego odbędzie sie w czwartek 18 lutego 2016 roku o godz. 9.00

w gmachu ZSO w Kłodzku.

 

III Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych

i Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starostów Powiatów Kłodzkiego i Ząbkowickiego

oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich

W bieżącym roku szkolnym nauczyciele matematyki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku we współpracy z nauczycielami matematyki z Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich postanowili już po raz trzeci zorganizować i przeprowadzić konkurs matematyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego. Patronat honorowy nad konkursem objęli Starosta Powiatu Kłodzkiego Maciej Awiżeń i Burmistrz Miasta Kłodzka Michał Piszko.

17 listopada 2015 roku w gimnazjach i liceach powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego został przeprowadzony I etap konkursu – eliminacje szkolne. W powiecie kłodzkim w konkursie brali udział uczniowie z 12 szkół gimnazjalnych i 5 szkół ponadgimnazjalnych. Do II powiatowego etapu konkursu zakwalifikowało się 34 gimnazjalistów i 12 licealistów.

II etap konkursu zostanie przeprowadzony 18 lutego 2016 roku w gmachu Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku. Spośród uczestników wyłonimy najlepszych matematyków: 10 gimnazjalistów i 5 licealistów, którzy będą reprezentować powiat kłodzki w III finałowym międzypowiatowym etapie konkursu, który odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich

Uczniom i ich opiekunom – nauczycielom matematyki gratulujemy i życzymy

dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu

Dyrekcja i nauczyciele matematyki

ZSO w Kłodzku

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU POWIATOWEGO

KATEGORIA - LICEA

1 Bobula Michał Liceum Alternatywne w Kłodzku, opiekun Agnieszka Gródecka-Pietrzak
2 Bogdan Paweł LO w Bystrzycy Kłodzkiej, opiekun Magdalena Karpowicz
3 Borszowski Przemysław LO w Bystrzycy Kłodzkiej, opiekun Justyna Gajewska-Grelak
4 Chorzępa Maciej LO w Nowej Rudzie, opiekun Dorota Węgrzyn
5 Dywan Paweł LO w Nowej Rudzie, opiekun Dorota Węgrzyn
6 Machońska Agnieszka Liceum Alternatywne w Kłodzku, opiekun Agnieszka Gródecka-Pietrzak
7 Pałka Bartosz LO w Bystrzycy Kłodzkiej, opiekun Justyna Gajewska-Grelak
8 Piwowar Paweł I LO w Kłodzku, opiekun Mirosław Gil
9 Puć Andrzej Liceum Alternatywne w Kłodzku, opiekun Agnieszka Gródecka-Pietrzak
10 Stępniak Paweł LO w Nowej Rudzie, opiekun Dorota Węgrzyn
11 Tarsa Paulina I LO w Kłodzku, opiekun Irena Biesiadecka-Adamek
12 Watral Robert I LO w Kłodzku, opiekun Mirosław Gil

KATEGOTIA GIMNAZJA

1 Bajda Jonasz Gimnazjum nr 2 w Domaszkowie, opiekun Dorota Rzeszutek
2 Biesiadecki Łukasz Gimnazjum nr 1 w Kłodzku, opiekun Joanna Kołaczyk
3 Bilińska Natalia Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku, opiekun Witosław Pająk
4 Czech Michał Gimnazjum w Szczytnej, opiekun Angelika Woś
5 Daszek Katarzyna Gimnazjum w Lądku Zdroju, opiekun Agata Rafałko
6 Duda Oliwia Gimnazjum w Lądku Zdroju, opiekun Agata Rafałko
7 Figura Oliwer Gimnazjum Publiczne w Kłodzku, opiekun Katarzyna Hradzka
8 Gęborys Marta Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku, opiekun Witosław Pająk
9 Gunia Katarzyna Gimnazjum w Szczytnej, opiekun Renata Rajzer
10 Guzik Marcel Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie, opiekun Iwona Kąfera
11 Janczak Krystian Gimnazjum nr 2 w Domaszkowie, opiekun Dorota Rzeszutek
12 Jankowicz Mateusz Gimnazjum nr 2 w Kłodzku, opiekun Agnieszka Ogiegło
13 Jantarska Oliwia Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku, opiekun Witosław Pająk
14 Jaśnikowska Karolina Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie, opiekun Iwona Kąfera
15 Kachel Maciej Gimnazjum Publiczne w Kłodzku, opiekun Dorota Tybińska
16 Kasprzycki Sergiusz Gimnazjum nr 3 w Kłodzku, opiekun Agnieszka Wrzesień-Kowalska
17 Kołomyjska Iga Gimnazjum Alternatywe w Kłodzku, opiekun Agnieszka Gródecka-Pietrzak
18 Krasicki Grzegorz Gimnazjum Alternatywe w Kłodzku, opiekun Agnieszka Gródecka-Pietrzak
19 Lawenda Hubert Gimnazjum we Włodowicach, opiekun Marzena Kupczak
20 Mikosa Katarzyna Gimnazjum nr 2 w Kłodzku, opiekun Mirosława Mielcarek
21 Niedzielska Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Kłodzku, opiekun Agnieszka Ogiegło
22 Noga Łukasz Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie, opiekun Iwona Kąfera
23 Pasternak Patryk Gimnazjum Publiczne w Kłodzku, opiekun Katarzyna Hradzka
24 Pich Łukasz Gimnazjum nr 3 w Kłodzku, opiekun Agnieszka Wrzesień-Kowalska
25 Pierzga Kasper Gimnazjum nr 2 w Domaszkowie, opiekun Dorota Rzeszutek
26 Piszczek Wojciech Gimnazjum nr 1 w Kłodzku, opiekun Katarzyna Jakubowska
27 Popiel Michał Gimnazjum nr 1 w Kłodzku, opiekun Katarzyna Jakubowska
28 Rzeźnik Natalia Gimnazjum w Lądku Zdroju, opiekun Agata Rafałko
29 Sumera Weronika Gimnazjum Publiczne w Kłodzku, opiekun Katarzyna Hradzka
30 Szelest Maciej Gimnazjum nr 3 w Kłodzku, opiekun Agnieszka Wrzesień-Kowalska
31 Wybraniec Sonia Gimnazjum w Lądku Zdroju, opiekun Agata Rafałko
32 Wyszyński Inga Gimnazjum Alternatywe w Kłodzku, opiekun Agnieszka Gródecka-Pietrzak
33 Zilbert Maja Społeczne Gimnazjum w Kłodzku, opiekun Ewa Rychel
34 Żołnierz Kamila Społeczne Gimnazjum W Kłodzku, opiekun Ewa Rychel

Listy z zadaniami przygotowującymi do etapu szkolnego 
III Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego

- dla gimnazjum

- dla szkół ponadgimnazjalnych

 

KONKURS MATEMATYCZNY

Dyrekcja i nauczyciele matematyki Zespołu Szkół Ogólnokształcących

w Kłodzku i Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału

w III Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym.

              Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Konkursu.

REGULAMIN

III MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

O PUCHAR STAROSTÓW POWIATÓW KŁODZKIEGO I ZĄBKOWICKIEGO

I BURMISTRZÓW KŁODZKA  I ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

  1. Organizatorzy

   Organizatorami konkursu są:

        Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku

        Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich

  1. II.Skład Komisji Konkursu Matematycznego

W skład Komisji Konkursu wchodzą:

w powiecie kłodzkim:

                       mgr Irena Biesiadecka-Adamek

                       mgr inż. Mirosław Gil

                       mgr Witosław Pająk

                       mgr Elżbieta Wąs

w powiecie ząbkowickim:

                        mgr Mariola Hajduk

                        mgr Jolanta Maziarz

                        mgr inż. Ewa Żuk

III. Cele konkursu

  1. Doskonalenie umiejętności matematycznych wśród uczniów gimnazjów i szkół

          ponadgimnazjalnych

  1. Popularyzowanie matematyki wśród uczniów
  2. Mobilizowanie uczniów do samodzielnej i systematycznej pracy
  3. Podnoszenie poziomu umiejętności stosowania wiedzy matematycznej
  4. Motywowanie do nauki uczniów matematycznie uzdolnionych
  5. Dostarczenie uczniom satysfakcji z sukcesu
  6. Stworzenie życzliwej atmosfery rywalizacji
  7. Motywowanie nauczycieli do pracy z młodymi pasjonatami
  8. Uczestnicy

      Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:

      -  dla uczniów  klas gimnazjalnych

      -  dla uczniów klas szkół ponadgimnazjalnych .

  1.  Zakres wymaganej wiedzy i umiejętności

      Tematyka zadań konkursowych obejmuje

     -  program nauczania matematyki w gimnazjum dla uczniów szkół gimnazjalnych

     -  program nauczania matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych dla uczniów szkół

        ponadgimnazjalnych.

VI . Organizacja konkursu

  1. W terminie do roku na stronach internetowych 

      www.chrobry.org  oraz http://lozabkowice.pl                

      zostaną umieszczone dwie listy zadań przygotowujących do I etapu konkursu:

       I – dla gimnazjalistów, II – dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

       Do następnych etapów konkursu będą umieszczane kolejne listy zadań

       o zwiększonym stopniu trudności.

  1. Zainteresowane uczestnictwem w konkursie szkoły, proszone są o wysłanie pocztą  

elektroniczną zgłoszenia na adres organizatorów konkursu:

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów z powiatu kłodzkiego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów z powiatu ząbkowickiego

      w terminie do 31.10.2015

  1.  Konkurs odbywa się w trzech etapach

           *etap pierwszy – eliminacje szkolne, przeprowadzają szkoły w oparciu o przesłany

          zestaw zadań dnia 17.11.2015r.

          Zestaw złożony jest z 5 zadań otwartych.

          Czas pracy uczestników konkursu wynosi 90 minut.

          Szkolne komisje konkursowe sprawdzają prace uczniów. Wyłaniają ze szkoły trzech

          uczniów z najwyższą liczbą zdobytych punktów. Przesyłają listę uczniów na adres

         organizatora konkursu w  terminie do 22.12.2015r.

        *etap drugi –powiatowy, zostanie przeprowadzony dnia 18.02.2016r.

          w ZSO w Kłodzku dla uczniów z powiatu kłodzkiego

             w LO w Ząbkowicach Śląskich dla uczniów z powiatu ząbkowickiego

  1. Uczniowie zakwalifikowani do etapu drugiego zgłaszają się wraz z opiekunami

            dnia 18.02.2016r.

             -   w budynku ZSO w Kłodzku, ul. Wojska Polskiego 11

                 uczniowie z powiatu kłodzkiego

              - w budynku LO w Ząbkowicach Śląskich, ul. Powstańców Warszawy 8b

                uczniowie z powiatu ząbkowickiego

  1.    Uczniowie powinni mieć przy sobie ważną legitymację szkolną, przybory

             matematyczne i przybory do pisania.

VII. Regulamin powiatowej części konkursu

  1.   Uczniowie samodzielnie rozwiązują 5 zadań otwartych.
  2. Czas pracy z zestawem zadań konkursowych – 90 minut.
  3. Prace uczniów są kodowane.
  4.  Każdy z uczestników konkursu poza arkuszem z zadaniami otrzymuje kartki na

             zapisanie rozwiązań i brudnopis.

  1.   Uczniowie nie mogą używać korektorów i kalkulatorów.
  2.   Zadania otwarte będą punktowane zgodnie z kryteriami.
  3. Całkowicie poprawne rozwiązanie zadań, uwzględniające inny tok rozumowania niż

             podany w kryteriach,  oceniane jest maksymalną liczbą punktów.

  1.  Jeśli w rozwiązaniu uczeń popełnił błąd i konsekwentnie używał błędnego wyniku do

             dalszych obliczeń, ale wykonane przez ucznia czynności są zgodne lub równoważne

             z tymi, które należałoby wykonać przy rozwiązaniu bezbłędnym, to za niepoprawnie

             wykonaną  czynność  nie przyznajemy punktów, natomiast pozostałą część zadania

             punktujemy tak, jakby błąd nie wystąpił.

  1.     Nie będą przyznawane punkty, jeśli uczeń zastosuje błędną metodę.
  2.  Punkty będą przyznawane tylko za czynności objęte schematem punktowania.
  3.    O przyznaniu odpowiedniej liczby punktów (w wątpliwych przypadkach) decyduje

             przewodniczący konkursu.

  1. 12.   Opiekunowie uczniów tworzą Komisję Konkursową II etapu.
  2.  Komisja zobowiązana jest do czuwania nad prawidłowością przebiegu

             konkursu,  rzetelnego sprawdzania prac, oceniania ich zgodnie z opracowaną

             wcześniej punktacją.

  1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po zakończeniu konkursu.
  2. Z każdego powiatu 10 najlepszych gimnazjalistów i 5 uczniów szkół

ponadgimnazjalnych przechodzi do III finałowego etapu międzypowiatowego.

Finał konkursu zostanie przeprowadzony  01.04.2016r.

 LO w Ząbkowicach Śląskich

VIII  Regulamin powiatowej części konkursu

  1.   Uczniowie samodzielnie rozwiązują 5 zadań otwartych. .
  2. Czas pracy z zestawem zadań konkursowych – 90 minut.
  3. Prace uczniów są kodowane.
  4. Każdy z uczestników konkursu poza arkuszem z zadaniami otrzymuje kartki na

             zapisanie rozwiązań i brudnopis.

  1.   Uczniowie nie mogą używać korektorów i kalkulatorów.
  2.   Zadania otwarte będą punktowane zgodnie z kryteriami.
  3. Całkowicie poprawne rozwiązanie zadań, uwzględniające inny tok rozumowania niż

             podany w kryteriach,  oceniane jest maksymalną liczbą punktów.

  1.  Jeśli w rozwiązaniu uczeń popełnił błąd i konsekwentnie używał błędnego wyniku do

          dalszych obliczeń, ale wykonane przez ucznia czynności są zgodne lub równoważne

           z tymi, które należałoby wykonać przy rozwiązaniu bezbłędnym, to za niepoprawnie

            wykonaną  czynność  nie przyznajemy punktów, natomiast pozostałą część zadania

            punktujemy tak jakby błąd nie wystąpił.

  1. Nie będą przyznawane punkty, jeśli uczeń zastosuje błędną metodę.
  2. Punkty będą przyznawane tylko za czynności objęte schematem punktowania.
  3.    O przyznaniu odpowiedniej liczby punktów (w wątpliwych przypadkach) decyduje

            przewodniczący konkursu.

  1.  Opiekunowie uczniów tworzą Komisję Finałową Konkursu.
  2. Komisja zobowiązana jest do czuwania nad prawidłowością przebiegu

           konkursu,  rzetelnego sprawdzania prac, oceniania ich zgodnie z opracowaną

           wcześniej punktacją.

  1. W dniu przeprowadzenia konkursu zostaną ogłoszone  wyniki konkursu i nastąpi rozdanie nagród.
  1.  Dla zwycięzców przewidziane są nagrody

         - Zwycięzca Konkursu otrzymuje Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego

           i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich, a także nagrody

            rzeczowe

         - Laureaci ( miejsca 1-5) nagrody rzeczowe.

  1. Przepisy końcowe
  2.   Uczniowie oraz ich opiekunowie w momencie zgłoszenia wyrażają zgodę na

               przetwarzanie danych osobowych do celów konkursu.

  1. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

Dyrekcja i nauczyciele matematyki

ZSO w Kłodzku, LO w Ząbkowicach Śląskich 

rok szkolny 2014/2015

FINAŁ II MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH 
POWIATU KŁODZKIEGO I ZĄBKOWICKIEGO 
O PUCHAR STAROSTÓW POWIATU KŁODZKIEGO I ZĄBKOWICKIEGO ORAZ BURMISTRZÓW KŁODZKA I ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

Dnia 14 kwietnia 2015 roku w murach Chrobrego został przeprowadzony III finałowy etap II Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego. W finale konkursu wzięło udział 20 gimnazjalistów i 10 uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego. Uczniowie rywalizowali ze sobą rozwiązując 5 zadań z różnych działów matematyki. Komisja Konkursowa złożona z nauczycieli matematyki – opiekunów finalistów - sprawdzała i oceniała na bieżąco zakodowane prace uczniów. 
I miejsce i Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego i Ząbkowickiego 
oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich

w kategorii szkoły ponadgimnazjalne 

zdobył Bartosz Pogoda 
– uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Kłodzku 
opiekun – p. Mirosław Gil

w kategorii gimnazja

zdobył Jakub Stecko
- uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich 
opiekun – p. Edyta Tyrcz

Honorowym patronatem konkurs objęli 
- pani Monika Wielichowska - Posłanka na Sejm RP
- pan Roman Fester – Starosta Powiatu Ząbkowickiego
- pan Maciej Awiżeń – Starosta Powiatu Kłodzkiego
- pan Marcin Orzeszek – Burmistrz Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie
- pan Michał Piszko - Burmistrz Miasta Kłodzko.

Uroczystą galę wręczenia nagród swoją obecnością zaszczycili
- pani Monika Wielichowska - Posłanka na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej
- pan Maciej Awiżeń – Starosta Powiatu Kłodzkiego
- pan Wiesław Tracz – Wiceburmistrz Kłodzka
- pan Marek Błażejewski – Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu

Urzędu Miasta i Gminy – Ząbkowice Śląskie
- pan Paweł Popiel – Kierownika Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Kłodzku
- pani Kamila Nowak -Wiśniewska – Dyrektora Kina Ciemna 3D w Kłodzku
- pan Tomasz Błauciak – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich
- pan Arnold Różewicza - Przewodniczący Rady Rodziców przy ZSO w Kłodzku
- pan Marcin Klimaszewski – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku
- nauczyciele z powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego

Fundatorami nagród i upominków dla laureatów i finalistów 
II Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego są
- pani Monika Wielichowska 
- pan Roman Fester 
- pan Maciej Awiżeń 
- pan Marcin Orzeszek
- pan Michał Piszko 
- pan Zdzisław Dunin-Mikulski 
- pani Kamila Nowak-Wiśniewska 
- pani Katarzyna Beck i pani Małgorzata Walczak 
- Rada Rodziców przy ZSO w Kłodzku
- Kłodzka Chata
- Leroy Merlin
- Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Składamy serdeczne podziękowanie sponsorom i fundatorom nagród.
Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu
Dyrekcja 
Nauczyciele matematyki

 

WYNIKI ETAPU FINAŁOWEGO

Lista uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczestników etapu finałowego  
 Miejsce Uczeń Szkoła Opiekun
I Bartosz Pogoda I Liceum Ogólnokształcące w Kłodzku Mirosław Gil
II Marcin Walkiewicz Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śląskich Ewa Żuk
III Paulina Tarsa

I Liceum Ogólnokształcącew Kłodzku

Irena Biesiadecka-Adamek
III Hubert Lang Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej Justyna Gajewska-Grelak
IV Jakub Gendek Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śląskich Mariola Hajduk
IV Daniel Karabiński I Liceum Ogólnokształcące w Kłodzku Mirosław Gil
V Przemysław Borszowski Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej Justyna Gajewska-Grelak
VI Robert Mulka Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śląskich Mariola Hajduk
VII Jakub Siembida Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach  Elżbieta Siembida
VIII Aleksandra Sobczuk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach  Beata Kwiecień

 

Lista uczniów gimnazjów uczestników etapu finałowego   
Miejsce Uczeń Szkoła Opiekun
I Jakub Stecko Publiczne Gimnazjumnr 1 w Ząbkowicach Śląskich Edyta Tyrcz
II Łukasz Biesiadecki Gimnazjum nr 3 w Kłodzku Agnieszka Wrzesień-Kowalska
II Jakub Dworzański Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie Iwona Kąfera
III Oskar Kudas Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich Rafał Ignacik
III Łukasz Pich Gimnazjum nr 3 w Kłodzku Agnieszka Wrzesień-Kowalska
III Marcin Wiśniewski Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich Rafał Ignacik
IV Weronika Lebda Gimnazjum nr 2 w Kłodzku Mirosława Mielcarek
IV Michał Popiel Gimnazjum nr 1 w Kłodzku Katarzyna Jakubowska
V Joachim Schmidt Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie Iwona Kąfera
VI Kacper Cyganek Gimnazjum Publiczne w Ziębicach Aurelia Przybył
VII Agata Szpak Gimnazjum Alternatywne w Kłodzku Agnieszka Gródecka-Pietrzak
VII Iga Chudzikiewicz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich Gabriela Grzęda
VIII Kalina Pacha Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich Rafał Ignacik
VIII Grzegorz Makuch Publiczne Gimnazjum w Kamieńcu Ząbkowickim Anna Cisowska
VIII  Kajetan Mielnik Gimnazjum Alternatywne w Kłodzku Agnieszka Gródecka-Pietrzak
IX Paweł Kulikowski Gimnazjum nr 2 w Kłodzku Mirosława Mielcarek
IX Klaudia Krzus Gimnazjum ZSS w Ciepłowodach Elżbieta Opyc
X Julia Sajewicz Gimnazjum Publiczne w Kłodzku Dorota Tybińska
X Martyna Szendzielorz Gimnazjum SZS w Złotym Stoku Konstancja Nowakowska
XI Michał Gabrysz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich Gabriela Grzęda

 

ETAP POWIATOWY

5 lutego 2015 roku w murach „Chrobrego” został przeprowadzony powiatowy etap II Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłodzkiego i Ząbkowickiego o Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich. W konkursie rywalizowało ze sobą 45 uczniów z 15 szkół powiatu kłodzkiego. Spośród uczestników Komisja Konkursowa wyłoniła „najlepszych z najlepszych” - 10 gimnazjalistów

i 5 licealistów. Wśród nich znaleźli się

LICEALIŚCI:
Daniel Karabiński z I LO w Kłodzku
Bartosz Pogoda z I LO w Kłodzku
Przemysław Borszowski z ZSO w Bystrzycy Kłodzkiej
Hubert Lang z ZSO w Bystrzycy Kłodzkiej
Paulina Tarsa z I LO w Kłodzku

GIMNAZJALIŚCI:
Łukasz Biesiadecki z Gimnazjum nr 3 w Kłodzku
Jakub Dworzański z Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie
Paweł Kulikowski z Gimnazjum nr 2 w Kłodzku
Joachim Schmidt z Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie
Weronika Lebda z Gimnazjum nr 2 w Kłodzku
Łukasz Pich z Gimnazjum nr 3 w Kłodzku
Julia Sajewicz z Gimnazjum Publicznego w Kłodzku
Agata Szpak z ZSA w Kłodzku
Michał Popiel z Gimnazjum nr 1 w Kłodzku
Kajetan Mielnik z ZSA w Kłodzku

 

Uczniowie będą reprezentować powiat kłodzki podczas finałowego, międzypowiatowego etapu konkursu, który odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku w gmachu Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku.

Uczniom i ich opiekunom – nauczycielom matematyki gratulujemy i życzymy dalszych

Dyrekcja ZSO w Kłodzku
oraz organizatorzy konkursu

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU KONKURSU
  GIMNAZJA  
L.P. UCZEŃ SZKOŁA
1 Bajda Jonasz Gimnazjum w Domaszkowie
2 Biesiadecki Łukasz Gimnazjum nr 3 w Kłodzku
3 Czech Michał Gimnazjum w Szczytnej
4 Dworzański Jakub Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie
5 Estreicher Agata Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie
6 Gęborys Marta Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku
7 Greniuk Maria Gimnazjum nr 3 w Kłodzku
8 Kadys Michał Gimnazjum w Domaszkowie
9 Kornaszewski Michał Gimnazjum w Domaszkowie
10 Komorowski Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku
11 Kopacz Angelika Gimnazjum w Szczytnej
12 Kulikowski Paweł Gimnazjum nr 2 przy MZS w Kłodzku
13 Lebda Weronika Gimnazjum nr 2 przy MZS w Kłodzku
14 Mielnik Kajetan ZSA Kłodzko
15 Ogonowski Kamil Gimnazjum nr 2 przy MZS w Kłodzku
16 Pawłów Michał Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku
17 Pich Łukasz Gimnazjum nr 3 w Kłodzku
18 Piszczek Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku
19 Popiel Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku
20 Puć Andrzej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku
21 Pustuła Michał Gimnazjum Publiczne w Lewinie Kłodzkim
22 Rakoczy Zuzanna Gimnazjum Publiczne w Kłodzku
23 Różak Paulina Gimnazjum Publiczne w Kłodzku
24 Sajewicz Julia Gimnazjum Publiczne w Kłodzku
25 Schmidt Joachim  Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie
26 Szpak Agata ZSA Kłodzko
27 Ustrzycki Michał Gimnazjum w Szczytnej
28 Ziółkowska Natalia Gimnazjum Publiczne w Lewinie Kłodzkim
29 Zwierzchowska Emilia Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku
30 Żyła Filip Gimnazjum Publiczne w Lewinie Kłodzkim
  LICEA  
1 Bobula Michał ZSA Kłodzko
2 Borszowski Przemysław ZSO Bystrzyca Kłodzka
3 Cerazy Michał LO Nowa Ruda
4 Cudak Julia ZSS Kłodzko
5 Jakubiec Marcin LO Chrobry Kłodzko
6 Karabiński Daniel LO Chrobry Kłodzko
7 Kołodziejczyk Aleksandra ZSS Kłodzko
8 Kozimor Jakub ZSA Kłodzko
9 Lang Hubert ZSO Bystrzyca Kłodzka
10 Pawlina Wojciech LO Nowa Ruda
11 Pogoda Bartosz LO Chrobry Kłodzko
12 Rychel Justyna ZSS Kłodzko
13 Rzepecki Mateusz LO Nowa Ruda
14 Tarsa Paulina LO Chrobry Kłodzko
15 Wojtyła Klaudia ZSO Bystrzyca Kłodzka
16 Zieliński Wojciech ZSA Kłodzko

 

    WYNIKI GIMNAZJALISTÓW    
KOD UCZNIA  ZAD.1 ZAD.2 ZAD.3 ZAD.4 ZAD.5 SUMA MIEJSCE
3 5 4 3 5 5 22 I
16 5 0 5 5 5 20 II
22 1 5 5 1 5 17 III
12 1 5 5 5 0 16 IV
23 3 1 5 1,5 5 15,5 V
26 5 5 2 1,5 1 14,5 VI
4 1 5 1 1 5 13 VII
15 5 5 2 1 0 13 VII
21 0 0 2 5 5 12 VIII
6 4 0 1 1 5 11 IX
18 5 2 1 2 0 10 X
2 0 5 2 2 0 9 XI
29 3 4 2 0 0 9 XI
39 4 0 0 5 0 9 XI
40 4 0 0 0 5 9 XI
25 4 1 2 1 0 8 XII
28 5 0 1 1,5 0 7,5 XIII
1 2 0 1 1,5 2 6,5 XIV
9 4 0 1 1 0 6 XV
11 0 5 0 1 0 6 XV
38 5 0 0 1 0 6 XV
10 4 0 0 1,5 0 5,5 XVI
20 0 0 1 2,5 2 5,5 XVI
36 5 0 0 0,5 0 5,5 XVI
30 3 0 1 0 0 4 XVII
14 3 0 0 0,5 0 3,5 XVIII
7 2 0 0 0 0 2 XIX
19 0 0 0 2 0 2 XIX
24 1 0 0 1 0 2 XIX
  WYNIKI LICEALISTÓW      
KOD UCZNIA ZAD.1   ZAD.2 ZAD.3 ZAD.4 ZAD.5 SUMA MIEJSCE
33 5   5 5 5 4 24 I
31 5   5 4 5 4 23 II
32 5   5 4 5 1 20 III
34 5   5 5 0 5 20 III
44 5   5 4 5 0,5 19,5 IV
35 5   3 5 1 4 18 V
41 2   5 5 1 3,5 16,5 VI
46 5   5 5 1 0 16 VII
27 2   5 3 1 4 15 VIII
37 5   1 5 0 4 15 VIII
45 4   1 5 1 4 15 VIII
5 5   5 3 1 0 14 IX
43 5   5 4 0 0 14 IX
42 2   5 5 1 0,5 13,5 X
8 5   5 2 0 0,5 12,5 XI
13 1   3 1 0 0 5 XII

 

 

II Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych
i Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starostów Powiatów Kłodzkiego i Ząbkowickiego
i Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich


1 grudnia 2014r. w gimnazjach i liceach powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego został 
przeprowadzony I etap konkursu – eliminacje szkolne. W powiecie kłodzkim w konkursie 
brali udział uczniowie 11 gimnazjów i 6 szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie 203 uczniów. 
Do II powiatowego etapu konkursu zakwalifikowało się 33 gimnazjalistów i 16 licealistów.
II etap konkursu zostanie przeprowadzony 5 lutego 2015 roku w gmachu Liceum 
Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku. Spośród uczestników wyłonimy 
najlepszych matematyków: 10 gimnazjalistów i 5 licealistów, którzy wezmą udział w III 
finałowym międzypowiatowym etapie konkursu, który odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku.
Uczniom i ich opiekunom – nauczycielom matematyki gratulujemy i życzymy 
dalszych sukcesów.


Organizatorzy konkursu

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU KONKURSU

GIMNAZJA

1 Bajda Jonasz Gimnazjum w Domaszkowie

2 Biesiadecki Łukasz Gimnazjum nr 3 w Kłodzku

3 Czech Michał Gimnazjum w Szczytnej

4 Dworzański Jakub Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

5 Estreicher Agata Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

6 Gęborys Marta Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku

7 Greniuk Maria Gimnazjum nr 3 w Kłodzku

8 Hoffman Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Bardzie

9 Kadys Michał Gimnazjum w Domaszkowie

10 Kapłan Alicja Publiczne Gimnazjum w Bardzie

11 Komaszewski Michał Gimnazjum w Domaszkowie

12 Komorowski Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku

13 Kopacz Angelika Gimnazjum w Szczytnej

14 Kulikowski Paweł Gimnazjum nr 2 przy MZS w Kłodzku

15 Lebda Weronika Gimnazjum nr 2 przy MZS w Kłodzku

16 Mielnik Kajetan ZSA Kłodzko

17 Ogonowski Kamil Gimnazjum nr 2 przy MZS w Kłodzku

18 Oziębło Sylwia Publiczne Gimnazjum w Bardzie

19 Pawłów Michał Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku

20 Pich Łukasz Gimnazjum nr 3 w Kłodzku

21 Piszczek Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku

22 Popiel Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku

23 Puć Andrzej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kłodzku

24 Pustuła Michał Gimnazjum Publiczne w Lewinie Kłodzkim

25 Rakoczy Zuzanna Gimnazjum Publiczne w Kłodzku

26 Różak Paulina Gimnazjum Publiczne w Kłodzku

27 Sajewicz Julia Gimnazjum Publiczne w Kłodzku

28 Schmidt Joachim Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie

29 Szpak Agata ZSA Kłodzko

30 Ustrzycki Michał Gimnazjum w Szczytnej

31 Ziółkowska Natalia Gimnazjum Publiczne w Lewinie Kłodzkim

32 Zwierzchowska Emilia Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku

33 Żyła Filip Gimnazjum Publiczne w Lewinie Kłodzkim

LICEA

1 Bobula Michał ZSA Kłodzko

2 Borszowski PrzemysławZSO Bystrzyca Kłodzka

3 Cerazy Michał LO Nowa Ruda

4 Cudak Julia ZSS Kłodzko

5 Jakubiec Marcin LO Chrobry Kłodzko

6 Karabiński Daniel LO Chrobry Kłodzko

7 Kołodziejczyk AleksandraZSS Kłodzko

8 Kozimor Jakub ZSA Kłodzko

9 Lang Hubert ZSO Bystrzyca Kłodzka

10 Pawlina Wojciech LO Nowa Ruda

11 Pogoda Bartosz LO Chrobry Kłodzko

12 Rychel Justyna ZSS Kłodzko

13 Rzepecki Mateusz LO Nowa Ruda

14 Tarsa Paulina LO Chrobry Kłodzko

15 Wojtyła Klaudia ZSO Bystrzyca Kłodzka

16 Zieliński Wojciech ZSA Kłodzko

 

Nowość - Zadania przygotowujące do I etapu konkuru matematycznego

KONKURS MATEMATYCZNY

Dyrekcja i nauczyciele matematyki Zespołu Szkół Ogólnokształcących

w Kłodzku i Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich zapraszają

uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału

w II Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym.

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Konkursu.

REGULAMIN

II MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

O PUCHAR STAROSTÓW POWIATÓW KŁODZKIEGO I ZĄBKOWICKIEGO

I BURMISTRZÓW KŁODZKA I ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

  1. Organizatorzy

Organizatorami konkursu są:

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku

Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich

  1. Skład Komisji Konkursu Matematycznego

W skład Komisji Konkursu wchodzą:

w powiecie kłodzkim:

  • mgr Irena Biesiadecka-Adamek
  • mgr inż. Mirosław Gil
  • mgr Renata Mrózek-Adamczyk
  • mgr Witosław Pająk
  • mgr Elżbieta Wąs

 

w powiecie ząbkowickim:

  • mgr Mariola Hajduk
  • mgr Jolanta Maziarz
  • mgr inż. Ewa Żuk

III. Cele konkursu

  1. Doskonalenie umiejętności matematycznych wśród uczniów gimnazjów i szkół

ponadgimnazjalnych

  1. Popularyzowanie matematyki wśród uczniów
  2. Mobilizowanie uczniów do samodzielnej i systematycznej pracy
  3. Podnoszenie poziomu umiejętności stosowania wiedzy matematycznej
  4. Motywowanie do nauki uczniów matematycznie uzdolnionych
  5. Dostarczenie uczniom satysfakcji z sukcesu
  6. Stworzenie życzliwej atmosfery rywalizacji
  7. Motywowanie nauczycieli do pracy z młodymi pasjonatami
  8. Uczestnicy

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:

- dla uczniów klas gimnazjalnych

- dla uczniów klas szkół ponadgimnazjalnych .

  1. Zakres wymaganej wiedzy i umiejętności

Tematyka zadań konkursowych obejmuje

- program nauczania matematyki w gimnazjum dla uczniów szkół gimnazjalnych

- program nauczania matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych dla uczniów szkół

ponadgimnazjalnych.

VI . Organizacja konkursu

  1. W terminie do 30.09.2014roku na stronach internetowych

www.chrobry.org oraz http://lozabkowice.pl

zostaną umieszczone dwie listy zadań przygotowujących do I etapu konkursu:

I – dla gimnazjalistów, II – dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

  1. Zainteresowane uczestnictwem w konkursie szkoły, proszone są o wysłanie pocztą

elektroniczną zgłoszenia na adres organizatorów konkursu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów z powiatu kłodzkiego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów z powiatu ząbkowickiego

w terminie do 24.10.2014r.

  1. Konkurs odbywa się w trzech etapach

*etap pierwszy – eliminacje szkolne, przeprowadzają szkoły w oparciu o przesłany

zestaw zadań dnia 26.11.2014r.

Zestaw złożony jest z 5 zadań otwartych.

Czas pracy uczestników konkursu wynosi 90 minut.

Szkolne komisje konkursowe sprawdzają prace uczniów. Wyłaniają ze szkoły trzech

uczniów z najwyższą liczbą zdobytych punktów. Przesyłają listę uczniów na adres

organizatora konkursu w terminie do 12.12.2014r.

*etap drugi –powiatowy, zostanie przeprowadzony dnia 05.02.2015r.

w ZSO w Kłodzku dla uczniów z powiatu kłodzkiego

w LO w Ząbkowicach Śląskich dla uczniów z powiatu ząbkowickiego

  1. Uczniowie zakwalifikowani do etapu drugiego zgłaszają się wraz z opiekunami

dnia 05.02.2015r.

- w budynku ZSO w Kłodzku, ul. Wojska Polskiego 11

uczniowie z powiatu kłodzkiego

- w budynku LO w Ząbkowicach Śląskich, ul. Powstańców Warszawy 8b

uczniowie z powiatu ząbkowickiego

  1. Uczniowie powinni mieć przy sobie ważną legitymację szkolną, przybory

matematyczne i przybory do pisania.

VII. Regulamin powiatowej części konkursu

  1. Uczniowie samodzielnie rozwiązują 5 zadań otwartych.
  2. Czas pracy z zestawem zadań konkursowych – 90 minut.
  3. Prace uczniów są kodowane.
  4. Każdy z uczestników konkursu poza arkuszem z zadaniami otrzymuje kartki na

zapisanie rozwiązań i brudnopis.

  1. Uczniowie nie mogą używać korektorów i kalkulatorów.
  2. Zadania otwarte będą punktowane zgodnie z kryteriami.
  3. Całkowicie poprawne rozwiązanie zadań, uwzględniające inny tok rozumowania niż

podany w kryteriach, oceniane jest maksymalną liczbą punktów.

  1. Jeśli w rozwiązaniu uczeń popełnił błąd i konsekwentnie używał błędnego wyniku do

dalszych obliczeń, ale wykonane przez ucznia czynności są zgodne lub równoważne

z tymi, które należałoby wykonać przy rozwiązaniu bezbłędnym, to za niepoprawnie

wykonaną czynność nie przyznajemy punktów, natomiast pozostałą część zadania

punktujemy tak, jakby błąd nie wystąpił.

  1. Nie będą przyznawane punkty, jeśli uczeń zastosuje błędną metodę.
  2. Punkty będą przyznawane tylko za czynności objęte schematem punktowania.
  3. O przyznaniu odpowiedniej liczby punktów (w wątpliwych przypadkach) decyduje

przewodniczący konkursu.

  1. Opiekunowie uczniów tworzą Komisję Konkursową II etapu.
  2. Komisja zobowiązana jest do czuwania nad prawidłowością przebiegu

konkursu, rzetelnego sprawdzania prac, oceniania ich zgodnie z opracowaną

wcześniej punktacją.

  1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po zakończeniu konkursu.
  2. Z każdego powiatu 10 najlepszych gimnazjalistów i 5 uczniów szkół

ponadgimnazjalnych przechodzi do III finałowego etapu międzypowiatowego.

Finał konkursu zostanie przeprowadzony 14.04.2015r.

w ZSO w Kłodzku

VIII Regulamin powiatowej części konkursu

  1. Uczniowie samodzielnie rozwiązują 5 zadań otwartych. .
  2. Czas pracy z zestawem zadań konkursowych – 90 minut.
  3. Prace uczniów są kodowane.
  4. Każdy z uczestników konkursu poza arkuszem z zadaniami otrzymuje kartki na

zapisanie rozwiązań i brudnopis.

  1. Uczniowie nie mogą używać korektorów i kalkulatorów.
  2. Zadania otwarte będą punktowane zgodnie z kryteriami.
  3. Całkowicie poprawne rozwiązanie zadań, uwzględniające inny tok rozumowania niż

podany w kryteriach, oceniane jest maksymalną liczbą punktów.

  1. Jeśli w rozwiązaniu uczeń popełnił błąd i konsekwentnie używał błędnego wyniku do

dalszych obliczeń, ale wykonane przez ucznia czynności są zgodne lub równoważne

z tymi, które należałoby wykonać przy rozwiązaniu bezbłędnym, to za niepoprawnie

wykonaną czynność nie przyznajemy punktów, natomiast pozostałą część zadania

punktujemy tak jakby błąd nie wystąpił.

  1. Nie będą przyznawane punkty, jeśli uczeń zastosuje błędną metodę.
  2. Punkty będą przyznawane tylko za czynności objęte schematem punktowania.
  3. O przyznaniu odpowiedniej liczby punktów (w wątpliwych przypadkach) decyduje

przewodniczący konkursu.

  1. Opiekunowie uczniów tworzą Komisję Finałową Konkursu.
  2. Komisja zobowiązana jest do czuwania nad prawidłowością przebiegu

konkursu, rzetelnego sprawdzania prac, oceniania ich zgodnie z opracowaną

wcześniej punktacją.

  1. W dniu przeprowadzenia konkursu zostaną ogłoszone wyniki konkursu i nastąpi

rozdanie nagród.

  1. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody

- Zwycięzca Konkursu otrzymuje Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego

i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich, a także nagrody

- Laureaci ( miejsca 1-5) nagrody rzeczowe.

  1. Przepisy końcowe
  2. Uczniowie oraz ich opiekunowie w momencie zgłoszenia wyrażają zgodę na

przetwarzanie danych osobowych do celów konkursu.

  1. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

Dyrekcja i nauczyciele matematyki

ZSO w Kłodzku, LO w Ząbkowicach Śląskich

gimnazjaliści

KOD

ZAD.1

ZAD.2

ZAD.3

ZAD.4

ZAD.5

SUMA

MIEJSCE

5

5

6

1

4,5

5

21,5

II

14

0

6

0

5

0

11

 

15

0

6

0

1,5

0

7,5

 

16

0

2

1

1,5

3

7,5

 

17

0

6

0

1,5

0

7,5

 

18

0

2

0

3,5

1

6,5

 

19

0,5

6

4

5

0

15,5

VII

20

5

6

4

1,5

2

18,5

IV

22

0

1

0

2,5

0

3,5

 

23

0,5

6

0

1

0

7,5

 

24

0

1

0

5

3

9

 

25

0

5

0

1,5

1

7,5

 

26

0

6

0

4

1

11

 

27

0

2

4

5

1

12

X

28

0

6

0

5

0

11

 

29

0

2

1

5

0

8

 

30

0

0

0

5

0

5

 

31

0

3

0

5

1

9

 

33

0

5

0

5

5

15

VIII

34

0

2

0

5

0

7

 

35

0

2

2

2,5

0

6,5

 

36

0

5

2

5

5

17

V

37

0

2

0

5

2

9

 

38

5

3

4

5

5

22

I

39

0

6

1

4,5

0

11,5

 

40

5

2

1

5

1

14

IX

41

5

4

4

5

2

20

III

43

5

6

0

5

0

16

VI

45

2

2

2

5

0

11

 

 

 

MIEJSCE

UCZEŃ

SZKOŁA

OPIEKUN

1

Popiel Michał

I LO w Kłodzku

Elżbieta Wąs

1

Bogdan Paweł

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

Magdalena Karpowicz

2

Stanaszek Szymon

Liceum Alternatywne w Kłodzku

Agnieszka Gródecka-Pietrzak

3

Żyła Filip

I LO w Kłodzku

Irena Biesiadecka-Adamek

4

Lampasiak Marta

LO w Bystrzycy Kłodzkiej

Magdalena Karpowicz

 

Bolesław I Chrobry (Wielki) (ur. 967, zm. 17 czerwca 1025) – pierwszy koronowany król Polski (od 1025 roku) z dynastii Piastów, w latach 1003-1004 także książę Czech jako Bolesław IV, książę Polski od 992 roku.

Był synem Mieszka I, księcia Polski i Dobrawy, czeskiej księżniczki. Objął rządy w 992 roku, wypędzając krótko potem swoją macochę Odę i przyrodnich braci.

Popierał akcje misyjne Wojciecha Sławnikowica, biskupa praskiego i Brunona z Kwerfurtu. Męczeńską śmierć tego pierwszego (997) i jego rychłą kanonizację wykorzystał niejako do celów politycznych, doprowadzając na tzw. zjeździe gnieźnieńskim do utworzenia polskiej metropolii kościelnej w Gnieźnie oraz biskupstw w Krakowie, Wrocławiu i Kołobrzegu i tym samym potwierdzenia pełnej samodzielności Polski przez cesarza Ottona III. Po śmierci Ottona III (1002) Bolesław znalazł się w konflikcie z jego następcą Henrykiem II Świętym, prowadząc z nim długotrwałe wojny (1002-1018), zakończone pokojem w Budziszynie i zajęciem Milska i Łużyc.

W 1018 roku zdobył Kijów, osadzając na ruskim tronie swojego zięcia Światopełka I. W 1018 lub rok później przyłączył ponownie do państwa polskiego utracone w 981 roku Grody Czerwieńskie. Tuż przed śmiercią (1025), koronował się na pierwszego króla Polski.

Historia
W 1597 r. do Kłodzka został sprowadzony zakon jezuitów, który rozpoczął w mieście działalność duszpasterską. W październiku tego samego roku uzyskał on zgodę papieską na prowadzenie nauki, którą rozpoczął w budynkach dawnego klasztoru augustianów na Górze Zamkowej. W 1787 r. zakon rozwiązano, a dobra klasztorne byłego kolegium zlicytowano. W 1800 r. z części dawnego kolegium utworzono męskie gimnazjum. Dziesięć lat później przekształcono je w Królewskie Gimnazjum Katolickie.
W roku 1935 przebudowano skrzydło biegnące równolegle z obecną ul. Wojska Polskiego. W trakcie pomieszczeń parteru przebito podcienia dla pieszych, przebiegające wzdłuż całego skrzydła budynku.
W roku 1945 w budynku utworzono liceum ogólnokształcące i gimnazjum. Obecnie mieści się tam I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku.
Decyzją wojewódzkiego konserwatora zabytków z dnia 9 stycznia 1964 roku budynek został wpisany do rejestru zabytków.


Architektura
Projektantem gmachu szkoły w stylu barokowym jest architekt pochodzenia włoskiego Carlo Lurago. Gmach powstał w latach 1665-1690 na planie prostokąta z wewnętrznym dziedzińcem o powierzchni 600 m². 
Nie był to jednak koniec cierpień braci Towarzystwa Jezusowego, którzy byli uważani przez króla Fryderyka II za głównego wroga państwa pruskiego. Król oskarżył księży o nielojalność i pro-austriackie sympatie. Obarczył ich też winą za liczne dezercje Ślązaków z armii. 30 marca 1757 r. zakonnicy zostali ostatecznie wygnani z Kłodzka na czas wojny, a zniszczone kolegium przejęły władze pruskie. 
W 1787 r. po kasacie zakonu jezuitów utworzono w nieco odbudowanym już budynku pruskie gimnazjum państwowe.

Kolegium jezuickie, jak każdy przechodzący turysta może zauważyć, jest nieprzeciętnie wielkie. Długość gmachu wynosi ok. 49 metrów, szerokość ok. 40 metrów. Od północnego-wschodu przylegają do budynku relikty starszego, gotyckiego budynku komturii joannitów, połączonej w 1657 r. gankiem z kościołem. Obecnie znaczna część konwiktu służy Zespołowi Szkół Ogólnokształcących. Budynek był od strony zachodniej wysunięty nieco w obecną ulicę Wojska Polskiego. Po przebiciu w 1935 r. pomieszczenia w skrzydle zachodnim utworzyły ciąg charakterystycznych podcieni. Największe fragmenty oryginalnego wystroju zachowały się w refektarzu ozdobionym licznymi freskami, rozmieszczonymi w stiukowych profilowanych obramieniach. Na dwóch obrazach głównych ukazano św. Józefa i Koronację Najświętszej Marii Panny. W ścianach bocznych przedstawiono sceny: Zwiastowania, Pokłonu 3 króli, Chrystusa dobrego pasterza, zmartwychwstania i zesłania ducha świętego oraz ogrójec. Na ścianie wschodniej możemy podziwiać dwie nisze z figurami św. Piotra i św. Pawła namalowane w sposób iluzjonistyczny. Na głównej elewacji, wychodzącej w kierunku kościoła parafialnego znajduje się piękny portal na którym umieszczono datę ukończenia budowy: „1690” oraz napis „COLLEGIUM CAESAREUM SOCIETATIS JESU” co oznacza „Cesarskie Kolegium Towarzystwa Jezusowego”.

 

 

Dyrekcja Szkoły

mgr inż. Bożena Czak
Dyrektor

mgr Tomasz Biernacik
Wicedyrektor

mgr Marcin Klimaszewski
Wicedyrektor

 

Sekretariat

Elżbieta Potok
mgr Anna Tomaszek

poniedziałek - piątek

7.30 - 15.00

 

Pedagog szkolny

mgr Anna Olbińska

poniedziałek

(1 lekcja) 8.45 - 11.45 (5,6 lekcja)

wtorek

7.35 - 9.45 (3,4 lekcja)

środa

(1 lekcja) 8.45 - 10.50 (4,5,6 lekcja) 13.20 - 16.30

czwartek

(4,5 lekcja) 12.30 - 15.00 (konsultacje sala 50)

piątek

7.35 - 10.50 (4,5,6 lekcja) 13.20 - 14.10

 

W razie nieobecności pedagoga w gabinecie w sprawach wyjątkowych prosi się o zostawienie numeru telefonu w sekretariacie szkoły - pedagog oddzwoni !!!

 

Psycholog szkolny

mgr Marta Godec-Kiełbasa

poniedziałek

 7.00 - 10.00

wtorek

---------------------------

środa

12.30 - 17.00

czwartek

7.00 - 13.00   oraz   17.00 - 19.00

piątek

7.00 -  9.30

 

Administracja szkoły

Kierownik administracyjny: Alicja Trocewicz
Księgowość: Teresa Andreasik
mgr Elżbieta Sowula
Kadry: Małgorzata Szpanier

poniedziałek - piątek

7.00 - 15.00

 '  
Świetlica szkolna

mgr Małgorzata Bąk, mgr Paweł Trocewiczmgr Adam Jeziorski,

poniedziałek - piątek

7.30 - 15.00

 

Biblioteka szkolna

mgr Jadwiga Walo

poniedziałek

8.00 -  9.45

wtorek

7.45 - 13.45

środa

8.00 - 10.50

czwartek

7.45 -  8.50   oraz   10.50 - 12.45

piątek

7.45 - 12.45

 

  

Gabinet profilaktyki zdrowotnej i pierwszej pomocy przedlekarskiej

pielęgniarka: Wiesława Cygnarowicz

wtorek - piątek

7.30 - 14.35

  

 

Kalendarz szkolny