- Szczegóły
- Autor: Administrator
- Kategoria: Konsultacje z nauczycielem
- Odsłon: 6098
Imię i nazwisko |
Konsultacja/Godziny dostępności Dzień, godzina |
Zajęcia dodatkowe |
Koła zainteresowań |
Tematyka |
|||
Paweł Adamczyk |
wychowanie fizyczne czwartek 14.15-15.00 |
----------------------- | |
Magdalena Bachleda |
język angielski środa 14.15-15.00 s.2A |
-------------------- |
--------------- |
Marek Barul |
fizyka 15.00-15.45
|
-------------------------------- | |
Małgorzata Bąk |
historia wtorek 8.00-8.30 14.10-14.40 |
fakultet WOS kl.IV czwartek 14.15-15.00 fakultet WOS kl. II środa 14.15-15.00 |
|
Tomasz Biernacik |
historia poniedziałek 14.15- 15.00 |
koło historii i WOSu 12.35-13.20 czwartek |
|
Irena Biesiadecka – Adamek |
matematyka czwartek 13.25-14.10 |
matematyka przygotowanie do matury poziom rozszerzony poniedziałek 13.25-14.10 ---------------------------------- matematyka przygotowanie do matury poziom podstawowy piątek 13.25-14.10 |
|
Jakub Bijata |
czwartek 13.25-13.55 |
----------------------------------------- | |
Monika Chosińska |
matematyka środa 13.25-14.10 |
matematyka przygotowanie do matury poziom podstawowy wtorek 12.35-13.20 ---------------------------------------- kółko matematyczne dla uczniów klas 1-2 wtorek 14.15-15.00
|
|
Bożena Czak |
chemia konsultacje wtorek 7.45-8.45 s.39A |
||
Barbara Czebotar |
wychowanie fizyczne poniedziałek 15.00 |
-------------------- |
|
Magdalena Halikowska |
język rosyjski środa 15.05-16.00 |
------------------------ | |
Katarzyna Jakubowska |
matematyka piątek 14.15-15.00 |
matematyka przygotowanie do matury podstawowej czwartek 13.25-14.10 |
|
Dominik Jarocki |
muzyka wtorek 12.30-13.30 |
CHÓR środa 14.15-15.15 |
|
Adam Jezierski |
historia,WOS poniedziałek 14.15-15.00 |
FAKULTET WOS KL.IV czwartek 14.15-15.00 |
|
Daniel Kalarus |
środa 14.15-15.00 |
------------------- |
|
Marcin Klimaszewski |
informatyka środa 14.15-15.15 |
turystyka rowerowa środa 15.30 - 17.00 |
mStudio - kółko podcastowe Studio filmowo-fotograficzne |
Ewelina Kopacz- Kubarska |
język angielski konsultacje czwartek 14.15-15.15 |
język angielski matura rozszerzona czwartek 8.00-8.45 |
|
Barbara Kożuch |
biologia poniedziałek 13.25-14.10 |
biologia dla maturzystów czwartek 14.15-15.00 |
|
Marta Kurowska |
wychowanie fizyczne poniedziałek 15.00-15.45 |
---------------- |
|
Daniel Łuczko |
fizyka środa 15.00-15.45 |
------------------- |
|
Małgorzata Łuków |
czwartek 7.50-8.50 |
język polski dla maturzystów
środa 13.25-14.10
|
|
Monika Madej-Cybulska |
matematyka piątek 7.45-8.45
|
KLASA 1B PONIEDZIAŁEK 13.25-14.10 KLASA 1D WTOREK 8.00-8.45 KLASA 1G ŚRODA 13.25-14.10 KLASA 2E WTOREK 13.25-14.10 |
|
Edyta Malinowska |
język angielski czwartek 14.15-15.00 |
------------- |
|
Katarzyna Markiewicz |
język angielski czwartek 14.15-15.00 |
-------------- | |
s. Małgorzata Maryniak |
religia środa 15.00-16.00 |
--------------- |
|
Krzysztof Mąka |
historia, WOS piątek 14.15- 15.15 |
-----------------
|
|
Dorota Miszczuk |
język angielski wtorek- piątek 7.45-8.00 |
Teatr Obcojęzyczny warsztaty z pantomimy poniedziałek 13.25-14.10 |
|
Danuta Mołdysz |
język angielski konsultacje wtorek 15.00-15.45
|
język angielski kurs Cambridge Advanced English poziom c1 poniedziałek 13.25-15.00 ----------------------------- Teatr Obcojęzyczny
czwartek 13.25-14.10 Spotkanie z Teatrem(od.23.05.24) czwartek 14.10-15.00
|
|
Renata Mordarska |
język niemiecki środa 14.15-15.15 |
konsultacje 14.15-15.00 czwartek |
|
Justyna Kisiel |
wtorek 15.10 |
------------- | |
Renata Mrózek-Adamczyk |
matematyka piątek 13.25-14.10 |
przygotowanie do matury podstawowej wtorek 12.35-13.20 |
|
Lidia Niekraś-Krawczyk |
biologia poniedziałek 14.15-15.00 |
przygotowanie do matury z biologii poziom rozszerzony środa 14.15-15.00 |
|
Dorota Nowacka |
chemia środa 14.15-15.00 |
-------------- |
|
Anna Olbińska |
czwartki 7.30-8.00 piątki 7.30-8.00 s.54/IIp |
przygotowanie do matury z historii sztuki poziom rozszerzony czwartek 13.25 - 14.10
|
PRACOWNIA PLASTYCZNA - CZWARTKI - 8 i 9 LEKCJA (14.15 - 15.30) - sala 49 i 50/IIp prowadząca Anna Olbińska |
Roman Olbiński |
geografia piątek 14.15-15.00 |
konsultacje geografia czwartek 14.15-15.00 |
|
Emilia Olejnik |
wychowanie fizyczne piątek 15.00-15.45 |
------------ |
|
Witosław Pająk |
fizyka/informatyka poniedziałek 13.25-14.10
|
------------ |
|
Sylwia Pańkowska |
geografia czwartek 14.10 |
--------------- | |
Barbara Prasał |
język polski środa 7.50-8.50 |
zajęcia przygotowujące do matury z j.polskiego (poziom podstawowy) wtorek 8.00-8.45 |
|
Czesław Radwański |
wychowanie fizyczne wtorek 14.15-15.00 |
----------- |
|
Joanna Różak |
język angielski czwartek 14.10-15.10 |
----------- | |
Agnieszka Rychlewska |
język angielski wtorek 13.25-14.10 |
środa 13.25-14.10 |
|
Wiesław Skrzypiec |
historia wtorek 13.25-14.10 |
konsultacje historia/tenis stołowy(s.11/sala gimn.) 15.10-16.00 |
|
Magdalena Sobczyńska |
język polski piątek 14.15-15.15 |
język polski - matura poziom podstawowy piątek 8.00-8.45
|
|
s. Barbara Socha |
religia wtorek 12.35- 13:20 |
--------- |
|
Mateusz Stasiełowicz |
matematyka piątek 14.15-15.00 |
----------- | |
Rafał Stokłosa |
informatyka piątek 15.15-16.00 |
Robotyka- zajęcia z programowania i elektroniki SOBOTA |
Robotyka |
Paweł Trocewicz |
piątek 13.25-14.10 |
-------------------- | |
Elżbieta Twaróg |
biologia środa 14.15-15.00 |
chemia wtorek 14.15-15.00 |
|
Izabela Warzecha |
język polski wtorek 14.15-15.15
|
przygotowanie do matury z języka polskiego poziom podstawowy środa 13.25-14.10 |
|
Katarzyna Warzecha |
język niemiecki środa 14.15-15.15 |
-------------- |
|
Elżbieta Wąs |
matematyka wtorek 14.15-15.00 |
przygotowanie do matury z matematyki poziom podstawowy poniedziałek 8.00-8.45 |
|
Mariola Wiertel |
język francuski język rosyjski piątek 14.15-15.00 |
---------------------- | |
Kamila Wyrwa |
język angielski poniedziałek 14.15-15.00 |
------------------ |
|
Renata Zygmunt |
język polski środa 8.00-8.45 |
----------------------- |
ra
* podczas godziny dostępności nauczyciel przebywa w pokoju nauczycielskim lub w swoim gabinecie przedmiotowym
- Szczegóły
- Autor: Administrator
- Kategoria: Konsultacje z nauczycielem
- Odsłon: 5044
Szanowni Rodzice , Uczennice i Uczniowie ,zapraszamy do kontaktu z nauczycielami w terminach podanych
w tabeli konsultacje i zajęcia dodatkowe w zakładce do pobrania/zajęcia dodatkowe
w roku szkolnym 2023/2024, a także w czasie zebrań z rodzicami w godzinach 17:00 - 18:00.
Jeśli wolicie, możemy Wam służyć radą i pomocą za pomocą poczty elektronicznej.
Poniżej udostępniamy tabelę z naszymi adresami e-mail:
Nazwisko i imię |
Adres e-mail |
Adamczyk Paweł |
|
Bąk Małgorzata |
|
Bachleda Magdalena |
mbachleda@chrobry.org |
Barul Marek |
mbarul@chrobry.org |
Biernacik Tomasz |
tbiernacik@chrobry.org |
Biesiadecka-Adamek Irena |
ibiesiadecka-adamek@chrobry.org |
Chosińska Monika |
mchosinska@chrobry.org |
Czak Bożena |
bczak@chrobry.org |
Czebotar Barbara |
bczebotar@chrobry.org |
Godec-Kiełbasa Marta psycholog |
mgodec-kielbasa@chrobry.org |
Halikowska Magdalena |
mhalikowska@chrobry.org |
Jakubowska Katarzyna |
kjakubowska@chrobry.org |
Jarocki Dominik |
djarocki@chrobry.org |
Jezierski Adam |
ajezierski@chrobry.org |
Kalarus Daniel |
|
Klimaszewski Marcin |
mklimaszewski@chrobry.org |
Kopacz-Kubarska Ewelina |
ekopacz-kubarska@chrobry.org |
Kożuch Barbara |
bkożuch@chrobry.org |
Kurowska Marta |
mkurowska@chrobry.org |
Kurowska-Kauba Agata |
mkurowska-kauba@chrobry.org |
Łuczko Daniel |
dluczko@chrobry.org |
Łuków Małgorzata |
mlukow@chrobry.org |
Madej-Cybulska Monika |
mmadej-cybulska@chrobry.org |
Malinowska Edyta |
emalinowska@chrobry.org |
Markiewicz Katarzyna |
kmarkiewicz@chrobry.org |
Maryniak Małgorzata |
mmaryniak@chrobry.org |
Mąka Krzysztof |
kmaka@chrobry.org |
Miszczuk Dorota |
dmiszczuk@chrobry.org |
Mołdysz Danuta |
dmoldysz@chrobry.org |
Mordarska Renata |
rmordarska@chrobry.org |
Mróz Anna |
amroz@chrobry.org |
Mrózek-Adamczyk Renata |
rmrozek-adamczyk@chrobry.org |
Mucha Aleksandra Pedagog specjalny |
amucha@chrobry.org |
Niekraś-Krawczyk Lidia |
lniekras@chrobry.org |
Niziołek Marcin |
mniziolek@chrobry.org |
Nowacka Dorota |
dnowacka@chrobry.org |
Olbińska Anna Pedagog |
aolbińska@chrobry.org |
Olbiński Roman |
rolbiński@chrobry.org |
Olejnik Emilia |
eolejnik@chrobry.org |
Pająk Witosław |
wpajak@chrobry.org |
Pańkowska Sylwia |
spankowska@chrobry.org |
Prasał Barbara |
bprasal@chrobry.org |
Radwański Czesław |
cradwanski@chrobry.org |
Różak Joanna |
jrozak@chrobry.org |
Rychlewska Agnieszka |
arychlweska@chrobry.org |
Ryczko Andżelika |
aryczko@chrobry.org |
Skrzypiec Wiesław |
wskrzypiec@chrobry.org |
Sobaszek Adam |
asobaszek@chrobry.org |
Sobczyńska Magdalena |
msobczynska@chrobry.org |
Socha Barbara |
|
Stasiełowicz Mateusz |
mstasielowicz@chrobry.org |
Stokłosa Rafał |
rstoklosa@chrobry.org |
Trocewicz Paweł |
ptrocewicz@chrobry.org |
Twaróg Elżbieta |
etwarog@chrobry.org |
Warzecha Izabela |
iwarzecha@chrobry.org |
Warzecha Katarzyna |
|
Wąs Elżbieta |
ewas@chrobry.org |
Wiertel Mariola |
mwiertel@chrobry.org |
Wyrwa Kamila |
kwyrwa@chrobry.org |
Zygmunt Renata |
rzygmunt@chrobry.org |
- Szczegóły
- Autor: Administrator
- Kategoria: Konsultacje z nauczycielem
- Odsłon: 4263
Drodzy Uczniowie !
Wdrażamy w proces edukcyjny apikacje Microsoft Teams. Loginy i hasła do aplikacji otrzymacie od swojego wychowawcy.
Strona platformy MS Teams
https://aka.ms/mstfw
i zalogowanć się na platformie (w razie trudności z logowaniem zamieszczam instrukcje logowania i pracy w MS Teams).
Po zalogowaniu wybieramy formę pracy czy za pośrednictwem przeglądarki internetowej czy za pomocą zainstalowanej aplikacjina komuterze/tablecie/telefonie.
Następnie wybieramy po lewej stronie opcje Zespół i za pośrednictwem kodów zapisujemy się do klasy, rozszerzenia i grupy WDŻ (jeżeli złożyliśmy odpowiednią deklaracje).
Po zapisaniu do swoich zespołów zapraszam i zachęcam do zapoznania się z poradnikiem pracy w MS Teams
|
- Szczegóły
- Autor: Administrator
- Kategoria: Konsultacje z nauczycielem
- Odsłon: 1772
Szanowni rodzice,
zwracamy się do Państwa w tym szczególnym okresie, trudnym dla nas nauczycieli, naszych uczniów i trudnym dla Was rodziców. Kontaktujemy się ze wszystkimi uczniami już od 13 marca, proponując im wykonywanie zadań i przesyłając nasze sugestie i wskazówki. Od najbliżej środy, tj. 25 marca 2020r. wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej wydane 20 marca, które wprowadza w życie nowe zasady prawne dotyczące funkcjonowania szkół, rozporządzenie to formalnie rozpoczyna kształcenie na odległość. Zasady tego kształcenia obowiązujące w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego zamieszczamy poniżej w zakłądce Praca zdalna. Na naszej stronie znajdują się również informacje dotyczące terminów konsultacji naszych nauczycieli przeznaczonych dla Państwa (zakładka Praca zdalna), nauczyciele będą dostępni poprzez aplikację SKYPE lub telefon.
- Zasady organizacji realizacji zadań I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego w Kłodzku z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
- Kontakty i dni konsultacji dla rodziców do nauczycieli I LO im.B.Chrobrego w Kłodzku
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Szkoły