Menu

Warsztaty dla Kadry Pedagogicznej w "Chrobrym": " Wellbeing po irlandzku " -dzielenie się doświadczeniem koordynatorów i uczestników projektu unijnego z dofinansowania FRSE "Szkoła pomaga po pandemii. Lekcja 1: Jak możemy odzyskać dobrostan utracony w

Spis treści

 Wellbeing- nasze - nauczycieli i uczniów -doświadczenia z pobytu w irlandzkiej szkole  “Donahies Community” w Dublinie połączone z doświadczeniami/refleksjami na temat nauki i pracy w polskiej szkole.

 

Dnia 23.04.2024 koordynatorzy( Panie:Kamila Wyrwa, Ewelina Kopacz, Danuta Mołdysz)  i uczestnicy projektu unijnego (nauczyciel Pani Katarzyna Warzecha oraz uczennica Maja Stepak  z klasy 3a) z dofinansowania FRSE :Szkoła pomaga po pandemii. Lekcja 1:Jak możemy odzyskać dobrostan utracony po pandemii? przeprowadziły warsztaty dla kadry pedagogicznej LO"Chrobry".

Pani Ewelina Kopacz przedstawiła organizację pracy szkoły skupioną na udzielaniu pomocy uczniom i jej dostępności. Pani Danuta Mołdysz przekazała koleżankom i kolegom wnioski po odbyciu obserwacji pracy nauczycieli w szkole irlandzkiej, a także wyniki testu pisanego przez nauczycieli Polskich w Irlandii i ich spostrzeżeń. Pani Katarzyna Warzecha przeanalizowała wyniki testów na temat dobrostanu u młodzieży polskiej przed i po projekcie. Pani Kamila Wyrwa przedstawiła rolę wprowadzania  "małego ruchu" na zajęciach lekcyjnych. Uczennica Maja Stępak przekazała nam wynik  pracy warspopandemztatowej młodzieży polsko-irlandzkiej .Stworzyli oni - "Poradnik Popandemiczny-Jak radzić sobie ze stresem?http://www.chrobry.org/images/Dokumenty/post-pandemic-guide_-iczny-przewodnik-1-skompresowany.pdf

Podsumowaniem naszych warsztatów było wykonanie przez nauczycieli "Kręgu Wellbeing" .Nauczyciele odpowiedzieli na postawione pytanie :Jak można "poprawiać"  swój/uczniów dobrostan?"

Współpraca

 dublinlogo
https://www.gybroumov.cz/cs/
Prep centre logo CMYK
szkolawchmurze www badge 360x360
 OSE
 logoetwinning
https://instaling.pl/
 logo new
 logo 2019
 logo UWr IFS